Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: Kraivan on 2011-02-19, 14:22:09
Jah... egy világban ahol van 486 IS, és csak nők tudják használni, bedobnak:
"nézzétek csak, nekünk is van egy srác user-ünk. Nem kell kivizsgálni. *wink wink*"

De ez a sorozat se erről szól ugyebár.

Mondjuk azt, hogy a vizsgálati eredményeket meg lehet hamisítani, ha valakinek van elég vagyona, vagy jó kapcsolatai. :D

Kraivan

#4411
Reális körülmények közt ezeregy orvosnak kellene a két srác körül 24/7ben nyüzsögni h fiú létükre miért tudnak IS-t vezetni.

De ez az anime mint mondtam nem erről szól. A világszenzációs két fiú pilótát csak szexuálisan érdekli mindenki. Még a nővére is gyanítom vonzalmat érez öccse iránt.

Legalább megnyugtató h Charles nem buzi homoszexuális.  :smile:

Nekem annak idején a Ranma bőven elég volt szerelmi eikozaédereknek, úgy h a szuperhúrelméleti nyújtás eltörül ahhoz képest amit művelnek. (bár azt mondják a mangát kéne olvasni ott is, mert ott legalább egy idő után összejönnek)
Kicsit olyan tucatanimenek érzem ezt a hárembambázást. Nem nagyon érdekel h mi lesz a végkifejlet, inkább megnézem és elkönyvelem h ezt is láttam.

Eleve az + ettől a sorozattól h nézem, mert valami fura okból kifolyólag nem vagyok oda a mechákért.

Bishop

Madoka Magica 07: jó rész volt art még mindig rulez  :Kiraly: De kezd most már nagyon műdráma szaga lenni az egésznek.
[spoiler]Kyubeinek tökre igaza van, eddig azt se tudták hogy van e lelkük konkrétan, most meg azon megy a rinya hogy ők akkor most zombik csak mert a testük helyett egy gyűrűbe/tojásba van helyezve a lelkük. Meg hogy így már nem is szeretheti a srácot mert nem tudja átölelni stb. Nekem az jött le hogy még mindig funkcionál a teste gond nélkül, és a sírásból arra következtetek hogy érzelmeket is képes kifejezni, akkor mi a szenttehénért nem lenne képes szeretni a srácot :falba: Én értem hogy ez serious stuff meg 13 évesek de azért ennyire nem lehetnek eszetlenek :morci:[/spoiler]

chilip

azé vicces lehet az ha esetleg nem öregszenek :D azt a srác 30 a csaj meg még mindig csak 14 :D

Xzone

Quote from: chilip on 2011-02-19, 15:29:23
azé vicces lehet az ha esetleg nem öregszenek :D azt a srác 30 a csaj meg még mindig csak 14 :D

Valószínűleg nem öregszenek, de azt sem hiszem, hogy egy ilyen mahou shoujo életciklusa hosszú lenne.

chilip

Quote from: Xzone on 2011-02-19, 16:11:34
Quote from: chilip on 2011-02-19, 15:29:23
azé vicces lehet az ha esetleg nem öregszenek :D azt a srác 30 a csaj meg még mindig csak 14 :D

Valószínűleg nem öregszenek, de azt sem hiszem, hogy egy ilyen mahou shoujo életciklusa hosszú lenne.

sztem a kiscsaj csak undorodik magától mert már nem "ember" saját nézete szerint

de ennek is már belemagyarázás szaga van... lehet madoka a sok sírás után visszakívánja emberré a barátnőjét

Bishop

Hát már nagyon kíváncsi vagyok mit fog kívánni Madoka, most néztem az openinget és megjelent valami hosszú hajú lány aki hasonlít Madokara, és az átváltozásnál is ott van, lehet hogy kíván még egy Madokat?

kelvor


LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2011-02-19, 16:11:34
Quote from: chilip on 2011-02-19, 15:29:23
azé vicces lehet az ha esetleg nem öregszenek :D azt a srác 30 a csaj meg még mindig csak 14 :D

Valószínűleg nem öregszenek, de azt sem hiszem, hogy egy ilyen mahou shoujo életciklusa hosszú lenne.
Jó példa erre Mami esete.. XD

kada

#4419
Ha már az IS tökéletes plotjánál tartunk:
Tudtommal van fürdő minden szobában, ott nem lehetne öltözni?
Igaz a főhősnek multkor az se volt akadály hogy bemenjen a szappannal, úgyhogy szegény csaj tudhatta úgyis fölösleges bármit is csinálnia egy fanservices harem animében, a srácnak bele KELL botlania egy pucér csajba minden részben, és szobatársként valsz ő lesz az, így legalább fel tud rá készüli lelkiekben.
Bár mintha már többre is kezdene felkészülni  :__devil:

Darkstar

>IS
>fanservice heavy

Not sure if srs.

De tényleg nem. Egyébként Charlotte amúgy sem bánná.  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2011-02-19, 23:01:49
>IS
>fanservice heavy
Not sure if srs.
Elnézést, az én hibám hogy az előző részből csak ennyi maradt meg.
[spoiler][/spoiler]

Member

Freezing was über alles. Satellizer múltja vitte a prímet. :D

Xzone

#4423
Quote from: Member on 2011-02-20, 00:17:11
Freezing was über alles. Satellizer múltja vitte a prímet. :D

"TRIPLE ACCEL?!" :falba:

Edit:

Bakuman ep.20

Keikakudoori... :lul:

Pont ma olvastam, hogy a Bakumant a Death Note-ot is jegyző párosnak köszönhetjük. Az egyik szerző a sztorit írja, a másik pedig rajzolja a mangát (o lol). Az író személye elég ködös, de állítólag ő az. A fickó sok hasonlóságot mutat Mashiro nagybátyjával. Ez így együtt szép nagy mosolyt csalt az arcomra :)

Member

Quote from: Xzone on 2011-02-20, 02:08:59
"TRIPLE ACCEL?!" :falba:
De még azt követően is simán felállt a két ribanc. Ráadásul minden vágás a szoknyát és a melltartót éri. :D

chilip

Star Driver 20 - kimondottan tetszett ez a rész  ^^

Cobra

Szerintem meg a harcot túl hamar lezavarták. Bár már sok nincs hátra, gondolom kicsit sietniük kell.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kraivan

Quote from: Member on 2011-02-20, 00:17:11
Freezing was über alles. Satellizer múltja vitte a prímet. :D
A kanos nyócévesre gondolsz?
Vagy arra h nem volt túl sok timejump a flashbackben így úgy tűnt h Satellizernek 9éves jókora csöcsei voltak? :D

A melltartó és a szoknya oneshotolása ököllel már túllépte a józan fanservice-ecchimérőmet is. :D

Xzone

Quote from: Kraivan on 2011-02-20, 23:26:53
Quote from: Member on 2011-02-20, 00:17:11
Freezing was über alles. Satellizer múltja vitte a prímet. :D
A kanos nyócévesre gondolsz?
Vagy arra h nem volt túl sok timejump a flashbackben így úgy tűnt h Satellizernek 9éves jókora csöcsei voltak? :D

A melltartó és a szoknya oneshotolása ököllel már túllépte a józan fanservice-ecchimérőmet is. :D

És még csak igazi rayp sem volt. Én annak örülök a legjobban, hogy most már elvileg nem kell részenként ötvenszer meghallgatnom a főhőst, ahogy "Szaterajzá-szenpájt" kiált. Az nagyon idegesített.

Acchan

A nyolcévesen én is néztem egy kicsit, előbb gondoltam volna arra, h a kiskanos anyja mászik rá.  ::)

Member

Quote from: Kraivan on 2011-02-20, 23:26:53
A kanos nyócévesre gondolsz?
Vagy arra h nem volt túl sok timejump a flashbackben így úgy tűnt h Satellizernek 9éves jókora csöcsei voltak? :D
Mindkettőre, ezek igazán bölcs jelenetek voltak. Ha jól értem, ők féltesók, igaz?

QuoteA melltartó és a szoknya oneshotolása ököllel már túllépte a józan fanservice-ecchimérőmet is. :D
Ez az anime történelmet ír, kár kicsinyeskednünk. Életem első teljesen pozitív hangnemű, az alkotók nagyságát, szellemességét, kreativitását dicsérő ajánlójával állhatok majdan elő, mikor lerántjuk a Kossuth-téri már unalmas Kossuth szobor helyére épült Satellizer szoborról a leplet a róla átnevezett, méhcellamintás téren.

SaiyaGin

Quote from: Member on 2011-02-20, 23:56:12
Ha jól értem, ők féltesók, igaz?

Igen.

Quote from: Member on 2011-02-20, 23:56:12
Ez az anime történelmet ír, kár kicsinyeskednünk. Életem első teljesen pozitív hangnemű, az alkotók nagyságát, szellemességét, kreativitását dicsérő ajánlójával állhatok majdan elő, mikor lerántjuk a Kossuth-téri már unalmas Kossuth szobor helyére épült Satellizer szoborról a leplet a róla átnevezett, méhcellamintás téren.

:hail:

:D

Member

Quote from: SaiyaGin on 2011-02-21, 09:13:55
Igen.
Közös az apjuk, szóval ha csinálják, és ha lány lesz a gyerek, 50% eséllyel nem vérfertőzés. :D

Prof. William

Quote from: SaiyaGin on 2011-02-21, 09:13:55
Quote from: Member on 2011-02-20, 23:56:12
Ha jól értem, ők féltesók, igaz?

Igen.

Quote from: Member on 2011-02-20, 23:56:12
Ez az anime történelmet ír, kár kicsinyeskednünk. Életem első teljesen pozitív hangnemű, az alkotók nagyságát, szellemességét, kreativitását dicsérő ajánlójával állhatok majdan elő, mikor lerántjuk a Kossuth-téri már unalmas Kossuth szobor helyére épült Satellizer szoborról a leplet a róla átnevezett, méhcellamintás téren.

:hail:

:D

Amondó vagyok derekasan meg kell majd annak a szobornak a talpazatát erősíteni hogy bizonyosok okok miatt ki ne dőljön magától. :)

Bár én inkább egy Kasugano Haruka szoborra szavaznék akinek lábainál ott hever a Yosuga no Sora összes meghódított nője.

Member

Quote from: Prof. William on 2011-02-21, 16:01:05
Amondó vagyok derekasan meg kell majd annak a szobornak a talpazatát erősíteni hogy bizonyosok okok miatt ki ne dőljön magától. :)
Szerintem csak úgy kell a pengéjét tartania, hogy pont ellensúlyozza a ciciket.
Amúgy meg érdekes, undorodik attól, ha hozzáérnek, ám a fél melle ruhán kívül van.

Kraivan

Quote from: Member on 2011-02-21, 17:56:15
Quote from: Prof. William on 2011-02-21, 16:01:05
Amondó vagyok derekasan meg kell majd annak a szobornak a talpazatát erősíteni hogy bizonyosok okok miatt ki ne dőljön magától. :)
Szerintem csak úgy kell a pengéjét tartania, hogy pont ellensúlyozza a ciciket.
Amúgy meg érdekes, undorodik attól, ha hozzáérnek, ám a fél melle ruhán kívül van.
ezt fejtettem ki 2 hete. Ahhoz képest h fóbiája van az érintéstől, egész durván kitesz mindent terítékre.
És ugyebár aki kurvának öltözik az miért lepődik meg ha aként kezelik?

NLZ

Quote from: Kraivan on 2011-02-21, 18:15:06
Quote from: Member on 2011-02-21, 17:56:15
Quote from: Prof. William on 2011-02-21, 16:01:05
Amondó vagyok derekasan meg kell majd annak a szobornak a talpazatát erősíteni hogy bizonyosok okok miatt ki ne dőljön magától. :)
Szerintem csak úgy kell a pengéjét tartania, hogy pont ellensúlyozza a ciciket.
Amúgy meg érdekes, undorodik attól, ha hozzáérnek, ám a fél melle ruhán kívül van.
ezt fejtettem ki 2 hete. Ahhoz képest h fóbiája van az érintéstől, egész durván kitesz mindent terítékre.
És ugyebár aki kurvának öltözik az miért lepődik meg ha aként kezelik?
Logika pont egy ilyen műben? Nómálisvagy? :D
[reserved]

Acchan

Quote from: Member on 2011-02-21, 17:56:15
Quote from: Prof. William on 2011-02-21, 16:01:05
Amondó vagyok derekasan meg kell majd annak a szobornak a talpazatát erősíteni hogy bizonyosok okok miatt ki ne dőljön magától. :)
Szerintem csak úgy kell a pengéjét tartania, hogy pont ellensúlyozza a ciciket.
Amúgy meg érdekes, undorodik attól, ha hozzáérnek, ám a fél melle ruhán kívül van.
Biztosan nem talált olyat, amibe belefért.

Member

Quote from: Acchan on 2011-02-21, 18:38:51
Biztosan nem talált olyat, amibe belefért.
Meg azért az ekkora didiknek szellőznie is kell. A konstans vákuum közben jól beizzadhat és nincs az a Rexona, ami ezen segít!

Flaser

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."