Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Madoka 9 - [spoiler]Sayakát sejtettem, Kyouko meglepett.. volna.. ha az egyik raw kommentje nem spoilerezi le XDDD
Attól függetlenül fasza volt a rész. Lassan már minden kiderült. De végül is nem feltétlenül fg minden puella magi boszivá válni, ha rendszeresen tisztogatja a soul gemet nem? Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy Homura-chan mióta van a szakmában. :D[/spoiler]

Merry - [spoiler]Hmm.. így már nehezebb lesz harcolni a démonok ellen.. a tanárról meg már az elején sütött, hogy nem jófiú.. de ennyi genny alakra nem számítottam.. XD[/spoiler]

kada

Quote from: LuckyDingo on 2011-03-04, 12:05:24
Merry - [spoiler]Hmm.. így már nehezebb lesz harcolni a démonok ellen.. a tanárról meg már az elején sütött, hogy nem jófiú.. de ennyi genny alakra nem számítottam.. XD[/spoiler]

Spoiler tags contain spoilers.

Mondjuk lehetett rá számítani, a spoiler maradékát meg majd meglátom.

SaiyaGin

Quote from: kikuchiyo on 2011-03-04, 00:28:39
Fractale 7 vagy hány

A fanservice-t nem kéne erőltetni. Cserébe érdekes rész volt.

A végére mégiscsak lesz belőle valami?

Xzone

#4503
Madokáéknak azért nyomják rendesen a tananyagot, úgy látom:

http://www.j3e.info/ojyuken/math/php.php?name=tokyo&v1=0&v2=1992&v3=1&v4=3&y=1992&n=0_3

Freezing ep.9

Shit just got real.

chilip

Star Driver kinn - FUUUUUUUUUU~
és 4chanon írták hogy 22es rész után érdemes a 7es részt megnézni újra, teljesen más fénybe kerül
(konkrétabban a 6. perctől a 10.ig - lusta voltam letörölni így lenn van minden rész :P )

Xzone

Quote from: chilip on 2011-03-06, 15:39:58
Star Driver kinn - FUUUUUUUUUU~
és 4chanon írták hogy 22es rész után érdemes a 7es részt megnézni újra, teljesen más fénybe kerül
(konkrétabban a 6. perctől a 10.ig - lusta voltam letörölni így lenn van minden rész :P )

AHA! De hogy hogyan volt képes valaki emlékezni erre, azt el nem tudom képzelni.

Member

Quote from: Xzone on 2011-03-06, 00:47:36
Freezing ep.9

Shit just got real.
A kedvencem, hogy mindig ki kell küldeni egy helikopter/vadászrepülő brigádot a tuti halálba. :)
A srác hogyan került amúgy a keletiekhez az ep elején?

Satella meg egy pöcs, tán azt hitte, hogy Kazuya első látásra szerelmes lett belé, vagy mit??

Kraivan

Quote from: Member on 2011-03-06, 22:58:29
Quote from: Xzone on 2011-03-06, 00:47:36
Freezing ep.9

Shit just got real.
A kedvencem, hogy mindig ki kell küldeni egy helikopter/vadászrepülő brigádot a tuti halálba. :)
A srác hogyan került amúgy a keletiekhez az ep elején?

Satella meg egy pöcs, tán azt hitte, hogy Kazuya első látásra szerelmes lett belé, vagy mit??
Ezeket a cannonfoldereket én sem értem sose. Mintha nem 800 flashback volt arról h a szuperharcosokat oneshotolja egy Nova.

Egy normális reakciónak meg így kellett volna kinéznie:
Kazuya: Satelizer-be tették a nővérem stigmáit.
Satelizer: Na oszt akkor mivan?

amúgy ha jól rémlik királynőnk egy fejjel magasabb és idősebb is.
A bálon furcsamód összement a táncnál.

Member

Quote from: Kraivan on 2011-03-07, 00:58:13
amúgy ha jól rémlik királynőnk egy fejjel magasabb és idősebb is.
A bálon furcsamód összement a táncnál.
Lehet, hogy magasságkiegyensúlyozó koncentrikus körökből állt a tánctér.

Amúgy aki a Novát megöli, az mindig belehal?

SaiyaGin

Quote from: Member on 2011-03-07, 08:06:42
Amúgy aki a Novát megöli, az mindig belehal?

Elvileg nem. (Legalábbis nem célkitűzés.)

Prof. William

#4510
A manga szerint nem. Kazuya nővérének nem volt szerencséje... Szétüti a magot aztán elhúz. Ez a bevett szokás. Más kérdés hogy ha ott van nekik az ultimate Padora mód akkor miért nem már alapból azzal támadják meg a novákat.

A méret csökkenés meg biztos valami speckó Pandora képesség. :)

Member

Quote from: Prof. William on 2011-03-07, 11:53:12
Más kérdés hogy ha ott van nekik az ultimate Padora mód akkor miért nem már alapból azzal támadják meg a novákat."
Mert Bleach-ben miért unsealed állapotban nyitnak? :) Emlékeim szerint a vaizard-ok kapitány korukban még a shikai-t sem lőtték el, szerintem ugyanazért... HOGY VESZÍTSENEK.

QuoteA méret csökkenés meg biztos valami speckó Pandora képesség. :)
"Moe Moe Koi Loli Mode!"
"Úristen, egy másodéves lenyomott egy olyat, amit csak a negyedéveseknek oktatnak!!"

chilip

EZAZZZ, kövi Level-E -ben Color Rangers visszatér!!! :lol:

Xzone

Quote from: chilip on 2011-03-08, 00:43:40
EZAZZZ, kövi Level-E -ben Color Rangers visszatér!!! :lol:

:hopp:

Az a vicc a hotelszobában meg LOL volt nagyon.

Acchan


Darkstar

Quote from: Acchan on 2011-03-08, 01:34:18
Freezing 09

Novák!    :hopp:
[spoiler]
[/spoiler]

Sorry, de túl magas volt.  :3x3:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone


SaiyaGin

Freezing 9: azért az vicces, hogy a hasonló külső mellett még a Dolemek hangját is betették a RahXephonból. :D

Acchan

Quote from: Darkstar on 2011-03-08, 01:39:52
[spoiler]
[/spoiler]
[spoiler][/spoiler]

Novákok!    :hopp:  :hopp:

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-08, 09:24:40
Freezing 9: azért az vicces, hogy a hasonló külső mellett még a Dolemek hangját is betették a RahXephonból. :D
Kezdem érteni a Freezing világának hierarchiáját: minél erősebb az ellen, annál több rucit képes lefoszlatni rólad. Ezek szerint nagy bajban vannak a csajszik, mivel a Novák/perverz Dolemek egy pillanat alatt levetkeztették őket/hatástalanították a pajzsukat.  ::)

Member

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-08, 09:24:40
Freezing 9: azért az vicces, hogy a hasonló külső mellett még a Dolemek hangját is betették a RahXephonból. :D
Akkor nem csak nekem volt ismerős, oké. :D

Quote from: Acchan on 2011-03-08, 12:37:20
Kezdem érteni a Freezing világának hierarchiáját: minél erősebb az ellen, annál több rucit képes lefoszlatni rólad. Ezek szerint nagy bajban vannak a csajszik, mivel a Novák/perverz Dolemek egy pillanat alatt levetkeztették őket/hatástalanították a pajzsukat.  ::)
Engem komolyan foglalkoztat, hogy mi megy a Novákon belül. Vagy az a H verziókra marad? :/

ogre

lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el, de van most olyan futó sorozat, amiben nincsenek lolik, és nem iskolások a főszereplők? kezd egy kicsit tele lenni... kicsit le vagyok maradva az évaddal, mert mást néztem, de pl nem számítottam a yumekui merryben swimsuit epre, és egyáltalán nem is volt rá szükség, leszámítva, hogy úgy tűnik, kötelező elem.

Kraivan

A level-E eddig megfelelhet az elvárásnak.
Bár tény h az egyik szál iskolás srácokat ugráltat.

A Wolverine-nek nem estem neki, de ha egy icipicit is méltatják a marvel eredetit, akkor ott se kéne sok sulis loli.



Cobra

Bár a Gosick egyik főszereplője egy iskolás loli :) , de ettől még tehetsz vele egy próbát, mert nem fanservice anime.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

Erről jut eszembe. Úgy egy éve kérdezte meg tőlem egy ismerősöm: mondjak már egy olyan animét, amiben nincs
1, iskola
2, harc

Elkerekedett a szemem, elakadt a szavam, lekonyult a mosoly az arcomról. Aztán persze eszembe jutott több ilyen anime, de a felismerés akkor is sokkoló volt.

Kraivan

Nekem hamarabb jutnak eszembe nem-iskollásloli animek. :)

Mondjuk az Azumanga és a Lucky Star kihagyhatatlan darab.
A Genshiken meg mindenki számára kötelező. :D

Így Azumangáról:
A Dragon Crisis-ben Misaki vcalamiért Osaka-ra emlékeztet.

ogre

Quote from: Kraivan on 2011-03-09, 15:46:21
A level-E eddig megfelelhet az elvárásnak.
Bár tény h az egyik szál iskolás srácokat ugráltat.

A Wolverine-nek nem estem neki, de ha egy icipicit is méltatják a marvel eredetit, akkor ott se kéne sok sulis loli.

azt néztem egy darabig, de pont a color rangers tett be. nem tudtam rajta nevetni.
a wolverine-nel nem próbálkoztam az ironman fiaskó után
a go sick első két részét láttam asszem, az elsőt biztosan. az instant drop volt.
beelzebub szintén érdektelen, pedig az első részen jót nevettem, aztán mégsem éreztem szükségét, hogy tovább nézzem.
merry meg zombideszka még tartja magát, de nem tudom, meddig.

lehet, hogy az is belejátszik, hogy leginkább a mushishit nézem most, ill. kemonozumét? ezek nagyon nem a mainstream képviselői... :)

Bishop

Bakumant próbáltad? Elég kevés benne az iskolás rész. 1 kezemen meg tudom számolni hányszor láttam őket bejárni a suliba :D

ogre

Quote from: Bishop on 2011-03-09, 19:17:41
Bakumant próbáltad? Elég kevés benne az iskolás rész. 1 kezemen meg tudom számolni hányszor láttam őket bejárni a suliba :D

jaja, azt azért nézem :) volt benne egy kis punnyadás, de most megint jónak tűnik.

SaiyaGin

Eheti KnT
[spoiler=ZOMG spoiler]Na végre.[/spoiler]

kikuchiyo

Vsz. csak én nem járok /a/-ra, úgyhogy csak nekem nem új:

Meduka Meguca  :rotfl:
Failure is the default option