Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2011-03-09, 23:36:21
Vsz. csak én nem járok /a/-ra, úgyhogy csak nekem nem új:

Meduka Meguca  :rotfl:

:facepalm:

Más:

Tudtam, hogy valami elmebeteg meg fogja írni ezt a cikket:

http://www.darkmirage.com/2011/03/06/the-physics-of-puella-magi/

kikuchiyo

#4531
Quote from: Xzone on 2011-03-10, 14:22:44
Quote from: kikuchiyo on 2011-03-09, 23:36:21
Vsz. csak én nem járok /a/-ra, úgyhogy csak nekem nem új:

Meduka Meguca  :rotfl:

:facepalm:

És emiatt most már nem tudok nem figyelni az új részben arra, hogy mennyire off-model rajzok vannak állandóan.  :falba:

Szerk: jó rész. Nagyrészt a már sejtett dolgokat erősítette meg/mutatta meg, de azokat jól. Szerencsére nem voltak nagymonológok az entrópiáról, így még értettem is mindent.
Failure is the default option

chilip

új madoka után ezen jót röhögtem 4chanon

[spoiler]Madoka! Come with me if you want to live!


[/spoiler]

kikuchiyo

Quote from: chilip on 2011-03-11, 01:31:06
új madoka után ezen jót röhögtem 4chanon

[spoiler]Madoka! Come with me if you want to live!


[/spoiler]

[spoiler]Vazze, hirtelen a Terminátor-filmek új értelmet nyertek!
Valójában az első idővonalban Swarci John Connor gyenge, szemüveges iskolatársa volt, csak aztán a több idővonalban átélt érzelmi sokkok hatására vált a filmből ismert kemény, szótlan figurává.  :lul:[/spoiler]
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2011-03-11, 00:44:10
Szerk: jó rész. Nagyrészt a már sejtett dolgokat erősítette meg/mutatta meg, de azokat jól. Szerencsére nem voltak nagymonológok az entrópiáról, így még értettem is mindent.

Mhm. Kicsit túlságosan is hasonlít ez így a Groundhog Dayre Higurashira, de

[spoiler]az előző idővonalak tetszettek, és Homura karaktere is nagyot nőtt a szememben. Kifejezetten tetszett, ahogy a jellemfejlődését és a képességeit bemutatták.[/spoiler]

Desert Eagle, gépfegyver és csőbombák? Ezelőtt még valaki más jutott volna eszembe ezekről :D

Kraivan

Madoka 10
[spoiler] :hail:[/spoiler]
[spoiler]Bár az időhurok poént pár műben elsütötték, a legjobb az, hogy egyáltalán nem érzem klisésnek a madoka-t. És kifejezetten érdekel, hogy mászik ki Homura ebből a patthelyzetből. [/spoiler]

SaiyaGin

Úgy tűnik a végére mégiscsak lesz valami a Fractale-ból.  :smile:

LuckyDingo

Madoka 10 - [spoiler]Woooow :D Ez a rész kifejezetten tetszett, felborított mindent és meg is magyarázott mindent. Kíváncsi vagyok, hogy most vajon képes lesz-e Madokát megakadályozni Homura. MOndjuk, ha igen, akkor még valahogy meg kellene menteni a világot. XD[/spoiler]

Merry 10 - [spoiler]Ez is érdekes lesz. Elcres szerint van esély, hogy megmentsék Isanát.. valszeg Merry imba verziója lesz a kulcs. Várom már. :)[/spoiler]

Fractale - [spoiler]Ehh... Csodálkozom, hogy Clain nem dobta ki a rókamangusztát, amikor meglátta, hogy a Nessákat mire használják. Phryne apjának meg instant death sentence!  :morci:[/spoiler]

kikuchiyo

Quote from: LuckyDingo on 2011-03-11, 15:08:53
Fractale - [spoiler]Ehh... Csodálkozom, hogy Clain nem dobta ki a rókamangusztát, amikor meglátta, hogy a Nessákat mire használják. Phryne apjának meg instant death sentence!  :morci:[/spoiler]

[spoiler]Phryne apja nagyon úgy néz ki, hogy megkapta, amit megérdemelt.
Viszont én nem egészen értem, mire használják a Nessákat (akik valójában Phrynék).[/spoiler]
Failure is the default option

Member

Aki vágja a Letter Bee mangát, az is kb. ezen a szálon futott, vagy ez teljesen az animések fordulata?

ogre

Quote from: kikuchiyo on 2011-03-12, 01:45:20
[spoiler]Phryne apja nagyon úgy néz ki, hogy megkapta, amit megérdemelt.
Viszont én nem egészen értem, mire használják a Nessákat (akik valójában Phrynék).[/spoiler]

[spoiler]saccelik őket a fraktálgépnek. tkp üzemanyagok. az mondjuk fura, hogy Phyrne hogyan kerülte el eddig, illetve hogy Nessa hogyan lett Nessa, ha defaultban Phyrne?[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: ogre on 2011-03-13, 12:48:48
Quote from: kikuchiyo on 2011-03-12, 01:45:20
[spoiler]Phryne apja nagyon úgy néz ki, hogy megkapta, amit megérdemelt.
Viszont én nem egészen értem, mire használják a Nessákat (akik valójában Phrynék).[/spoiler]

[spoiler]saccelik őket a fraktálgépnek. tkp üzemanyagok. az mondjuk fura, hogy Phyrne hogyan kerülte el eddig, illetve hogy Nessa hogyan lett Nessa, ha defaultban Phyrne?[/spoiler]

Ez nekem is eszembe jutott, de
[spoiler]hogyha lényegében végtelen számú Phryne áll a rendelkezésükre, akkor miért indítanak ekkora hajtóvadászatot, ha az egyikük megszökik? Nem teljesen mindegy, hogy eggyel kevesebb, vagy több, ha
Quote from: Eötvös GáborNem baj, van mááásik!

(Hacsak nem azért, mert félnek, hogy kitudódnak a Fractale fenntartásával kapcsolatos titkok.)
[/spoiler]

Xzone

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-13, 18:04:33
Quote from: ogre on 2011-03-13, 12:48:48
Quote from: kikuchiyo on 2011-03-12, 01:45:20
[spoiler]Phryne apja nagyon úgy néz ki, hogy megkapta, amit megérdemelt.
Viszont én nem egészen értem, mire használják a Nessákat (akik valójában Phrynék).[/spoiler]

[spoiler]saccelik őket a fraktálgépnek. tkp üzemanyagok. az mondjuk fura, hogy Phyrne hogyan kerülte el eddig, illetve hogy Nessa hogyan lett Nessa, ha defaultban Phyrne?[/spoiler]

Ez nekem is eszembe jutott, de
[spoiler]hogyha lényegében végtelen számú Phryne áll a rendelkezésükre, akkor miért indítanak ekkora hajtóvadászatot, ha az egyikük megszökik? Nem teljesen mindegy, hogy eggyel kevesebb, vagy több, ha
Quote from: Eötvös GáborNem baj, van mááásik!

(Hacsak nem azért, mert félnek, hogy kitudódnak a Fractale fenntartásával kapcsolatos titkok.)
[/spoiler]

[spoiler]Gondolom Nessa a mintadarab, ami alapján gyártják a többit.[/spoiler]

Én a szüzességvizsgálatot nem értem :)

Acchan

Freezing 10

Ez egy OK rész volt - bár azért párszor éreztem déjà vu-t, miközben néztem. :ejnye:

Member

Quote from: Acchan on 2011-03-13, 18:42:16
Freezing 10

Ez egy OK rész volt - bár azért párszor éreztem déjà vu-t, miközben néztem. :ejnye:
Én sem tudom, miben láttam utoljára, hogy valamiből az elsőt akar az ellen megszerezni mindenáron és nyavalyognak, hogy behatoltak. ::)

Ellenben ez a "két pár penge nő ki a hátból dolog" is ismerős valahonnan, valaki nem tudna segíteni felidézni? Először a Fafner jutott az eszembe, de talán mégsem.

ogre

Quote from: Xzone on 2011-03-13, 18:08:07
[spoiler]Gondolom Nessa a mintadarab, ami alapján gyártják a többit.[/spoiler]

Én a szüzességvizsgálatot nem értem :)

valszeg vmi ilyesmi lehet.
a vizsgálat sztem anyi, hogy a fraktál, mint vallás jelenik meg, és van inkvizíció, meg minden egyéb, akkor simán lehet ez is, elvégre komoly tradíciói voltak. meg így sokkal antipatikusabbak. :)

Member

Belelapoztam a Letter Bee mangába, mert nem akartam hinni a szememnek, és pár ponton eltér (pl. Jeal karaktere), de nem lényegesen. Ebből szerintem megint Birodalom Visszavág befejezés fog kisülni. :zomg:


chilip

Quote from: Member on 2011-03-14, 23:26:20
Index 22
KIRIHARA!!

Bejelentett támadó weboldal!
A(z) users.atw.hu címen működő weboldalról bejelentés érkezett, hogy támadó weboldal, ezért a biztonsági beállítások alapján a böngésző a hozzáférést nem engedélyezi.

SaiyaGin

Quote from: Acchan on 2011-03-13, 18:42:16
Freezing 10

Ez egy OK rész volt - bár azért párszor éreztem déjà vu-t, miközben néztem. :ejnye:

Js, ez most egész tűrhető volt.

Member

Quote from: chilip on 2011-03-14, 23:36:51
Bejelentett támadó weboldal!
A(z) users.atw.hu címen működő weboldalról bejelentés érkezett, hogy támadó weboldal, ezért a biztonsági beállítások alapján a böngésző a hozzáférést nem engedélyezi.

Jobbklikk, save as? :)
http://www.megaupload.com/?d=91UV8OKG

Acchan

QuoteThe file you are trying to access is temporarily unavailable. Please try again later.

Member

Quote from: Acchan on 2011-03-14, 23:47:21
QuoteThe file you are trying to access is temporarily unavailable. Please try again later.
Nálam már megy. Ennyit szenvedni egy kis ripacsságért. :D

Acchan

Quote from: Member on 2011-03-14, 23:50:39
Quote from: Acchan on 2011-03-14, 23:47:21
QuoteThe file you are trying to access is temporarily unavailable. Please try again later.
Nálam már megy. Ennyit szenvedni egy kis ripacsságért. :D
Nahh ez az, most nagyot csalódtam. :(

Bár ez a hang már majdnem volt annyira törvénytelen, mint az Átokban a kedves halálosztó hölgyé.  :D

Kraivan

#4554
Level-E
Amolyan jó volt megnézni. De nem keltett ez a szál olyan mély benyomást mint a többi. Hiába. Magas a zomg mérce, nem lehet mindig tartani.

Onii-chan no Koto nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!
Megpróbálnám leírni, de ezt nem lehet.  :rotfl:

Yumekui Merry
Az eddigi részek megemésztve. Nálam a szezon 2. helyezettje.

Xzone

Quote from: Kraivan on 2011-03-15, 11:32:18
Level-E
Amolyan jó volt megnézni. De nem keltett ez a szál olyan mély benyomást mint a többi. Hiába. Magas a zomg mérce, nem lehet mindig tartani.

Nekem tetszett ez is. A következő részben pedig visszatér a baseballos srác, valaki hiányolta pár oldallal korábban :cool:

Kraivan

Quote from: Xzone on 2011-03-15, 13:55:15
Quote from: Kraivan on 2011-03-15, 11:32:18
Level-E
Amolyan jó volt megnézni. De nem keltett ez a szál olyan mély benyomást mint a többi. Hiába. Magas a zomg mérce, nem lehet mindig tartani.

Nekem tetszett ez is. A következő részben pedig visszatér a baseballos srác, valaki hiányolta pár oldallal korábban :cool:
Nem arról van szó h nem tetszett... Csak ez nem ütött akkorát mint az eddigi részek.
Mondjuk kedvenc hercegünk most nem is volt benne.

Junchi

Quote from: Kraivan on 2011-03-15, 11:32:18
Yumekui Merry
Nálam a szezon 1. helyezettje.

Fix'd it for me.

Btw úgy tűnik, akad még manga-material az újabb epizódokban, és továbbra is nagyon jól vegyítik az anime-original dolgokat a kánon-részekkel. (Bár Heracles baltáját azért hiányoltam... >_>)

Member

Madoka 01
Too much on LSD. Eddig tetszik. :D

Xzone

K-On!! ep.27

<3

Elképzeltem Yui-t a finn metálosok között :D

Also:

http://www.youtube.com/watch?v=kjME2Ke__fo