Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Kraivan

Quote from: Member on 2011-03-25, 23:03:45
Madoka 07
Amilyen jó volt Sayaka története, Kyōko-é pont ugyanannyira sz*r. Ezt senki sem gondolta komolyan!
Vigyázz. Még magadra haragítod a helyi Madoka-rajongótábort.

Darkstar

IS 11

>retarded moralfagging
>minimal Charlotte screentime
>some more moralfagging
>lolmemories
>nothing happens


Did I mention the moralfagging? Fail ep is fail.

És már csak egy rész van hátra. De pont ott fog végetérni, ahol eredetileg tippeltük, hogy fog.
[spoiler][/spoiler]

A 2. season meg szinte garantált. A kérdés inkább csak a mikor.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2011-03-26, 01:31:59
IS 11

>retarded moralfagging
>minimal Charlotte screentime
>some more moralfagging
>lolmemories
>nothing happens


Did I mention the moralfagging? Fail ep is fail.

És már csak egy rész van hátra. De pont ott fog végetérni, ahol eredetileg tippeltük, hogy fog.
[spoiler][/spoiler]

A 2. season meg szinte garantált. A kérdés inkább csak a mikor.

:punny:

Én tíz perc után áttekertem a maradékot, és úgy döntöttem, ezt a sorozatot nem nézem tovább. De ha tényleg csak egy rész van hátra, akkor lehet, hogy inkább mégis megnézem, és lepontozom az AniDB-n :__devil:

Member

Quote from: Kraivan on 2011-03-26, 00:19:57
Quote from: Member on 2011-03-25, 23:03:45
Madoka 07
Amilyen jó volt Sayaka története, Kyōko-é pont ugyanannyira sz*r. Ezt senki sem gondolta komolyan!
Vigyázz. Még magadra haragítod a helyi Madoka-rajongótábort.
A többivel nincsen bajom, a lélekkristályok ötlete pl. nagyon bejött. :D Madoka tán az utolsó részben vállalja be a Mahou Shoujo állapotot, vagy mi lesz? :)

Bishop

Nézd csak tovább 8-9 kicsit megkavarja a dolgokat  ;)

Btw jöhetne már a 10  :hopp:

Kraivan

#4595
Egyelőre megállt a sztori itt:

Quote from: kikuchiyo on 2011-03-11, 01:34:44
Quote from: chilip on 2011-03-11, 01:31:06
új madoka után ezen jót röhögtem 4chanon

[spoiler]Madoka! Come with me if you want to live!


[/spoiler]

[spoiler]Vazze, hirtelen a Terminátor-filmek új értelmet nyertek!
Valójában az első idővonalban Swarci John Connor gyenge, szemüveges iskolatársa volt, csak aztán a több idővonalban átélt érzelmi sokkok hatására vált a filmből ismert kemény, szótlan figurává.  :lul:[/spoiler]

Na ott van pár flashback amitől tűkön ülve várom, h mi lesz most.

Quote from: Bishop on 2011-03-26, 09:51:47
Nézd csak tovább 8-9 kicsit megkavarja a dolgokat  ;)

Btw jöhetne már a 10  :hopp:
Az már rég megvan. 11-et várunk. Eltévedtél egy időhurokban? :D

Bishop

ŐŐ lehet, sose tudom melyik részt láttam, letöltésnél is újra kell néznem mi volt az utolsó rész hogy ne töltsem le újra :D ^^"

Cobra

Az IS manga képen az melyik csaj, az IS feltalálója?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

LN és [spoiler]USA-tan, köv részben fog előkerülni, hogy honnan, azt nem lövöm le.[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

frozenstein


Rounin


Member


Member

Freezing 11
Azért volt ám prioritás. Satellizer küzdött szinte végig egy csajjal, a négy harmadéves meg kapott kb. fél-fél percet. ::) Azért hány kihagyott ziccer volt, hogy széttörjék a sigmát a keleti godspeed-en!

Xzone

Quote from: Member on 2011-03-26, 20:46:12
Freezing 11
Azért volt ám prioritás. Satellizer küzdött szinte végig egy csajjal, a négy harmadéves meg kapott kb. fél-fél percet. ::) Azért hány kihagyott ziccer volt, hogy széttörjék a sigmát a keleti godspeed-en!

És természetesen mindenki vállra céloz :)

Member

Quote from: Xzone on 2011-03-26, 21:16:19
Quote from: Member on 2011-03-26, 20:46:12
Freezing 11
Azért volt ám prioritás. Satellizer küzdött szinte végig egy csajjal, a négy harmadéves meg kapott kb. fél-fél percet. ::) Azért hány kihagyott ziccer volt, hogy széttörjék a sigmát a keleti godspeed-en!
És természetesen mindenki vállra céloz :)
Meg inkább meghalnak, de nem kapcsolnak pandora módba. ::)

Kraivan

#4605
Quote from: Member on 2011-03-26, 21:58:19
Quote from: Xzone on 2011-03-26, 21:16:19
Quote from: Member on 2011-03-26, 20:46:12
Freezing 11
Azért volt ám prioritás. Satellizer küzdött szinte végig egy csajjal, a négy harmadéves meg kapott kb. fél-fél percet. ::) Azért hány kihagyott ziccer volt, hogy széttörjék a sigmát a keleti godspeed-en!
És természetesen mindenki vállra céloz :)
Meg inkább meghalnak, de nem kapcsolnak pandora módba. ::)
Az ilyesmi csak bitchfightra van.

De ez a szokásos animeklisé:
Van egy szuperimba ellenfél, akivel 1vs1-ben terraformálod a vidéket. Onnantól ha legyőzik, vagy barátoddá vál, a legröhejesebb támadások likvidálják.

Közben lezavartam a részt...
Háááát... Ez... is meeeg-volt...

Amúgy mitől kapott a srác agybólvérzést? :D

Xzone


Member

Quote from: Kraivan on 2011-03-24, 18:53:40
Quote from: Member on 2011-03-24, 14:32:07
Quote from: Kraivan on 2011-03-24, 13:50:58
Kore wa Zombie
Olyan erőltetettnek írnám le a mostani részt.
Szerintem csak a kimaradt egy hét alatt megvilágosodtál.
A sorozatot saját magához mérem. Tisztában voltam vele h nem a szezon legjobbja, de ér annyit h megnézem a köv epizódot.
Megnéztem, szerintem csak megvilágosodtál, nem volt rosszabb, mint az eddigi részek. Logika befigyel, ha vki meg akar halni, miért nem kéri meg a csajt, hogy végezzen vele? Meg ez a zombi miért imbább ennyivel?

ogre

Quote from: Member on 2011-03-27, 22:35:05
Megnéztem, szerintem csak megvilágosodtál, nem volt rosszabb, mint az eddigi részek. Logika befigyel, ha vki meg akar halni, miért nem kéri meg a csajt, hogy végezzen vele? Meg ez a zombi miért imbább ennyivel?

a badguy zombi azért imba, mert régóta zombi, és már van vagy level 10 a kis noob főszereplőhöz képest. biztosan tanult unalmában valami jó mágiát, de még valószínűbb, hogy van a háttérben valaki mór póvaful.

Member

Tudomásom szerint a felélesztés csak halhatatlansággal járt, a mágiaaffinitást meg nem lehet csak úgy összeszedni, íjászból sem lesz csak úgy summoner, érted.

SaiyaGin

Fractale 10: Phryne hülyesége naivitása úgy látszik, javíthatatlan. (A többiekéről is lehetne vitatkozni.) Ezt leszámítva egész jó rész volt.

Freezing 11: azt figyeltétek, hogy most már alig volt ruhaszaggatás?  :D

Kraivan

Quote from: Member on 2011-03-28, 08:07:51
Tudomásom szerint a felélesztés csak halhatatlansággal járt, a mágiaaffinitást meg nem lehet csak úgy összeszedni, íjászból sem lesz csak úgy summoner, érted.
Azért főhősünk valamiért elszívta a láncfűrészes csaj energiáját ismeretlen okok miatt. Ez a fő ok h van egy tensai-loli.

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-28, 09:46:01
Freezing 11: azt figyeltétek, hogy most már alig volt ruhaszaggatás?  :D
Mert nem volt komoly sérülés.

Amúgy pár fura dolog:
- a srácnak léket kap a feje mert freezinget használ. Idáig egy teljes iskola blokkolása problémamentes volt, most meg egyetlen legyengített infected enemytől agyvérzést kap.
- Az apáca mit keres az irányítóteremben? Nem az előző részben vezette ide személyesen a "leggyengébb" csapatot majd bement a koporsóterembe?

Nagyon jó lenne ez az anime de a hihetetlen hibái miatt nem több az egész egy viccnél.

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2011-03-27, 16:18:17
[spoiler][/spoiler]
lol :D

Amúgy el sem hiszem, hogy vége lesz jövőhéten :D
Ahhoz képest, hogy mekkora wtfakknak indult, én egész jól elszórakoztam rajta XD Yah és Peacock feathers FTW :P

Xzone

Quote from: LuckyDingo on 2011-03-28, 11:34:37
Quote from: Xzone on 2011-03-27, 16:18:17
[spoiler][/spoiler]
lol :D

Amúgy el sem hiszem, hogy vége lesz jövőhéten :D
Ahhoz képest, hogy mekkora wtfakknak indult, én egész jól elszórakoztam rajta XD Yah és Peacock feathers FTW :P

Azért szerintem így is wtf :)

A 4chanen hívták fel a figyelmemet rá, hogy a sorozatban gyakorlatilag MINDEN valamilyen utalás a szexre. Cannot unsee.

Member

Quote from: Kraivan on 2011-03-28, 10:35:54
Azért főhősünk valamiért elszívta a láncfűrészes csaj energiáját ismeretlen okok miatt. Ez a fő ok h van egy tensai-loli.
Akkor a másik zombi egy necro erejét szívta el? :)

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-28, 09:46:01
- Az apáca mit keres az irányítóteremben? Nem az előző részben vezette ide személyesen a "leggyengébb" csapatot majd bement a koporsóterembe?
Szerintem csak leporolta, aztán belépett a teleportkabinba. Más magyarázatot én sem látok rá. Gondolom az első Pandora lesz a main boss.

QuoteNagyon jó lenne ez az anime de a hihetetlen hibái miatt nem több az egész egy viccnél.
Cserélj szemüveget. ;)

Kraivan

Quote from: Member on 2011-03-28, 13:18:41
QuoteNagyon jó lenne ez az anime de a hihetetlen hibái miatt nem több az egész egy viccnél.
Cserélj szemüveget. ;)
Azt használjam amelyik -5 perceptiont ad, vagy amelyik -10 int-et?

Az a baj h túl komolyra van véve h vígjáték legyen, és nem elég komoly h action-drama legyen.

Ha lenne benne pár deform ábrázolás, akkor párhuzamba vonnám a Sekirei-el, ha meg komolyabb lenne, akkor Claymore-s lehetne. (bár bizztos van jobb párhuzam, de azt még nem láttam :P)

Annyira jó h:
"sárcok... ilyet még nem láttatok. Egy bokszkesztyűvel oneshotolják a szoknyát és a melltartót fejreütéskor. Ezt látni kell  :lol:"

QuoteAkkor a másik zombi egy necro erejét szívta el?
Vagy csak megélt már párszáz évet.
Jelenlegi zombinkat ugyebár leköti a vele élő lolik halmaza, és h élőholt lolfantasy világbacsöppenése ellenére megpróbál normális életet élni, míg előző zombink feladta életét és elkezdett ksillpontokat farmolni.

Majd kiderül.

Member

Quote from: Kraivan on 2011-03-28, 13:39:07
Az a baj h túl komolyra van véve h vígjáték legyen, és nem elég komoly h action-drama legyen.
Nekem minden második mondat hatására kiül a mosoly az arcomra, olyan kemények a párbeszédek, de a hiba biztosan bennem van. :)

Quote
Vagy csak megélt már párszáz évet.
Jelenlegi zombinkat ugyebár leköti a vele élő lolik halmaza, és h élőholt lolfantasy világbacsöppenése ellenére megpróbál normális életet élni, míg előző zombink feladta életét és elkezdett ksillpontokat farmolni.
Majd kiderül.
Végülis a mi zombink is fel tudja pörgetni az ellenállását 1000% fölé, szóval lehet, hogy tudnak talent-tolni is. Az fejlődik, amit gyakrabban használnak? :D

LuckyDingo

#4617
Zombi vége.. azaz nem teljesen vége, hanem majdnem vége elég érdekesre sikeredett. A szuper aranyos és a pingvines beszólásnál hangosan felröhögtem. A végére meg [spoiler]Yuu igen beszédes lett.. kicsit gyorsan meggondolta magát XD[/spoiler] Következő rész: fanservice. :)

Dragon Crisis: Yay még agy animu aminek eléggé semmilyen vége lett. A történet se volt annyira nagy szám.

Kraivan

Quote from: LuckyDingo on 2011-03-28, 21:51:48
Zombi vége.. azaz nem teljesen vége, hanem majdnem vége elég érdekesre sikeredett. A szuper aranyos és a pingvines beszólásnál hangosan felröhögtem. A végére meg [spoiler]Yuu igen beszédes lett.. kicsit gyorsan meggondolta magát XD[/spoiler] Következő rész: fanservice. :)

Dragon Crisis: Yay még agy animu aminek eléggé semmilyen vége lett. A történet se volt annyira nagy szám.
najah... Úgy tűnik kezd véget érni a szezon.
Az Onii-chan is lezárult.

Összességében ezekkel:
Feltételezem van egy kellemes anyagi háttere a dolgoknak, ahol 12 részre szerződnek.

Kore wa Zombie:
Az előző rész valami semmi átvezető volt. Úgy tűnik ki kellett tölteni valamivel 20 percet hogy a mostani részt megkapjuk.
Összességében jópofa sorozat. A hirtelen wtf után, emészthető a sorozat, de nem egy világmegváltó.

Dragon Crisis:
Megvolt a Zamnézia klisé is.
Kár h a 12 részt ennél a műnél is úgy érzem hogy felvezetés egy sokkal nagyobb mókához. Bár elsütöttek annyi mindent a 12 részben, hogy nem hinném hogy többet ki lehet hozni ebből.
Nyíltan tevékenykedő titkos szervezet, minden sárkáynfajból egy képvilseő, lvl10+ enemy/friend, meg megjelentek a szülők is.

Max abból lehetne még valami ecchi drámát alkotni, hogy hogy egyesüljenek anélkül, hogy kinyírják a vidéket.
Ha egy leheletnyi csóktól így szétpukkan Onyx, akkor mi lesz ha 18+ egyesülnek?  :hopp:

Folytatás remélem nem lesz ezután, mert nem tudom miféle katyvaszt lehetne kihozni abból hogy az összes szereplőt bedobtak egy tanterembe.

Nagy pozitívum hogy főhősünk csak elhatározta h kit szeret, ahhelyett h véget ér a sztori úgy h mindenkibe bele van zúgva. :)

Onii-chan no koto...
Volt puding, harisnya és betegápolós jelenet is.
Sztem minden létező ecchi-klisét begyúrtak ebbe a műbe. Erről nincs nagyon mit írni.
Én élveztem minden pillanatát.
[spoiler]Azért a harisnyás yaoi-rajongónak drukkolok. :P[/spoiler]

Darkstar

Quote from: Kraivan on 2011-03-29, 10:52:20
Onii-chan no koto...
Uh. Engem a character design olyan szinten zavart, hogy egyszerűen nem tudtam nézni...

Ed.: Meg akarnám nézni a Madokát, de tudom, hogy a az olyan szintű RAGE-hez vezetne, amilyet még talán az életben nem produkáltam. Fuck. Inkább maradok a fanartoknál és -storyknál, mint ez.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん