Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Member


kikuchiyo

Az melyik, amelyikben meghal ööö... Dumbledore?

Majd kíváncsi leszek, a 10-esről mint mondasz.
Failure is the default option

SaiyaGin

Valaki írna pár sort erről a Madokáról, hogy mi is ez, és mié' is olyan jó?

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-30, 20:16:02
Valaki írna pár sort erről a Madokáról, hogy mi is ez, és mié' is olyan jó?
Nem tudom, mennyire kielégítő ez a pár sor, de hátha.
Önreklám rulz :P

Bishop

Én alapból utálom az ilyen típusú animeket, ami megfogott benne az hogy nincs benne ecchi és eléggé komoly a témája bár néha kicsit inkább wtf. Az animáció kb a Soul eaterével vetekszik.
Emellett jók a zenék.

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2011-03-30, 20:22:50
Quote from: SaiyaGin on 2011-03-30, 20:16:02
Valaki írna pár sort erről a Madokáról, hogy mi is ez, és mié' is olyan jó?
Nem tudom, mennyire kielégítő ez a pár sor, de hátha.
Önreklám rulz :P

:merci:
Hmm, Shaft... Na mindegy, azért egyszer majd teszek vele egy próbát.

Member

09
Megtudtuk, hogy az energiamegmaradás törvénye hülyeség (pontosabban béna érvekkel), a macskalény Borg, a többi meg a ló túlsó oldala. Megy a wasting chara rendesen.

Darkstar

Zombie 12 meglesve.

Kellemes, lightos kis sorozat volt, némi visszafogott és humoros wtf-el, poénokkal és finoman tálalt fanservice-szel. Nekem tetszett.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Junchi

^Már aszittem, mikor kint megláttam a nick-ed, hogy valami hosszabb trailert jössz linkelni a Sengoku Otoméről. :(

Darkstar

Eddig csak ennyiről tudok, több sztem már nem is lesz, mert 4.én kezdődik.
http://sengokuotome.com/special/chara_pv.html
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

White SeeD

#4630
∞S Last EP
[spoiler]Houki end confirmed[/spoiler] :cool:

Viszont elég lezártra sikeredett. 2 season elégé kétséges:(
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Darkstar

#4631
Quote from: White SeeD on 2011-03-31, 20:46:33
[spoiler]Houki end confirmed[/spoiler] :cool:

Viszont elég lezártra sikeredett. 2 season elégé kétséges:(
Lolwut? Te valami mást néztél?
[spoiler]Tipikus majdnem, de mégsem hárem end, a következő volban meg szinte elfelejtődik az egész. Mondjuk kár, hogy az ameri-tan "kiss scene" kimaradt[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: kikuchiyo on 2011-03-30, 00:03:27
Majd kíváncsi leszek, a 10-esről mint mondasz.
Tele volt túlzásokkal, de végülis jogos. Ellenben ezzel a képességgel Homura önmaga az Ultimate Cheat. Azt mondjuk nem értem, hogy
[spoiler]Miért tud végtelen sokszor visszautazni az időben? Mert nem teljesült a kívánsága?[/spoiler]

Egy ideje az érdekel, hogy mi történne, ha valaki Mahou Shoujo-vá váláskor annyit kívánna, hogy
[spoiler]Kyubei pusztuljon meg. Elvégre egy lélek végtelen sok testben.[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Member on 2011-03-31, 23:02:37
Quote from: kikuchiyo on 2011-03-30, 00:03:27
Majd kíváncsi leszek, a 10-esről mint mondasz.
Tele volt túlzásokkal, de végülis jogos. Ellenben ezzel a képességgel Homura önmaga az Ultimate Cheat. Azt mondjuk nem értem, hogy
[spoiler]Miért tud végtelen sokszor visszautazni az időben? Mert nem teljesült a kívánsága?[/spoiler]

Egy ideje az érdekel, hogy mi történne, ha valaki Mahou Shoujo-vá váláskor annyit kívánna, hogy
[spoiler]Kyubei pusztuljon meg. Elvégre egy lélek végtelen sok testben.[/spoiler]
Azt mondaná Kyubei, hogy nem teljesítheti a kívánságot, mert az ellenkezik a kollektíva létfenntartási céljaival.  :D

Apropó megint nem látok rawot.. most ugye nem kaszálták el komolyan? O.o

Member

Az avád miatt nem hiszek neked. ::)

Quote from: LuckyDingo on 2011-03-31, 23:19:59
Azt mondaná Kyubei, hogy nem teljesítheti a kívánságot, mert az ellenkezik a kollektíva létfenntartási céljaival.  :D
Nem volt ilyen kikötés emlékeim szerint, szabadon kívánhatsz. Az más kérdés, hogy a képességed a kívánságodtól függ, mit kapsz ezért, Death Note-ot? :D

kikuchiyo

SELECT raws FROM fucking WHERE ?

(A Madokára azt írták valahol, hogy holnap lesz)
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2011-03-31, 23:28:31
(A Madokára azt írták valahol, hogy holnap lesz)
Legfrissebb infóim szerint valamikor Ápriliban lesz az utlosó 2 rész.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Akkor már holnap lehetséges. :D Hacsak nem lepi el a trackereket pár április 1-i tréfa torrent. XD

Amúgy vége a Fractale-nek. Nem volt olyan rossz, de világmegváltó sem. Hangulatos kis szösszenet.

Darkstar

Ennél frisseb infot nem találtam,szóval kétlem a holnapot
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Member on 2011-03-31, 23:02:37
[spoiler]Miért tud végtelen sokszor visszautazni az időben? Mert nem teljesült a kívánsága?[/spoiler]

Azt kérte, hogy képes legyen újra lejátszani a találkozását Madokával. Nincs kikötve, hányszor.

White SeeD

Quote from: Darkstar on 2011-03-31, 21:44:06
Lolwut? Te valami mást néztél?
[spoiler]Tipikus majdnem, de mégsem hárem end, a következő volban meg szinte elfelejtődik az egész. Mondjuk kár, hogy az ameri-tan "kiss scene" kimaradt[/spoiler]

[spoiler]Attól hogy nem sikerült a kiss még őt választotta és vele szaladt el nem nélküle.
Úgyhogy Japan end.
Következő vol meg nincs még az animuba, így jelenleg itt van vége :hehe:[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Fractale 11: nem ájultam el tőle, de azért nem volt rossz..
[spoiler]A Hősies Önfeláldozást viszont nagyon erőltetettnek találtam.[/spoiler]

ogre

Quote from: SaiyaGin on 2011-04-01, 23:24:14
Fractale 11: nem ájultam el tőle, de azért nem volt rossz..
[spoiler]A Hősies Önfeláldozást viszont nagyon erőltetettnek találtam.[/spoiler]
eléggé vékonyra sikeredett a vége. nem vártam valami epic endinget (na jó, egy ideig reménykedtem), de ezzel sikerült a felejthető, shiftdel kategóriába taszajtani a sorozatot, amit pár része még megőrzendőnek gondoltam.

SaiyaGin

04/02: The air date for FREEZING's twelfth and final episode has been moved to April 7th for AT-X, Chiba TV, and Tokyo MX.

Member

Quote from: SaiyaGin on 2011-04-02, 19:41:20
04/02: The air date for FREEZING's twelfth and final episode has been moved to April 7th for AT-X, Chiba TV, and Tokyo MX.
Nem értem, mit szarakodik az ENSZ Kadhafi-val, amikor Japánt kellene bombázni! Eretnekség!!

Darkstar

Dog Days ep 1

Hm. Ezt szerintem nézni fogom. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

kikuchiyo

Fractale 11

Meh ending to a meh series.

Ambíció, az volt, meg akarat is, de a végén mégse sikerült egy jó sorozatot összehozni belőle. A szerző filozófiai nézeteit allegorizáló tematika (az emberek minden felszínes vágyát kiszolgáló digitális világ valójában elszigeteli őket egymástól stb.) akkor állt volna meg, ha mögötte a sztori és a karakterek sziklaszilárdak lettek volna, de a sztori elbotlott a saját maga előtt kifeszített történetszálakban, a karakterek pedig az érdekes és az idegesítő közötti spektrumot bejárva végül is az érdektelenség nyugvópontján állapodtak meg. A különböző mondanivalók egymás erősítése helyett végül inkább kioltották egymást.
Az utolsó rész pedig olyan volt, mint a Battlestar Galactica vége: ugyanúgy nem kaptunk választ egy csomó lényeges kérdésre, ellenben lenyomtak a torkunkon egy lényegében természetfeletti magyarázatot és pár szereplő teljesen értelmetlen végkifejletet kapott (annyi a különbség, hogy a BSG vége legalábbis érzelmi szempontból kielégítő lezárást adott, na persze azért is, mert előtte elérte, hogy érzelmileg invesztáljak a szereplőkbe, míg itt igazából nem is érdekelt, mi lesz velük).

Quote from: Darkstar on 2011-04-02, 22:18:31
Dog Days ep 1

Hm. Ezt szerintem nézni fogom. :D

Yiff in hell.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-03, 00:30:30
Fractale 11

Nekem egyetlen mondatban kristályosodott ki a véleményem a sorozatról az utolsó rész megnézése után: "ennek mi értelme volt?".