Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

A kérdés teljesen jogos: hiszen az egész sorozatban azért harcoltak, hogy [spoiler]megakadályozzák a Fractale rebootját. Phryne is kézzel-lábbal tiltakozott az ellen, hogy őt használják fel a reboothoz. Ezért is szökött el.
Erre az utolsó részben rájön, hogy lol, mégis. Ehhez képest a többi hülyeség, mint pl. hogy a Lost Millennium főember egy liftgombért halt meg, eltörpül.
[/spoiler]

Egyébként is voltak következetlenségek nemcsak ebben a részben, de a sorozatban is:
akit szexuálisan zaklatnak kiskorában, mint Phrynét Pedopapa, az nem fog olyan naivan hozzáállni a meztelenkedéshez, mint P a sorozat első felében. Vagy ez a szál csak később jutott eszükbe, amikor már késő volt kivenni a félresikerült fanservice-elemeket?

Szóval meh.
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

#4652
Quote from: Darkstar on 2011-04-02, 22:18:31
Dog Days ep 1

Hm. Ezt szerintem nézni fogom. :D

Az első felében eléggé húztam a számat, de aztán a helyére került minden a sorozat világában, a kétkedő arckifejezésem pedig hatalmas vigyorra változott :D

Edit:

Az Ore no Imouto alternatív folytatását nézitek? Sosem gondoltam volna, de ez a sorozat így Kirino nélkül ötször olyan jó, mint volt. :jee:

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2011-04-03, 04:15:12

Edit:

Az Ore no Imouto alternatív folytatását nézitek? Sosem gondoltam volna, de ez a sorozat így Kirino nélkül ötször olyan jó, mint volt. :jee:
Kuroneko vitte eddig is a hátán XD Kit érdekelt Kirino? :D

Junchi

#4654
Quote from: kikuchiyo on 2011-04-03, 00:30:30
Fractale 11

Meh ending to a meh series.

Ambíció, az volt, meg akarat is, de a végén mégse sikerült egy jó sorozatot összehozni belőle. A szerző filozófiai nézeteit allegorizáló tematika (az emberek minden felszínes vágyát kiszolgáló digitális világ valójában elszigeteli őket egymástól stb.) akkor állt volna meg, ha mögötte a sztori és a karakterek sziklaszilárdak lettek volna, de a sztori elbotlott a saját maga előtt kifeszített történetszálakban, a karakterek pedig az érdekes és az idegesítő közötti spektrumot bejárva végül is az érdektelenség nyugvópontján állapodtak meg. A különböző mondanivalók egymás erősítése helyett végül inkább kioltották egymást.

Ojá, fizikus kolléga. :)

Btw szerintem sem volt olyan nagy szám ez a sorozat, mint ahogy azt vártam volna (mondjuk) az első epizód után. Szal azonkívül, hogy az egész egy bazi wasted potential, még a talajt is sikerült teljesen kirántani az anime alól az utolsó 3 epizódban, a végét meg már nem is tudom egyszerűen hova rakni.

Kap egy kegyelem 7/10-et, hogy az aranyszívem továbbra is fényes maradjon.

Kimi ni Todoke II utolsó két epizódja viszont AAAAAAAAAAWWW~~, és az előzőek sem voltak rosszak. Ha előbb kimászott volna az angst-gödörből, még akár jobb is lehetett volna, de így csak hétfél/10 az érdeme...

kikuchiyo

Quote from: Junchi on 2011-04-03, 10:08:22
Quote from: kikuchiyo on 2011-04-03, 00:30:30
Fractale 11
a karakterek pedig az érdekes és az idegesítő közötti spektrumot bejárva végül is az érdektelenség nyugvópontján állapodtak meg. A különböző mondanivalók egymás erősítése helyett végül inkább kioltották egymást.

Ojá, fizikus kolléga. :)

:redface: Pedig nem is volt szándékos. Hiába, az öt évnyi agyrothasztás az egyetemen nem múlt el nyom nélkül.
Failure is the default option

chilip

#4656
Quote from: Xzone on 2011-04-03, 04:15:12
Quote from: Darkstar on 2011-04-02, 22:18:31
Dog Days ep 1

Hm. Ezt szerintem nézni fogom. :D

Az első felében eléggé húztam a számat, de aztán a helyére került minden a sorozat világában, a kétkedő arckifejezésem pedig hatalmas vigyorra változott :D

:lul: hát ez kész. asszem én is nézni fogom. :D

[spoiler][/spoiler]

:Kiraly:

SaiyaGin


Darkstar

Quote from: chilip on 2011-04-03, 12:10:57
Quote from: Xzone on 2011-04-03, 04:15:12
Quote from: Darkstar on 2011-04-02, 22:18:31
Dog Days ep 1

Hm. Ezt szerintem nézni fogom. :D

Az első felében eléggé húztam a számat, de aztán a helyére került minden a sorozat világában, a kétkedő arckifejezésem pedig hatalmas vigyorra változott :D

:lul: hát ez kész. asszem én is nézni fogom. :D

[spoiler][/spoiler]

:Kiraly:
[spoiler][/spoiler]

Sőt, még Wakamoto is benne van. Szóval WIN.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

Star Driver

Az utolsó --egyébként garantáltan epilepsziás rohamot előidéző-- rész után azt mondom, hogy ez volt az egyik legeredetibb sorozat az elmúlt pár szezonból. Az elején azt sem tudja az ember, hogy hogy fogadjon be ilyen mértékű FABULOUS kontentot, a végén meg már alig várja, hogy még többet kapjon belőle.

Engem igazán csak a fölösleges szereplők zavartak egy kicsit: például a leszbikus csajokat mi értelme volt belerakni a sztoriba? Jöttek, Takuto elverte őket, elmentek :confused:

Acchan

Quote from: Xzone on 2011-04-03, 18:27:42
például a leszbikus csajokat mi értelme volt belerakni a sztoriba?
Esélyegyenlőség?  :haha:

kada

Quote from: Darkstar on 2011-04-03, 14:23:40
Quote from: chilip on 2011-04-03, 12:10:57
Quote from: Xzone on 2011-04-03, 04:15:12
Quote from: Darkstar on 2011-04-02, 22:18:31
Dog Days ep 1

Hm. Ezt szerintem nézni fogom. :D

Az első felében eléggé húztam a számat, de aztán a helyére került minden a sorozat világában, a kétkedő arckifejezésem pedig hatalmas vigyorra változott :D

:lul: hát ez kész. asszem én is nézni fogom. :D

[spoiler][/spoiler]

:Kiraly:
[spoiler][/spoiler]

Sőt, még Wakamoto is benne van. Szóval WIN.  :Kiraly:
Háttő ezt még emésztenem kell...
De! Amiben Wakamoto van az rossz nem lehet, nem? :D

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Igen, kicsit fura volt nekem is, de aztán rájöttem, hogy a hangulathoz nagyon nem passzolna, ha apró, véres darabokra szabdalnák egymást. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Hanasaku Iroha 01:
Az első rész alapján még a szezon kellemes meglepetése díjra is esélyes nálam.
Persze most hogy ezt leírtam nem lesz az.

Quote from: Darkstar on 2011-04-03, 20:05:17
Igen, kicsit fura volt nekem is, de aztán rájöttem, hogy a hangulathoz nagyon nem passzolna, ha apró, véres darabokra szabdalnák egymást. :D
Dehogyisnem  :__devil:

Darkstar

#4666
Quote from: kada on 2011-04-03, 20:21:41
Hanasaku Iroha 01:
Me like. Az animáció is piszok jó.

Ez a season eddig bejövős és még jópár sorozatra várok.  :Kiraly:

Ed.:
>PA works
Oh my. Gief moar
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Nichijou 01

What the hell did I just watch?
[spoiler]seriously, what the fuck?[/spoiler]

Akinek az Azumanga tetszett annak idején, az feltétlenül tegyen egy próbát ezzel is.
Failure is the default option

LuckyDingo

#4668
X-men 01 - same shit again. De legalább Wolverine karakterhű... legalább is jobban hasonlít magára, mint a saját sorozatában. Jó lenne, csak már unom, hogy az összes marvel animében hirtelen történik valami Japánban és minden ott dől el. Mé kell Japánhoz kötni a storyt -_- A szereplőkből is lehetne több. És csinálni kellene valamit a röhejes mjútantó kiejtésével is. XD Még 3 részt megnézek de nem reménykedem semmi jóban.
Quote
Star Driver

Az utolsó --egyébként garantáltan epilepsziás rohamot előidéző-- rész után azt mondom, hogy ez volt az egyik legeredetibb sorozat az elmúlt pár szezonból. Az elején azt sem tudja az ember, hogy hogy fogadjon be ilyen mértékű FABULOUS kontentot, a végén meg már alig várja, hogy még többet kapjon belőle.

Engem igazán csak a fölösleges szereplők zavartak egy kicsit: például a leszbikus csajokat mi értelme volt belerakni a sztoriba? Jöttek, Takuto elverte őket, elmentek :confused:

Hát jah a rókaizé meg a gazdája is ilyenek voltak. Meg a végén a Head terve akkora facepalm volt hogy már fájt. Ezt az animét nem lehetett komolyan venni, de úgy elég érdekes volt.. XD

Xzone


Junchi

Hanasaku Iroha ep1

OMG, grafika; OMG, animáció!

Jó volt, bár egyelőre még két sorban sem tudnám összefoglalni az első ep tartalmát, de tetszett. :D Full életszagú az egész. (Enyhén a Honey & Cloverre emlékeztet.)

Cloud

Quote from: LuckyDingo on 2011-04-04, 04:24:01
X-men 01 - same shit again. De legalább Wolverine karakterhű... legalább is jobban hasonlít magára, mint a saját sorozatában. Jó lenne, csak már unom, hogy az összes marvel animében hirtelen történik valami Japánban és minden ott dől el. Mé kell Japánhoz kötni a storyt -_- A szereplőkből is lehetne több. És csinálni kellene valamit a röhejes mjútantó kiejtésével is. XD Még 3 részt megnézek de nem reménykedem semmi jóban.



Egy animéről van szó, persze hogy japánban kell játszódnia. :D :lul:   (amúgy mielőtt rámförmedtek tudom hogy rengeteg anime van ami nem japánban játszódik. :) )

Én is csekkolom ha lesz hozzá felirat, de azért reménykedek hogy nem lesz olyan rossz. :D

LuckyDingo

#4672
Amit tuti nézni fogok:
Nichijou Beteg. :D
és
Tiger & Bunny Ezen meglepődtem, hogy egész jól indult. Remélem jóféle lesz.
+ Hanasaku Iroha

Dog Days kilőve részemről.

kikuchiyo

#4673
Bitches and whores: THE ANIMATION 01

Dramacsikku.

szerk: szépnek mondjuk tényleg szép, csak aztán ilyen is maradjon.
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

A Hanasaku Irohára mondták az /a/-n. Kissé megsebezte anon ézékeny lelkét a mód, ahogy a csaj friendzone-olta a gyereket az elején.

Tiger and Bunny 01

Érdekes koncepció - főleg a valódi szponzornevekkel -, de egész nézhetőnek tűnik.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-05, 01:49:28
A Hanasaku Irohára mondták az /a/-n. Kissé megsebezte anon ézékeny lelkét a mód, ahogy a csaj friendzone-olta a gyereket az elején.

Ja. Meg ahogy az anya vigyorogva elbaszta a lánya életét. RAGE.

kada

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-05, 01:49:28
A Hanasaku Irohára mondták az /a/-n. Kissé megsebezte anon ézékeny lelkét a mód, ahogy a csaj friendzone-olta a gyereket az elején.
lol jahogy.

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-05, 01:49:28Tiger and Bunny 01
Érdekes koncepció - főleg a valódi szponzornevekkel -, de egész nézhetőnek tűnik.
Gondolom leszedem a második részt is, de egyenlőre nem fogott meg nagyon.

Oretachi ni Tsubasa wa Nai 01:
Hááát, ez érdekes volt. Mi is volt ez? És hogyan jött bele az a fantasy rész és mennyire komoly?
A végén a narrátor(?) legalább őszinte:
[spoiler]"Will there be more akward panty shots next episode? Of course there will! The next time, and the time after that, and the time after that! We'll put them everywhere![/spoiler]

Darkstar

Quote from: kada on 2011-04-05, 02:35:18
Oretachi ni Tsubasa wa Nai 01:
Hááát, ez érdekes volt. Mi is volt ez? És hogyan jött bele az a fantasy rész és mennyire komoly?
A végén a narrátor(?) legalább őszinte:
[spoiler]"Will there be more akward panty shots next episode? Of course there will! The next time, and the time after that, and the time after that! We'll put them everywhere![/spoiler]
Tudja a franc. Először azt hittem a gyerek csak egy stoner, de aztán az ed érdekes volt, Szóval meglátjuk, mindenesetre ezt IS nézni fogom, a BD release meg jó lesz :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Level E

AWESOME. :jee:

Ezt én igazi troll animének nevezném, ahol leginkább a nézőt trollkodják :)