Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Junchi

Sengoku Otome ep1

DÁÁÁÁNLÓÓÓÓDIIIIINNNN'

(Battle Girls - Time Paradox... Atyaég!!!  ::))

chilip

#4681
Quote from: Junchi on 2011-04-05, 09:31:41
Sengoku Otome ep1

DÁÁÁÁNLÓÓÓÓDIIIIINNNN'

(Battle Girls - Time Paradox...)

downloadin at the speed of light

ed.: hát ez nem valami nagy szám, samurai girls sokkal jobb volt (ami elég cink mert az is épp csak elment), talán megnézem a következő részét , de inkább nem


ed.2.: elkezdtem szedni a Steins:Gate első részét.... isten legyen irgalmas hozzám  ^^"

ed. SZÁJKÓÓ: istenem, ezt a sok mindfuck-ot  :zomg:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2011-04-05, 09:40:07

ed.2.: elkezdtem szedni a Steins:Gate első részét.... isten legyen irgalmas hozzám  ^^"

ed. SZÁJKÓÓ: istenem, ezt a sok mindfuck-ot  :zomg:

Megnéztem az első részét valami eyecancer verzióban, de bealudtam rajta. Olyasmi feelingem van, mint a Chaos;head, meg a hasonló "hú ez lehet jó, de később elcsesződik de iszonyatosan" animéknél.

Darkstar

Sengoku Otome

Nem tudom mit sírtok, nem olyan rossz ez. Nem is túl jó, de így is jobb, mint az összes neveren
Nvm
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip


SaiyaGin

Steins Gate 1: nem tartozom a fórum minőségmániás tagjai közé, de ez a videóminőség pár perc után elvette a kedvemet a résztől. ^^"

kada

Quote from: SaiyaGin on 2011-04-05, 20:47:21
Steins Gate 1: nem tartozom a fórum minőségmániás tagjai közé, de ez a videóminőség pár perc után elvette a kedvemet a résztől. ^^"
Quote from: LuckyDingo on 2011-04-05, 14:35:01Megnéztem az első részét valami eyecancer verzióban, de bealudtam rajta. Olyasmi feelingem van, mint a Chaos;head, meg a hasonló "hú ez lehet jó, de később elcsesződik de iszonyatosan" animéknél.
kb
Eddig felejtős  :ejj:

Member

Enyhén szólva nem új, de most fordították le végig.

Nyomorultak
Az utolsó 10 rész eddig garantálja a legszánalmasabb halálokat. Tudom, hogy a regény hibája, de rettenetes, ahogyan egy szereplő énekelget és emlékezget a golyózáporba, majd ahelyett, hogy visszamászna és bevinné a zsákmányt, feláll, bedobja a barikád mögé a cuccot, de persze a sok vaksi hirtelen mesterlövész lesz és leszedi. Már 3 értelmetlen és francia romantika over 9000 halál volt, kezdem unni.


Acchan


Xzone

Quote from: kada on 2011-04-05, 21:15:35
Quote from: SaiyaGin on 2011-04-05, 20:47:21
Steins Gate 1: nem tartozom a fórum minőségmániás tagjai közé, de ez a videóminőség pár perc után elvette a kedvemet a résztől. ^^"
Quote from: LuckyDingo on 2011-04-05, 14:35:01Megnéztem az első részét valami eyecancer verzióban, de bealudtam rajta. Olyasmi feelingem van, mint a Chaos;head, meg a hasonló "hú ez lehet jó, de később elcsesződik de iszonyatosan" animéknél.
kb
Eddig felejtős  :ejj:

A sorozat gyakorlatilag a Chaos;Head folytatása, szóval úgy álljatok hozzá :)

Szerencsére az OP-t szintén a Chaos;Headből már ismert Itou Kanakora bízták, mondjuk ez nekem kevésbé tetszik. (A C;H OP zenéjét még mostanában is elő szoktam venni.)

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2011-04-06, 17:30:35
A sorozat gyakorlatilag a Chaos;Head folytatása, szóval úgy álljatok hozzá :)

Azért van értelme nézni a CH ismerete nélkül is?

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2011-04-06, 18:03:48
Quote from: Xzone on 2011-04-06, 17:30:35
A sorozat gyakorlatilag a Chaos;Head folytatása, szóval úgy álljatok hozzá :)

Azért van értelme nézni a CH ismerete nélkül is?
A CH ismeretében van értelme nézni? :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2011-04-06, 18:26:20
Quote from: SaiyaGin on 2011-04-06, 18:03:48
Quote from: Xzone on 2011-04-06, 17:30:35
A sorozat gyakorlatilag a Chaos;Head folytatása, szóval úgy álljatok hozzá :)

Azért van értelme nézni a CH ismerete nélkül is?
A CH ismeretében van értelme nézni? :D
+1

Amúgy Toriko első része az a OP x Toriko spec volt? O.o
Mert most nem tudom, hogy keverték-e subberek, vagy ennek így kellett lennie.

kada

Quote from: Junchi on 2011-04-06, 09:12:24
*Zawa*Zawa* ep1
YATTA!
És a legreálisabb karakterábrázolás a tavaszi szezonban?
Rémes.
Kéne házit írni meg ZH-ra tanulni, sűrű lesz a péntek.
De még van pár olvasatlan post, meg lejött egy rész a tudomisénmiből, meg....

SaiyaGin

No, közben végignéztem a SG első részét. Elég  :wtf: volt, de azért legalább a következő részt meg fogom még nézni.
Az nem lenne rossz, ha eldöntenék, hogy a sorozat alapvető műfaja mystery vagy vígjáték, mert a kettő ebben a formátumban nem valami kompatibilis.

Cloud

X-men

1. rész.


Jó volt ez kéremszépen, jobban bejön mint a Wolverine. :) Eddig. :)


Member

Kaiji S2 01
Na végre! Mióta várok erre az érzésre, hogy érdekel a folytatás! :jee: Az új szitu is bazijó, ha csinálok munkatábort, elsütöm benne ezt az ötletet!

kada

#4699
Sket Dance 01:
Jó(?) nagy(!) marhaság(!!!), a "bármire hajlandóak vagyunk csak marhára nem tudunk belőle megélni" újabb adaptációja, iskolai környezetben ember és megbízáshiánnyal küzködő klubként.
Mintha a Ōkami-san to Shichinin no Nakamatachi lenne, csak az abszurd hatalom meg a létszám nélkül, annyira hogy a frissen előkeveredő transfer student sem is csatlakozik!
A felállás: lelkes srác (főnök), yankee girl, nagyon-otaku. És a voice of reason transfer student aki nem csatlakozik.

Fogadni lehet hogy ismételgetett poénok unalmas halmaza lesz, vagy valami nézhető  :__devil:
A manga egyébként 2007 óta megy a Jumpban, Bakuman óta tudjuk milyen élethalál harc folyik ott, csak nem lesz rossz  :P

LuckyDingo

#4700
Quote from: kada on 2011-04-08, 00:15:13
Sket Dance 01:
Jó(?) nagy(!) marhaság(!!!), a "bármire hajlandóak vagyunk csak marhára nem tudunk belőle megélni" újabb adaptációja, iskolai környezetben ember és megbízáshiánnyal küzködő klubként.
Mintha a Ōkami-san to Shichinin no Nakamatachi lenne, csak az abszurd hatalom meg a létszám nélkül, annyira hogy a frissen előkeveredő transfer student sem is csatlakozik!
A felállás: lelkes srác (főnök), yankee girl, nagyon-otaku. És a voice of reason transfer student aki nem csatlakozik.

Fogadni lehet hogy ismételgetett poénok unalmas halmaza lesz, vagy valami nézhető  :__devil:
A manga egyébként 2007 óta megy a Jumpban, Bakuman óta tudjuk milyen élethalál harc folyik ott, csak nem lesz rossz  :P
Szerintem nem lesz ez olyan rossz, bár a mangáját nem ismerem. Nekem pölö tök jól hatott, hogy nem csatlakozik minden jöttment a csapathoz. Sokkal rosszabbul jött volna ki, ha a szemüveges gyerek beáll normálisként a fura fazonok közé.

ed:

Vége lett a Yumekui Merrynek :D Pedig még néztem volna tovább.. na sebaj.. marad a manga. :D

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2011-04-08, 09:54:22
Vége lett a Yumekui Merrynek :D Pedig még néztem volna tovább.. na sebaj.. marad a manga. :D

A manga királyságosságos, ajánlom szívvel. :3

Az utolsó részt meg lekaparom, szal kíváncsi vagyok, hogy "zárták" le...

LuckyDingo

Gyááá Freezing utsó része érdekelt. :D Annyira nem volt gáz. Akkor röhögtem a legjobban, amikor Kazuya [spoiler]kielégítette az összes csajt az Ereinbar setével XDD[/spoiler]

Amúgy nagyon folytatásszagú vége volt.

chilip

#4703
Kampfer für die Liebe - még csak a felénél járok de eddig pure fanservice

ed.: ezt a faszságot

[spoiler]asszem nézni fogom  :Kiraly:[/spoiler]

Kraivan

Yumekui Merry 13:
Amilyen szép 12 részes felvezetője volt ennek a harcnak, annyira összecsapottnak és üresnek éreztem.

megjelenik egy erősnek tűnő powerup ami gyenge szájkarate-vé alakul át. Az a feszütség és dráma ami az eddigi részekben megvolt, az most eltűnt.
És ha jól olvasom ez az anime vége, pedig bőven akadna még mit tenni. Ott a macskadémon, meg a nagyurak.

Szerintem sok animet nem is normális sorozatnak szánnak, hanem 12 részes reklámnak a mangához.

The epic of Zektbach
Egy nagyon jó rajzolású, és történettel rendelkező anime. Bár a misztikum világában nehezen nyeltem le h rúnák helyett kémiai vegyületek, algoritmusok és bitképek jelentek meg, de a többi ellensúlyozza.

Legnagyobb bánatomra ez csak egy OVA. Pedig úgy megörültem h végre lesz valami normális, komoly fantasy. Lodoss war és claymore óta nem láttam értelmeset.
Ha kicsit offolok is mert ez Sorozat topic, érdemes a 30 percet rászánni.

Darkstar

Quote from: chilip on 2011-04-08, 11:20:38
Kampfer für die Liebe - még csak a felénél járok de eddig pure fanservice

ed.: ezt a faszságot

[spoiler]asszem nézni fogom  :Kiraly:[/spoiler]
:Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#4706
Morita-san wa Makuchi:
OVA, nem találtam túl sok infót arról hogy lesz-e folytatása (mintha két rész lenne összesen vagy mi).[spoiler]A történet főhösnője iskolás, édesanyja arra tanította hogy menjen biztosra, fogalmazzon pontosan, nehogy félreértsék, mely nevelés közben valahogy mindíg felmerült hogy a férjének ruháján miért van rúzsfolt, vagy a telefonján egy másik nő képe mit keres, miért hangzik el a szeretlek a szájából egy másik nő neve mellett stb...
Szóval adott a lányzó, akihez képest Sadako Sawako egy pletykafészek (szerencsére Kazehaya-kun nincs a képben). Ha társaságban nézitek meg, lehet előre vagy menet közben fogadni mikor hallatja hangját/szólal meg először a főhősnő (érdemes definiálni előre hogy ez pontosan mit is jelent   :__devil:).
Ennek ellenére osztálytársnői egész jól megértik, vannak barátai akik hozzá fordulnak segítségért/stb, sőt még a srácok figyelmét is felkelti. Főleg a Les Yay jelenetek során   :angyali:[/spoiler]
Összességében tetszett, poénok elég változatosak voltak hogy az ismétlődés ne zavarjon, kiváncsi lennék hogy egy egész sorozaton át is frissen tudnák-e tartani.

LuckyDingo

Quote from: Kraivan on 2011-04-08, 12:09:23
The epic of Zektbach
Egy nagyon jó rajzolású, és történettel rendelkező anime. Bár a misztikum világában nehezen nyeltem le h rúnák helyett kémiai vegyületek, algoritmusok és bitképek jelentek meg, de a többi ellensúlyozza.

Legnagyobb bánatomra ez csak egy OVA. Pedig úgy megörültem h végre lesz valami normális, komoly fantasy. Lodoss war és claymore óta nem láttam értelmeset.
Ha kicsit offolok is mert ez Sorozat topic, érdemes a 30 percet rászánni.
Nem baj, hogy offoltál, ezért néztem most meg és nekem is bejött. Tényleg egy vagy két ilyen sorozat hiányzik mostanában. :(

kada

Hmm szóval az elöbbi kommentem nekem is offtopic volt  :oops:
Quote from: Kraivan on 2011-04-08, 12:09:23
Yumekui Merry 13:
Amilyen szép 12 részes felvezetője volt ennek a harcnak, annyira összecsapottnak és üresnek éreztem.

megjelenik egy erősnek tűnő powerup ami gyenge szájkarate-vé alakul át. Az a feszütség és dráma ami az eddigi részekben megvolt, az most eltűnt.
És ha jól olvasom ez az anime vége, pedig bőven akadna még mit tenni. Ott a macskadémon, meg a nagyurak.

Szerintem sok animet nem is normális sorozatnak szánnak, hanem 12 részes reklámnak a mangához.
Tényleg kár a végéért.

Xzone

#4709
Quote from: LuckyDingo on 2011-04-08, 10:44:19
Gyááá Freezing utsó része érdekelt. :D Annyira nem volt gáz. Akkor röhögtem a legjobban, amikor Kazuya [spoiler]kielégítette az összes csajt az Ereinbar setével XDD[/spoiler]

Amúgy nagyon folytatásszagú vége volt.

My dick is like freezing. It gives girls orgasms.


Quote from: chilip on 2011-04-08, 11:20:38
Kampfer für die Liebe - még csak a felénél járok de eddig pure fanservice

ed.: ezt a faszságot

[spoiler]asszem nézni fogom  :Kiraly:[/spoiler]

Na, ez egy jó fan service sorozat :D

Kár, hogy csak két rész az egész.