Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Maron

Sajnos még csak raw van kinn, de a Yondemasuyo, Azazel-san! olyan betegnek néz  ki, mint az OVA - szerencsére. :D Csak ez a 12 perc/rész nekem kicsit rövid, bár lehet, hogy ekkora ökörségből pont elég egyszerre ennyi.

kada

Ore no Imotou 13:
Hát erről lemaradtam első menetben, fene számolja hogy két tizenkettedik rész után havonta jön ki az extra
meg most már én is, jó kis hullámvasút rész volt, a vége pedig.... :muhahah:

Member

Quote from: LuckyDingo on 2011-04-08, 10:44:19
Gyááá Freezing utsó része érdekelt. :D Annyira nem volt gáz. Akkor röhögtem a legjobban, amikor Kazuya [spoiler]kielégítette az összes csajt az Ereinbar setével XDD[/spoiler]

Amúgy nagyon folytatásszagú vége volt.
Nem tudtam eldönteni, hogy direkt zártak-e a létező legszánalmasabb szöveggel.
[spoiler]"Ez még csak a kezdet."[/spoiler]

chilip

#4713
Deadman Wonderland trailer aka Edvárdó Elrikű újra MC :D

a zene marha jó lesz ^^ remélem az OP zene

ed.: jaja, ez az OP verziós trailer

ez meg elvileg az ED lesz

Leara

Quote from: chilip on 2011-04-09, 01:50:21
Deadman Wonderland trailer aka Edvárdó Elrikű újra MC :D
Nem jöhet elég korán április 16-a  :whoah:.
Az openingbe már most teljesen belezúgtam, remélem hamar kijön hozzá a kislemez :D. Az ending viszont felejtős a részemről.
MAL

Xzone

#4715
Megnéztem a Hen Zemi OVA-kat, hogy felkészüljek a sorozatra.

Te. Jó. Ég. Elképesztően beteg volt ez a két rész. Ha a sorozat is ilyen lesz, akkor már meg is van az évad egyik befutója nálam. Mondjuk kicsit elgondolkodtam azon, hogy egy-két elképesztően arcpirító beszélgetést a sorozatból én már a valóságban is kezdeményeztem/részt vettem benne ^^"

Btw, az új Kämpferben a 'gyorsan átöltözős' jelenetben ki a harmadik karakter akit csak úgy bevágtak? Rio és Matsurika után jött.

Darkstar

A Channel

Lucky Star feeling with some added value? Picked the fuck up.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin


kikuchiyo

Quote from: Xzone on 2011-04-09, 14:24:09
Megnéztem a Hen Zemi OVA-kat

+1

Quote from: Xzone on 2011-04-09, 14:24:09
Te. Jó. Ég. Elképesztően beteg volt ez a két rész.

+9000

:zomg:

Kicsit erőltetett is volt néhol.

[spoiler]Továbbá nem értek egyet az egyik szereplőnek a mellbimbókról szóló okfejtésével.[/spoiler]
Failure is the default option

Én


Junchi

Quote from: Én on 2011-04-09, 19:47:47
Quote from: chilip on 2011-04-09, 01:50:21
Deadman Wonderland trailer
So much win. Ez lesz egy jó ideje az első anime amit nézni fogok. :whoah:

Várjuk itt, mint állat, aztán szép nagyot koppanunk, ha majd shitcensored lesz az egész... ^^"

(Jó, mondjuk az előzetesben Yoh sérüléséből spriccelt azért a vér, mint mangóban, de ez nekem még nem elég bizonyíték...)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

A Channel 01: szerintem nem volt nagy szám és a grafika is gyenge. Majd még pár rész és kiderül, hogy érdemes-e nézni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

Quote from: Darkstar on 2011-04-09, 23:14:56
Dog Days 2

Dat Leonmichelle

Ez egy igazi 'feel good' sorozat, és tiszta, felhőtlen kikapcsolódás. A második rész alatt már folyamatosan vigyorogtam a képernyőre :D

És tényleg igaznak tűnik az az elméletem, miszerint ha egy kitalált univerzumban jól lefektetett axiómákra következetesen építik fel a világ szabályrendszerét, az már rossz nem lehet.

Darkstar

Jaja :D
Mondjuk látszik, hogy a Seven Arcs nem tudja megtagadni önmagát, némi beamspam mindenképp kell. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Burékingu Nyúzu (nyilván rajtam kívül mindenki hallott már róla):

A Madoka 11. és 12. részét április 27-én fogják leadni (egymás után).
Failure is the default option

Xzone

#4726
Quote from: kikuchiyo on 2011-04-10, 15:22:05
Burékingu Nyúzu (nyilván rajtam kívül mindenki hallott már róla):

A Madoka 11. és 12. részét április 27-én fogják leadni (egymás után).

Most akartam posztolni, ebben a pillanatban. Egy órája nyomták ki twitteren a hírt, szóval tényleg bréking. És 21-e a dátum.

http://twitter.com/madoka_magica

(Btw, ez így egész közel lesz az igazi Walpurgisnachthoz :D )

Darkstar

Quote from: Xzone on 2011-04-10, 15:23:48
Egy órája nyomták ki twitteren a hírt, szóval tényleg bréking.
Az azt jelenti, hogy pont 55 perce old news. :D

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Közben megnéztem a Hen Zemi sorozat első részét - az OVA-hoz képest erősen visszavettek, ettől viszont épp a lényege veszett el. A maradék poénok erőltetettnek és gyengének tűnnek. Persze az is igaz, hogy olyasmit egy TV-re szánt műsorban nem is engedhetnek meg maguknak, mint amit az OVA-ban (unko farming pl.)

Nem tudom, hosszú távon érdekes lesz-e ez.

A Nichijou második része csak megerősítette azt a benyomást, amit az első rész keltett. Nagyon erősen próbál LOLRANDOM XD lenni, de a műsoridő nagyobbik részében nem igazán sikerül viccesnek lennie, inkább csak unalmas és néhol (a felhúzhatós csaj jeleneteinél főleg) kínosan elnyújtott is. Viszont eddig mindkét részben volt egy-két parádésan sikerült, valóban epikus jelenet, és egy-egy olyan is, aminek sikerült őszintén megnevettetnie (az elsőben a koronglövészet, ezúttal pedig az ugrókötelezés). Azt is ki kell emelnem, hogy a szűkebb értelemben vett animáció elsőrangú: nincsenek percekig tartó állóképek, ahol csak a szereplők szája mozogna, vagy 3 fps-es QUALITY akciójelenetek.

Ha ezt a szintet tudja tartani, akkor nézni fogom.
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん



Acchan

Kaiji S2 ep01

Szuper!!! Hozza a színvonalat szerencsére. :3 Az endingen jót röhögtem, a jellemábrázolás nagyszerű még mindig, és plusz pontként kiemelném, h pergősebb, mint a manga.  :whoah:

Xzone


Cloud

X-men

2. rész.

Meglepő módon továbbra is tetszik a sorozat. :) Wolverine kicsit furcsa az előző sorozat után,de itt jobban bejön.

szpeter

Toriko: Ígéretesnek tűnik  :cool: Azt néztem,hogy Toriko anime már volt, ez most egy remake?

X-men: Ez minek is a folytatása? Még csak az első részt láttam,eléggé a sztori közepébe csöppenve éreztem magam alatta.Legutóbb (6 éve..) az X-men Evolution rajzfilmsorozatot néztem (úúú de jó is volt az ^^), ahhoz képet eléggé elrugaszkodottabb ami épp folyik.De ezt is nézni fogom, jónak tűnik.

Junchi

Gintama' ep02

Az egész részt végigsírtam, de az utolsó jelenet...

[spoiler][/spoiler]

xDDDDDDD

Prof. William

Itt én is sírtam a röhögéstől. :)

Más.

Bejelentették a Persona 4 animét!

http://www.p4a.jp

Mivel a karakterek azonosak remélhetőleg nem találnak ki valami kamusztorit mint a Persona : Trinity Soulnál hanem a játék sztoriját viszik ami véleményem szerint nagyon jó.

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2011-04-11, 22:56:46
Bejelentették a Persona 4 animét!

http://www.p4a.jp

Mivel a karakterek azonosak remélhetőleg nem találnak ki valami kamusztorit mint a Persona : Trinity Soulnál hanem a játék sztoriját viszik ami véleményem szerint nagyon jó.

OMFG O.O WANT!!! :O

Cloud

Quote from: szpeter on 2011-04-11, 22:04:35
Toriko: Ígéretesnek tűnik  :cool: Azt néztem,hogy Toriko anime már volt, ez most egy remake?

X-men: Ez minek is a folytatása? Még csak az első részt láttam,eléggé a sztori közepébe csöppenve éreztem magam alatta.Legutóbb (6 éve..) az X-men Evolution rajzfilmsorozatot néztem (úúú de jó is volt az ^^), ahhoz képet eléggé elrugaszkodottabb ami épp folyik.De ezt is nézni fogom, jónak tűnik.

Nem folytatás, hanem egy külön történet. :)