Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

chilip

Astarotte's Toy - heti "URUSAI!!!4!" adag :D

Darkstar

Jó kis season lett ebből. :D
Quote from: chilip on 2011-04-12, 19:21:56
Astarotte's Toy - heti "URUSAI!!!4!" adag :D
Ezt még meg kell néznem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2011-04-12, 23:51:42
Quote from: chilip on 2011-04-12, 19:21:56
Astarotte's Toy - heti "URUSAI!!!4!" adag :D
Ezt még meg kell néznem.

Szerintem kifejezetten rossz :frown:

kada

Quote from: Xzone on 2011-04-13, 00:39:14
Quote from: Darkstar on 2011-04-12, 23:51:42
Quote from: chilip on 2011-04-12, 19:21:56
Astarotte's Toy - heti "URUSAI!!!4!" adag :D
Ezt még meg kell néznem.
Szerintem kifejezetten rossz :frown:
Fárasztott...  De még lehet nézhető, voltak benne jó jelenetek.

kikuchiyo

Steins;Gate  -  ennek lesz értelme is?
Failure is the default option

Darkstar

Shukufuku OVA

Fap fuel. Se több se kevesebb.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Junchi

Hegyes orr és ZAWArgások ep2

Kérem vissza a régi zawát!! Ez az új nagyon idegesítő.

Amúgy elég kiszámítható volt, hogy mi fog ebben a részben történni, és az se nagyon tetszett, hogy az ep fele a szabályok mesélésével ment el... >_>

Btw merek fogadni, hogy a csávó jegyzetei a későbbiekben kulcsfontosságúak lesznek.

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2011-04-14, 11:28:27
Hegyes orr és ZAWArgások ep2

Kérem vissza a régi zawát!! Ez az új nagyon idegesítő.

Amúgy elég kiszámítható volt, hogy mi fog ebben a részben történni, és az se nagyon tetszett, hogy az ep fele a szabályok mesélésével ment el... >_>

Btw merek fogadni, hogy a csávó jegyzetei a későbbiekben kulcsfontosságúak lesznek.

A régi zawát alig értettem :D Amúgy a szabályos dolog az első szezonban is el lett nyújtva. (meg ugye itt azért elég sok kombináció van meg plusz szabályok.. szal kicsit komplexebb, mint a kő-papír-olló)

A BTW-el meg egyetértek. Megint az lesz, hogy Kaijit megkopasztják, mert csalnak valahogyan. És a jegyzetek segítségével jön majd rá.. későn XD /pedig azt hinné az ember, hogy tanult a főszereplő a nagy bukás után :D/

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2011-04-14, 13:47:52
Amúgy a szabályos dolog az első szezonban is el lett nyújtva. (meg ugye itt azért elég sok kombináció van meg plusz szabályok.. szal kicsit komplexebb, mint a kő-papír-olló)

Ez mondjuk igaz, bár lehet most az is közrejátszhat, hogy kénytelen vagyok heti egy epizóddal beérni a napi 4-5 helyett. :D (Ó, de szép is volt az...)

LuckyDingo

Hmm ez a Sket Dance jó, egyelőre azt mondom, hogy simán lehetett volna ebből is neverending stuff.. ennek ellenére azt olvasom hogy 12 részesre akarják. :S Talán ez is egy újabb manga promóció?

Chidori

Quote from: LuckyDingo on 2011-04-14, 14:58:33
Hmm ez a Sket Dance jó, egyelőre azt mondom, hogy simán lehetett volna ebből is neverending stuff.. ennek ellenére azt olvasom hogy 12 részesre akarják. :S Talán ez is egy újabb manga promóció?

Pont most akartam kérdezni, hogy tudja-e valaki, hogy a Sket Dancet hány részesre tervezik. Amúgy eddig egész jó. És arról van infótok, hogy a Beelzebub hány részig megy majd? Abba most akarok belekezdeni, de ha baromi hosszú lesz, akkor inkább hagyom.

Member


Acchan

Quote from: LuckyDingo on 2011-04-14, 13:47:52
Quote from: Junchi on 2011-04-14, 11:28:27
Hegyes orr és ZAWArgások ep2

Kérem vissza a régi zawát!! Ez az új nagyon idegesítő.

Amúgy elég kiszámítható volt, hogy mi fog ebben a részben történni, és az se nagyon tetszett, hogy az ep fele a szabályok mesélésével ment el... >_>

Btw merek fogadni, hogy a csávó jegyzetei a későbbiekben kulcsfontosságúak lesznek.

A régi zawát alig értettem :D Amúgy a szabályos dolog az első szezonban is el lett nyújtva. (meg ugye itt azért elég sok kombináció van meg plusz szabályok.. szal kicsit komplexebb, mint a kő-papír-olló)

A BTW-el meg egyetértek. Megint az lesz, hogy Kaijit megkopasztják, mert csalnak valahogyan. És a jegyzetek segítségével jön majd rá.. későn XD /pedig azt hinné az ember, hogy tanult a főszereplő a nagy bukás után :D/
Higgyétek el, a mangához képest pörögnek az események!  :D
BTW ne vegyetek erre mérget/teszkós energiaitalt. :3




Member

Még nem láttam, de ha nem bonyolultabbak a szabályok, mint a baseball-ban (One Outs) vagy a mahjong-ban (Akagi), akkor nem lesz gond.

Acchan

Quote from: Member on 2011-04-14, 20:04:41
Még nem láttam, de ha nem bonyolultabbak a szabályok, mint a baseball-ban (One Outs) vagy a mahjong-ban (Akagi), akkor nem lesz gond.
Ne is mondd: az a sok mahjong-zsargon és szabály gyorsan el is vette a kedvem a feliratozástól, utána a lektoraim is hamar felszívódtak.  :D

Az openingtől azért nem esett le az állam, viszont jár egy piros pont nekik, amiért Kurosawa (nem az onanizáló mester, hanem a mangaka egy másik mangájának főhőse :) ) is kapott benne egy cameo-t.  :whoah:

Member

Érdekes, ahogyan a közepes károgás és a géphang találkozik. Nekem mondjuk tetszik, főleg, amikor Kaiji sorra veszít már az intro-ban is. :hopp:

Chronus

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-13, 23:25:32
Steins;Gate  -  ennek lesz értelme is?

Ugyanaz csinálta, mint a Chaos;Head-et.
[spoiler]Szóval nem.[/spoiler]

Chidori

QuoteSteins;Gate  -  ennek lesz értelme is?

Nem láttam még, de több helyen is írták, hogy elég elvont produkció, szóval óvatosan vele.

LuckyDingo

Hidan no Aria egészen addig azt mondtam, hogy ez tök jó lesz, amíg a végén nem [spoiler]költözött be Aria a csávóhoz..[/spoiler] 
Amúgy nem tudom mennyire illik a csajhoz ez a hang (Kugimiya Rie).. egyelőre szokatlan.

SaiyaGin

C
Első résznek egész érdekes, a grafika pedig  :jee:.

LuckyDingo


Darkstar

Ha már mahjong, akkor a Saki talán még durvább, mint az Akagi. Én valamennyire tudok játszani, de nehány résznél csak néztem, hogy lolwut. Meg úgy repkednek a szinte lehetetlen handek, mint ősszel a szúnyogok, leginkább Sakinál meg Koromonál.
Erről jut eszembe, azt is újra kene nézni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ogre

Quote from: Darkstar on 2011-04-15, 20:42:08
Ha már mahjong, akkor a Saki talán még durvább, mint az Akagi. Én valamennyire tudok játszani, de nehány résznél csak néztem, hogy lolwut. Meg úgy repkednek a szinte lehetetlen handek, mint ősszel a szúnyogok, leginkább Sakinál meg Koromonál.
Erről jut eszembe, azt is újra kene nézni.

persze, hogy irreális, de az ember egy idő után elhiszi, hogy érti. aztán még kis idő elteltével rájön, hogy lövése sincs, mi történik, csak jól van tálalva. ez persze egyáltalán nem baj. ilyen szempontból sokkal nehezebb megcsinálni, mint pl a kaiji-t.

Leara

AnoHana (ennek se fogom soha leírni a teljes címét, az tuti :D): nocsak, a Hanasaku Iroha mellett lesz még egy jó dráma sorozat? Az első rész egész meggyőző volt, remélem tartja majd a színvonalat  :cool:.
MAL

frozenstein

Quote from: Darkstar on 2011-04-15, 20:42:08
...Saki...
Erről jut eszembe, ebből is jöhetne már egy második évad.
fixed

Acchan

Quote from: frozenstein on 2011-04-16, 18:06:57
Quote from: Darkstar on 2011-04-15, 20:42:08
...Saki...
Erről jut eszembe, ebből is jöhetne már egy második évad.
fixed
Noooooooooooooooooo.com
Az elsőt sem bírtam végignézni.  ::)

Quote from: ogre on 2011-04-16, 05:52:46
Quote from: Darkstar on 2011-04-15, 20:42:08
Ha már mahjong, akkor a Saki talán még durvább, mint az Akagi. Én valamennyire tudok játszani, de nehány résznél csak néztem, hogy lolwut. Meg úgy repkednek a szinte lehetetlen handek, mint ősszel a szúnyogok, leginkább Sakinál meg Koromonál.
Erről jut eszembe, azt is újra kene nézni.

persze, hogy irreális, de az ember egy idő után elhiszi, hogy érti. aztán még kis idő elteltével rájön, hogy lövése sincs, mi történik, csak jól van tálalva. ez persze egyáltalán nem baj. ilyen szempontból sokkal nehezebb megcsinálni, mint pl a kaiji-t.
Hát nem tudom. Szerintem könnyebb betenni a mahjong kombók neveit randomra, megfűszerezni jó sok moéval, és így eladni, mint egy reálisabb sztorit letenni az asztalra. Mert ameddig eljutottam a Saki-ban, szerintem marhára logikátlan volt az egész. És nem is magyaráztak, csak dobálóztak mindenféle überkombóval és idióta szuper képességgel.  ::)

Member

Később is csak azon volt a hangsúly, hogy überkezek mindenhol (néha még a folyamatot sem láthattuk). Az Akagi közelébe sem ért, ott tényleg egész rész alatt mehetett a találgatás, hogy Akagi-nak mije lehet.

Darkstar

Quote from: Acchan on 2011-04-16, 21:32:43
Noooooooooooooooooo.com
Az elsőt sem bírtam végignézni.  ::)
Egyéni szocprob. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Acchan

Quote from: Darkstar on 2011-04-16, 21:49:18
Quote from: Acchan on 2011-04-16, 21:32:43
Noooooooooooooooooo.com
Az elsőt sem bírtam végignézni.  ::)
Egyéni szocprob. :D
Egye fene, folytassák.  :P Amíg van Kaiji-m, semmi gond. :3

Member

C 01
Nem csalódtam. A harcot, amit a Tőkenegyedben vívnak, még nem teljesen értem, de pl. a bohócpofa eszméletlen jól néz ki. :cool: