Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Junchi

Quote from: Member on 2011-05-20, 07:28:21
Végülis jah, de annyira agyrém látvány, hogy a dobókocka 5 percig kering és Kenpachi üvöltözik. ::)

Hülyéskedsz? :D Szerintem pont ez adja a dolog igazi erejét.

SaiyaGin

Tiger & Bunny 1-2: az alapötlet tényleg érdekes, de azért még nem váltam fanatikus rajongóvá.

Egyébként hogyhogy kimaradt a sorozatból a Pizza Hut?  :gyagya: :D

Cheesy

Deadman Wonderland
Elsőre elég szikknek tűnik a történet, ma kipróbálom

Member

Quote from: Junchi on 2011-05-20, 09:18:18
Quote from: Member on 2011-05-20, 07:28:21
Végülis jah, de annyira agyrém látvány, hogy a dobókocka 5 percig kering és Kenpachi üvöltözik. ::)

Hülyéskedsz? :D Szerintem pont ez adja a dolog igazi erejét.
Én az időhúzás nélkül hatáseffekteket szeretem benne, amikor pl. lép és felcsap a por, vagy legutóbb a harangzúgás.

kada

Quote from: Member on 2011-05-20, 13:41:25
Quote from: Junchi on 2011-05-20, 09:18:18
Quote from: Member on 2011-05-20, 07:28:21
Végülis jah, de annyira agyrém látvány, hogy a dobókocka 5 percig kering és Kenpachi üvöltözik. ::)

Hülyéskedsz? :D Szerintem pont ez adja a dolog igazi erejét.
Én az időhúzás nélkül hatáseffekteket szeretem benne, amikor pl. lép és felcsap a por, vagy legutóbb a harangzúgás.
A harangozik a lámpa tényleg jó volt!  :tezsvir: (egye fene a többi se rossz)

Member

C - 6
Látom, a kedvenc szereplőm igencsak háttérbe szorult. :/

LuckyDingo

Quote from: Member on 2011-05-21, 11:57:23
C - 6
Látom, a kedvenc szereplőm igencsak háttérbe szorult. :/
Ki? Kalap úr? :)
Amúgy jah.. de végén tuti visszajön, mind Mr. Smith a Financial District fenntartója. nekem nem jött be, hogy a jófiú bealázta Kimimaroékat, aztán vágás és már arról beszélnek, hogy fú de meglepő volt a harc... O.o Wtf? És akkor miért nem mutatták? :XD

Member

#4897
Konkrétan a harc a leggyengébb része a sorozatnak. Hiába verik a srác assetjét hülyére, utána mindig oneshot-tol. A Trapeze készítőitől nem Bleach bunyókat várnék. Ott vannak a tőzsde ki nem használt trükkjei, eddig csak a részvénykibocsátást használták fel.

Amúgy jah, Kalap Úrra gondolok, sajnos a kedvenc képem róla alkalmatlan szabályos avának a felosztása végett. :/

Acchan

Hú, most a Céhez annyira nincs kedvem, le is ragadtam a 3. résznél.  ^^" De a kalapos pofa jópofa, ja.

Quote from: kada on 2011-05-20, 13:43:41
Quote from: Member on 2011-05-20, 13:41:25
Quote from: Junchi on 2011-05-20, 09:18:18
Quote from: Member on 2011-05-20, 07:28:21
Végülis jah, de annyira agyrém látvány, hogy a dobókocka 5 percig kering és Kenpachi üvöltözik. ::)

Hülyéskedsz? :D Szerintem pont ez adja a dolog igazi erejét.
Én az időhúzás nélkül hatáseffekteket szeretem benne, amikor pl. lép és felcsap a por, vagy legutóbb a harangzúgás.
A harangozik a lámpa tényleg jó volt!  :tezsvir: (egye fene a többi se rossz)
+1
Alázza gyorsan be a miniboss-t, mert nagyon érdekel már a pachinko trükkje.  :D

SaiyaGin

Quote from: Acchan on 2011-05-21, 16:19:05
Hú, most a Céhez annyira nincs kedvem, le is ragadtam a 3. résznél.  ^^" De a kalapos pofa jópofa, ja.

Pedig érdemes lenne. ;) Ahogy Member mondja, a harcok a sorozat gyenge pontja, de ezt leszámítva nagyon érdekes anime.

Member

Quote from: Acchan on 2011-05-21, 16:19:05
+1
Alázza gyorsan be a miniboss-t, mert nagyon érdekel már a pachinko trükkje.  :D
Szerintem azzal ellesz a sorozat végéig. :)

Junchi

A Kalapost én is szívesen látnám többet in action, de az anime maga úgy overall nem nyűgözött túlságosan le.

LuckyDingo

Új DW

Imááádom Minatsukit, végre jó volt animében nézni egy részt XDDD

Xzone

Most nézem a Saint Seiya Lost Canvas 20-21. részeit, és belegondoltam, hogy ez a sorozat már két éve(!) megy. Nem semmi.

Nakao Ryuusei (Freeza hangja) és Kugimiya Rie mint gonosz álomistenek? WIN.

[spoiler]Te jó ég mekkora trap volt...[/spoiler]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Tiger & Bunny 6: ez a sorozat tényleg elég jó! :jee:  :merci: az ajánlást Kiku!

Cobra

Gosick 18. : Meido Victorica  :cool:
Szerintem továbbra is ez a sorozat az év legjobbja.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Hoshizora 07

Kezd idegesíteni a fujoshi/fag pandering azzal a nyomorult shota-val. Ennyire rég utáltam karaktert...

Azon kívül pedig...
>Batai
>defeating Shūtai


NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG NOPE.PNG
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ogre

#4908
tnb 8
egyre jobb a sorozat. yay!

Member

Kaiji 2 - 08
Epic winrar allmighty destruction, nem tudom szavakba önteni, mennyire király volt ez a rész. Kaiji átment Akagi-ba. :)

kada

Quote from: Member on 2011-05-26, 14:24:44
Kaiji 2 - 08
Epic winrar allmighty destruction, nem tudom szavakba önteni, mennyire király volt ez a rész. Kaiji átment Akagi-ba. :)
De miért ott hagyták abba, ahol?
És miért vagyok ilyen paranoid animetrollkodások terén? Mert pl jöhetnének az őrök akik lefújják az egészet, kapnak egy millát és a csávó még mindíg jól jár vagy akármi, le lehetett volna zárni itt az egészet, mi suspense marad a köv részre?

Member

Ezt követően úgyis panchiro lesz már, nem lehet többet kihozni a chincirorin-ból.
Én inkább azon lepődtem meg, hogy Outsuki-t életben hagyták. Nem hittem volna, hogy ilyen jól nevelt, modoros bagázzsal van dolgunk.

Az őrök nem Teia alá tartoznak? Mert azok egyenes képernyőn nézték a meccset.

kada

Igaz, és ő minden bizonnyal egy szadista állat, szerintem már előkészítette a pattogatott kukoricát.
Outsuki... bukja pont kicentizve az összes pénzét, mindenki utálni fogja, stb...
Nem vagyok benne biztos hogy jól jár :D

Junchi

Kaijit este szoktam nézni, az ágyamon kényelmesen elterülve, miközben egy adag körmöt rágcsálok el mellé, ha már az ujjaimról teljesen elfogytak.

Viszont biztatóak, amiket írtok. :3

LiaLia

Sekai-ichi Hatsukoi 4-5. rész
Továbbra is tetszetős anime :D nekem a Ritsu-Masamune páros a szimpatikusabb és sajnos ez a két rész nem róluk szól, hanem másik három jómunkásemberről, illetve egy szerelmi háromszögről, az ebből adódó félreértésekről, vívódásokról. A 7.-et holnap nézem, abban már remélem lesz Masamune.

Ao no exorcist 5-6. rész
továbbra is tetszik, bár a 6.-ban kevéssé halad a történet, azért a rejtélyes szakács elég mókás, legalábbis hétköznapi állapotában :smile:

[C] 5-6. rész
alakulgat a történet, de a harcokkal továbbra se tudok mit kezdeni. Hiába hangzanak el szakkifejezésnek ható "varászszavak", magából az összecsapásból nem derül ki, hogy miről van szó. Ki is hagyhatták volna a harcos részt, vagy legalább akkor tényleg kifejezőbben lemodellezhették volna az adott tranzakciót.

Beelzebub 17-18. rész
szórakoztató továbbra is. Még mindig elég buggyant Oga és társai. A 17.-ben a bogárka és növényke vadászatban vannak jó poénok, a 18.-ban a pusztakezes küzdelem volt figyelemreméltó. Alaindelon itt már sok a jóból, inkább az ezelőtti részekben sziporkázott és melegedett.
Itt emelném ki az UraharaShop eddig is nagyon jó, minőségi feliratait, készítettek a 17.-hez egy fake feliratot is, lehetett rajt nagyokat vigyorogni. Az a felirat szigorúan 18+-os :ejnye:

Cloud

X-Men #07



Történhetne már valami komolyabb dolog...  ::)

Member

Quote from: kada on 2011-05-26, 15:10:23
Igaz, és ő minden bizonnyal egy szadista állat, szerintem már előkészítette a pattogatott kukoricát.
A panchiro-s gyerek remélem, hogy tőlük teljesen független.[drábik]Vagy Teiai alá tartozik Japánban minden, ami szerencsejáték? :D[/drábik]
QuoteOutsuki... bukja pont kicentizve az összes pénzét, mindenki utálni fogja, stb...
Nem vagyok benne biztos hogy jól jár :D
Minimálisat fog ő is keresni és telenyomják majd kakával a csizmáit. Kellemes 10-20 év lesz, mire kijut onnan.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Failure is the default option