Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

#4920
>I only watch mature and deep anime for mature and deep people such as myself

(tudom, elcsépelt, de gazdjog/játékelmélet/vilgazd készülés közben ennyi tellik)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2011-05-29, 20:09:48
>implying implications

Köszönjük, Mr. Moefag.
Az a baj az Irohával, hogy a részek rendszeresen bénán vannak megírva, és a karakterekből sem hoznak ki semmit. Sokkal több, jobb lehetne ez a sorozat, ehelyett most azon izgulhatunk, hogy mi lesz Kócsannal. Még jó, hogy ez a legutóbbi rész legalább az megmenekült az előzőeket megfullasztó buta helyzetkomikumos poénoktól.
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2011-05-29, 20:24:12
Köszönjük, Mr. Moefag.
I appreciate your compliment, DEEPbro.

Mellesleg ez a sorozat szerintem pont nem moe. Legalábbis nem megy annyira rá.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Lehetne sokkal rosszabb.
Lehetne sokkal jobb.

Xzone

Kämpfer: Für die Liebe (ep.13)

Ahh fuck yeah!

Megérte rá várni. Ez valami hihetetlenül jó volt. Szerintem a legjobb fan service sorozat, amit életemben láttam, igazi 'guilty pleasure'. Ebben a részben minden volt, amit csak kívánhat az ember, és még sokkal több is :D

Majdnem threesome? Fuck yeah. Random leszbikus csókjelenet? Fuck yeah. Kugimiya Rie? Fuck yeah. "Ato wa... jibun de..." Fuck yeah.

[spoiler]KANCHO?! Újra Örömóda?! OMG :lol: [/spoiler]

Junchi

Quote from: Xzone on 2011-05-30, 22:23:55
Kämpfer: Für die Liebe (ep.13)
Ez valami hihetetlenül jó volt.

+9000

Én is pont most néztem meg, és bár az első FdL rész után nem volt semmi elvárásom ettől, annál nagyobbat ütött.

MMMM~, yuri kissu~. :3 Meg etc.

SaiyaGin

Tiger & Bunny 9
Újabb szereplőbemutatós rész, ezúttal Dragon Kidre került sor. Egész jó volt, és még a történetet is sikerült egy kicsit tovább vinni.
(Blue Rose reakciója, amikor megtudta, hogy Kotetsunak van egy lánya  :lul: )

kada

Quote from: SaiyaGin on 2011-05-31, 19:27:58
(Blue Rose reakciója, amikor megtudta, hogy Kotetsunak van egy lánya  :lul: )
:rotfl:
De azért a többieké se volt gyenge :P

kikuchiyo

Quote from: SaiyaGin on 2011-05-31, 19:27:58
Tiger & Bunny 9
(Blue Rose reakciója, amikor megtudta, hogy Kotetsunak van egy lánya  :lul: )

Anon azon röhögött a leginkább, ahogy Bunny a végén a tetőn keresztül távozott.

Amúgy nem volt igazán jó rész, úgy látszik, nehéz olyan szuperképességeket kitalálni, amik még nem szerepeltek ezer más korábbi képregényben, de ugyanakkor nem teljesen hülyeségek és még hasznosak is a használójuknak.

Érdemes megnézni a rész legelején megmentett lányt: vájtszeműek szerint ugyanez a lány minden egyes részben megjelent, valahogy mindig belekeveredett a hősök balhéjába. Az érdekes ebben az, hogy olyan jelenetekben is szerepelt, amelyek bevallottan megrendezettek voltak. Kérdés, hogy ebből lehet-e arra következtetni, hogy az egész Hero TV megrendezett, vagy csak az animátorok trollkodnak velünk.
Failure is the default option

Xzone

Steins;Gate ep.9

Nem okozott csalódást: négy rész alatt képesek voltak egy olyan logikai bukfencet beleírni a sorozatba, amit a philosoraptor is megirigyelne. Most nincs IBN5100 gépük, de tudnak mindent a SERN-ről, amit az 5. részben az IBN5100-zal fordítottak le. Vagy az itteni Okarin már alapból valami másik idővonalból jött és elmondta a többieknek a lefordított infót? Vagy most mi van? :zomg:

kada

Quote from: Member on 2011-05-26, 14:57:39
Ezt követően úgyis panchiro lesz már, nem lehet többet kihozni a chincirorin-ból.
Én inkább azon lepődtem meg, hogy Outsuki-t életben hagyták. Nem hittem volna, hogy ilyen jól nevelt, modoros bagázzsal van dolgunk.

Az őrök nem Teia alá tartoznak? Mert azok egyenes képernyőn nézték a meccset.
Ééés ez mind benne volt az új részben, és jön is az új őrület rögtön.
Már csak Ipponak kéne adnia/kapnia gyorsan egy KO-t.

Member

Qrvajó volt a felvezetés, kíváncsian várom az őrületet. :hopp: Ha jól értem, a panchiro-ban vagy jackpot-ot nyersz, vagy semmit, és a karral egyetlen fogantyút irányítasz, ami a kezdeti lökést adja a golyónak?

SaiyaGin

#4932
Quote from: Xzone on 2011-06-01, 10:58:59
Steins;Gate ep.9

Nem okozott csalódást: négy rész alatt képesek voltak egy olyan logikai bukfencet beleírni a sorozatba, amit a philosoraptor is megirigyelne. Most nincs IBN5100 gépük, de tudnak mindent a SERN-ről, amit az 5. részben az IBN5100-zal fordítottak le. Vagy az itteni Okarin már alapból valami másik idővonalból jött és elmondta a többieknek a lefordított infót? Vagy most mi van? :zomg:

Azt hiszem, a Crunchyroll megfogalmazása ide kívánkozik:
[spoiler=kép][/spoiler]

fema

Velem van a baj, ha a Denpánál a 7. részhez érve már eljutottam addig a pontig, hogy lemuteolom mindig, mikor az a hiperaktív görcs beszél, valamint bármikor, ha szerepel, elég beteges kínzási módok jutnak eszembe, amit kipróbálnék rajt?  :morci:
És csak szerintem iszonyat frusztráló, hogy gyakorlatilag nyíltan beszél arról Makotonak, hogy szerinte gyökér Erio (aki mellesleg elég közel áll hozzá), "főhősünk" viszont ahelyett, hogy elküldené a búsba, teljesen természetes dologként kezeli ezt?

kada

A Steins rész több helyen fájt, de az a felirat hatalmas, és a legszebb hogy még csak nem is full trollsub.

kikuchiyo

AnoHana 8

Ha egyetlen emotikonban akarnánk összefoglalni ezt a részt, ez lenne:  :bruhuhu: - szinte mindenki felült az érzelmi hullámvasútra ezen a héten. Arra is elég egyértelmű választ kaptunk, hogy Menma szellem vagy hallucináció-e. Sajnos már csak három rész van, ennek megfelelően el is érkezett a sorozat a végjátékhoz.
Az eddigiek alapján azt kell mondjam, hogy ritka az ilyen
>mély és érett
anime.
Failure is the default option

LuckyDingo

Quote from: fema on 2011-06-02, 22:59:21
Velem van a baj, ha a Denpánál a 7. részhez érve már eljutottam addig a pontig, hogy lemuteolom mindig, mikor az a hiperaktív görcs beszél, valamint bármikor, ha szerepel, elég beteges kínzási módok jutnak eszembe, amit kipróbálnék rajt?  :morci:
És csak szerintem iszonyat frusztráló, hogy gyakorlatilag nyíltan beszél arról Makotonak, hogy szerinte gyökér Erio (aki mellesleg elég közel áll hozzá), "főhősünk" viszont ahelyett, hogy elküldené a búsba, teljesen természetes dologként kezeli ezt?
Ez melyik is? Ryuushi? :D Makoto azért veszi amúgy természetesnek, mert valahol tudja, hogy Erio tényleg egy számkivetett nyominger valami. De azt is tudja, hogy meg akar változni. Ryuushit nem az zavarja, hogy Erio gyökér, hanem az, hogy mindenki annak tartja.

fema

Quote from: LuckyDingo on 2011-06-02, 23:40:23
Quote from: fema on 2011-06-02, 22:59:21
Velem van a baj, ha a Denpánál a 7. részhez érve már eljutottam addig a pontig, hogy lemuteolom mindig, mikor az a hiperaktív görcs beszél, valamint bármikor, ha szerepel, elég beteges kínzási módok jutnak eszembe, amit kipróbálnék rajt?  :morci:
És csak szerintem iszonyat frusztráló, hogy gyakorlatilag nyíltan beszél arról Makotonak, hogy szerinte gyökér Erio (aki mellesleg elég közel áll hozzá), "főhősünk" viszont ahelyett, hogy elküldené a búsba, teljesen természetes dologként kezeli ezt?
Ez melyik is? Ryuushi? :D Makoto azért veszi amúgy természetesnek, mert valahol tudja, hogy Erio tényleg egy számkivetett nyominger valami. De azt is tudja, hogy meg akar változni. Ryuushit nem az zavarja, hogy Erio gyökér, hanem az, hogy mindenki annak tartja.

Hát ha nekem lenne egy ilyen helyzetben levő barátom / rokonom, akkor nem csak mondanék egy annyit, hogy "hát ja, cinkes, ez van"...
Na mind1... Ha egy karddal átdöfnék a két szeme közt Ryuushit és kicsit határozottabb lenne Makoto, semmi gondom nem lenne.
De nagyon meghatározó nekem, hogy milyenek a karakterek egy animében és ebben annyira ingerelnek már, hogy ölni tudnék.  ::)
Pedig Erio nagyon aranyos. :D

LuckyDingo

Quote from: fema on 2011-06-03, 00:16:01
De nagyon meghatározó nekem, hogy milyenek a karakterek egy animében és ebben annyira ingerelnek már, hogy ölni tudnék.  ::)
Pedig Erio nagyon aranyos. :D
Én a cosplayes csajt is bírom a folyamatos ájulásaival XD

SaiyaGin

Quote from: kikuchiyo on 2011-06-02, 23:27:52
AnoHana 8

Ha egyetlen emotikonban akarnánk összefoglalni ezt a részt, ez lenne:  :bruhuhu: - szinte mindenki felült az érzelmi hullámvasútra ezen a héten. Arra is elég egyértelmű választ kaptunk, hogy Menma szellem vagy hallucináció-e. Sajnos már csak három rész van, ennek megfelelően el is érkezett a sorozat a végjátékhoz.
Az eddigiek alapján azt kell mondjam, hogy ritka az ilyen
>mély és érett
anime.

Ööö... listába felvéve?

LuckyDingo

Hétvégi adag:

C- Egyre inkább érzem azt, hogy ez a sorozat csalódás lesz számomra.

Denpa - ez jó rész volt. Tetszett, ahogy [spoiler]Meme random cselekedeteit összefűzte.[/spoiler] :D

Aria - akciónak gyenge, fanservice-nek gyenge, de azért még valamiért nézem. XD

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2011-06-03, 10:50:50
C- Egyre inkább érzem azt, hogy ez a sorozat csalódás lesz számomra.

Én a második rész óta folyamatosan csak csalódok... ^^"

Leara

#4942
Quote from: kikuchiyo on 2011-06-02, 23:27:52
AnoHana 8
Az eddigiek alapján azt kell mondjam, hogy ritka az ilyen
>mély és érett
anime.
+1
Ahhoz képest, hogy nálam a "kérdéses, hogy elkezdem-e" kategóriában volt, ez lett az egyik legnagyobb kedvencem a tavaszi szezonból^^.

Maria Holic Alive 7-8: na végre! Ez a két rész végre tényleg tetszett. Remélem a maradék 4 rész is ennyire jó lesz  :szemuveges:.
MAL

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2011-06-03, 09:52:59
Quote from: kikuchiyo on 2011-06-02, 23:27:52
AnoHana 8

Ha egyetlen emotikonban akarnánk összefoglalni ezt a részt, ez lenne:  :bruhuhu: - szinte mindenki felült az érzelmi hullámvasútra ezen a héten. Arra is elég egyértelmű választ kaptunk, hogy Menma szellem vagy hallucináció-e. Sajnos már csak három rész van, ennek megfelelően el is érkezett a sorozat a végjátékhoz.
Az eddigiek alapján azt kell mondjam, hogy ritka az ilyen
>mély és érett
anime.

Ööö... listába felvéve?
+1

Amúgy az első részt megnéztem, és ez megerősítette, hogy nézni kell. :)

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2011-06-03, 10:50:50
C- Egyre inkább érzem azt, hogy ez a sorozat csalódás lesz számomra.

A sorozat sebessége ugyan lehetne egyenletesebb, de ezen kívül szerintem továbbra is elég jó.

motifator

Az AnoHana jelenleg a 4. legnagyobb pontszámú anime anidb-n. Persze most még nagy körülötte a hype, mert még fut, idővel majd hátracsúszik a listán, mint mondjuk a Cross Game (ha már a childhood friends/tragedy témánál vagyunk), ami sokáig első volt, most ötödik.

Én az utóbbi pár évben - amióta csak 1-2 új animére van idő szezononként - úgy csinálom, hogy van anidb-n egy elmentett filterem, ami pontszám szerint csökkenő sorrendben mutatja azokat az animéket, amiket még nem láttam. Ezt szoktam csekkolni kb. 4-5 héttel a szezonkezdés után. Általában a top 100-ban nem nagyon lehet csalódni, ha viszont valami az első oldalon van (top30), akkor nem gondolkodok sokat, töltöm és nézem. A mostani szezonból top30-asak (az én listámon) AnoHana, Kaiji2, Hanasaku Iroha és TWGOK2. AnoHanát nézem, Hanasaku Iroha letöltve, most hétvégén lesz is idő belekezdeni, a másik kettőből először meg kéne nézni az első sorozatot.

Persze sokszor belekezdek sorozatokba itteni fórumos ajánlások alapján, de az anidb tetejéről válogatás eddig ritkán okozott csalódást.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kada

#4946
Quote from: kikuchiyo on 2011-06-02, 23:27:52
AnoHana 8
Az eddigiek alapján azt kell mondjam, hogy ritka az ilyen
>mély és érett
anime.
Preach it, DEEPbro!
[spoiler]Bocs  :hehe:[/spoiler]
Az Örök Pesszimizmus Hangjaként remélem tudják tartani ezt a szintet a végéig, nagyon reméltem hogy bármit is hoznak ki belőle nem egy egyszerű eset lesz, kár lenne elrontani most hogy aki ezt a topicot látogatja felvette a listájába ha már nem volt ott eddig is.

Xzone

#4947
Már csak 1 rész van hárta a Break Blade-ből :frown:

Az 5. részben gyakorlatilag semmi más nem volt, csak akció, és mégsem volt unalmas egyáltalán. Kemény meló lehetett megrajzolni is :jee:




SKET Dance ep.9

Fú, ez már nagyon meta volt :D

Nem tudom miért, de úgy érzem, ez az első sorozat egy jó ideje, amin ennyire őszintén és sokat tudok nevetni. Ebből talán az következik, hogy jó az anime?

Cobra

Már csak 1 rész a Brake Blade? Innen hogy lehet normálisan befejezni 1 rész alatt?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Junchi

Quote from: Xzone on 2011-06-04, 01:50:01
SKET Dance ep.9

Fú, ez már nagyon meta volt :D

Nem tudom miért, de úgy érzem, ez az első sorozat egy jó ideje, amin ennyire őszintén és sokat tudok nevetni. Ebből talán az következik, hogy jó az anime?

Bár néha kicsit erőltetettnek érzem, de amúgy overall tényleg nem rossz. :3

Switch nem normális. xDDD Meg persze a többiek se... xD