Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Member


kikuchiyo

Failure is the default option

SaiyaGin

Nem mondhatom, hogy meg voltam elégedve a C végével.

Leara

Quote from: kikuchiyo on 2011-06-23, 23:49:30
Ano Hana 11

Giccses vég giccses. :/
+1
A kevesebb több lett volna esete (a sírást tekintve :D). Ettől függetlenül jó kis sorozat volt, csak az utolsó résznél nagyon túlzásba estek.
MAL

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2011-06-24, 10:19:55
Nem mondhatom, hogy meg voltam elégedve a C végével.
Én úgy az egésszel. :S De ez van, az ötlet nem volt rossz. Nem volt elpocsékolt idő.

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2011-06-24, 15:20:51
De ez van, az ötlet nem volt rossz.

Valóban, csak épp nem tudtak vele mit kezdeni. Bár még nem láttam az utolsó részt, de erősen kétlem, hogy ez bármit is változtatni tudna az eredetileg elképzelt hatfeles értékelésemen.

Xzone


SaiyaGin


Junchi


SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2011-06-24, 20:19:25
És állítólag ez csak a jéghegy csúcsa. :3

Azaz innentől csak rosszabb lesz?  :ejnye:  :_piszka:

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2011-06-24, 20:25:28
Quote from: Junchi on 2011-06-24, 20:19:25
És állítólag ez csak a jéghegy csúcsa. :3

Azaz innentől csak rosszabb lesz?  :ejnye:  :_piszka:

[spoiler][/spoiler]

Member

C-11
Jajh... Jajh... Már megint személyes krízisből lett világkatasztrófa. A legtöbb magasröptű gondolat meg akár a Bleach-ben is megállta volna a helyét.

kada

C értelmező sörözés akkor gondolom akár el is maradhat (ha nem volt titokban), eléggé fájt ez mindenkinek, nem kell feltenni youtubera még azt is...
Igaz, sokmindent nem kéne, pl ilyen véget összehozni, nagyon fájdalmasan le volt tolva a moral lesson of the day a torkomon.  :__devil:

Member

Én továbbra is támogatom az ötletet.
[spoiler]A moral lesson-öknél tátva marad a szánk, kiesik a sör a kezünkből és egyszerre felüvöltünk :D[/spoiler]

-TE TUDOD, HOGY MIÉRT HARCOLSZ?! ÉN IGEN!! MILYEN JELEN AZ, AMINEK NINCSEN JÖVŐJE?!
-TE EZT NEM ÉRTHETED!!

Kb. ennyi volt az egész.

LuckyDingo

Tiger and Bunny 13. :D Érdekes volt.. [spoiler]ha Jake a gondolatokat hallja, akkor simán meghallhatta volna Tigerét... na mindegy hál istennek eltűnt.[/spoiler] Most jön egy kis ökörködés, aztán vissza gondolom a tüzes fickóra meg az Ouroboros rejtélyére. Kifejezetten szórakoztató ez az animu és még csak a felénél járnak.

chilip

C 11 - istenem, ennyit pofázni egy harc alatt....

Acchan

Quote from: Member on 2011-06-23, 21:17:40
Kaiji S2 12
Smells like epic.
Nahh, ilyenkor sajnálom, h nincs (szélessávú) netem az új lakhelyen. :/

Quote from: Member on 2011-06-26, 09:21:03
Én továbbra is támogatom az ötletet.
[spoiler]A moral lesson-öknél tátva marad a szánk, kiesik a sör a kezünkből és egyszerre felüvöltünk :D[/spoiler]

-TE TUDOD, HOGY MIÉRT HARCOLSZ?! ÉN IGEN!! MILYEN JELEN AZ, AMINEK NINCSEN JÖVŐJE?!
-TE EZT NEM ÉRTHETED!!

Kb. ennyi volt az egész.
A végén még kedvet kapok, és túljutok a 2-3. résznél, ahol beiktattam egy hosszú-hosszú szünetet.  :D

SaiyaGin

Tigger & Rabbit 12-13: a villainious breakdownt érzésem szerint kissé túlzásba vitték, de ezt leszámítva meg vagyok elégedve, továbbra is tetszik a sorozat. :smile:

Junchi

Sengoku Otome END

Kétszer is droppolni akartam, de végül Akerin bent tudott tartani... Végülis annyira nem volt rossz, de aki szerint ez továbbra is ecchi, az jelentkezzen nálam, hogy jól körberöhöghessem.

5/10.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Tüttürü 13
:facepalm:
A rész végén, [spoiler]amikor elkezdtek a peronon várakozni, éreztem, hogy ez fog történni. Az mondjuk meglepett, hogy nem egy SERN-tag lökte le.[/spoiler]

kada

Quote from: SaiyaGin on 2011-06-30, 15:49:37
Tüttürü 13
:facepalm:
A rész végén
[spoiler]Pörgettem egy percet hogy túllegyek rajta.[/spoiler]

Member

Most döbbentem rá, hogy a C csak 11 részes lett és volt még 3 perc a végén. EZ A VÉGE?! :he:
[spoiler]Gyakorta betört a dollár, aminek ugye az esélye ma szinte 0, és ez megoldott mindent?![/spoiler]

White SeeD

Jup, az lett a vége :P
[spoiler]Nem tört be a USD. A JPY szűnt meg, miután szétszórták azt a halom pénzt. Ennek hatására megszűnt a bele vetett bizalom és semmit sem ért. Ezért nem tűnt el Japán. Simán felvettek egy külföldi valutát amiben még van bizalom és azzal fizetnek. Valószínű addig míg nem képesek pénzt kiadni.[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Member

[spoiler]Látom, hogy átvették, de mekkora esély van arra, hogy egy teljesen elértéktelenedett valutájú országot felvegyenek, ami a dollárt kinyírja és így hátrányba kerül Kínával és még az EU-val szemben is? Továbbá a nagyfokú inflálódásból általában befektetés következik, mindenki szabadulni próbál az értéktelenedő pénztől, hogy-hogy ez nem tudta fellendíteni a gazdaságot és visszaadni a jövőt?

Meg miért nem volt egy cinikus "McDonalds mindenhol" a befejezéskor?[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: Member on 2011-06-30, 20:15:09
[spoiler]Meg miért nem volt egy cinikus "McDonalds mindenhol" a befejezéskor?[/spoiler]

[spoiler]Mert a McDonald's a Conant szponzorálja, nem pedig a C-t. :hehe:[/spoiler]


SaiyaGin

Conan 621: továbbra is azt gondolom, amit az eset olvasásakor: a szülő ex machina elég kisstílű dolog volt, de ezen kívül minden olyan volt a részben, mint amilyennek lennie kellett.
:hail:

[spoiler]Még mielőtt valaki megkérdezné: nem, Ginék nem szerepeltek benne.[/spoiler]

Xzone

Gosick ep.24

Elég durván megváltozott ez a sorozat a végére. Kujo az egész sorozat alatt szopott, de ez még az ő mércéjével is sok:

[spoiler]
Deportálják, aztán 4 évet harcol a fronton...[/spoiler]

:eek:

A regénysorozat még tart, szóval gondolom az események nagy része csak az animében történik meg.

chilip

#5039
Blood-C by CLAMP

most jött ki a pre-air első ep LQ sub-ja

OP (DUSTZ - SPIRAL) és ED (Mizuki Nana - Junketsu Paradox) má youtyúkon, minnyá megnézem a pre-air-t de OP-ED eddig bejövős  ^^

ed.:

nya megnéztem, egyenlőre nem tudom hova tenni :D főhősnő szuperártatlan stílusa nagyon nem jön be, de amúgy nincs baj ezzel

also, DAT TWINS :D