Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2011-08-07, 20:37:43
Nincs CP-s ismerősöd, aki meg tudja varrni? :XD

Van, csak félő, ott helyben hajítana ki, ha megtudná, mit kérek tőle. :D

Quote from: LuckyDingo on 2011-08-07, 20:37:43Ed.: barátnőm komálja azt a rucit.. majd lehet beajánlja valamelyik cp-s csajnak XDD

Na, még a végén lesz belőle valami?  :jee:

NLZ

#5161
Ez a Steins;Gate durva cucc, már a 10. résznél járok.

-Lurk
-Moar
:muhahah:

Ah, megvolt 18ig. Érdekes anime, folyamatosan változik a stílus.
[reserved]

Junchi

#5162
Quote from: NLZ on 2011-08-08, 23:06:34
Ah, megvolt 18ig. Érdekes anime, folyamatosan változik a stílus.

Welcome to the club. :3 19-es rész preview alapján meg DURVA lesz. Sőt, most jönnek majd a hullámvasút legdurvább részei. We shall hate someone with passion.

NLZ

Remélem követi az első két részt és a 10.(?) rész hangulatát. :)
Tényleg, van még vmi jó cucc a szezonból?
[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

#5165
Reading Steiner 19
Moeka szomszédja elég nyugodt néni.  :D
[spoiler]Moeka elég érdekes környéken lakhat, hogyha a negyedórányi kétségbeesett sikoltozása senkinek nem tűnik fel, és szétvert lakásba benéző néni, a szétvert lakásban egymáson fekvő fiatal nő és férfi láttán egy laza "ezek a mai fiatalokkal" sommázza a helyzetet, [/spoiler]

chilip

lesz Tiger&Bunny folytatás valamilyen formában elvileg

(forrás:4chan ők meg innen: http://yaraon.blog109.fc2.com/blog-entry-3297.html )

Kraivan

A Blue exorcist-ot csak én nézem, vagy ennyire hallgat róla mindenki fórumon?

A legutolsó véleményem nem változott róla.
Már-már türelmetlenül várom a következő részt. Az alapsztori szimpatikus. Mephisto meg egy állat. :D

[spoiler]Mondjuk sajnálom h Amaimon gyorsan le lett vágva, bár simán kinézem h ez is Mephisto kavargatása. [/spoiler]


kada

Quote from: Kraivan on 2011-08-11, 18:03:49
A Blue exorcist-ot csak én nézem, vagy ennyire hallgat róla mindenki fórumon?
Nézem, néha picit fáj, hatalmas plot twisteket keresni nem érdemes (azért apróságokkal kellemesen meglep) és ami fontos meg tud nevettetni.
Nem hiszem hogy elrontanák (és ez tőlem ritka).

Junchi


Kraivan

Quote from: kada on 2011-08-11, 18:09:49
Quote from: Kraivan on 2011-08-11, 18:03:49
A Blue exorcist-ot csak én nézem, vagy ennyire hallgat róla mindenki fórumon?
Nézem, néha picit fáj, hatalmas plot twisteket keresni nem érdemes (azért apróságokkal kellemesen meglep) és ami fontos meg tud nevettetni.
Nem hiszem hogy elrontanák (és ez tőlem ritka).
Korszakalkotónak nem említettem, de idáig nem fordult el a saját szabályaitól az anime.

A kis labdatréning szimpatikusan érzékeltette az erőkülönbséget a két fivér, illetve mester/tanítvány között.

Ami kicsit fájdalmas volt h a vatikáni elit katonaság csak a szokásos cannon folder volt. Azért Földkirályság ura ide vagy oda, azért ne csak "besétálok a szent város elit pecsétjeivel felvésett, elit katonákkal hemzsegő börtön és ítélőszék magjába".

Volt egy fél epizód ami azt sugallta hogy a vatikáni elit egy paladinból, egy féldémon csajból meg pár bürökrata nyámnyilából áll, akit pár homokzsák véd, és a noob tizennégyéves tanoncok jobban felveszik a versenyt a földkirállyal, mint a veterán testőrség.
Ehhelyett mondjuk két epizódot csináltam volna, ahol elkeseredetten, de legalább feltartóztatták volna Amaimont.
Mert jelen formájában nem értem h a Sátán-samanak [spoiler]ez one pieceből ragadt át[/spoiler] miért okoz ekkora gondot elseperni az emberiséget akkor?

Szal a szokásos shounen klisé megvan.

A köv epizódból amire nagyon kíváncsi vagyok hogy valóban gyakori jelenség a félvérség ördögűzők között, vagy Izumotól csak baráti füllentés volt a mondat? Mondjuk nem lepne meg ha ő maga is félvér lenne. Elvégre elég nyíltan megmondta a frankót előtte a teremben.

chilip

csak az animében (értsd filler ez, amaimon nem harcolt semmiféle testőrséggel), ezért nem nézem csak a mangát követem :)

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2011-08-11, 19:50:52
Okabe falcon punch 'n rider kick! :P

[spoiler][/spoiler]
Illetve,
[spoiler]mégse? A magam részéről nem találtam annyira menőnek a jelenetet. Ha meg is értem Houoin Kyoumát, és nem is hibáztatom a harcművészeti bemutatójáért, a múltja megismerése után nem tudom rühellni Shining Fingert. Ha a telefonfixációját (és az ehhez kapcsolódó viselkedését) nem találtam volna zavarónak és taszítónak, talán még meg is sajnáltam volna Moekát.
(Plusz Okarin bocsánatot is kért a dologért, szóval ő se érezte annyira frankónak a tettét.)
[/spoiler]
Ha egy szóval akarnám jellemezni, hogy milyen volt ez a rész számomra, a kellemetlent választanám.

kada

Usagi Drop 06:
Továbbra is jó :)

[spoiler="Szomszéd" kissrác rossz fát tett a tűzre, Daikichi rögtön tudta pontosan mit...][/spoiler]

[spoiler=Szomorú jelenet, kislány határozattlan múlja, mindenki depi, jelenet vége.][/spoiler]

Member

Kaiji 19
Kaiji szép lassan saját kaszinót nyithat, ha ennyire elvetemült taktikákat képes kieszelni.

kikuchiyo

Quote from: chilip on 2011-08-10, 22:40:12
lesz Tiger&Bunny folytatás valamilyen formában elvileg

(forrás:4chan ők meg innen: http://yaraon.blog109.fc2.com/blog-entry-3297.html )

Úgy értelmezem, hogy egyáltalán nem biztos még a folytatás, csak az egyik fejes nyilatkozta, hogy el tudja képzelni.

Quote from: kada on 2011-08-11, 22:16:04
Usagi Drop 06:
Továbbra is jó :)

Valahogy nem volt érkezésem belekezdeni ebbe a sorozatba, az alábbi vélemény miatt:
[spoiler]/a/-ról származik, emlékezetből idézem:

> I really detest pedo-baiting anime like this. It's actually worse than Lotte no Omocha or Kodomo no Jikan, because in KnJ and LnO the situations presented were impossible, and everyone knew that. But  Usagi Drop makes neckbeards believe that it is actually possible to acquire and groom a loli and everything will play out nicely in the end.


Ha nem spoilerezték volna el, hogy mi a manga vége, nem törődnék vele, főleg, hogy Xzone is ajánlotta, az ő véleményére pedig adni szoktam.[/spoiler]
Failure is the default option

kada

Quote from: kikuchiyo on 2011-08-11, 22:41:14
Quote from: kada on 2011-08-11, 22:16:04
Usagi Drop 06:
Továbbra is jó :)

Valahogy nem volt érkezésem belekezdeni ebbe a sorozatba, az alábbi vélemény miatt:
[spoiler]/a/-ról származik, emlékezetből idézem:

> I really detest pedo-baiting anime like this. It's actually worse than Lotte no Omocha or Kodomo no Jikan, because in KnJ and LnO the situations presented were impossible, and everyone knew that. But  Usagi Drop makes neckbeards believe that it is actually possible to acquire and groom a loli and everything will play out nicely in the end.


Ha nem spoilerezték volna el, hogy mi a manga vége, nem törődnék vele, főleg, hogy Xzone is ajánlotta, az ő véleményére pedig adni szoktam.[/spoiler]
[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=umDr0mPuyQc[/spoiler]
Foglamam sincs honnan, és most nem is érdekel.

And ofc I haet u

LuckyDingo

Quote from: kikuchiyo on 2011-08-11, 22:41:14
Quote from: chilip on 2011-08-10, 22:40:12
lesz Tiger&Bunny folytatás valamilyen formában elvileg

(forrás:4chan ők meg innen: http://yaraon.blog109.fc2.com/blog-entry-3297.html )

Úgy értelmezem, hogy egyáltalán nem biztos még a folytatás, csak az egyik fejes nyilatkozta, hogy el tudja képzelni.

Quote from: kada on 2011-08-11, 22:16:04
Usagi Drop 06:
Továbbra is jó :)

Valahogy nem volt érkezésem belekezdeni ebbe a sorozatba, az alábbi vélemény miatt:
[spoiler]/a/-ról származik, emlékezetből idézem:

> I really detest pedo-baiting anime like this. It's actually worse than Lotte no Omocha or Kodomo no Jikan, because in KnJ and LnO the situations presented were impossible, and everyone knew that. But  Usagi Drop makes neckbeards believe that it is actually possible to acquire and groom a loli and everything will play out nicely in the end.


Ha nem spoilerezték volna el, hogy mi a manga vége, nem törődnék vele, főleg, hogy Xzone is ajánlotta, az ő véleményére pedig adni szoktam.[/spoiler]

Amennyiben Daikichi csak azért fogadta volna be Rint,[spoiler=Télleg Spoiler!!] hogy szerxrabszolgává nevelje, akkor nem hiszem hogy végigolvastam volna a mangáját. Maradjunk annyiban, hogy a mangaka egy igen rossz fordulattal zárta le a storyt, de a végéig jó volt.[/spoiler]

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2011-08-11, 22:41:14
Quote from: kada on 2011-08-11, 22:16:04
Usagi Drop 06:
Továbbra is jó :)

Valahogy nem volt érkezésem belekezdeni ebbe a sorozatba, az alábbi vélemény miatt:
[spoiler]/a/-ról származik, emlékezetből idézem:

> I really detest pedo-baiting anime like this. It's actually worse than Lotte no Omocha or Kodomo no Jikan, because in KnJ and LnO the situations presented were impossible, and everyone knew that. But  Usagi Drop makes neckbeards believe that it is actually possible to acquire and groom a loli and everything will play out nicely in the end.


Ha nem spoilerezték volna el, hogy mi a manga vége, nem törődnék vele, főleg, hogy Xzone is ajánlotta, az ő véleményére pedig adni szoktam.[/spoiler]
Már töltöm is. :muhahah:

kada


NLZ

Na ez tényleg csúnya spoiler volt, még spoilerben is. :D
[reserved]

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2011-08-11, 22:41:14
Valahogy nem volt érkezésem belekezdeni ebbe a sorozatba, az alábbi vélemény miatt:
[spoiler]/a/-ról származik, emlékezetből idézem:

> I really detest pedo-baiting anime like this. It's actually worse than Lotte no Omocha or Kodomo no Jikan, because in KnJ and LnO the situations presented were impossible, and everyone knew that. But  Usagi Drop makes neckbeards believe that it is actually possible to acquire and groom a loli and everything will play out nicely in the end.


Ha nem spoilerezték volna el, hogy mi a manga vége, nem törődnék vele, főleg, hogy Xzone is ajánlotta, az ő véleményére pedig adni szoktam.[/spoiler]

Én csak azt hallottam, hogy a manga vége "nagyon rossz". Azt hiszem, ennyi információ egyelőre elég lesz nekem. (Azért se fogom megnyitni azt a spoilert hárommal feljebb. :) )

Junchi

#5182
Kaiji S2 ep19

A múlt heti gyötrelem után ez a rész:  :whoah: :whoah:

Azért nem semmi észjárása van Kaijinak. :D

Mikor [spoiler]ment a golyó a harmadik tányéron a jackpot felé, ott szurkoltam én is a többi mazsolával.[/spoiler]

kada

Quote from: Xzone on 2011-08-12, 07:08:24
Quote from: kikuchiyo on 2011-08-11, 22:41:14
Valahogy nem volt érkezésem belekezdeni ebbe a sorozatba, az alábbi vélemény miatt:
[spoiler]/a/-ról származik, emlékezetből idézem:

> I really detest pedo-baiting anime like this. It's actually worse than Lotte no Omocha or Kodomo no Jikan, because in KnJ and LnO the situations presented were impossible, and everyone knew that. But  Usagi Drop makes neckbeards believe that it is actually possible to acquire and groom a loli and everything will play out nicely in the end.


Ha nem spoilerezték volna el, hogy mi a manga vége, nem törődnék vele, főleg, hogy Xzone is ajánlotta, az ő véleményére pedig adni szoktam.[/spoiler]

Én csak azt hallottam, hogy a manga vége "nagyon rossz". Azt hiszem, ennyi információ egyelőre elég lesz nekem. (Azért se fogom megnyitni azt a spoilert hárommal feljebb. :) )

Bárcsak én se tettem volna.  :bruhuhu:
Mindegy, tartom magam az elöbb linkelt képhez : nem létezik és nem tudok róla!

Mayo Chiki 06:
Csak előkerült "végre" az összes OPban szereplő "háremtag".
Az évadból csak ezt nézem eddig a hasonszőrüekből, egész jó lehetne, sőt vannak nagyon eltalált részei...
Az alapfelállás picit érdekes (végülis ha pszihológiai oka van még nem is vészes), de hogy az első epizód kb tizedik percében azt hogyan hozták össze...  :ejj:
Tudom, tudom, ilyen sorozatnál ne nézzem hogy fizikai lehetlenség, fogjam be a pofámat és élvezzem, na az utánna jövő részeket eddig sikerült.
Ja meg ott volt a be nem zárt ajtó (újra) az első részben, már azt hittem lehet anime ahol a főhős srác nem lesz amiatt megbrutalizálva hogy benyitott egy ajtón ahol keresnivalója volt és örültem. Remélem sikerült azóta ezt kinőnie az animének (úgy tűnik, legalábbis abban a párosításban).
Na most hogy ezt kiírtam magamból pár részre megint jó leszek :D

kikuchiyo

Elnézést kérek azoktól, akiknek elrontottam a szórakozását, tényleg nem akartam spoilerezni.
Failure is the default option

NLZ

Jó, hát mostmár hiába! Eeebasztaddd!!!! >_<
:D
[reserved]

Cobra

Blue Exorcist-ot én is szívesen nézem, bár pár rásszel ezelőtt eléggé el"bleach"esedett, de a mostani rész megint jó volt. Kíváncsi vagyok vége lesz-e a 24/26. résszel, vagy megy tovább.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

Quote from: kikuchiyo on 2011-08-12, 10:37:09
Elnézést kérek azoktól, akiknek elrontottam a szórakozását, tényleg nem akartam spoilerezni.
Igazából spoilerban spoilerezted, úgyhogy semmi jogom RAEEEG-elni, de "az alábbi vélemény miatt"-nál talán nem meglepő hogy nem azt vártam hogy a School Dayst nem nézed mert a nice boat stb. :D

Elrontani nem rontod el, erősen remélni fogom hogy az animében változtatnak picit, és így SOKKAL jobb lesz (vagy nem mennek el addig), vagy csak egyszerűen kihagyom azt. :D

Igazából továbbra is merem ajánlani, a "Végét csak saját felelősségre ha eljutnak odáig!" felkiáltással.

kikuchiyo

Talán kár is volt a végét belekevernem, igazából azt akartam kérdezni, hogy az eddigiek alapján igaz-e rá az idézett vélemény. De biztos úgy van, hogy aki akarja, az belelátja.
Failure is the default option

kada

Quote from: kikuchiyo on 2011-08-12, 16:59:28
Talán kár is volt a végét belekevernem, igazából azt akartam kérdezni, hogy az eddigiek alapján igaz-e rá az idézett vélemény. De biztos úgy van, hogy aki akarja, az belelátja.
Lotte alapból háremanime
[spoiler=de tényleg]nem elég hogy a bombázó csajt felcsinálja, aztán most-már-anyuci másik pasitól lányára is ráhajt...[/spoiler]
Kodomo no Jikan meg... passz, egy részt nem sikerült végigülnöm.

Szerintem még a végét ismerve is nagyon nehéz belelátni még ha akarom is per pill, úgyhogy élvezni fogom tovább mint ha mi se történt volna.

De majd kérdezd meg újra ha lement a szezon :D