Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

Az egész sorozat epic :D
TOSHINO KYOUKO x Ayano OTP
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2011-09-15, 14:37:36
Az egész sorozat epic :D
TOSHINO KYOUKO x Ayano OTP

Ah, igen. Ayano a kedvencem, szóval nem nehéz együttéreznem Chitosével az orrvérzős jeleneteknél. :muhahah:

LuckyDingo

Mégis megnéztem a No .6-et, és azt kell mondanom, hogy kár volt pazarolni rá az időt. Se a karakterek nem voltak jók, sem a történet nem volt valami eget verő és még össze is lett csapva az egész (a buzulásról nem is beszélek).

Junchi

Nyufi Drop ende

Aranyos volt (csakúgy, mint az egész sorozat), szívesen elnéztem volna akár háromszor ekkora kiszerelésben is.

Nyolcfél/10

kada

Quote from: Junchi on 2011-09-16, 14:06:49
Nyufi Drop ende

Aranyos volt (csakúgy, mint az egész sorozat), szívesen elnéztem volna akár háromszor ekkora kiszerelésben is.

Nyolcfél/10
Innen jött volna az első timeskip ha követik a mangát és kérdéses lett volna az mennyire jó dolog, lásd pl amit itt beszéltünk, arra meg hogy milyen egy mangaadaptáció ha önálló életre kell, a héten is volt valakinek véleménye egy futó sorozatról?

Számozott értékelést nem, újfent ajánlást viszont adok.

Leara

Usagi drop: az Ikoku meiro no croisée és a Natsume mellett ez a sorozat tudott a leginkább kikapcsolni. Hiába volt nagyon aranyos, örülök hogy nem vitték tovább a manga sztoriját, mert tudom, hogy akkor a végén kevésbé lettem volna elégedett vele.

No.6: avagy hogy csesszünk el egy olyan sztorit, amiben bőven van potenciál. Volt egy érdekes világ, de úgy éreztem, hogy a szerelmi szálra túl nagy hangsúlyt fektettek (eleve nem szeretem a BL-t, yaoit vagy nevezzük bárhogy, szóval reméltem, hogy kihagyják belőle, de a történet tényleg annyira háttérbe szorult, hogy még akkor is zavart volna, hogy mondjuk Shion nem fiú, hanem lány karakter). Azért egynek elment.
MAL

Darkstar

Mayo Chiki 11

>trolljou wants to fuck
>run away


All my whys
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2011-09-16, 21:54:14
Mayo Chiki 11

>trolljou wants to fuck
>run away


All my whys
[spoiler]
Amikor a SÍKFAFEJ főhős is azt mondja hogy "This level of idiocy is simply amazing", akkor tudod hogy ott valami gáz van.
És még nem értem a rész végére, pedig még tegnap kezdtem el...[/spoiler]

LuckyDingo

Steins;Gate - Miután végigszenvedtem az első 4 részt és aztán még 10-et, aszondom, [spoiler]hogy tűrhető volt. Amíg nem tudtam, hogy a D-maileknek mi értelme lesz, addig nem jöttek be annyira azok a részek, a végére már legalább láttam a célját. Amúgy nem tudom miért, de szinte az összes karaktert rohadt idegesítőnek találtam. Talán Christiiinát nem, de ő sem volt valami szimpatikus. Mindenesetre kibékültem volna egy olyan véggel, hogy Okarin az élete árán menti meg Kurisut.. bár az nem illett volna a poénkodós kezdéshez és a főhősünk hülye személyiségéhez.[/spoiler] Részemről 7/10

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2011-09-17, 03:06:42
Steins;Gate
...

Ennél jobban már nem is különbözhetne a véleményünk. :P

Más:

Tiger & Bunny-t sikerült felhoznom 21-ig és bár a klisék ellenére is egy FUN sorozat, de úgy érzem, hogy ez az utolsó 5-6 rész volt az, ami úgy igazán bejött és tényleg odabaszott. Maverick [spoiler]zseniális gonosz karakter, csak ne lenne ilyen rusnya képe + ne gyanakodtam volna rá már az első másodperctől kezdve, mint potenciális szarkavaró.[/spoiler] A karakterek jók (kivéve azt a buzeránst) és a sztori is élvezhető, szal osztom azok véleményét, akik azt mondják, kellemes sorozat.

Kíváncsian várom az utolsó részt. (Addig meg pótolom azt a maradék párat.)

Member

Kaiji 24
Fuckin' Epic, ebbe még bele is lehet őszülni. :)
[spoiler]Még egy tippem van, hogy talán még egy kártyára összedobják neki a közönségben? Mert ha az egész sort beteríti golyókkal, még esélyes, hogy a következő be fog csusszanni.[/spoiler]

kikuchiyo

Tiger & Bunny 25

[spoiler]Kiszámítható vég, nektek lett igazatok. Vsz. lesz második évad.

Azért az jó jelenet volt, amikor megjelent Maverick, azzal, hogy "legyőztétek a H-01-et? Szép volt, itt van még néhány"[/spoiler]
Failure is the default option

kada

Quote from: kikuchiyo on 2011-09-18, 02:20:24
Tiger & Bunny 25

[spoiler]Kiszámítható vég, nektek lett igazatok. Vsz. lesz második évad.

Azért az jó jelenet volt, amikor megjelent Maverick, azzal, hogy "legyőztétek a H-01-et? Szép volt, itt van még néhány"[/spoiler]
[spoiler]Kiszámítható volt nagyjából, de ennek ellenére jól megcsinált, fordulatos, sokkal tempósabb és jobb lett mint vártam, úgyhogy nincs panasz.[/spoiler]

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2011-09-18, 02:20:24
Tiger & Bunny 25

[spoiler]Kiszámítható vég, nektek lett igazatok. Vsz. lesz második évad.

Azért az jó jelenet volt, amikor megjelent Maverick, azzal, hogy "legyőztétek a H-01-et? Szép volt, itt van még néhány"[/spoiler]

[spoiler]Számítottam rá, hogy Kotetsu túléli, csak arra nem, hogy ennek örülni fogok. :D

Ez pont így volt jó. A második évadot is minden bizonnyal imádni fogom.[/spoiler]

LuckyDingo

Tiger and Buny 25. [spoiler]Jó lett befejezőnek, bár azt nem értem, hogy miért nem fogták le Mavericket azonnal, hogy ne tehessen kárt magában. Lunatic igazságszolgáltatása meg hatalmas volt :D A karinak a mozgása nagyon ott van XD Én amúgy Kaede főszereplésével megnéznék egy második évadot... bár egyértelműen Kotetsu vitte többnyire a hátán a sorozatot. [/spoiler] Tőlem 9.5/10 -et kap, mert bár nem volt egy hűdenagy találmány, de jól szórakoztam rajta és ilyen justice league-es animékből nincs sok. :D




SaiyaGin

T&B
[spoiler]Nem tudom, hogy az Ourobouros-sztoriban van-e elég anyag egy második sorozathoz. El lehetne-e ezt a szálat húzni további 25 részen át? Nem lepődnék meg, ha "csak" egy film lenne az új projekt.
(Vagy ne próbáljak meg erről okoskodni úgy, hogy valójában nem sokat tudok/tudunk az Ourobourosról?)[/spoiler]

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2011-09-19, 10:50:50
T&B
[spoiler]Nem tudom, hogy az Ourobouros-sztoriban van-e elég anyag egy második sorozathoz. El lehetne-e ezt a szálat húzni további 25 részen át? Nem lepődnék meg, ha "csak" egy film lenne az új projekt.
(Vagy ne próbáljak meg erről okoskodni úgy, hogy valójában nem sokat tudok/tudunk az Ourobourosról?)[/spoiler]

Ourobourosból bármi lehet mivel szart se árultak el róla csakhogy nagyon titkos és nagyon gonosz :D

Darkstar

Yuru Yuri 12

Asszem ezt már nem lehet fokozni. 100/10.

Nem lehet, hogy csak 12 ep volt... 2nd season whar
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

http://randomc.net/2011/09/20/fall-2011-preview/

A Persona 4 vajon élvezhető úgy is, hogy az előző sorozatot nem láttam?

chilip

semmi köze az előzőhöz elvileg, azé 4 mert a persona 4 játékról készült

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2011-09-21, 20:52:47
http://randomc.net/2011/09/20/fall-2011-preview/

A Persona 4 vajon élvezhető úgy is, hogy az előző sorozatot nem láttam?

Élvezhető lesz. Nagyon remélem. Bár nagy meglepetéseket nem okoz annak, aki végigtolta párszor a játékot.

frozenstein

#5361

Xzone

Quote from: SaiyaGin on 2011-09-21, 20:52:47
http://randomc.net/2011/09/20/fall-2011-preview/

A Persona 4 vajon élvezhető úgy is, hogy az előző sorozatot nem láttam?

Milyen előző sorozat? Amire te gondolsz, az nem létezik. ;)

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2011-09-22, 02:30:41
Quote from: SaiyaGin on 2011-09-21, 20:52:47
http://randomc.net/2011/09/20/fall-2011-preview/

A Persona 4 vajon élvezhető úgy is, hogy az előző sorozatot nem láttam?

Milyen előző sorozat? Amire te gondolsz, az nem létezik. ;)

Ja, oké. :D

Darkstar

Mayo 12

I'm pleased

Also
[spoiler]She wants to fuck. Srsly[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2011-09-23, 14:20:23
Mayo 12
I'm pleased
Csökkentett elvárású üzemmódban nézve nem volt rémes.

Quote from: Darkstar on 2011-09-23, 14:20:23Also
[spoiler]She wants to fuck. Srsly[/spoiler]
[spoiler]És chicken-kun is eljutott erre a korszakalkotó felfedezésre saját magával kapcsolatban -de csak külső trollkodás hatására-, aztán mi lett belőle? Emlékeztetve lett hogy a csajszi Chuck Norris + Rule63.
Csak akkor van esélyük a kibontakozásra, ha hentait csinálnak belőle? De akkor meg...[/spoiler]

Xzone

Quote from: Darkstar on 2011-09-23, 14:20:23
Mayo 12

I'm pleased

Also
[spoiler]She wants to fuck. Srsly[/spoiler]

I popped a boner.

Member

Kaiji 25
2011 legepic-ebb pillanata. Hosszú volt, de ezért az öröm is hatalmas a végén. Viszont azt sem lepne meg, ha
[spoiler]Végül vki kinyírná a nagyfőnököt. Elvégre tök védtelen, ha belegondolunk.[/spoiler]

Junchi

Quote from: Member on 2011-09-24, 20:53:07
Kaiji 25
2011 legepic-ebb pillanata.

Ez vitathatatlan. Én egy FUCK YEAH-t majdnem elordítottam, mikor [spoiler]egyszerre esett be az a sok golyó. :D Ichijou reakciói meg ismét zseniálisak voltak.[/spoiler]

Már csak egy rész és vége... :/

Member

Csak az kérdéses, hogy Kaiji hány embert tud megmenteni? (Kaiji listája - Schindler után :D) Mert 700 milla nem kis pénz.
Vagy hogy a nagyfőnökkel mi lesz. Kicsit túlzásokba esett mostanság. Meg vmiért úgy érzem, hogy Ichijou nem teljesen azt a sorsot kapja, mint Oustsuki. Előbbi sorsából semmit sem mutatott az író, míg Ichijou életét ismerjük.