Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2011-11-28, 10:12:26
Quote from: Liquid Snake on 2011-11-27, 23:56:45
A 8 rész alatt amit láttam egyszer sem éreztem azt, hogy eseménytelen, esetleg unalmas lenne.

A korábbi Gilgamesh-Kirei beszélgetést leszámítva +1.

Epic sorozat ez, nincs itt semmi felesleges szöveg és/vagy mellébeszélés, a harcok (+ quality) is nagyon jó(k) és a karakterek is.


Unalmasnak azért én sem tartom, Waver és Rider jeleneteit viszont egy idő után már a felesleges szöveg kategóriába soroltam (de erre már kada is kitért). Szóval továbbra is tartom, hogy jó sorozat (a Guilty Crown sehol nincs hozzá képest), de úgy tűnik, mást kaptam, mint amit előzetesen vártam.

Darkstar

Mashiro 9


Call me an amHHHHHHHHHHHHHHHHHHNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGG
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2011-12-01, 01:28:48
Mashiro 9

Call me an amHHHHHHHHHHHHHHHHHHNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGG
Ezt már dobtam, aztán valaki mondott róla valami jót, és újra dobtam.
Annyira eget rengető a fanservice hogy hűűűű, vagy valami mást  :angyali:?

Darkstar

#5673
Pedig szerintem meglepően jó ahhoz képest, hogy egy háremszerűség. Jó rajzolás, kedvelhető karakterek, visszafogott(!) fanservice és a harem cliche-k jó részét is viszonlag jól kerüli, leszámítva a Sanatól leakasztott pár pofont. Meg ritka az olyan, hogy 3 résszel a vége előtt sem vagyok biztos benne, hogy ki fog nyerni - ha valaki fog egyeltalán. :D
Egyébként ez az utóbbi egy >Miu being cute as hell rész volt (na meg az anyja se semmi :D), és mivel ő a kadvencem, ezért különösen élveztem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

>Guirty Clown - beach ep
>Horizon - Kimi ep
>C3 - dat prez
>Mashiro - dat Miu

Ráadásul most pótoltam a 7. részt a Ben-toból, szóval még az is pool ep. Ezek után...

BokuTomo 9

Delicious Meat errywhere. Úgy tűnik ez egy ilyen hét.  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2011-12-01, 02:36:49na meg az anyja se semmi :D
Sajnos előre tudtam hogy ki lesz az, pedig a lány(á)ról fogalmam se volt hogy ki és mi fán terem (azaz pont azt mondom most hogy de igen). Rég láttam az első meg a hatos részt, na.
Végülis nem rossz darab, amikor megláttam a visszaugrásnál a censorlightot dörzsöltem a kezem hogy na itt mi lesz, utánna érdekes volt hogy hogyan dolgozzák ezt fel, meg a tudjaafenehogyki hogyan reagálja le a gyanús légkört.

De guilty pleasures ebben a félévben a Bokutomo és a Ben-to, azok aztán a nem-klisék  :lazza:
Mmm megéheztem egy kis Szalonnás dobozolt kajára.
[spoiler]talán majd téli szünetre, amikor a nagyszülőknél a szép lassan kihűlő konyhába kényszerülök aludni pont jó lesz a Mashiro. Hmm tényleg, kéne majd ajánláskérő postot írnom egy másik fő topicba... (szintén ne fázzuk! témában)[/spoiler]

Darkstar

Quote from: kada on 2011-12-01, 22:24:24
Végülis nem rossz darab, amikor megláttam a visszaugrásnál a censorlightot dörzsöltem a kezem hogy na itt mi lesz, utánna érdekes volt hogy hogyan dolgozzák ezt fel, meg a tudjaafenehogyki hogyan reagálja le a gyanús légkört.
Pont ezt szeretem benne, hogy a félreértéseket nem húzzák, hanem ált. egyből megoldják, és leggyakrabban normálisan.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2011-12-01, 22:35:14
Quote from: kada on 2011-12-01, 22:24:24
Végülis nem rossz darab, amikor megláttam a visszaugrásnál a censorlightot dörzsöltem a kezem hogy na itt mi lesz, utánna érdekes volt hogy hogyan dolgozzák ezt fel, meg a tudjaafenehogyki hogyan reagálja le a gyanús légkört.
Pont ezt szeretem benne, hogy a félreértéseket nem húzzák, hanem ált. egyből megoldják, és leggyakrabban normálisan.
Végülis mondasz valamit.
Valamint a srác nem lett betonbadöngölve csak azért mert "rosszkor" volt ajjdemarhajórossz helyen.
De hogy mi rosszabb, ha látta vagy sem, azt szerintem máig nem dolgozta fel  :angyali:

Liquid Snake

Fate/Zero 9.

Örülök, hogy Kayneth kiesett, de nem halt meg, őt bírtam eddig is. Most viszont Caster és a mestere halála mellett nagyon remélem, hogy ez a csaj is hamar fűbe harap aki átvette Lancert, hihetetlenül ellenszenves és idegesítő egy ribanc.

kada

Guilty Crown 08:
Teen drama
[spoiler]Treat your toolsmodachis well.
Void - he totally stared into her's.
Főhős apja csinálta jól az életet, amíg oda nem jutott ahol most van!
How to use your tomodachiols 101[/spoiler]
dun dun DUUUN!!!
és hirtelen a kisfiúk se olyan picik

Nem tudom eldönteni hogy jó rész volt, vagy nagyon nem.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada


Darkstar

Quote from: kada on 2011-11-27, 16:09:53
Ben-to 08:
not_enough_booze.jpg
még másnaposan is picit sok volt a második fele
Nem tudom, miből volt sok, de az ikrekből 10* ennyi is kevés lenne. Ebből meg...  :whoah:
Igen, slowpoke.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2011-12-03, 01:51:14
Quote from: kada on 2011-11-27, 16:09:53
Ben-to 08:
not_enough_booze.jpg
még másnaposan is picit sok volt a második fele
Nem tudom, miből volt sok, de az ikrekből 10* ennyi is kevés lenne. Ebből meg...  :whoah:
[spoiler]A félreértésből, hogy az egyik csaj még ha puskázhat se tud értelmesen beszélni, hogy váltják egymást, és a másik gépies, és ahhoz képest hogy mennyivel gyorsabban kapcsol mint a testvére meg se próbál úgy tenni mint ha nem egy skizofrén nővérke jönne aki bármikor átmehet a lehető legrosszabb yanderébe.
Aztán Satou TÉNYLEG kiérdemli a nevét, hotto milku, és muscle cop rajongók egy hónapra elég ihletnek örülhetnek. (És ez a hülyeség volt szerintem a nem-PLOT fénypontja a második fének. Habár lányoknak... na majd valaki megfelelő alany szakértse kérem  :P)
Valljuk be, öreg vagyok, szenilis és naív, a sorozat inkább palizott be a plottal mint a PLOTtal, és a második félnek sok értelmét nem láttam (taszít a tsunderéskedés ilyen fajtája), PLOTra lehetett volna jobbat is fene egye meg, egyenruha PLOTra nagyon ráéreztek akárhogy is nézem.
Csak mégse jött be.[/spoiler]
Abból meg határozottan úgy tűnik hogy lesz még.

Quote from: Darkstar on 2011-12-01, 21:12:55BokuTomo 9
Delicious Meat errywhere. Úgy tűnik ez egy ilyen hét.  :whoah:
Szalonna már szép lassan trónfosztja pedomacit. Látom magam elött ahogy ellopja még mellé a lófejet...
[spoiler]Rika...
Kodakának gerince nagyon kellett abba a jelenetbe.
Stella már itt reméltem hogy még szerepel, hát még késöbb...
You stupid idiot pervert molester poop evil eroge main character!!
"Noo~ Kodaka-san, you pervert~" <-- pure win - És mellé az az arc. Az a tartás. Kobato mennyire megkönnyebbült. Reggelig.[/spoiler]
Végére még egy pedoszalonna, egy baráti hazugság, egy tanomu, egy lol, és egy dalocska amire ezek után már nem vágom miért kell felkapni a vizet.  :angyali:

Huh, gépelési hiányom volt?  ^^"

Cobra

Egyébként ecchi harem izéhez képest meglepően jő a Bokutomo, illetve a Ben-to is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kraivan

A Bokutomo háremanimehez képest legalább vicces, és nem érzem erőltetettnek. Már majdhogynem életszerűen viselkednek a karakterek az abnormalitásukat leszámítva.

Főhősünk úgy tűnik Sena-t kedveli, és az úszásoktatás során kiderült h képes visszafogni az egóját.

Bullygirl-t látszik h megtűri, de kedveli. Még ha ki is derül h ismerik egymást, akkoris a friendzone-ba kéne taszítani a csajt a jelenlegi viselkedése alapján. Totál önfejű, és se szó se erő nem használ ellene. Bár az sms-ből látszik h szerethetne valamit, de vagy változtat a jellemén vagy csalódnia kell.

A kis lolik max dísznek jók, és örömmel látom h főhősünk nem kap agyvérzést és sikítófrászt ha meztelen nőt lát. És jól kezelte a szitut, bár én az sms-be beletettem volna egy *wink*, vagy *:P* smiley-t. így nem tudom h Sena sejti h kegyesen hazudik, vagy tényleg ennyire szőke.

A hentai-tensai-geek csajt meg határozottan lekoptatja.

Egy hárem animetől ezt várnám el. Nem úgy mint a többiben h midnenki nyomul a másikra, de egy kicsit is személyes (még korántsem intim) zónába kerül valaki akkor azonnal freakout megy, és a meztelen jelenet után meg szende élveztem arc, de csapó kettőnél úgyanúgy FFFFUUUUU- megy "nemúgyakartam".

Darkstar

Egyébként a UNIVERSEEEEE résznél hangosan felröhögtem.  :appl:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2011-12-03, 11:01:09Egyébként a UNIVERSEEEEE résznél hangosan felröhögtem.  :appl:
Az nagyon fájt, főleg hogy elötte ki használta és mire  :rotfl:

Quote from: Kravian
Szalonna pici egóját azért még elég nehezen fogja vissza. Srác szándékosan tesz úgy, ahogy, mindenféle smiley meg *wink* nélkül, gondolj csak bele milyen fallout lenne ha... átlag döntésképtelen főhősökhöz képest a lehető legjobb megoldás szerintem. De azért a clueless és a friendszone keveréke egyenlőre amit a csajjal csinál, korántsem garantált befutó.
Witch már ezer éve friendszoneolva lett szegény, csoda hogy azóta ilyen lett?
Lolik... DS, neked mi is a véleményed?  ::)
Tensai csaj lekoptatásáért kár, de jah.
A Ho-yay a miniszamurájjal semmi hogy csak úgy kihagytad? Multkor Kodakának hogy csorgott a nyála az öltözőben...

Cobra

Ezt a universe-es dolgot még mindig nem értem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

Quote from: Cobra on 2011-12-03, 15:20:33
Ezt a universe-es dolgot még mindig nem értem.
Bemelegítésnek 4-es rész végefelé  :lazza:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Ez meg az eredetije
http://www.youtube.com/watch?v=1aKeU2NqWrE

Spoiler
[spoiler][spoiler=tényleg az]Sena és Kodaka el vannak jegyezve az LNben. Amiből valszeg nem lesz semmi, de elég kellemes helyzet.[/spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

QuoteA Ho-yay a miniszamurájjal semmi hogy csak úgy kihagytad? Multkor Kodakának hogy csorgott a nyála az öltözőben...
Kicsoda...?
[spoiler] :P[/spoiler]
Az az entitás kb életképtelen.

De ez az anime üdítő.

A tucatháremanimeben van egy főhős, egy tucat csaj, és mindegyikre gerjed.
Másik véglet h van egy tucat csaj, és főhősünk empátiája egy marék szárított molylepkéével vetekszik.

Itt legalább van valami. És a húgát legalább nem akarja megdugni. :D

Zsiga


Darkstar

Quote from: Kraivan on 2011-12-03, 15:58:15
És a húgát legalább nem akarja megdugni. :D
Nigga what
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Quote from: Darkstar on 2011-12-03, 17:01:31
Quote from: Kraivan on 2011-12-03, 15:58:15
És a húgát legalább nem akarja megdugni. :D
Nigga what
[spoiler][/spoiler]
Ez pont az aminek látszik. :P

kada

Quote from: Kraivan on 2011-12-03, 17:29:12
Quote from: Darkstar on 2011-12-03, 17:01:31
Quote from: Kraivan on 2011-12-03, 15:58:15
És a húgát legalább nem akarja megdugni. :D
Nigga what
[spoiler][/spoiler]
Ez pont az aminek látszik. :P
Mondanám hogy ejj, hova keveredtem...
...de inákbb azon lepődtem volna meg ha kihagyjátok.

SaiyaGin


Draconire

Fate/Zero - 10
[spoiler=sluts and fillers][/spoiler]