Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kada

BokuTomo11:
Na erre a részre most mi a fenét mondjak...
Sora...

chilip

#5761
Quote from: LuckyDingo on 2011-12-15, 21:05:26
Guilty Crown - ez egyre inkább értelmetlenebb lesz. Inori új rucija nem olyan rossz. De Shu viselkedésétől ideges leszek.

nem csak te.... amúgy meg értelmetlen volt az is amit mondott, mivel trauma miatt nem tud harcolni nem pedig azért mert nem sikerült Gai-nak lennie....

jó lenne a sorozat de pont a főhős bassza össze

Kraivan

Quote from: kada on 2011-12-16, 03:21:05
BokuTomo11:
Na erre a részre most mi a fenét mondjak...
Sora...
Igen magasra tette a mércét a műfajban. Eddig absolute approved, és megbocsátatott az a bűn amit az elején felsoroltam a defektes személyekkel. Jól játszák ki a kártyákat.  :jee:
Még a zsenicsaj is képes visszafogott bájos oldalát mutatni. Vajon ez volt a valódi énje, vagy épp most fogta vissza magát?


kada

Quote from: Kraivan on 2011-12-16, 08:21:57
Quote from: kada on 2011-12-16, 03:21:05
BokuTomo11:
Na erre a részre most mi a fenét mondjak...
Sora...
Igen magasra tette a mércét a műfajban. Eddig absolute approved, és megbocsátatott az a bűn amit az elején felsoroltam a defektes személyekkel. Jól játszák ki a kártyákat.  :jee:
Még a zsenicsaj is képes visszafogott bájos oldalát mutatni. Vajon ez volt a valódi énje, vagy épp most fogta vissza magát?
Hát, a versengős rész mondjuk nekem egy kissé hosszú volt, és még szeretném látni a végét mielött elhamarkodottan dicsérem, már így is van kettő a szezonra amikről szinte ódákat zengtem.
Vajon a kettő személyiség mennyire zárja ki egymást?  ::)

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2011-12-16, 03:26:20
Quote from: LuckyDingo on 2011-12-15, 21:05:26
Guilty Crown - ez egyre inkább értelmetlenebb lesz. Inori új rucija nem olyan rossz. De Shu viselkedésétől ideges leszek.

nem csak te.... amúgy meg értelmetlen volt az is amit mondott, mivel trauma miatt nem tud harcolni nem pedig azért mert nem sikerült Gai-nak lennie....

jó lenne a sorozat de pont a főhős bassza össze

Shu nélkül is elég baja van még a sorozatnak. :_piszka:
Egyébként meg
Quote from: InoriTell me, Gai, do I love Shu?
:lul:

Kraivan

Quote from: SaiyaGin on 2011-12-16, 09:45:33
Quote from: chilip on 2011-12-16, 03:26:20
Quote from: LuckyDingo on 2011-12-15, 21:05:26
Guilty Crown - ez egyre inkább értelmetlenebb lesz. Inori új rucija nem olyan rossz. De Shu viselkedésétől ideges leszek.

nem csak te.... amúgy meg értelmetlen volt az is amit mondott, mivel trauma miatt nem tud harcolni nem pedig azért mert nem sikerült Gai-nak lennie....

jó lenne a sorozat de pont a főhős bassza össze

Shu nélkül is elég baja van még a sorozatnak. :_piszka:
Egyébként meg
Quote from: InoriTell me, Gai, do I love Shu?
:lul:
még nem néztem meg a részt, de lehet Member-nek kéne küldeni egy ajánlót? :D

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2011-12-16, 09:45:33
Egyébként meg
Quote from: InoriTell me, Gai, do I love Shu?
:lul:

Azon én is röhögtem. xD

Kraivan

Quote from: Junchi on 2011-12-16, 20:46:56
Quote from: SaiyaGin on 2011-12-16, 09:45:33
Egyébként meg
Quote from: InoriTell me, Gai, do I love Shu?
:lul:

Azon én is röhögtem. xD
Megnéztem. Valamiért drukkolok a rosszaknak, hogy söpörjék el ezt a szennyet, mert ez a csodabrigád nem érdemli meg a plotwint. Márpedig ez az egész voidhax semmi másról nem szól.

Junchi

^Egen, szal, ha az ellenséges oldal messze szimpibb fele annyi airtime-mal, mint a pozitív oldal, akkor ott már tényleg gáz van.

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2011-12-16, 23:02:38
^Egen, szal, ha az ellenséges oldal messze szimpibb fele annyi airtime-mal, mint a pozitív oldal, akkor ott már tényleg gáz van.

Jó-jó, Dan rulz, és Darylt is néha már majdnem megsajnálom, de szimpatikusnak azért nem nevezném Segaiékat se.

Darkstar

Segai nem szimpatikus? Pedig szerintem a legjobb arc az egész cuccban.

Mondjuk már 2 rész lemaradásban vagyok, de annyira nem érzem sürgősnek a pótlást.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Quote from: Darkstar on 2011-12-16, 23:10:46
Segai nem szimpatikus? Pedig szerintem a legjobb arc az egész cuccban.

Mondjuk már 2 rész lemaradásban vagyok, de annyira nem érzem sürgősnek a pótlást.

Jah Segai a legkirályabb.. Amikor Dannak jópofizott, azon dőltem múltkor.. :D

kada

Quote from: Darkstar on 2011-12-16, 23:10:46
Segai nem szimpatikus? Pedig szerintem a legjobb arc az egész cuccban.

Mondjuk már 2 rész lemaradásban vagyok, de annyira nem érzem sürgősnek a pótlást.
:tezsvir:

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2011-12-16, 23:10:46
Segai nem szimpatikus? Pedig szerintem a legjobb arc az egész cuccban.

Mondjuk már 2 rész lemaradásban vagyok, de annyira nem érzem sürgősnek a pótlást.

Ha szimpatikusnak tartasz valakit, aki megöli a saját alárendeltjét azért, hogy tovább figyelhesse az ellenséget, ám legyen. :smile:

Junchi

A nevekkel mondjuk rohadtul nem vagyok tisztában, így rá kellett keressek, ki az a Segai. ^^"

Amúgy jah, őt én is bírom, bár én eddig csak úgy hivatkoztam rá, "a csávó, akit Canna Nobutoshi szinkronizál". :3

Junchi

UN-GO ep10

The more Kazamori, the more the awesome sauce.

Na jó, a többi része se volt rossz. :)

LuckyDingo

#5776
Working'!! 12.

[spoiler]1. Miután Takanashi megkapta az MMS-t és mindenki megnyugodott, leestem a székről.. XD "I'm glad, my broter is a pervert.."
2. A Sato-Takanashi "Yamada csapkodása" gifet érdemel.
3. DAISY!! [/spoiler]Ez volt eddig a legjobb rész.. kár, hogy már csak egy lesz ezen kívül :(

Shana 11. Jó volt. Keisaku elvitte a főnyereményt XD

Liquid Snake

Fate/Zero 12

[spoiler]Megvan Archer új mestere, kíváncsi vagyok azért, hogy teszik el láb alól Tokiomi-t. Kirei kezd nagyon bedurvulni...[/spoiler]

Csak beszéd volt egyébként a részben, de mégis tetszett ez is, na persze azért az előzőt nem veri eddig semmi  :smile:

kada

Quote from: LuckyDingo on 2011-12-18, 14:32:09Shana 11. Jó volt. Keisaku elvitte a főnyereményt XD
Ha nem a főnyeremény vitte el Keisakut  :angyali:

Az angolna karakter nem semmi, több részben előjön és érdekes mennyire ismerik egymás szokásait a harcoló felek, következtetéseket tudnak levonni abból hogy mennyire a megszokott formáját hozza a másik, stb.

Ez ugyanaz a sorozat amit urusaiurusaiurusai-chan szinkronizál és ezzel összefoglaltam az első széria negyedét szinte?
A (nem kellően vastag) kellemes meglepetések dossziéba kerül~
Quote from: Member on 2011-12-15, 21:24:04
Miért érzem azt, hogy majdnem minden jó animének az utolsó előtti része a HOW DARE YOU TO FUCK UP THIS MUCH???
~ne, ha nem ez lenne belőle a végén valami plot happy end miatt.
De ne legyen igazam.

Junchi

Ben-to 11

Beteg senpai pizsamában.  :jee:

Történt még valami? :D (Ja, igen, az új csávó hangja Ishida Akira. *_*)

kada

Quote from: Junchi on 2011-12-19, 11:37:36
Ben-to 11

Beteg senpai pizsamában.  :jee:
Láztól könnyes szemekkel, a szokásos jégkirálynő tartása nélkül, már-már dere-dere?

Nop, nem történt semmi más  :P
vááárjunk csak!
nem volt valami ikrek yuri fanservice audiotrack? kétszer? "wanko *boing* *boing* *BOIIING* burenai yatsu!"? Asebi *khm* hernyóinvázió?  Négy Góliátelem amit kár hogy kihagyott az *írónő*?

...nop

Viszont jön a Last Boss Shiraume epizódja (mi más lehetne az utolsó rész?), a preview elárulta hogy kivételesen bekeményít, komolyan fogja venni, levesz minden limitert és zúzni fog mint még soha!

Junchi

Quote from: kada on 2011-12-19, 11:55:52
Láztól könnyes szemekkel, a szokásos jégkirálynő tartása nélkül, már-már dere-dere?

Dere-dere pillanatai eddig is voltak, de úgy tűnik, kellett neki egy kiadós verés, hogy aztán kapjunk belőle egy teljes epizódot. :3 (Más animékben btw tuti valami angst-fest bs lett volna ez a rész...)

Also: Fate/Zero 12. Yeey, rendezés; YEEY, SYMBOLISM. De komolyan, valami elképesztő zsenialitással lett ez a rész összerakva.  :whoah:

Kraivan

Quote from: kada on 2011-12-19, 11:55:52
Quote from: Junchi on 2011-12-19, 11:37:36
Ben-to 11

Beteg senpai pizsamában.  :jee:
Láztól könnyes szemekkel, a szokásos jégkirálynő tartása nélkül, már-már dere-dere?

Nop, nem történt semmi más  :P
vááárjunk csak!
nem volt valami ikrek yuri fanservice audiotrack? kétszer? "wanko *boing* *boing* *BOIIING* burenai yatsu!"? Asebi *khm* hernyóinvázió?  Négy Góliátelem amit kár hogy kihagyott az *írónő*?

...nop

Viszont jön a Last Boss Shiraume epizódja (mi más lehetne az utolsó rész?), a preview elárulta hogy kivételesen bekeményít, komolyan fogja venni, levesz minden limitert és zúzni fog mint még soha!
A beszélő melleket meg sem említitek?  :confused:

Fate/Zero 12
lehet egy magyar fordítás is elkel majd, mert nem sok infó jutott el az agyamig.
Élveztem csak egy nézésre nem értettem.  ^^"

kada

Quote from: Kraivan on 2011-12-19, 18:54:04
A beszélő melleket meg sem említitek?  :confused:
Quote from: kada on 2011-12-19, 11:55:52"wanko *boing* *boing* *BOIIING* burenai yatsu!"?
Nem ezt mondták?  :angyali:

Darkstar

És most megnyugodhatok, hogy a Manglobe az utolsó résszel sem kúrta el a Mashiro Iro-t.  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Quote from: Darkstar on 2011-12-20, 19:36:09
És most megnyugodhatok, hogy a Manglobe az utolsó résszel sem kúrta el a Mashiro Iro-t.  :whoah:
Itt szerintem nagyon eltér az ízlésünk.
Én valahol a 6 vagy 7. résznél ejtettem, mert főhősünk már odaveri a twilight tökéletes pasi szindrómáját, aki mindenhez ért, segítőkész, meg helyes meg /broaaaahffff  és ott untam meg, amikor pár zsírkrétás plakátért belenyúlt a kazánba.

A rajzolása amúgy jó, de bár szeretem a romantikus műveket, ez nekem túl csöpögős lett, és annak ellenére h nőkkel van körbevéve a személyes zónába jutás során hisztéria megy, amitől én is hisztizni kezdek. :D


Darkstar

Extra adag swag kell hozzá, hogy már a 11. részben [spoiler]megdöntse Miut.[/spoiler]  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Vége az UN-GOnak.. nem volt rossz, de elviseltem volna belőle még 11 részt. Így olyan semmilyen lett a végére.

chilip

guilty crown - hát én már nem értem mit akarnak, jó nagy potenciál volt a sorozatban de kurva nagy baromság lett, soundtrack meg harcok miatt nézem csak de többet nem fogom elővenni az is tuti

kada

BokuTomo
Utsó rész majdnem fele visszaemlékezés más szemszögből? Amolyan "olvasd a mangát/novellát" hangulatot keltett mennem, nem a PLOTot hiányoltam (annyira még nem vagy sikeres DS), de valami mégis kimaradt a részből.