Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Cobra

Quote from: kada on 2012-01-09, 03:24:48
WHAT THE FUCK DID I JUST WATCHED? ? ? THE ANIMATION 01:
Erősen WTF, esélyesenfelejtős.
Az eső drámaian eláll hogy még drámaibban újrakezdhesse, az énekesek menedzsere azért viselkedik úgy mint egy katonai vezér aki akár embereket is a halálba küld mert...
az is

Úgy látszik ez a szezon a Mahou/Mecha Shoujo-ké lesz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

Quote from: Darkstar on 2012-01-09, 11:21:34
Quote from: chilip on 2012-01-09, 10:15:31
Lagrange
:zomg:

NOPE, ilyen címmel nem tudom nézni, mindig másra gondolnék...
Hasznos trükk: nem néztem a címét  :P
Igaz így arra se emlékeztem hogy miről szól, így először nézem hogy ragadozómadár dejó, azonnal tengerbeugrós umisho-klón nabumm még a suli is stimmel, aztán meg jött a sok helyről ismerős hatékonyságú védelem és a "nem hagyom hogy..." miközben pont az történik meg.

Ez az évad eddig nem az enyém.

Quote from: Cobra on 2012-01-09, 14:16:03
Quote from: kada on 2012-01-09, 03:24:48
az is
;P

chilip

BRAVE 10 - 01 végre van másik sub is hadenás kivételével

ED tetszik, anime is elég jó így első blikkre

LuckyDingo

Ez az Another elég érdekes. Nem tudom, hogy hova tegyem. Egyelőre olyan, mintha valami nem olyan nagy dolgot fújnának fel.. mindenesetre az egyik érdekesebb darab eddig. Ookamikakushi feelingem volt tőle. (ez nem jó jel) :XD

Member

Quote from: LuckyDingo on 2012-01-10, 12:40:42
Ez az Another elég érdekes. Nem tudom, hogy hova tegyem. Egyelőre olyan, mintha valami nem olyan nagy dolgot fújnának fel.. mindenesetre az egyik érdekesebb darab eddig. Ookamikakushi feelingem volt tőle. (ez nem jó jel) :XD
Ookamikakushi

chilip

Daily Lives of High School Boys 01 - ben-to of the season lol :lol:

kada

Quote from: chilip on 2012-01-10, 16:09:46
Daily Lives of High School Boys 01 - ben-to of the season lol :lol:
Ah végre kijött?
Az előzetese meg tudott nevettetni.
Viszont nem Ben-to, nincs benne elég kaja  :P

chilip

ben-to of the season => kellemes meglepetés szinte ismeretlen (nem várt) sorozattól :P

Prof. William

Csak nehogy az Anotherből valami OMGEmoDeepDarkness sztorit hozzanak aki amiben mindenki szomorúan néz, mindenki angstol, és annyi sötét dolog van a szereplők/szüleik/város múltjában amennyi még Darth Vaderében sincs.

Egy Hidden God 2 nek nem örülnék mert ott egy idő után ez eléggé elcseszte hangulatot.


kada

Quote from: chilip on 2012-01-10, 17:31:54
ben-to of the season => kellemes meglepetés szinte ismeretlen (nem várt) sorozattól :P
Másik topicban volt előzetes és le is szedtem egy adagot, úgyhogy vártam.
Na ehhez (és a Ben-tohoz) képest nem egyszer pörgettem benne mert... egyszerűen túllépte a tűrésküszöböm.

chilip

ízlések és pofonok :D sztem marha vicces volt végig

kada

#5861
Ano Hi Mita no Natsu de Hana no Namae o Bokutachi wa Mada de Matteru
Ano Natsu de Matteru 01:
Valahogy mint mostanság szokásom, mindenféle infó nélkül kezdtem bele a sorozatba, és rögtön belepörgettem úgy az ötödik perctől.
Vicces eredménye lett...
Mert így néztem hogy a main castban az első feltűnőbb karakter számomra:
Morino Ichigo - csak más a neve, hivatalosan is idősebb a többieknél, de nem sokkal
innen jött a párhuzam hogy akkor
Kusanagi Kei - önmaga, picit fiatalabb
Kazami Mizuho - a hajszín is stimmel csak most nem alien
Magumo Hyosuke - nem festi a haját és sokkal jobban adja a menő csávót
Herikawa Koishi - szokásos childhood friend, bár már az első résztől összeházasítják őket a haverok
[...]
Aztán látva hogy talán érdekes elkezdtem a legelejéről
...

Quote from: kada on 2012-01-10, 21:55:52Kazami Mizuho - a hajszín is stimmel csak most nem alien

SaiyaGin

Quote from: kada on 2012-01-10, 21:55:52
...
Kusanagi Kei - önmaga, picit fiatalabb
...

Forgatókönyvíró - önmaga, picit öregebb
:D

kada

#5863
Quote from: SaiyaGin on 2012-01-11, 09:55:55Forgatókönyvíró
De nem ő írja?  :confused:
És mintha amott már elég idős lenne a házasodáshoz.

Visszaolvasva mondjuk látszik hogy megártott a sok edit a postnak, örülök ha volt(ak) aki(k) értette(k).

SaiyaGin

Quote from: kada on 2012-01-11, 12:05:38
Quote from: SaiyaGin on 2012-01-11, 09:55:55Forgatókönyvíró
De nem ő írja?  :confused:
És mintha amott már elég idős lenne a házasodáshoz.

Visszaolvasva mondjuk látszik hogy megártott a sok edit a postnak, örülök ha volt(ak) aki(k) értette(k).

Csak azt akartam mondani, hogy az Ano Natsu és az Onegai Teacher ugyanannak a forgatókönyvírónak a munkája.

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-01-11, 18:50:41
Quote from: kada on 2012-01-11, 12:05:38
Quote from: SaiyaGin on 2012-01-11, 09:55:55Forgatókönyvíró
De nem ő írja?  :confused:
És mintha amott már elég idős lenne a házasodáshoz.

Visszaolvasva mondjuk látszik hogy megártott a sok edit a postnak, örülök ha volt(ak) aki(k) értette(k).

Csak azt akartam mondani, hogy az Ano Natsu és az Onegai Teacher ugyanannak a forgatókönyvírónak a munkája.
áááá
igen

SaiyaGin

Guilty Crown 12: vajon mit ittak/szívtak a készítők, mielőtt összehozták ezt a részt?  :wtf:

LuckyDingo

#5867
Quote from: SaiyaGin on 2012-01-12, 21:51:33
Guilty Crown 12: vajon mit ittak/szívtak a készítők, mielőtt összehozták ezt a részt?  :wtf:

Nem tudom, de ritka nagy összevisszaság lett... Amúgy ezek után miről lesz szó? Fun epizód 9 részen keresztül? [spoiler]A másik ami érdekel, hogy Gai mikor tér vissza... tuti nem halt meg végleg. :D[/spoiler]

Inu x Boku SS - Hát ezen röhögtem néhányszor. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből a történetből. :D Egyedül a "butler" karaktere nem tetszik, de persze ez kell, hogy működjön a dolog..

kada

Kill Me Baby 01:
Mata mata Hata.
És félős a szőke copfos kiscsaj is stimmel. Csak épp bérgyilkos.
Nézhetőbb mint gondoltam az első fél percből.

chilip

Guilty Crown 12 - VÉGRE!!! EGY JÓ RÉSZ!!! NEM HISZEM EL!!! remélem a BETA faggortynak vége ezzel Mr Cipő részéről :lol:

SaiyaGin


chilip

ahhoz képest ami volt előtte, ez a rész kész felüdülés volt :D lehet csak elragadott lettem a szokásosnál kevesebb BETA faggotry miatt, meg a Manás visszaemlékezés nekem bejött :)

LuckyDingo

Thermae Romae - kész... egyszerűen kész. Valamiért az ilyen szösszeneteket komálom. :D

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2012-01-13, 15:45:04
ahhoz képest ami volt előtte, ez a rész kész felüdülés volt :D lehet csak elragadott lettem a szokásosnál kevesebb BETA faggotry miatt, meg a Manás visszaemlékezés nekem bejött :)

Ja, vagy úgy.
[spoiler]Ha Darkstar írta volna, hogy tetszett neki a rész, azon kevésbé lepődtem volna meg. :D[/spoiler]

kikuchiyo

Quote from: LuckyDingo on 2012-01-13, 16:28:29
Thermae Romae - kész... egyszerűen kész. Valamiért az ilyen szösszeneteket komálom. :D

Over 9000 hours 5 minutes in MS Paint Flash.

Ebben a formában ez valószínűleg nem több, mint egy hirdetés az egyébként rekordszámban fogyó mangához vagy a belőle készülő élőszereplős filmhez.
Failure is the default option

LuckyDingo

Quote from: kikuchiyo on 2012-01-13, 20:06:05
Quote from: LuckyDingo on 2012-01-13, 16:28:29
Thermae Romae - kész... egyszerűen kész. Valamiért az ilyen szösszeneteket komálom. :D

Over 9000 hours 5 minutes in MS Paint Flash.

Ebben a formában ez valószínűleg nem több, mint egy hirdetés az egyébként rekordszámban fogyó mangához vagy a belőle készülő élőszereplős filmhez.

Valószínű. Nekem spec azért tetszik, mert annyira minimal, hogy az már érdekes. :D A téma sem rossz. Mindegy ezt még nézem, 10 perc felüdülés a sablonanimuk között. :)

Acchan

Quote from: LuckyDingo on 2012-01-13, 20:42:19
Quote from: kikuchiyo on 2012-01-13, 20:06:05
Quote from: LuckyDingo on 2012-01-13, 16:28:29
Thermae Romae - kész... egyszerűen kész. Valamiért az ilyen szösszeneteket komálom. :D

Over 9000 hours 5 minutes in MS Paint Flash.

Ebben a formában ez valószínűleg nem több, mint egy hirdetés az egyébként rekordszámban fogyó mangához vagy a belőle készülő élőszereplős filmhez.

Valószínű. Nekem spec azért tetszik, mert annyira minimal, hogy az már érdekes. :D A téma sem rossz. Mindegy ezt még nézem, 10 perc felüdülés a sablonanimuk között. :)
Végre nemcsak a cuki csajszik fürdőzési szokásairól készítenek animét.  :haha:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Junchi

Gintama' ep40

[spoiler][/spoiler]

VÉGEM!!!!!!44 xDDDDDDD (Persze a seiyuu is ugyanaz, szal a hatás 100%-os volt)

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2012-01-13, 23:01:28
Gintama' ep40

[spoiler][/spoiler]

VÉGEM!!!!!!44 xDDDDDDD (Persze a seiyuu is ugyanaz, szal a hatás 100%-os volt)

:lol: