Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2012-01-22, 12:00:38
Hunter X Hunter - 16, hát nekem nagyon bejött ez a rész és teljesen korrektül megvan csinálva az egész. lehetne több vér de hát cenzúra van :P

Hát az afro csávó feje helyett, az egész testét dobta le Hisoka.. na mindegy, ahogy mondod, még tűrhető. :D

Cobra

Symphogear 03: úgy látom animátorokra már nem futotta. A zene elmegy, de a grafika is épp hogy átlagos, az animáció meg egyenesen förtelmes. Mindegy, nézem még, hátha lesz még berserk mód a főhőstől, úgy olyan "aranyos" volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Onegai Senpai 03: mennyi fantáziadús szereplő. :lol: A Men in Black-poén jött be a legjobban. :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-01-24, 23:33:46
Onegai Senpai 03: mennyi fantáziadús szereplő. :lol: A Men in Black-poén jött be a legjobban. :D
Az elején ahogy eljátszotta a csaj a srác temetési dalát sztálinorgonán, nem tűnt fel hogy épp milyen a színvilág (fáradt voltam, na). Úgy egy kissé meglepett.
Men in Black hatalmas volt, de nálam Ufufu-sempai szinte minden megmozdulása versenyben van még ha nem is nyer.
Azok az objetívek (vagymianevük) és a dumák hozzá... "kérlek folytassátok csak"

Az utolsó pár percnyi love comedy mondjuk jobban lefárasztott mint az előző 2.75 rész  ^^"
Viszont ha a kölcsönös titkolózásból a srácé kiderült, akkor úgy illik hogy a csaj is levetkőzze a titkait a következő részben!

Quote from: Darkstar on 2012-01-24, 23:44:05
Papakiki 03
A részt megnézve, szinte aggódtam volna ha nem látom ezt a postot mire ide feljövök ::)

Darkstar

Quote from: kada on 2012-01-25, 12:48:23
A részt megnézve, szinte aggódtam volna ha nem látom ezt a postot mire ide feljövök ::)
:Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Guilty Crown 14:
:wtf:, egymás után két rész is egész jó volt? A végén még a sorozat második fele egész tűrhető lesz?

Cobra

Meglepődtem én is, de úgy tűnik.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Nise4

Hogy a francba csinálják, hogy a 20 perces rész 4 perc alatt véget ér?
MOAR
Az, hogy ez a season legjobbja, természetesen nem is kérdés.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Junchi

Mirai Nikki 16

DAT
YANDERE-EYE!

Elment már 16 rész, de Asread-ék még mindig nagyon jól csinálják, amit csinálnak. Bár azok a retkes árnyékok (értsd, a cenzúra) néha baromi zavaróak, de a BD-verzióra szerencsére le lesznek kaparva.

Also: Nise 4: new Hanekawa nyami, valamint Shinobu b-b-beszélt! És Sakamoto Maaya, OMG! *.*

kada

Papakiki 04:
Ehh, ez a sorozat...
Bunny Droppal hasonlítanám össze de nem megy. Első rész iskola blődségek közt nem volt rossz, második rész vége a dun-dun-duuun kategóriában a szezon tán legjobbja, de...
Drámainak túl sok a fanservice, fanservicenek túl sok a picsogás, sose voltam 3-1X éves kislány úgyhogy nem tudom mennyire reális ahogy viselkedenek és amit mutatnak de néha mintha az alkotók se tudnák.

Ami stabilan jó benne az az egyetemi élet, bár nem volt túl sok idejük elrontani.
Vajon a szokásos szinte-instant Darkstar post azért maradt el mert a minőséget kifogásolja, vagy mert nem találta meg a megfelelő screenshotot még?
Vajon mennyiben hasonlít Sako-sempaira, kinek természetfeletti érzékei vannak bizonyos dolgok kiszagolására?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: kada on 2012-02-01, 20:34:41
Papakiki 04:
Ehh, ez a sorozat...

Na várjunk csak.

>fanservice
>3-1X éves kislány

úgy érted, 3-1X év letöltendő?

>Bunny Droppal hasonlítanám össze

Na várjunk csak ×2.
A Bunny Drop nem volt egy pedo fanservice fos, mint amilyennek ez a hozzászólásodból [spoiler]és Darkstar lelkesedéséből[/spoiler] látszik, az csak a [spoiler]manga végére borult el.[/spoiler]
Failure is the default option

kada

Quote from: kikuchiyo on 2012-02-01, 23:10:12
>Bunny Droppal hasonlítanám össze

Na várjunk csak ×2.
A Bunny Drop nem volt egy pedo fanservice fos, mint amilyennek ez a hozzászólásodból [spoiler]és Darkstar lelkesedéséből[/spoiler] látszik, az csak a [spoiler]manga végére borult el.[/spoiler]
Na pont ezért nem tudom/akarom vele összehasonlítani a hasonló történeti motívum ellenére.

Junchi

Brave10 ep4

Jjjó, itt lett ebből elegem! Másból sem áll ez az izé, mint, hogy Isanamit elrabolják, majd megmentik, elrabolják, majd megmentik, elrabolják... Komolyan, miért nem inkább Damsel-in-Distress the Animation a cucc neve? Akkor még úgy el is viselném a dolgot, de így... >___>

LuckyDingo

#5925
Guilty Crown 15
Wow... nyugis kezdet, jónak tűnő folytatás.. [spoiler]drámai halál, mental breackdown, kegyetlen gyilkos lesz a főhősből és a végén kikiáltja magát királynak.. I like where this is going! :)))[/spoiler]

Inu x Boku SS

Megjelent a kötelező buzi.. köbö olyan, mintha direkt a magyar buzilover cosplayeseknek találták volna ki, egy kicsi Sebastian meg Grell (kuroshitsuji) egy kicsi Ichimaru Gin (Bleach) és nyuszifülek (ócsó cp kellék) szal nem lepődök meg, ha ebből látok minimum 5-öt legközelebb.. XD Amúgy hihetetlen, de eddig egész szórakoztató cucc.

SaiyaGin

#5926
Quote from: LuckyDingo on 2012-02-02, 23:49:53
Guilty Crown 15
Wow... nyugis kezdet, jónak tűnő folytatás.. [spoiler]drámai halál, mental breakdown, kegyetlen gyilkos lesz a főhősből és a végén kikiáltja magát királynak.. I like where this is going! :)))[/spoiler]

Úgy tűnik, nem tudnak szabadulni a CG emlékeitől.
[spoiler]SOUTA LIED
HARE DIED

[spoiler]...és kezdetét vette a Zero Requiem helyi inkarnációja?[/spoiler] [/spoiler]

Az is durva, hogy Shu két egymást követő részben behatolt egy-egy lány lyukába az illető tiltakozása ellenére.

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2012-02-03, 08:47:36
Quote from: LuckyDingo on 2012-02-02, 23:49:53
Guilty Crown 15
Wow... nyugis kezdet, jónak tűnő folytatás.. [spoiler]drámai halál, mental breakdown, kegyetlen gyilkos lesz a főhősből és a végén kikiáltja magát királynak.. I like where this is going! :)))[/spoiler]

Úgy tűnik, nem tudnak szabadulni a CG emlékeitől.
[spoiler]SOUTA LIED
HARE DIED

[spoiler]...és kezdetét vette a Zero Requiem helyi inkarnációja?[/spoiler] [/spoiler]

Az is durva, hogy Shu két egymást követő részben behatolt egy-egy lány lyukába az illető tiltakozása ellenére.

Hmm.. azért nem teljesen, de valamilyen szinten erőszakot követett el ellenük.. főleg Inori ellen a mostani részben. De ha nem teszi megpusztulnak mind.. :D

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2012-02-02, 23:49:53
Guilty Crown 15
I like where this is going!

+1

Ez főleg annak fényében "vicces", hogy az első 12 rész majdhogynem értékelhetetlen volt és csakis a lulz, illetve a röhejesen egydimenziós karakterek miatt nem kukáztam időnap előtt, de úgy tűnik (egyelőre) jól tettem, hogy kibírtam idáig. Nem tudom, mi lehet, kirúgták a rendezőt, meg úgy az egész stábot vagy dunno, de a 13-as rész óta arra vagyok figyelmes, hogy tetszik, amit látok.

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2012-02-03, 14:12:08
Hmm.. azért nem teljesen, de valamilyen szinten erőszakot követett el ellenük.. főleg Inori ellen a mostani részben. De ha nem teszi megpusztulnak mind.. :D

[spoiler=gif][/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2012-02-03, 18:43:41
Quote from: LuckyDingo on 2012-02-03, 14:12:08
Hmm.. azért nem teljesen, de valamilyen szinten erőszakot követett el ellenük.. főleg Inori ellen a mostani részben. De ha nem teszi megpusztulnak mind.. :D

[spoiler=gif][/spoiler]

Ööö és? :D Általában nem nyúl be, hanem kijön a cuccos az alanyokból, amikor elkezdenek világítani.. :D

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2012-02-04, 07:22:56
Quote from: SaiyaGin on 2012-02-03, 18:43:41
Quote from: LuckyDingo on 2012-02-03, 14:12:08
Hmm.. azért nem teljesen, de valamilyen szinten erőszakot követett el ellenük.. főleg Inori ellen a mostani részben. De ha nem teszi megpusztulnak mind.. :D

[spoiler=gif][/spoiler]

Ööö és? :D Általában nem nyúl be, hanem kijön a cuccos az alanyokból, amikor elkezdenek világítani.. :D

Gondoltam belinkelem az animációt, hátha van valaki, akinek még nincs meg. :D

Cobra

Kár, hogy a mechek távirányításosak, így nem volt olyan nagy szám a mutatványa. Heliből meg ugye csak egyet lőttek le a SMAW-val.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

Quote from: LuckyDingo on 2012-02-02, 23:49:53Inu x Boku SS

Megjelent a kötelező buzi.. köbö olyan, mintha direkt a magyar buzilover cosplayeseknek találták volna ki, egy kicsi Sebastian meg Grell (kuroshitsuji) egy kicsi Ichimaru Gin (Bleach) és nyuszifülek (ócsó cp kellék) szal nem lepődök meg, ha ebből látok minimum 5-öt legközelebb.. XD Amúgy hihetetlen, de eddig egész szórakoztató cucc.
Irregular heartbeat
A fő ok ami miatt kislányoknak aggódni kell  :rotfl:

Vajon a rész végén az utolsó jelenet valami deepdarkemoplotra vonatkozik?
A köv részben előkerülő figura mondjuk szerintem nem része még ha igen is. Mmm, nyakörv...
Ha már plot... az a PLOT fókusz az ötödik aláírás elött.
Majdnem elfelejtettem hogy mennyire semmilyen volt az egész addig nem számítva az orrvérzést (de az meg nem számít).

kada

#5934
Nisemoe 05:
13. perc
[spoiler][/spoiler]
és most következzék a második fele
[edit:]Nem semmi az aktuális rosszarc, kb szurkoltam neki szinte a csaj ellen.  ::)
De hogy a moto-incho-chan mit csinált...

Darkstar

#5935
Titschool DxD 05

Asia <3

És akkor most jöhet a Nise05

Ed.:  :hail:

QuoteDe hogy a moto-incho-chan mit csinált...
?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-02-05, 00:58:03
QuoteDe hogy a moto-incho-chan mit csinált...
?
Quote from: kada on 2012-02-04, 20:46:57
Nisemoe 05:
13. perc
[spoiler][/spoiler]
Poén ha egy srác poénosan van szivatva, de azért vannak határok.
Pl úgy bocsánatot kérni (amikor a hugairól van szó) hogy...
hmm...
vajon a helyében az én cetlim hogyan járt volna  :confused:

Darkstar

Jahogy.
Hanekawa mastertroll, ha eddig nem tűnt volna fel. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-02-05, 01:40:33
Jahogy.
Hanekawa mastertroll, ha eddig nem tűnt volna fel. :D

De, de az ilyet ennyire angyali arccal a macskától várnék.
Várhatom...  ::)

SaiyaGin

Mouretsu Pirates 05: az az érzésem, hogy a Lightning 11 legénységének tagjai ezzel a kalanddal nem fognak felvágni a törzskocsmájukban.  :__devil: