Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Another

Hogy Plinkettet idézzem, "is everyone in this series blind AND stupid?!"
Failure is the default option

SaiyaGin

Ano Natsu 8: egyre érdekesebb a helyzet. :jee:

Junchi

Quote from: kikuchiyo on 2012-02-28, 23:06:12
Another

Hogy Plinkettet idézzem, "is everyone in this series blind AND stupid?!"

Az még hagyján, de azok a seggretard dialógusok, főleg onnan az elejéről... >_> A nyolcas rész meg beach fanservice. De nem baj, a GC-hez hasonlóan ez a sorozat is kiváló lulz-aranybánya. :D

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-02-29, 16:13:50
Ano Natsu 8: egyre érdekesebb a helyzet. :jee:
És Ufufu-sempairól mindjárt kiderül hogy tényleg az X évvel ezelötti sorozatban is ott volt.

Ahogy bemutatta a rajzot a füzetében, poén volt  :D

motifator

#5974
Quote from: kada on 2012-02-26, 03:43:16
Quote from: Pr3d4k1ng on 2012-02-25, 23:33:10
Quote from: Junchi on 2012-02-25, 20:29:18
Nisemono ep8

Best ep ever-ben kiegyezünk?
Ahhhh, ezt a beteg-perverz részt  :lol:.
Oké.
Tudom.
Bennem van a hiba.
Amiért az előző részben a Kaiki párbeszéd jobban hozta azt amit várok a sorozattól.
Ez meg "csak" hozta amit nem várok annyira. De kapok annál inkább.
Nem tudom, nem biztos, hogy csak benned van. Azt hittem, hogy a Bake-/Nisemonogarati franchise ugyan tele van fanservice-szel, nem is akármilyennel, de nem (csak) azért szeretjük.
Ott voltak az okos párbeszédek, a képi világ, a történet ritmusa, az érdekes karakterek, akiknek ugyan elég sokat látunk a meztelen testéből, azért többről van szó, mint sima erotika.
Ebben a második évadban nem érzem ezt annyira. OK, a Bakemonogatariban is ott volt Nadeko, akinek nem igazán volt semmi szerepe a fanservice-en kívül, de a többiek mind érdekesebbek voltak az elcsépelt, klisé moe archetípusnál.
Mi volt eddig a második évadban? Nem igazán spoiler, de [spoiler] volt bőven leszbi fanservice a 2 hugicától, Suruga képernyőidejének jó részében meztelen volt, volt twister Nadekoval, fürdés Shinobuval.
Ezek után meg [spoiler=ep. 8]Koyomi megdugja a saját hugát egy nappal azután, hogy elvette Senjougahara szüzességét.[/spoiler]
[/spoiler]
What. The. Fuck.
Az első évad csillagfényes éjszakája után átmentünk School Days-be, vagy mi a f*sz?
Nem tudom, most kicsit csalódott vagyok. És ugyan kiváncsi vagyok, hogy mi fog kisülni belőle, de most már nincsenek túl nagy elvárásaim.
Most vagy lesz valami jó magyarázat arra, hogy mi a fene ütött Koyomiba, vagy be kell ismerni, hogy a történet teljesen ledegradálódott ecchivé, már már határeset hentai-já. Amivel persze nincs semmi baj amúgy, csak hát nem erre számítottam.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

#5975
Én teljesen elégedett vagyok.  :Kiraly:

Egyébként
[spoiler]Koyomi megdugja a saját hugát[/spoiler]

Nope

Plusz a pofák, amiket Arararararararagi vágott a legutóbbi részben már önmagikban is megértek egy misét.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Quote from: Darkstar on 2012-03-01, 18:54:16
Nope
OK, lehet, hogy
[spoiler]nem történt behatolás, legalábbis nem láttuk (még szerencse).
[/spoiler]
Sőt, ha olvastad a könyvet, akkor már biztos sokmindent tudsz, amit én nem.
De én Senjougahara helyében kurva féltékeny lennék, és már élesíteném a papírvágó szikét, meg olajoznám a tűzőgépet.
Persze lehet, hogy mindenre lesz magyarázat. Lehet, hogy ez még a méhecskének az utóhatása, vagy mindkettőjüket megszállta valami más furcsaság, és majd minden szépen meg fog oldódni, végülis erről szól a sorozat.
De az is lehet, hogy Koyomi igazi antihős lett (vagy mindig is az volt, csak én nem vettem észre), és School Days ending lesz. Most úgy érzem, hogy simán megérdemelné.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Junchi

A Bakemonóhoz képest szerintem is visszalépés, de, ha minden sorozat sequel-e csak feleennyire lenne jó, mint a Nise, már örülnék.

Darkstar

Én visszalépésnek nem mondanám. Más. De lehet csak azért érzem így, mert nekem piszkosul tetszik. Bár az is lehet, hogy ha nem a Shaft csinálná, nem lennék ennyire beleesve.
Történetnek majd ott lesz a Kizu, meg persze itt is lesz még.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

balu01

Quote from: Darkstar on 2012-03-01, 19:30:26
Én visszalépésnek nem mondanám. Más. De lehet csak azért érzem így, mert nekem piszkosul tetszik. Bár az is lehet, hogy ha nem a Shaft csinálná, nem lennék ennyire beleesve.
Történetnek majd ott lesz a Kizu, meg persze itt is lesz még.
Én is pontosan ugyanígy vagyok vele. :tezsvir:

kada

#5980
Örülök hogy nem (csak) bennem van a hiba.
Persze, Bakemonogatariban is volt fanservice, meg a fogmosás jelenetre majdnem beírtam a hentai topicba hogy "gyerekek ez így nagyon nem pálya, valaki mutasson jobbat", de valahogy úgy érzem hogy nem ugyanaz az arány.
Quote from: Darkstar on 2012-03-01, 19:30:26más
Hetes rész meg zseniális is lehetett volna, de az első pár perc mintha Dragon Ball lett volna.
Na nem mintha nem így is a legjobb minőségben szedném le, de a BD rip már lehet hogy nem fog olyan hamar lejönni mint a Bake.

Quote from: Darkstar on 2012-03-01, 19:30:26Történetnek majd ott lesz a Kizu, meg persze itt is lesz még.
Hol van az még...
>>> Visszaszámlálás indul.

LuckyDingo

GC 19 - Hmm.. ez végül is nem volt annyira gáz rész. [spoiler]A vigyorgót kicsit sajnálom.. :D Kár, hogy nem derült ki, hogy minek örült annyira, vagy egyáltalán mi volt a terve Shu-val (mondjuk olyan érzésem volt, hogy megpróbált méltó ellenfelet nevelni magának és a végén benézte.. :S)[/spoiler]

chilip

vagy csak
[spoiler]beleszeretett shu erejébe :P meg is jegyzi ebben a részben mikor Gai-t nézi hogy valami biza hiányzik innen és mindig eszelősen vigyorgott ha shu közelében volt :D[/spoiler]

SaiyaGin

Nagyon jó rész volt, amennyire nem tetszett a múlt heti, annyira tetszett ez. Meg sem tudnám mondani, hogy melyik szereplő húzásait találtam a rész fénypontjának: Harukáét? Ayaséét? Shuét?
[spoiler]Shu meg a Shuhrer után új beceneveket vehet fel: Oumiya Shurou, Jeshus... :D
Viszont egyre kevésbé tudom elképzelni, hogy végül élve megússza az egész kalandot.  :(
Vagy majd Inori éneke meggyógyítja?[/spoiler]

Darkstar

Nisemono 09

No, I don't like this "character development"

Azon kívül persze tetszik.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Ano Natsu 9: ebben a részben sem csalódtam.
Van valami különleges a sorozat atmoszférájában: csendes, szolíd, semmi különlegeset nem veszek észre benne, de valahogy mégis nagyon jó.

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-03-07, 08:55:08
Ano Natsu 9: ebben a részben sem csalódtam.
Van valami különleges a sorozat atmoszférájában: csendes, szolíd, semmi különlegeset nem veszek észre benne, de valahogy mégis nagyon jó.
És gyorsabban halad a sorozat pár rész alatt, mint az Aa! Megami-sama! egy év alatt?  ::)
Ufufu-sempai trollkodásaiért már magában majdnem megéri nézni, de a többiek se untatnak túl gyakran.
Azért a csendes és szolídot megkérdőjelezném amikor stalker-chan igazán beindul vagy nebántsvirág megfeledkezik ...valamiről  ::)

SaiyaGin

Quote from: kada on 2012-03-07, 11:37:56
Azért a csendes és szolídot megkérdőjelezném amikor stalker-chan igazán beindul vagy nebántsvirág megfeledkezik ...valamiről  ::)

Na ja, de alapvetően azért nem ezek az elemek a hangsúlyosak.

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-03-08, 08:41:13
Quote from: kada on 2012-03-07, 11:37:56
Azért a csendes és szolídot megkérdőjelezném amikor stalker-chan igazán beindul vagy nebántsvirág megfeledkezik ...valamiről  ::)

Na ja, de alapvetően azért nem ezek az elemek a hangsúlyosak.
Egyébként meg igen, tényleg sokkal hangulatosabb mint vártam.
(Márpedig első részbeli Melon után elkövettem azt a hibát, hogy voltak elvárásaim)

SaiyaGin

DS, mi a véleményed arról, hogy
[spoiler=GC 20]Mana már azelőtt gyereket akart az öccsétől, mielőtt az egyáltalán megszületett volna? :D[/spoiler]

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-03-09, 19:39:32
DS, mi a véleményed arról, hogy
[spoiler=GC 20]Mana már azelőtt gyereket akart az öccsétől, mielőtt az egyáltalán megszületett volna? :D[/spoiler]
A mai fiatalok...
Bezzeg az én időmben!

kikuchiyo

Last Exile S2

Nyilván senki sem nézi már rajtam kívül, azért nincs visszhangja... pedig ritka, hogy egy sorozatnál ilyen sokféleképpen ne legyen értelme a történetnek.
Failure is the default option

Cobra

#5994
Nézném, ha a Commie nem hanyagolná a subolását...
edit: hahh, most adtak ki 3 részt egyben
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Junchi

Nise 10

Már csak egy rész... WHYYYYYYYYY??  :frown:

Darkstar

Oh shut it...


NEM LEHET, NEM NEM NEM NEM NEM
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: kada on 2012-03-09, 20:29:08
A mai fiatalok...
Bezzeg az én időmben!

Ami magát a részt illeti: hiába próbáltak meg megmagyarázni egyes dolgokat, nem vagyok elégedett, így is elég sok lyuk van a történetben (pl. ez az egész Daath-izé) ahhoz, hogy ha nem gondolnám azt, hogy
[spoiler]Shu jó eséllyel meghal a sorozat végén,[/spoiler] akkor azt mondanám, hogy ősszel vagy télen biztos jön majd a Guilty Crown R2.

kada

Quote from: Junchi on 2012-03-10, 20:18:36
Nise 10

Már csak egy rész... WHYYYYYYYYY??  :frown:

Da FFFFFFFF

és egy résszel lezárják!? INNEN!?

(csaj tájszólása... remélem lesz valami drama is az OSTban vele. Jóóó hosszúúú.)

kikuchiyo

Another 10

Ez annyira erőltetetten próbál fosatni, hogy a saját paródiájába fordul, de pont ez kellett nekem most.

[spoiler=értelmes szereplők]"Szóval te végig láttad az üvegszemeddel, hogy ki a halott, Misaki?"
"Ja, de nem gondoltam, hogy bármi megváltozna, ha megmondanám..."

:facepalm:[/spoiler]
Failure is the default option