Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kada

#6090
Horriblesub horribilis művét nézem, még nem fejeztem be, az egyik poénnál kellett kicsit pihennem.

Quote from: Darkstar on 2012-04-09, 20:41:24
Quote[HorribleSubs] Haiyore! Nyaruko-san - 01 [720p].mkv

My body is ready.  :Kiraly:

"SANITY IS FOR THE WEAK"
De erre még így se voltam felkészülve...
Totális  :gyagya:
Mintha Dokuro-chan szokott volna le a tudomisénmiasrácneve szétveréséről.
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]

Acchan


Darkstar

Quote from: kada on 2012-04-09, 20:52:59
"SANITY IS FOR THE WEAK"
http://www.youtube.com/watch?list=FL8DoYM-4Br2_RVylzPrAxgg&feature=player_detailpage&v=9-gSJW3sHXE#t=117s

Még mindig nem volt időm megnézni, még össze kell gereblyéznem némi anyagot a genetikus algoritmusokról és a neurális hálókról. :D
De utána...
Minél agyatlanabb és őrültebb, annál jobb lesz.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Darkstar, ennél jobban rámszabottat nehezen fogsz linkelni nekem.

Quote from: Darkstar on 2012-04-09, 21:56:32
Minél agyatlanabb és őrültebb, annál jobb lesz.  :hopp:

Van egy "kis enyhe" különbség Khorne, Tzeench, kada, Chtulu és Moehotep közt.  ^^"

NLZ

Megnéztem, de kissé erőltetett volt.
[reserved]

kikuchiyo

Quote from: Acchan on 2012-04-09, 21:04:09
Quote from: SaiyaGin on 2012-04-09, 19:06:17
Uchuu Kyoudai 2: továbbra is jó. :)
:kocc:

:jee:

Ha valaha interjúztatni fogok, ezt a trükköt ki fogom próbálni. :D

Látvány szempontjából nem különösebben izgalmas eddig az anime (ezalatt azt értem, hogy az egyszerű, statikus beállítások jellemzőek rá a "kamerába" forduló szereplőkkel és az animáció sem kiemelkedő), az alapanyag viszont nagyon jó.

Ozma 3-4

Ez egész jó. Az ódivatú hatású, ismert elemekből építkező sztoriban valószínűleg nincs is sokkal több hat résznél, de éppen ezért nem is húzzák az időt, haladnak, ahogy kell. A rajzstílus továbbra is megszokás kérdése és sajnos a kivitelezés igényessége is csökkent az utóbbi részekben, de azért összességében tetszik, van hangulata a technoblablával együtt is. A homok-alattjárók ötlete és megjelenítése különösen tetszik.
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kada on 2012-04-09, 20:52:59
Horriblesub horribilis művét nézem, még nem fejeztem be, az egyik poénnál kellett kicsit pihennem.

Quote from: Darkstar on 2012-04-09, 20:41:24
Quote[HorribleSubs] Haiyore! Nyaruko-san - 01 [720p].mkv

My body is ready.  :Kiraly:

"SANITY IS FOR THE WEAK"
De erre még így se voltam felkészülve...
Totális  :gyagya:
Mintha Dokuro-chan szokott volna le a tudomisénmiasrácneve szétveréséről.
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]

Minden percét élveztem, pont ez kellett egy jó kis szakdogaírós nap után.  :hopp:

Dem Crawling Chaos hips.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

#6097
Quote from: Darkstar on 2012-04-09, 20:41:24
Quote[HorribleSubs] Haiyore! Nyaruko-san - 01 [720p].mkv

My body is ready.  :Kiraly:

Nem bírom hogy ezt be ne rakjam...

"És eme undorlatos kozmikus nekropoliszon túlról, az időn kívül létező, felfoghatatlan, világtalan barlangokban dobok őrjítő üteme, istenkáromló fuvolák halvány, monoton szűkölése hallik; s e förtelmes kalapálás és sípolás kíséretére táncolnak lassan, ormótlanul és értelmetlenül a gigantikus és megismerhetetlen végső istenek, a vak, hangtalan és esztelen szörnyek, kiknek lelke: Nyarlathotep."

—H. P. Lovecraft, Nyarlathotep


"És ekkor érkezett hozzánk Egyiptomból Nyarlathotep. Senki nem tudta róla megmondani róla, hogy ki ő, de az ősi Nílus-menti vér csörgedezett az ereiben, és úgy nézett ki, mint Sora. Az arab földművesek térdre vetették magukat a láttán, de nem tudták megmagyarázni, hogy miért. Nyarlathotep azt állította, huszonhét évszázad elmúltával támadt fel a sötétségből, és hogy nem e bolygóról származó üzeneteket hallott. A civilizált földekre jött hát Nyarlathotep, az ezüst hajú furcsa tesókomplexusos loli. És bárhová látogatott el Nyarlathotep, onnan elpártolt a nyugalom, a hajnali órák csendjébe ugyanis mindegyrea lidérces álmokból felriadók sikolyai hasítottak bele."

—H. P. Lovecraft, Nyarlathotep



Vajon hol lakik ez a kis szépség? Vajon a fagyos Leng fennsíkon elterülő démoni Kadath városában van a lakása? Akit esetleg érdekel a következő részek tartalma az utánanézhet a Pnakotikus kéziratokban, Dzyan könyvében vagy a R'lyeh-i szövegekben a loli nyarla -ról szóló részeknek.
De a Wermis Misterys -ben is van egy vicces kis one-shot róla.

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Nyarlko:  :lul:
De ettől függetlenül Fear-chan >> Nyarl-chan.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#6102
Quote from: Darkstar on 2012-04-11, 11:03:53
http://www27392u.sakura.ne.jp/show.cgi?n=B007SP4CJ0
Y so negative, graph?

Igazán súghatnál amikor japán oldalt linkelsz, úgyis meg fogja valaki kérdezni hogy lolvutz?
Pl most én. ^^"
Ha ez egy break-even grafikon, és szinte egy nap alatt majdnem megtérült a beruházás, akkor szép, ha Moehotep-chan SAN-destruction quotájának feltöltése, akkor meglepően lassan halad a rendelkezésre álló eszközökhöz képest.
Bár nagyon kedves és óvatos ha úgy nézem az otakukkal akik még nem voltak Eldritch Abomination Nyarlathotepiannal.

Darkstar

Azért nem írtam semmit, mert azt hittem egyértelmű. Az egy preorder ranking chart. Azaz ahogy megkezdődött az előrendelés, egyből az összesített 11. helyen van, ami jó. Nagyon jó.  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-04-11, 11:49:19
Azért nem írtam semmit, mert azt hittem egyértelmű.

I find your lack of pessimism disturbing. :ejj:
:P

kada

#6105
Jörmungandr Jormungand
Fegyverkereskedők!
[spoiler=borító][/spoiler]
Baráti kis téma, még akár érdekes is lehet, mangával egyenlőre nem akarom elspoilerezni magamnak hogy milyen lesz.
Első benyomások: "enyhén" emlékeztet Black Lagoonra, bár itt nem kell a férfi főszereplőt betörni embertelen csirkefogóvá, inkább emberivé kell tenni. (Meg majd Férfivé, mert még csak egy fiúcska.) Főhősnő -aki egyébként már-már zavaróan fiatal(os) a szakmához képest (amikor épp nem olyan arcot vág hogy akire ránéz vazelinért fog fohászkodik magában) - nem akar mindenkit szétlőni, hanem csak fegyvereket eladni és békét teremteni. Ya Rly  :wtf: De még akár értelme is lehet valamennyicske. Komolyan venni egyébként nehezebb a csajt amikor ing+masnis bugyiban alvajár, aztán a Big Old Guy mondja neki hogy a WC nem erre van. Azért lelövetni nyugodtan lövet le másokat, szóval nem teljesen elveszett, és tud feladatokat osztani. Meg a kedvenc shotáját korruptálni, majd meglátjuk ügyesebb-e mint Moehotep.
Azonkívül a csapat maradéka nem két fő hanem 8, miért is ne lenne nagymellű feketehajú pengemán csaj pl.

Hmm, kevesebb karakterben is leírhattam volna hogy van és fogalmam sincs milyen lesz. Grafika nem tűnt rossznak, rule of cool bőven elmarad TTGL/Redline szinttől (ezt üdvözlöm), de black lagoon szintre csak egy lépés (se?) eljutni.


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#6108
Quote from: Darkstar on 2012-04-14, 01:24:20
[spoiler][/spoiler]
AAAARRRU HAAAAAAILLLUU OOOOOO.....

Valahogy így sokkal Chtulusabb is.
És így a sok Cultistnak is hirtelen értelme van.
sőt...

> KM: kada, dobjad csak azt a SAN-t!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-04-14, 14:00:44
Zombie 2 ep 2

Aw yeah, Kyouko  :whoah:

lol Saras I love you! My worthless darling! XD K jó ezaz évad is

kada

Quote from: Darkstar on 2012-04-14, 14:00:44
Zombie 2 ep 2
> this undesirable situation
Ayumu: That's my line! You should be wearing black!

A vallomás legalább érdekes volt benne.
Epic typing is Epic, függetlenűl hogy mire használják.
Nethasználat meg... nem tudom mikor volt legutóbb animében ilyen kreatív...

blackronin

#6112
Bocsánat, hogy elrontom a hangulatot, de le kell írnom:
Én nagy Lovecraft rajongó vagyok, de ez a Nyarla féle japán f*szság kiakasztott.
Gondoltam belenézek, hátha valami jó cucc, hiszen páran Lovecraft idézeteket kezdtetek ide beírni.
Hát inkább nem kellett volna... 

Lehet, hogy valakinek bejön, de számomra egy  :falba: volt.
Lovecraft forogna a sírjában, ha meglátná ezt a szánalmat.


edit: eredetileg a "szánalom" helyett "borzalmat" írtam, de tisztelem annyira Lovecraft-ot, hogy nem használom feleslegesen ezt a szót.
Amit ő alkotott a műveivel, azzal magát a borzalmat írta le a maga módján. Mai napig lenyűgöz is vele.
A japánok ezen sorozata ezzel szemben  :ejj:
Azért az én gyomrom se vesz már be mindent...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Ikkitousen 5 - EP1

Köszönöm, hogy visszakaphattam az animeiparba vetett hitem. Régen éreztem már, hogy kifolyik az agyam röhögés közben, ez az érzés most visszatért!

Acchan

Sakamichi no Apollon 01

Ez nagyon-nagyon jónak ígérkezik!  :smile:

kikuchiyo

Quote from: Acchan on 2012-04-14, 21:07:10
Sakamichi no Apollon 01

Ez nagyon-nagyon jónak ígérkezik!  :smile:

Jó, jó, van hangulata is, meg szépen van animálva, de nekem egy kicsit buzis.
Failure is the default option

Cobra

off/
Kiku, Last Exile utolsó 3 részét rawban nézted?
off/
Hide and fear, Cobra Commander is here !