Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-04-27, 15:53:49
naaaah, just it was good to see FMP i need the new chapters
Jó volt, jó volt, kevés volt.
Meg kéne tanulni tintapacákat olvasni és akkor ott van még egy rakat extra. Meg mintha valahol fordítottak volna is..?

SaiyaGin

Quote from: kada on 2012-04-27, 17:02:18
Meg kéne tanulni tintapacákat olvasni és akkor ott van még egy rakat extra. Meg mintha valahol fordítottak volna is..?

Arra nem emlékszem, hogy mindent lefordítottak-é, amiből még nincs anime, de a következő köteteket és az utolsót biztosan.

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-04-27, 17:02:18
Meg kéne tanulni tintapacákat olvasni és akkor ott van még egy rakat extra. Meg mintha valahol fordítottak volna is..?
azt majd egyszer...talán

Quote from: SaiyaGin on 2012-04-27, 17:48:53
Arra nem emlékszem, hogy mindent lefordítottak-é, amiből még nincs anime, de a következő köteteket és az utolsót biztosan.
14 kötetig elis olvastam már de utána lévőket még nem láttam angolul

Cobra

Zombi 04:  A legjobb a Eu-s extra volt  :lul:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Sakamichi no Directed Acyclic Love Graph

Nem tetszik ez a középiskolás-szerelmes faszkodás nekem :/
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: Cobra on 2012-04-27, 21:29:50
Zombi 04:  A legjobb a Eu-s extra volt  :lul:

Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Sankarea 3

Mivel nem olvastam a mangát, kíváncsi vagyok, hogy fogja a srác karbantartani Reát. :D
Wankonál idegesítőbb és feleslegesebb karaktert viszont már rég láttam. Egy rakat trope/archetype összehányva egy kupacba, mindeféle érdemi szerep nélkül.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#6186
Quote from: Darkstar on 2012-04-28, 04:19:46
Sankarea 3

Mivel nem olvastam a mangát, kíváncsi vagyok, hogy fogja a srác karbantartani Reát. :D
Wankonál idegesítőbb és feleslegesebb karaktert viszont már rég láttam. Egy rakat trope/archetype összehányva egy kupacba, mindeféle érdemi szerep nélkül.
But dem puppies of the Wanko!
...
Sajna ja, miss fanservice, az animáció fizikai része viszont nem elnagyolt.

Olvasni nem olvastam én se, de tippem van:
[spoiler]Babu a fél városon átment hogy legelhessen a levelekből, és már régebb óta szépen "működik". Sőt! Eredetileg is le volt jegelve meg minden, úgyhogy itt lesz a megoldás, szerintem(tm).[/spoiler]
Egyébként meg a részben láttuk hogy öntisztító és önvarró, amiből - legalábbis az egyik - majdhogynem már kár (a srác eredeti elképzeléséhez képest).   :angyali:

SaiyaGin

Quote from: Megmurdel on 2012-04-27, 19:25:42
14 kötetig elis olvastam már de utána lévőket még nem láttam angolul

Itt ni.

Darkstar

Quote from: Darkstar on 2012-04-28, 04:19:46
Sankarea 3

Mivel nem olvastam a mangát, kíváncsi vagyok, hogy fogja a srác karbantartani Reát. :D
Wankonál idegesítőbb és feleslegesebb karaktert viszont már rég láttam. Egy rakat trope/archetype összehányva egy kupacba, mindeféle érdemi szerep nélkül.
Ja igem, a dat implied paizuri-t kihagytam.  :D

Quote[spoiler]Babu a fél városon átment hogy legelhessen a levelekből, és már régebb óta szépen "működik"[/spoiler]
Ja, valszeg a levél lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Acchan

Quote from: kikuchiyo on 2012-04-27, 23:25:40
Sakamichi no Directed Acyclic Love Graph

Nem tetszik ez a középiskolás-szerelmes faszkodás nekem :/
+1
Amíg zenélnek, vagy amikor a két srác barátságáról van szó, azok a pillanatok a sorozat erősségei számomra.

Tsuritama 03

Egyre jobb! Itt is a barátság van a középpontban, de a "középiskolás-szerelmes faszkodás" helyett itt horgászni tanulnak.  :D

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-04-28, 12:35:56
Quote from: Darkstar on 2012-04-28, 04:19:46
Sankarea 3

Mivel nem olvastam a mangát, kíváncsi vagyok, hogy fogja a srác karbantartani Reát. :D
Wankonál idegesítőbb és feleslegesebb karaktert viszont már rég láttam. Egy rakat trope/archetype összehányva egy kupacba, mindeféle érdemi szerep nélkül.
Ja igem, a dat implied paizuri-t kihagytam.  :D

Quote[spoiler]Babu a fél városon átment hogy legelhessen a levelekből, és már régebb óta szépen "működik"[/spoiler]
Ja, valszeg a levél lesz.

[spoiler]Yep bizony az plusz a hidegen tartás [spoiler]de az se lesz elég sokáig[/spoiler][/spoiler]

Quote from: SaiyaGin on 2012-04-28, 10:51:34
Quote from: Megmurdel on 2012-04-27, 19:25:42
14 kötetig elis olvastam már de utána lévőket még nem láttam angolul

Itt ni.
köszi szépen

kada

#6191
Quote from: Megmurdel on 2012-04-28, 19:17:20
Quote from: Darkstar on 2012-04-28, 12:35:56
Quote[spoiler]Babu a fél városon átment hogy legelhessen a levelekből, és már régebb óta szépen "működik"[/spoiler]
Ja, valszeg a levél lesz.
[spoiler]Yep bizony az plusz a hidegen tartás [spoiler]de az se lesz elég sokáig[/spoiler][/spoiler]
Hmm, túl bátor voltam, a második spoilert nem kellett volna kinyitni.

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-04-28, 22:06:19
Quote from: Megmurdel on 2012-04-28, 19:17:20
[spoiler]Yep bizony az plusz a hidegen tartás [spoiler]de az se lesz elég sokáig[/spoiler][/spoiler]
Hmm, túl bátor voltam, a második spoilert nem kellett volna kinyitni.
gondoltam még1be beleteszem :D de lassan abba is utolérjük a mangát szal lesz még nekem is meglepi remélem

Accel 4 [spoiler]óhogyazarohattkuravélet de jól megcsinálták ezt a részt nem csalódtam benne most sem[/spoiler]

kada

Fate/Zero (impatient eyecancer version)
Az egyik karakter aminek a "lapossága" zavart végre elkezdett domborulni, és még Gilgamesh is azt mondta hogy "nofene, hirtelen szórakoztató lett"!
Nem gondoltam volna hogy ilyet fogok leírni, de szinte túl gyorsan alakulnak az események.

Junchi


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: kada on 2012-04-21, 23:53:01
Lupin the Third - Mine Fujiko to Iu Oppai
(04)
Eddig ha jól számolom rajtam kívül csak egy komment érkezett rá, ennyire nem érdekel senkit?
Operaház fantomja feldolgozás rész, egész tetszett, de zeniGARta-sama még mindíg szokatlan.
És ahogy Fujikoról beszélt (meg ami kapcsán)... Na ott kissé eldobtam az agyam hogy ez nem az amit megszoktam.
De ez nem jelenti azt hogy rossz! Ha fent tudják tartani neki ezt az imázst, akkor emlékezetes lesz.

Prof. William

Quote from: kada on 2012-04-29, 00:18:54
Fate/Zero (impatient eyecancer version)
Az egyik karakter aminek a "lapossága" zavart végre elkezdett domborulni, és még Gilgamesh is azt mondta hogy "nofene, hirtelen szórakoztató lett"!

Ha már Gilgamesh is ezt mondja valakire akkor az már valami. :)

kada

Quote from: Prof. William on 2012-04-30, 12:53:46
Quote from: kada on 2012-04-29, 00:18:54
Fate/Zero (impatient eyecancer version)
Az egyik karakter aminek a "lapossága" zavart végre elkezdett domborulni, és még Gilgamesh is azt mondta hogy "nofene, hirtelen szórakoztató lett"!

Ha már Gilgamesh is ezt mondja valakire akkor az már valami. :)

Valami, valami, de hogy mennyit ér vele az illető...  ^^"

Darkstar

The softest ghost 4

Baromira rohannak a storyval és egy csomó mindent átugranak, 4 rész alatt 12 chapter? A 34. nemrég jött csak ki, mi a francot fognak csinálni...
Ez alapján a következő részben [spoiler]elkezdődik a Shadow Yuuko-s kavarás[/spoiler] az azutániban meg [spoiler]confession illetve [spoiler=ez][/spoiler][/spoiler]
Kár, hogy utána egészen a 31. ch-ig várni kell a [spoiler=következőre][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-05-01, 04:21:52
The softest ghost 4

Szóval még véletlen se próbálnak második szezonra tartalékolni  és/vagy anime originalt akarnának már az elsőbe is?  ^^"
Spoiler tagokat nem bírtam ki hogy ne nézzem meg, egész keveset ront saccra.

Megmurdel

#6201
Quote from: Darkstar on 2012-05-01, 04:21:52
The softest ghost 4

Baromira rohannak a storyval és egy csomó mindent átugranak, 4 rész alatt 12 chapter? A 34. nemrég jött csak ki, mi a francot fognak csinálni...

fasza tegnap néztem meg pár részt MAL-on megis kapta a magas pontszámot a mangát + kurvára el kell olvasnom ezek szerint :D

edit: télleg sok amit kihagynak ugyh még jó hogy elolvastam a mangát a 4. rész előtt

Darkstar

#6202
Nyaruko 4

QuoteWhat's this?
A yes/no cushion
But both sides say yes
'cuz I'm always ready to accept you
:lul:

Jó rész volt megint, de ezt lassan le se kell írni.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-05-02, 09:36:00
Nyaruko 4
Jó rész volt megint, de ezt lassan le se kell írni.  :Kiraly:
Nyolc 10 villa egyszerre... No kill like overkill.
Megtarthatod az elmebajt okozó (és a szexuális orientációt megkérdőjelező) nem evilági lényeket...  ::)

Prof. William

Dusk Maiden

A rejtélyek megoldásai amolyan minisztorik, szóval akár utólag is berakhatnak 1-2-t hogy nyújtsák a történetet. Szerintem a 4.ik kötettel fejezik be ott éppen van egy "majdnem ending" de sosem lehet tudni...

Darkstar

Kit érdekelnek a rejtélyek.
Moar Yuuko is all I need
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-05-02, 12:06:59
Kit érdekelnek a rejtélyek.
Moar Yuuko is all I need
Naa, ne légy rossz!
Hagyd meg a rejtélyeket azoknak akik (állítólag) ezért nézik, megfér a Plotfókusz mellett. ::)

Darkstar

Nem csak a PLOTról van szó.
Yuuko úgy "összeségében" win.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#6208
Ez ellen egy pillanatra se tiltakoztam.
Sőt, GitS óta az első anime, ami esélyes rá hogy egyszer se pörgetem át az OP-ot, márpedig elég régen láttam amazt...
Korántsem korszakalkotó a cucc, de az évadnyi watchlistre bőven ráfér, ami legalább annyira Yuuko érdeme mint az összetett izgalmas mystery ploté, de azért kell nekem az is, nem vagyok a DarkStar Side-on (tudtommal? még?).
Pl Achi-kocchiban is kell valami aktuális izé, ami köré lehet ökörködni és tsunderéskedni.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん