Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Quote from: SaiyaGin on 2012-05-13, 09:42:24
Quote from: kikuchiyo on 2012-05-12, 23:48:12
Sakamichi no

Ez nem hangzik valami jól. Érdemes azért belenézni a sorozatba?

Lehet, hogy neked be fog válni. Rossznak azért nem rossz, egy átlagosnál valamivel jobb slice-of-life sorozat.

Igazából nekem is csak azért nem tetszik, mert másra számítottam.
Failure is the default option

kada

Quote from: Member on 2012-05-13, 09:31:58
Quote from: kada on 2012-05-12, 23:55:55
Quote from: Darkstar on 2012-05-12, 23:13:50
:ejj:
Tudom, a hiba bennem van, de ha teszemazt lenne egy nagyon-nagyon kis eséllyel valóra váló fétishem (nincs! yarly!), megadatna a lehetőség, és az 'alany' még azt is mondaná hogy ~"kérlek becsüld meg és törődj a testemmel", és még innen se...
Voltam valaha (asszem, állítólag) fiatal, töketlenkedtem (talán, esetleg) én is, de egy szint alá azért nem kéne menni, és mégannyira se kéne emlékeztetni (mire is?)
Hacsak nem tűnik fel egy rivális nekrofil. ::)
[spoiler]The Daddy Strikes Back?  :_piszka:[/spoiler]

Darkstar

Na, Rea 6 letudva.

A srác helyében már baseballütővel vertem volna agyon Wankot. Természetesen előtte minden főzetet elrejtve, nehogy visszajöjjön.
De cseszettül utálom, ilyen már rég volt...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-05-13, 15:36:49
Na, Rea 6 letudva.

A srác helyében már baseballütővel vertem volna agyon Wankot. Természetesen előtte minden főzetet elrejtve, nehogy visszajöjjön.
De cseszettül utálom, ilyen már rég volt...
Én még fent a szobában lekötöztem volna és betapasztottam volna a száját.  :lazza:
Egyéb dolgok opcionálisan.
Minden problémát megelőzött volna, leszámítva a gyilkosost, de az vicces volt a repülő vekkert nem számítva.  ::)

Member

Engem inkább az irritál benne, hogy most fog beleszeretni a srácba, amikor annak már van kit pakolnia. Mintha cinikus 9gaggerek alkották volna meg.

SaiyaGin

Quote from: kikuchiyo on 2012-05-13, 12:19:22
Lehet, hogy neked be fog válni. Rossznak azért nem rossz, egy átlagosnál valamivel jobb slice-of-life sorozat.

Igazából nekem is csak azért nem tetszik, mert másra számítottam.

Köszi.

kada

#6276
Quote from: Member on 2012-05-13, 17:22:34
Engem inkább az irritál benne, hogy most fog beleszeretni a srácba, amikor annak már van kit pakolnia. Mintha cinikus 9gaggerek alkották volna meg.
Bele fog szeretni?
Eléggé szokatlan érdeklődést mutatott eddig is a srác iránt szvsz.
A karakterrel (már amennyi van belőle...) alapból nincs különösebben sok bajom, hanem amit és ahogy kihoznak belőle.  :_piszka:

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-05-13, 19:13:33
Quote from: Member on 2012-05-13, 17:22:34
Engem inkább az irritál benne, hogy most fog beleszeretni a srácba, amikor annak már van kit pakolnia. Mintha cinikus 9gaggerek alkották volna meg.
Bele fog szeretni?
Eléggé szokatlan érdeklődést mutatott eddig is a srác iránt szvsz.
A karakterrel (már amennyi van belőle...) alapból nincs különösebben sok bajom, hanem amit és ahogy kihoznak belőle.  :_piszka:

bizony a feltevés helytelen nem FOG :D már az... régóta

Member

Quote from: Megmurdel on 2012-05-13, 20:42:23
Quote from: kada on 2012-05-13, 19:13:33
Quote from: Member on 2012-05-13, 17:22:34
Engem inkább az irritál benne, hogy most fog beleszeretni a srácba, amikor annak már van kit pakolnia. Mintha cinikus 9gaggerek alkották volna meg.
Bele fog szeretni?
Eléggé szokatlan érdeklődést mutatott eddig is a srác iránt szvsz.
A karakterrel (már amennyi van belőle...) alapból nincs különösebben sok bajom, hanem amit és ahogy kihoznak belőle.  :_piszka:

bizony a feltevés helytelen nem FOG :D már az... régóta
Ez sem kevésbé gáz, mit töketlenkedik? :) Akkor lesz fontos, amikor már vesztésre áll?

kada

#6279
Quote from: Member on 2012-05-13, 21:11:02
Quote from: Megmurdel on 2012-05-13, 20:42:23
Quote from: kada on 2012-05-13, 19:13:33
Quote from: Member on 2012-05-13, 17:22:34
Engem inkább az irritál benne, hogy most fog beleszeretni a srácba, amikor annak már van kit pakolnia. Mintha cinikus 9gaggerek alkották volna meg.
Bele fog szeretni?
Eléggé szokatlan érdeklődést mutatott eddig is a srác iránt szvsz.
A karakterrel (már amennyi van belőle...) alapból nincs különösebben sok bajom, hanem amit és ahogy kihoznak belőle.  :_piszka:

bizony a feltevés helytelen nem FOG :D már az... régóta
Ez sem kevésbé gáz, mit töketlenkedik? :) Akkor lesz fontos, amikor már vesztésre áll?
Egyfelől igaz.
Másfelől... japán mentalitás, akit szeretek "elmebajosan torz perverzióval rendelkezik", mit teszek?
a) szakember segítségét veszem igénybe
b) "saying hi in japanese" ( :angyali:)
c) biztos csak egy múló hóbort, ott leszek mellette mindvégig, részt veszek a hobbijában, igyekszem mindíg jól kinézni, skinship-skinship (hányszor volt a srác boobheadlockban?), elöbb-utóbb helyrejön a feje és rájön hogy az élő hús melegségét semmi se tudja pótolni, és jó dolog az.

balaaz

Furusato Saisei Nihon no Mukashibanashi-t 6-ig letudtam. Még mindig adódik egy-egy történet, ami miatt mindenképp megérte nekem.

Itt se nézi senki?

Darkstar

[spoiler][/spoiler]
Dat first frame.
...
...
Brb
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel


Darkstar

Főleg, hogy a karja is...

Elképzelni nem tudom, hogy mit csinál, de szerintem nem azt, amit gondolok.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-05-14, 00:15:55
Főleg, hogy a karja is...

Elképzelni nem tudom, hogy mit csinál, de szerintem nem azt, amit gondolok.  :D

ennyire nincs szerencsénk :D

kada

Dusk Maiden of / Tasogare Otome x Amnesia 06:
Még számomra is érezhetően kevés volt benne a YUUKO, úgyhogy Darkstar reakcióját el se akarom képzelni.
Bár linkelte azt a képet tegnap, csak-csak túléli valahogy  ::)
Viszont a történet pont úgy alakult a közepénél, ahogy akartam, de annyira, hogy bármi gagyibbra  :morci: lett volna a reakcióm.

SaiyaGin

Tsuritama 1-2: nem estem hanyatt tőle, de annyira azért érdekel, hogy 1-2 részt megnézzek még majd a sorozatból.

Member

Quote from: SaiyaGin on 2012-05-14, 19:17:05
Tsuritama 1-2: nem estem hanyatt tőle, de annyira azért érdekel, hogy 1-2 részt megnézzek még majd a sorozatból.
Nem éppen a legpörgősebb, de eddig a felhozatalból a legjobb szerintem. Elvadulhatna a végére. :)

Acchan

Quote from: Member on 2012-05-14, 20:12:58
Quote from: SaiyaGin on 2012-05-14, 19:17:05
Tsuritama 1-2: nem estem hanyatt tőle, de annyira azért érdekel, hogy 1-2 részt megnézzek még majd a sorozatból.
Nem éppen a legpörgősebb, de eddig a felhozatalból a legjobb szerintem. Elvadulhatna a végére. :)

Én meg már megint ott tartok, hogy hiába kezdtem el három érdekesnek tűnő animét (Tsuritama, Sakamichi no Love Polygon, Space Bros) a szezonból, csak nem tudnak érdekelni. Vagy fél éve nem néztem animét, erre úgy tűnik, félbe fogom hagyni ezeket is.  ^^"

SaiyaGin

Quote from: Acchan on 2012-05-14, 20:20:54
Space Bros

Szó ami szó, nekem is lecsökkent a kezdeti lelkesedésem. Akkorát persze azért még nem csalódtam benne, hogy abba is hagyjam.

Acchan

Quote from: SaiyaGin on 2012-05-14, 20:40:11
Quote from: Acchan on 2012-05-14, 20:20:54
Space Bros

Szó ami szó, nekem is lecsökkent a kezdeti lelkesedésem. Akkorát persze azért még nem csalódtam benne, hogy abba is hagyjam.

Nem csalódtam én egyikben sem, csak hiányzik belőlük az a valami, ami miatt várnám az új részeket.

Darkstar

Quote from: kada on 2012-05-14, 17:34:54
Dusk Maiden of / Tasogare Otome x Amnesia 06:
Még számomra is érezhetően kevés volt benne a YUUKO, úgyhogy Darkstar reakcióját el se akarom képzelni.
Bár linkelte azt a képet tegnap, csak-csak túléli valahogy  ::)
Viszont a történet pont úgy alakult a közepénél, ahogy akartam, de annyira, hogy bármi gagyibbra  :morci: lett volna a reakcióm.
Azaz nyugtatom magam, hogy max 1-2 rész és confession...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Acchan on 2012-05-14, 20:46:08
Nem csalódtam én egyikben sem, csak hiányzik belőlük az a valami, ami miatt várnám az új részeket.

Ja, vagy úgy.

Darkstar

#6293
Nyaruko 6

"Your resistance only makes me wetter"  :D

Igen, Nyaruko, így kell ezt csinálni. ellenkezik? Raep.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-05-15, 01:52:57
Nyaruko 6

"Your resistance only makes me wetter"  :D

Igen, Nyaruko, így kell ezt csinálni. ellenkezik? Raep.  :hopp:

"I've crawled up in the night like a true Nyarlathotepian"
Valahogy mégse egészen így képzelem el.  ^^"
[spoiler=túl sok idézet]~"ááá, elfújta a szél a furdőruhás pózolós képeimet."  ::)
->
"Fine. The loser must obey the winner. [...]"
Ez a helyes mentalitás, a hölgyek közül többen eltanulhatnák!  ::)

"That was the foreshadowing!?"  :muhahah:
véletlen se TvTroper a srác

"In that case, I'll have to use the paralyzing fork."  :rotfl:

"I have a bad feeling" -> "Yappari."  ^^"[/spoiler]
Elöbb kellett volna a spoiler tagot előszednem, még amikor nem dobáltam ki egy rakatot helyhiány miatt.  ^^"

Anyuci szereplése mindíg hatalmas.

Cobra

Yuuko-san 6:  :wtf: Ezt a részt a Shaft csinálta? Remélem több ilyen drogos trippet nem kapunk.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

Quote from: Cobra on 2012-05-15, 21:21:50
Yuuko-san 6:  :wtf: Ezt a részt a Shaft csinálta? Remélem több ilyen drogos trippet nem kapunk.
Hmm...
*Google-fu*
Még létezik Shaft anime, amit nem láttam.
Még.

Darkstar

A Shaft-féle trip ennél durvább általában  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

A történetet középkorra átültetve még megtörtént esetként is el lehetne adni.  ::)
(opcionális hogy nincs szellem és a csajt feláldozzák, beöltözik valaki élő, vagy a régi szép időkben még voltak szellemek  :angyali: )

Az meg hogy milyen a grafika... Madhousehoz képest?  ::)

Darkstar

A középkorban nem voltak ilyen szexi, mélyen dekoltált iskolai egyenruhák meg thigh-highs, szoval nope.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん