Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: Darkstar on 2012-06-12, 02:56:41
Nyaruko latest
Epic, sok okból.  :lol:

Quote...just say you're under a lot of stress...
::)

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2012-06-11, 16:36:34
Tasogare Otome x Amnesia 10 - ez jó rész volt. Végre tudjuk, hogy mi volt. DE [spoiler]mondjuk azt még nem tudom, hogy a sime Yuuko miért lett szellem? Mert ha csak a hate marad hátra (shadow yuuko) az úgy ok lenne.[/spoiler]
Nekem is teccett a rész :D [spoiler]Probably azért mert Shadow is ittvan de kituggya[/spoiler]

kada

#6422
Kingdom
Weekly Shounen Jack Young Jump (ugyanúgy Shueisha) mangájából készül, 38 részesre tervezik és a Pierrot követi el, az első rész 50 perces volt!
QuoteIn the Warring States Period of ancient China (475-221 BCE), Shin and Hyou are war-orphans in the kingdom of Qin. They dream of one day proving themselves on the battlefield. One day, however, [spoiler]Hyou is taken to the palace by a minister. Winding up on the losing side of a power-struggle, Hyou manages to return to the village, barely alive. Shin then meets a boy who closely resembles Hyou, Ei Sei. For now he is the king of Qin; later he will become the emperor Shi Huangdi.[/spoiler]
MC#1: Ichigó hangja
Első rész alapján véleményezni tán korai, de
Néhány (kevés) helyen az új berserkéhez hasonlóan reagált a szemem a rajzolásra (az baj). A főhős valahogy nem volt kellően érdekes, még a ritkább mellékszereplők közt is volt, amelyik jobban felkeltette a figyelmem.

Következő (két?) résznek van mit javítania.

edit:
Jormungard 10
[spoiler=egy screenshot][/spoiler]

Cobra

Jormungand 10 : jó rész volt, bár kicsit túlzásba estek, azért közelharcban leszedni nyolcan egy teljes hadosztagot karcolás nélkül...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

#6424
Uchuu Kyoudai 11: francba a cliffhangerekkel.
Amúgy mit mond el az animenézési sebességemről az a tény, hogy csak most néztem meg ezt a (múlt heti) részt?

kada

#6425
Medaka 11
Toshiro-chan megmutatta mit lehet kezdeni a kötözött sonkával.   ::)
És most már volt előzetes Kumagawáról, kár hogy még sokáig nem lesz.

Manga után az anime harcosabb részei nem valami érdekesek, inkább a bolondosak sikerültek jobban.
A zene nem volt rossz.

kada

Moe piraten 24
11-es perc bombázó elsöprő győzelme...  :he:

Köv részben Chiaki módfelett kellemetlenül fogja érezni magát az ágyban a PW alapján?
Plot twistek viszont gyengécskék voltak, még jó hogy nekik is FOOD IS SRS BSNS.
Csak nem hagyom abba ezt a sorozatot...  ^^"

SaiyaGin

#6427
Fate/Zero 24: [spoiler]Berseker[/spoiler] meglepően hamar le lett rendezve, de ezen kívül jó volt a rész.
Viszont
[spoiler]
Quote from: Xzone on 2011-02-20, 02:08:59
"TRIPLE ACCEL?!" :falba:
[spoiler]Kár, hogy a Fate/Zero regény a Freezing előtt indult, mert ha fordítva lett volna, most poénkodhatnék azon, hogy biztos Urobuchira is nagy hatást gyakorolt a Freezing.[/spoiler][/spoiler]

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-06-17, 09:10:38
Fate/Zero 24: [spoiler]Berseker[/spoiler] meglepően hamar le lett rendezve, de ezen kívül jó volt a rész.
Viszont
[spoiler]
Quote from: Xzone on 2011-02-20, 02:08:59
"TRIPLE ACCEL?!" :falba:
[spoiler]Kár, hogy a Fate/Zero regény a Freezing előtt indult, mert ha fordítva lett volna, most poénkodhatnék azon, hogy biztos Urobuchira is nagy hatást gyakorolt a Freezing.[/spoiler][/spoiler]
Az eleje csak simán nem tetszett.
A közepétől [spoiler]a mindenféle accelek meg extrán fail, Lancer Mastere ellen a sima dupla is majdnem úgy ütötte ki mint Tyson, most meg hirtelen triplákat és egy négyszerest is használ?
:falba:
Valamint még csak nem is próbálkozott a BOOM HEADSHOT-tal, inkább lőtte a páncélozott ruhát? Ami persze minden bizonnyal mágikus, mert egyébként minimum össze-visza zúzta volna a karját.
Sőt, a végén a "kivégzés" is a páncélruhába ment és nem a fejébe! (De legalább volt némi vér.)[/spoiler]
Gilgamesh legalább hozza a szokásos formáját, a hajós rész pedig fííínom.  ::)

SaiyaGin

#6429
Quote from: kada on 2012-06-17, 14:24:39

A közepétől [spoiler]a mindenféle accelek meg extrán fail, Lancer Mastere ellen a sima dupla is majdnem úgy ütötte ki mint Tyson, most meg hirtelen triplákat és egy négyszerest is használ?
:falba:
Valamint még csak nem is próbálkozott a BOOM HEADSHOT-tal, inkább lőtte a páncélozott ruhát? Ami persze minden bizonnyal mágikus, mert egyébként minimum össze-visza zúzta volna a karját.
Sőt, a végén a "kivégzés" is a páncélruhába ment és nem a fejébe! (De legalább volt némi vér.)[/spoiler]

[spoiler]A Kayneth elleni harc idején még nem volt benne az Avalon. Most az Avalon (TM) gyógyhatású készítmény miatt bírta az iramot.
Az, hogy nem törekedett a fejbelövésre, engem is zavart. Viszont: 03:25-nél nekem úgy tűnt, hogy fejbelőtte Kotominét - akit ez nem nagyon zavart meg. ( :zomg: ) Azon mondjuk lehet vitatkozni, hogy valóban fejbelőtte-e, vagy csak a haját találta el, de a hangeffekt alapján úgy tűnt, mintha rendesen eltalálta volna.[/spoiler]



Délelőtt ezt is megnéztem.
Quote from: kada on 2012-06-17, 02:58:28
Moe piraten 24
11-es perc bombázó elsöprő győzelme...  :he:

Az új stílus engem is meglepett, kíváncsi vagyok, hogy miért nem ez az állandó stílusa.

Quote from: kada on 2012-06-17, 02:58:28
Plot twistek viszont gyengécskék voltak, még jó hogy nekik is FOOD IS SRS BSNS.
Csak nem hagyom abba ezt a sorozatot...  ^^"

Részben lehet, de [spoiler]Luca és az őt helyettesítő android esete[/spoiler] azért meglepett.
Én is többször gondolkoztam az elmúlt hónapokban, hogy abbahagyjam-e, de ezek a részek egészen tetszenek. Kár, hogy csak a végére kezdte el magát komolyan venni a sorozat.

Junchi

Ufotable írta twitteren, hogy a 24. részből ki kellett vágniuk ezt-azt. Ezért tűnhet olyan sutának a végeredmény.

Majd BD-n...

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2012-06-17, 16:36:50
Ufotable írta twitteren, hogy a 24. részből ki kellett vágniuk ezt-azt. Ezért tűnhet olyan sutának a végeredmény.

Majd BD-n...

Így már érthetőbb.
(Vágták (pontosabban hagyták) volna inkább ki a Rinről szóló rész úgy, ahogy van.)

kada

#6432
Quote from: SaiyaGin on 2012-06-17, 14:44:54
Quote from: kada on 2012-06-17, 14:24:39

A közepétől [spoiler]a mindenféle accelek meg extrán fail, Lancer Mastere ellen a sima dupla is majdnem úgy ütötte ki mint Tyson, most meg hirtelen triplákat és egy négyszerest is használ?
:falba:
Valamint még csak nem is próbálkozott a BOOM HEADSHOT-tal, inkább lőtte a páncélozott ruhát? Ami persze minden bizonnyal mágikus, mert egyébként minimum össze-visza zúzta volna a karját.
Sőt, a végén a "kivégzés" is a páncélruhába ment és nem a fejébe! (De legalább volt némi vér.)[/spoiler]

[spoiler]A Kayneth elleni harc idején még nem volt benne az Avalon. Most az Avalon (TM) gyógyhatású készítmény miatt bírta az iramot.
Az, hogy nem törekedett a fejbelövésre, engem is zavart. Viszont: 03:25-nél nekem úgy tűnt, hogy fejbelőtte Kotominét - akit ez nem nagyon zavart meg. ( :zomg: ) Azon mondjuk lehet vitatkozni, hogy valóban fejbelőtte-e, vagy csak a haját találta el, de a hangeffekt alapján úgy tűnt, mintha rendesen eltalálta volna.[/spoiler]
[spoiler]Avalon(TM) jogos, de azért egy kis lihegés és szédülés szerintem illene, főleg hogy azért annyira nem végtelen hatalmú relic, hisz volt amire nem elégséges...
És igen, ott hátulról meglepetésből tényleg fejre lőtt, ha nagyon elkezdem kockázni még bele is mozdult Andersenshimpu, viszont inkább tűnt hajlövésnek soundeffecttel.[/spoiler]

Quote from: SaiyaGin on 2012-06-17, 17:40:55
Quote from: Junchi on 2012-06-17, 16:36:50
Ufotable írta twitteren, hogy a 24. részből ki kellett vágniuk ezt-azt. Ezért tűnhet olyan sutának a végeredmény.
Majd BD-n...
Így már érthetőbb.
(Vágták (pontosabban hagyták) volna inkább ki a Rinről szóló rész úgy, ahogy van.)
Szóval majd a végső kész terméket véleményezze a nép, ne a "demó" verziót, értem.

Quote from: SaiyaGin on 2012-06-17, 14:44:54

Délelőtt ezt is megnéztem.
Quote from: kada on 2012-06-17, 02:58:28
Moe piraten 24
11-es perc bombázó elsöprő győzelme...  :he:

Az új stílus engem is meglepett, kíváncsi vagyok, hogy miért nem ez az állandó stílusa.

Quote from: kada on 2012-06-17, 02:58:28
Plot twistek viszont gyengécskék voltak, még jó hogy nekik is FOOD IS SRS BSNS.
Csak nem hagyom abba ezt a sorozatot...  ^^"

Részben lehet, de [spoiler]Luca és az őt helyettesítő android esete[/spoiler] azért meglepett.
Én is többször gondolkoztam az elmúlt hónapokban, hogy abbahagyjam-e, de ezek a részek egészen tetszenek. Kár, hogy csak a végére kezdte el magát komolyan venni a sorozat.
Stealth Bomber hatékonyabb mint az in-your-face, ha nem pont az a lényeg?  ::)
Dun-dun-duuun fordulat a részben valahogy nem hatott meg egészen, furcsa volt és még egyéb, főleg az extra pár képkockányi "az ott meg mi" miatt.
Talán csinálnak vele még valami jót.
Sajnálni nem sajnálom hogy nem dobtam a sorozatot, de kiemelkedőBB pontszámot se fog nagyon kapni.

edit:
Ja igen, és anyuci mellett vajon ki volt ott? A végén még tényleg megcsinálják amiről szó volt?  ^^"

Megmurdel

Accel World 10 épp itt volt már az ideje h elkezdjenek harcolni erre ...  ^^" nah majd legközelebb

Cobra

Lesz majd harc...malackáért IRL...  :comp:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Leara

Hunter x hunter 35: ez volt az egyik fight, amit már az eleje óta nagyon vártam és eddig baromi jó  :whoah:. Hisoka meg...  :rotfl:
[spoiler][/spoiler]
MAL

chilip

Quote from: Leara on 2012-06-17, 23:44:43
Hunter x hunter 35: ez volt az egyik fight, amit már az eleje óta nagyon vártam és eddig baromi jó  :whoah:. Hisoka meg...  :rotfl:
[spoiler][/spoiler]

+1 nagyon élveztem én is

kada

#6437
Hyouka 09

ChitandaEruiel  :rotfl:
Most már két dolognak is a védőszentje lehet.
Srácok meg milyen udvariatlanok!

SaiyaGin

Uchuu Kotetsu x Uchuu Nodame 12: csimpánzok...  :lul:
Hyouka 9: ez most nem volt valami izgalmas. ::)

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-06-19, 10:43:43
Uchuu Kotetsu x Uchuu Nodame 12: csimpánzok...  :lul:
Nem nézem, mesélj!


Quote from: SaiyaGin on 2012-06-19, 10:43:43Hyouka 9: ez most nem volt valami izgalmas. ::)
Hát nem.  ^^"
Sőt, az addok még jól lettek idegesítőnek ábrázolva.  ^^"
Amit mondjuk jól megcsináltak, hogy elkezdtem agyalni rajta, és volt több megoldásom, aztán elkezdték kigolyózni, de van másik  ::)
Sikerült "bevonnia".
Ha a köv mystery hozza megint a szintet, akkor részemről semmi gond. (21 részes)

Megmurdel

Tasogare Otome x Amnesia 11 nah ennek is lassan vége :frown: ez a rész is jó volt bár jobban örülnék ha jönne a manga is [spoiler]ez ending meg nekem kicsit oroszosan kezdődött XD[/spoiler]

Member

Quote from: Megmurdel on 2012-06-19, 14:04:37
[spoiler]ez ending meg nekem kicsit oroszosan kezdődött XD[/spoiler]
Sok volt a vodka?

kada

Quote from: Member on 2012-06-19, 14:25:26
Quote from: Megmurdel on 2012-06-19, 14:04:37
[spoiler]ez ending meg nekem kicsit oroszosan kezdődött XD[/spoiler]
Sok volt a vodka?
Elfogyott a vodka és még mindíg hideg van?

SaiyaGin

Quote from: kada on 2012-06-19, 11:13:11
Quote from: SaiyaGin on 2012-06-19, 10:43:43
Uchuu Kotetsu x Uchuu Nodame 12: csimpánzok...  :lul:
Nem nézem, mesélj!

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=8865
Igazából olyan szörnyen különös esemény nem történt, csak az egyik, némileg csimpánzra emlékeztető szereplőről kiderült, hogy mielőtt jelentkezett volna asztronautának, csimpánzokat kutatott. Ezen kívül Kotetsu és Nodame asztronauta-változata elkezdett közelebb kerülni egymáshoz (az evés itt is fontos szerepet játszik, de itt a nő is tud főzni).

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-06-19, 15:04:18
Quote from: kada on 2012-06-19, 11:13:11
Quote from: SaiyaGin on 2012-06-19, 10:43:43
Uchuu Kotetsu x Uchuu Nodame 12: csimpánzok...  :lul:
Nem nézem, mesélj!

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=8865
Igazából olyan szörnyen különös esemény nem történt, csak az egyik, némileg csimpánzra emlékeztető szereplőről kiderült, hogy mielőtt jelentkezett volna asztronautának, csimpánzokat kutatott. Ezen kívül Kotetsu és Nodame asztronauta-változata elkezdett közelebb kerülni egymáshoz (az evés itt is fontos szerepet játszik, de itt a nő is tud főzni).
"Will this be enough?"  :rotfl:

11:
"az s2e6 után gagyi volt"
"What time is it" -> "Breakfast"
"naaa, ne legyen mindenki olyan csendben, ha most megkordul a gyomrom..."

Hát, köv részre kiváncsi vagyok, de még nem érdekel annyira hogy a hiányzó 9 vagy kevesebb részt bepótoljam.

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-06-19, 14:38:08
Quote from: Member on 2012-06-19, 14:25:26
Quote from: Megmurdel on 2012-06-19, 14:04:37
[spoiler]ez ending meg nekem kicsit oroszosan kezdődött XD[/spoiler]
Sok volt a vodka?
Elfogyott a vodka és még mindíg hideg van?
Nemtom lehet h sok volt de nekem tök olyan volt XD

...de nem nincs hideg ha az lenne akkor se fáznák hisz van vodkám...

kada

Medaka-box filler epizód, nem volt vészes végülis, és a végén már ott volt a múmia  :lazza:

Megmurdel

Végre eljutottam addig h befejezzem nekem mondjuk nem teccett ez a filler ep és kicsit sajnálom h csak 12 rész volt nem pedig 1 kicsit hosszabb sorozat de mind1 majd folytatják :D a múmia és társai meg majd jöhetnek a kövi évadba.

kada

Obasszus, most hogy mondod, egy szezonnyi szünet  :mad:
No sebaj, ha cserébe a minőség csak javulni fog, talán túlélhető.

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-06-23, 01:30:13
Obasszus, most hogy mondod, egy szezonnyi szünet  :mad:
No sebaj, ha cserébe a minőség csak javulni fog, talán túlélhető.
én tuti hiszen a manga elég sok boldogságot okozott eddig is de most XD