Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kada

#6660
Quote from: Darkstar on 2012-08-11, 23:52:33Kokoro
Szeressük az ilyet.  :Kiraly:
I laughed. HARD. It hurt. Should I feel bad? Also, not even halfway through the ep.

Also, need a larger desk.

chilip

Dog Days 06 - dat daemon king,

[spoiler]kiszabadul a fogságból és elmegy kukkolni  :lul: ott tudtam hogy szeretni fogom a búráját[/spoiler]

Darkstar

#6662
Quote from: kada on 2012-08-12, 00:56:51
HARD.
I see what you did there. And I understand.

Quote from: kada on 2012-08-12, 00:56:51
Also, need a larger desk.

Such small desk can't hold all DATs.
De egyébként nálam is kiveri a biztosítékot, hogy mindig, mindenhol Inabanal történik ez meg az. Még akkor is, amikor nem is tud róla.  :Kiraly:

SAO 06

Ez ep fénypontja  :he:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

#6663
Kokoro thanks for today's enjoyment please try to avoid the aggressive actions(especially towards police), the fighting, the damaging of the school property and the most important try to avoid sexual intercourse... if possible but i know you hardly can XD
Quote from: Darkstar on 2012-08-12, 01:26:31
SAO 06

Ez ep fénypontja  :he:
:tezsvir:

FIXED  ;)

kada

#6664
Quote from: Megmurdel on 2012-08-12, 02:17:37Kokoro thanks for today's enjoyment please try to avoid the aggressive actions(especially towards police), the fighting, the damaging of the school property and the most important try to avoid sexual intercourse... if possible but i know you hardly can XD
Hogy is van ez, minél többet beszél valaki valamiről hogy ne tedd...

Ennek ellenére! Kénytelen vagyok kihangsúlyozni!
Quote from: Megmurdel on 2012-08-12, 02:17:37please try to avoid the aggressive actions(especially towards police), the fighting, the damaging of the school property and the most important try to avoid sexual intercourse...
mert az nagyon rossz lenne, és nem akarunk ilyet látni.
Ideje megtisztítani az animeipart a pocsékul kivitelezett céltalan service-től, és jobban koncentrálni ilyesmikre mint
[spoiler]

  • Thought provoking themes
  • engaging dialogue
  • deep plot
  • strong family values
  • intelligent symbolism
  • morals of stories such as washing teeth every day. Twice. Trice!
  • character development
  • platinum visuals
  • compelling imagery
[/spoiler]
úgyhogy még egyszer, mielött elfelejtené bárki is,
Quote from: Megmurdel on 2012-08-12, 02:17:37please try to avoid the aggressive actions(especially towards police), the fighting, the damaging of the school property and the most important try to avoid sexual intercourse...

Linkelni kéne ezt a hasznos postot annak az öt jómadárnak, hátha a végén valami jó sül ki belőle.


valamit @DS : fogalmam sincs miről beszélszek

edit: volt néhány fölös "", biztos nyomdahiba.

Megmurdel


Darkstar

Ez a thread lassan hármunk játszóterévé válik. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#6667
Your problem, I see it not.
Quote from: Darkstar on 2012-08-12, 01:26:31
SAO 06
Ez ep fénypontja  :he:
^

Egyébként részemről valahol (na, aki ismer engem ki tudja találni, hol? ::)) eldöntöttem hogy ez a rész ZSENIÁLIS, és igazam lett!
Nagyon bejött.
Persze segít, hogy sok BS-t láttam már MMO-kat játszva.



Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cheesy

Sword Art Online ep. 6.

Remélem összeszedik magukat és mozdul is valamerre a történet, bár a köv rész címe nem sok jóval kecsegtet :/

kada

Quote from: Cheesy on 2012-08-12, 17:16:35
Sword Art Online ep. 6.
Remélem összeszedik magukat és mozdul is valamerre a történet, bár a köv rész címe nem sok jóval kecsegtet :/
Gyere, játszál velünk itt

Történet...
Szerintem nagyon szépen halad a történet, a háttérben egyre magasabb emeleteken vannak, az előtérben részről részre pedig hogy a játékosok hogyan birkóznak meg ezzel a szürreális helyzettel.
Ha nem lesz több évad, akkor majd az utolsó részekben ráérnek eljutni az utolsó szintre, ott szenvedni egy sort, és vagy kideríteni hogy
a) mi van RL
b) hogy van MÉG másik 100 szint
c) nem elég erősek, és BAD END

chilip

kicsit elkúrták a készítők, összesen volt 100 szint és volume 1 vége (+ ahogy nézem az anime vége is) az a 75. szinten történt/fog történni (elolvastam a light novel-t :P)

Darkstar

Kada, a másik topic alapján úgy látom kell neked némi SAO spoiler.  ;) Óvatosan, mert tényleg az. Warned, you have been

[spoiler]
Mondom tényleg spoiler
[spoiler]-a 75. szintig jutnak.
-Heathcliff = KoB leader = Kayaba és ő lett volna a mainboss a 100.-on
-Kirito erre rájön a duel és a lvl75 bossfight alapján, megpróbálja megvágni, erre kiderül, hogy HC-nek van egy kis "immortal" attribute-ja
-Erre HC felajánlja, hogy nyomjanak megint egy duelt, most halálig, és ha Kirito legyőzi, akkor game over
-Kirito bevállalja, de Asuna és ő is belehalnak, de Kirito HC-et is viszi magával.
-Mivel nem tellik el 10 sec Asuna, Kirito és HC halála között, ezért előbbi kettő végülis túléli, előbb beszélgetnek egyet HC-el, miközben messziről nézik, ahogy Aincrad széthullik, majd Kirito felébred a valóságban[/spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Szerintem az anime nem ér véget a SAO-val, mert elivleg két cour, szóval lesz ALO is talán.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

QuoteKada, a másik topic alapján úgy látom kell neked némi SAO spoiler.   Óvatosan, mert tényleg az. Warned, you have been
Akkor nem nyitom ki  :P

Prof. William

Quote from: Darkstar on 2012-08-12, 18:08:28
Kada, a másik topic alapján úgy látom kell neked némi SAO spoiler.  ;) Óvatosan, mert tényleg az. Warned, you have been

[spoiler]
Mondom tényleg spoiler
[spoiler]-a 75. szintig jutnak.
-Heathcliff = KoB leader = Kayaba és ő lett volna a mainboss a 100.-on
-Kirito erre rájön a duel és a lvl75 bossfight alapján, megpróbálja megvágni, erre kiderül, hogy HC-nek van egy kis "immortal" attribute-ja
-Erre HC felajánlja, hogy nyomjanak megint egy duelt, most halálig, és ha Kirito legyőzi, akkor game over
-Kirito bevállalja, de Asuna és ő is belehalnak, de Kirito HC-et is viszi magával.
-Mivel nem tellik el 10 sec Asuna, Kirito és HC halála között, ezért előbbi kettő végülis túléli, előbb beszélgetnek egyet HC-el, miközben messziről nézik, ahogy Aincrad széthullik, majd Kirito felébred a valóságban[/spoiler][/spoiler]

Ráadásul ha minden igaz az anime még ezután is folytatódni fog lesz az lesz csak igazán  a faja.

Darkstar

Persze. SAO-ból még valszeg lesz [spoiler]a Liz sidestory, Yui, kicsit több házasélet + az a horgászos rész, majd a lvl75 fight[/spoiler] és utána ALO
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cheesy

Szerintem egy nagyon jó táptalajt találtak és nagy tömegeket érdeklő világban, egy MMO-ban játszódik a történet.
Viszont én kicsit sajnálom, hogy a szereplők "mikromanagelésével" megy el az idő, nem pedig egy nagy adag hack'n'slash, adventure. Jó, ez a téma közel áll az anime világhoz, hogy lassan ismerjük meg a szereplőket, egyhe romance szál persze.
Sőt lehet én fogom fel rosszul és értékelnem kellene, ahogy egy egész epizód megy el egy addig ismeretlen feature vagy bug kitárgyalására, amit a SWO rendszerében találtak...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#6681
Quote from: Cheesy on 2012-08-12, 20:16:41Viszont én kicsit sajnálom, hogy a szereplők "mikromanagelésével" megy el az idő, nem pedig egy nagy adag hack'n'slash, adventure. Jó, ez a téma közel áll az anime világhoz, hogy lassan ismerjük meg a szereplőket, egyhe romance szál persze.
Sőt lehet én fogom fel rosszul és értékelnem kellene, ahogy egy egész epizód megy el egy addig ismeretlen feature vagy bug kitárgyalására, amit a SWO rendszerében találtak...
Szerintem meg pont ezér jó.
Gondolj bele, amikor előkerül egy bug, akkor méginkább szó szerint az életükkel játszanak a főhősök ha figyelmen kívül hagyják. Amennyire tudják, bárkit megölhetnek bárhol a lootért, nem lehet többé biztonságban aludni, csak váltott őrségben, csapatban. Ha a főhős ezt nem tudja megoldani, oda a játékstílusának, vagy az életének. (más kérdés hogy én rögtön felajánlanám a csajnak hogy megvédem, és aztán jöhet a fanfic)
PK klánt meg gondolom fel se kell hoznom, hányszor előkerültek már... Nem csak a főhősök, de a PKsok is az életükkel játszanak.

Hack 'n Slashből ezek után 100 szintnyire aki vállalkozna folyamatosan, szinte pihenés nélkül törtetne előre/fel, az pszihopata.
Vagy meg akar halni.

Hányan döntöttek úgy, hogy ki se mozdulnak a kezdőterületről? Nekik "van eszük". Persze vitatható...  ::)

Darkstar

Én tuti nem ülnék Starter cityben...  ;)

Egyébként asszem kb 2000en
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-08-12, 20:36:53
Én tuti nem ülnék Starter cityben...  ;)
és ha van egy Asssunád, és úgy működik a cucc?  :lazza:

én se, mennék level 1 monsztákat farmolni.
Valamit ki kéne találni PK-k ellen, és mellesleg jól lemaradva követni a frontvonalat.

Darkstar

Megfontolandó.

Egyébként pk ellen jó a teleport crystal, ha az illető nem totál hülye.

Egyébként meg ezért kell a front közelében lenni, hogy utána ha visszamész lolihuntingra egy kissebb szintre, körberöhöghesd a pkzókat.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

#6685
dettó annak igazán nincs semmi értelme gondolom h ott basszamk a rezet minden nőnemű karaktert  :D ... a PK-k ellen meg azt lehetne amit mondtál már korábban (kb 15 perce a váltott őrséget pölö) a morbid megoldása h azokra guildet csinálni (de ez valszeg nem vezetne sehova)

Edit: nah a cenzúra is megvan hiszen nem is olyan rég esett erről szó :D

kada

Quote from: Darkstar on 2012-08-12, 20:44:09Egyébként meg ezért kell a front közelében lenni, hogy utána ha visszamész lolihuntingra egy kissebb szintre, körberöhöghesd a pkzókat.  :Kiraly:
Vajon mi minden játékmechanika... PvP will never be the same again

@megmurdel: nem a rezet  :angyali:

Vajon hány keselyű maradt csak azért le, hogy vígaszt nyújtson?

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-08-12, 20:46:16
Vajon hány keselyű maradt csak azért le, hogy vígaszt nyújtson?
[spoiler=just math]kb 2K maradt ott akkor tételezzük fel hogy a fiúk(férfiak) vannak többségben legyen 70 és 30 % az eloszlás tehát 1400(férfi) 600(nő) vegyük le 20 férfit mer mi azt hisszük h buzik homoszexuálisak a maradékból levehetünk 757-et mert azok gyökerek azaz maradt 623 értelmes fiatalember tételezzük fel h a fele bekerül a FRIENDZONE halmazába maradt 311.5 férfi és ők osztozhatnak a lányokon tehát 311.5/600 minden értelmes férfire jut ~1.92 nő(az itt megjelent számítások miatt felelősséget nem vállalok)[/spoiler]

Darkstar

Quotelegyen 70 és 30 %

Te se sok MMO-t játszottál, mi?  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-08-12, 22:02:48
Quotelegyen 70 és 30 %

Te se sok MMO-t játszottál, mi?  :D
nagylelkűségem hiába való volt...
bevallom h nem de am én sokkal többet láttam mint amennyinek lennie kéne az eddigi epizódok alatt :D