Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-08-12, 22:08:48
Quote from: Darkstar on 2012-08-12, 22:02:48
Quotelegyen 70 és 30 %

Te se sok MMO-t játszottál, mi?  :D
nagylelkűségem hiába való volt...
bevallom h nem de am én sokkal többet láttam mint amennyinek lennie kéne az eddigi epizódok alatt :D
Most őszintén, az "operatőr" helyében a legtagbaszakadtabb fickókra nyeszlettebb geek srácokra zoomolnál?  ::)

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-08-12, 23:01:39
Most őszintén, az "operatőr" helyében a legtagbaszakadtabb fickókra nyeszlettebb geek srácokra zoomolnál?  ::)
hát persze hogy nem  ^^" ha csak azok lennének nem is nézném a sorozatot... de más se :D egyszerű egyenlet no girls= no viewers=no income

kada

#6692
Quote from: Megmurdel on 2012-08-12, 23:44:52
Quote from: kada on 2012-08-12, 23:01:39
Most őszintén, az "operatőr" helyében a legtagbaszakadtabb fickókra nyeszlettebb geek srácokra zoomolnál?  ::)
hát persze hogy nem  ^^" ha csak azok lennének nem is nézném a sorozatot... de más se :D egyszerű egyenlet no girls= no viewers=no income
Én speciel még elviselném a heti egy részt ha reális MMO-demográfiai és egyéb statisztikai alapokra helyeznék, de lehet hogy beszendvicselném Kokoro és Joshiraku közé, önvédelemből.

Anyagilag valsz csőd lenne nekik persze.

Muv-Luv 7:
So much tsun

Darkstar

Nobuna 06

Párszáz (ezer?) arctalan / névtelen és nem mellesleg férfi harcos megint felkerült a KIA listára, de ezt már megszoktuk.  :Kiraly:
És megint kaptunk egy tonna gif/stich alapanyagot.

Na és ki lesz jövő héten?

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-08-13, 00:20:50
Nobuna 06

Párszáz (ezer?) arctalan / névtelen és nem mellesleg férfi harcos megint felkerült a KIA listára, de ezt már megszoktuk.  :Kiraly:
És megint kaptunk egy tonna gif/stich alapanyagot.

Na és ki lesz jövő héten?

[spoiler][/spoiler]
már megint ezek a számok :D
Goemon hogy megszivatta már Saru-t
nem rossz de nekem ezen a cicán akadt meg a szemem
[spoiler][/spoiler]

Cobra

BTW SAO-ban miért esznek meg alszanak?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Megmurdel

#6696
Quote from: Cobra on 2012-08-13, 00:44:56
BTW SAO-ban miért esznek meg alszanak?
food replenish HP, probably sleeping do the same

Edit: esetleg még agyukat manipulálja h az agyuk ne éhezzen :D

Darkstar

#6697
Quote from: Cobra on 2012-08-13, 00:44:56
BTW SAO-ban miért esznek meg alszanak?
Hogy ne őrüljenek bele a semmibe.
Éhesek lesznek, de éhenhalni nem tudnak, és alvásra sincs szükségük.
Fürdésre sem, de mégis van, aki tartja a "szokást".

Maburabu 07

QuoteSo much tsun
Dat.
Illetve DATs.

Yuuya meg tompább, mint egy kés, ami valaha is anyám kezébe került, és ez nagy szó.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-08-13, 01:00:20Yuuya meg tompább, mint egy kés, ami valaha is anyám kezébe került, és ez nagy szó.
Ha valaha is mindraep BETA jön, őt küldik majd ellene mint titkos csodafegyver!
Azért a csaj is félelmetes volt a végén, jól összeillenek...  ^^"

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Quote from: chilip on 2012-08-12, 08:37:32
Quote from: Kraivan on 2012-08-12, 07:20:34
Köv peccs:
http://frostshock.eu/featured/2012/08/10/1-04-systems-preview/

sztem kicsit eltévedtél a topicokban :D
Upsz...

Quote
Hogy ne őrüljenek bele a semmibe.
Éhesek lesznek, de éhenhalni nem tudnak, és alvásra sincs szükségük.
Fürdésre sem, de mégis van, aki tartja a "szokást".
Nem sok keleti mmo-t játszottál. Annyi apróságra szeretnek jutalmazó timesinket adni.

Amúgy nagyon tetszetős anime. Csak az első részben kijelentik, h mindenki warrior.
Engem amúgy az érdekelni, h a való világban mit csináltak a testükkel? Az aksi nem merül le? Meg most párezer játékos mesterséges gépre van kapcsolva? Vagy a családnak fel se tűnt, h fiuk saját ürülékében aszalódik 2 hónapja?
1 5 pernyi valamit szívesen elnéznék erről, mert az első rész arról szólt, h 4 hónapig lépett 8 szintet bétában, erre kaja, pia, és sisakaksi [spoiler]na ki fogja rosszul tagolni ezt a szót?[/spoiler]nélkül hónapok óta kockulnak.




chilip

kórházba van mindenki, katéter, infúzió, kómás állapot, sisak-aksi meg folyamatosan töltve van :P

Kraivan

Quote from: chilip on 2012-08-13, 10:59:24
kórházba van mindenki, katéter, infúzió, kómás állapot, sisak-aksi meg folyamatosan töltve van :P
Mondjuk a szállítás és az emberi rész az ok.
De a folyamatos netkapcsolatot h oldották meg? Vagy wifi van lag nélkül, vagy a játék saját nethálózattal rendelzeik.
Jó... tudom a kutyát nem érdeklik ezek a kérdések, csak a kishárEm, akik karddal hadonásznak mutogassák a tankolós tangát. :P
http://www.youtube.com/watch?v=OTGh0EMmMC8

Darkstar

2 óra disconnect még nem halálos (ha a geart közben nem akarják levenni), ezért tudták őket kórházba szállítani, és az akksi is ezért van, a Nervgear amúgy hálózatról megy.
És nem katétert használnak, hanem spéci zseléágyat, ami lebontja a keletkező melléktermékeket.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Quote from: Darkstar on 2012-08-13, 12:11:24
2 óra disconnect még nem halálos (ha a geart közben nem akarják levenni), ezért tudták őket kórházba szállítani, és az akksi is ezért van, a Nervgear amúgy hálózatról megy.
És nem katétert használnak, hanem spéci zseléágyat, ami lebontja a keletkező melléktermékeket.
Erről lemaradtam vagy manga?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

De amúgy a sorozatban is volt talán róla szó hogy kórházba kerültek.

Leara

Hunter x hunter 43: örömmel láttam, hogy nem vitték túlzásba a cenzúrázást és egész sok vér volt ebben a részben  :cool:... ez reményt ad a jövőre nézve. Eddig amúgy nagyon bejön a Yorkshin arc, de úgyis elfogult vagyok :D.
MAL

Cloud

SAO 6. rész.


Jöhetne most már valami harc is. :)  De amúgy jó rész volt. :)

Darkstar

YRYR 07

Oh god...
Akane-nál szakad el végleg a cérna. Komolyzene, tea, és a "többi"...  :lul:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Quote from: Cloud on 2012-08-13, 20:08:02
De amúgy a sorozatban is volt talán róla szó hogy kórházba kerültek.

Az LN -ben a GM még mondja is az elején hogy már minden lehetséges médián keresztül értesítette a kormányt/kórházakat/lakosságot stb-t hogy mi a teendő a NewGear viselőkkel.

A SAO szinte tökéletesen szimulálja a valóságot. Az agyuk ébren van amíg játszanak a játékban szóval sztem az alvás ugyanúgy szükséges nekik is mint nekünk.Mi is azért alszunk mert (többek között) elfárad az agyunk.  Ha a játékban alszanak akkor az agyuk is alszik.  A kaja csak ilyen feature ami élethűbbé teszi a dolgokat. A mindennapi rutin látszatát kelti. Az állandó netkapcsolat meg... végül is 2022-ban járunk ráadásul japánban, szóval nem hiszem hogy ez gond lenne. Lassan már most és itt sem az.

SaiyaGin

Space Brothers 20: végre, lassan vége lesz a harmadik tesztnek.

Megmurdel

Binbougami ga! 07 a gomboknak sosincs ekkora szerencséjük :D [spoiler][/spoiler]

SaiyaGin

Sword Art Online 04: a héten kezdtem el nézni a sorozatot, eddig tetszik. Kirito nem egy szerencsétlen idióta, de azért nem is beképzelt bunkó. Amikor a rész végén lerendezte a bandát...  :lazza:
Ja, és
Quote from: Xzone on 2012-08-03, 13:48:00
Én nagyon röhögtem a rész elején, amikor drámai módon meghal a sárkány, és a lány másfél percen keresztül csak a "PINA" szót ordibálja :lul:
:tezsvir:

Darkstar

Kirito egy cseszett nagy gary stu, de ez van.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

#6715
Quote from: SaiyaGin on 2012-08-16, 22:20:16
Quote from: Xzone on 2012-08-03, 13:48:00
Én nagyon röhögtem a rész elején, amikor drámai módon meghal a sárkány, és a lány másfél percen keresztül csak a "PINA" szót ordibálja :lul:
:tezsvir:
Miféle fantáziátok van.  :ejj:
http://kakofon.blog.hu/2011/09/24/pina_23


Megmurdel

Quote from: Kraivan on 2012-08-17, 08:54:08
Quote from: SaiyaGin on 2012-08-16, 22:20:16
Quote from: Xzone on 2012-08-03, 13:48:00
Én nagyon röhögtem a rész elején, amikor drámai módon meghal a sárkány, és a lány másfél percen keresztül csak a "PINA" szót ordibálja :lul:
:tezsvir:
Miféle fantáziátok van.  :ejj:
http://kakofon.blog.hu/2011/09/24/pina_23
még egyet is értenék ha spanyol lennék de nem vagyok szal én maradok a magyar verziónál és :lul:

Megmurdel

#6717
To Love-Ru:Darkness OVA 01  :Kiraly:
[spoiler]
QuoteMOMO


Haruna as a cat being washed by Rito



Mikan losing control to Celine's pollan


[/spoiler]

Edit: Campione 07 episode approved shortfalls compensated  :angyali:

Darkstar

SAO 07

Hát, ezt két részbe kellett volna, egy csomó apróság kimaradt, amitől az egyébként is asspull dolgok kétszer annyira asspullnak hatnak, és nem mellesleg Kirito is kétszer annyira gary stu-nak látszik, mint kéne. Amúgy nem volt rossz, a következő rész meg a cím alapján [spoiler]a Kirito vs HeathCliff duel lesz Anonnal egyeztetés után valszeg mégsem. Kifelejtettem egy fontos pontot. :D[/spoiler]

Campione 07

QuoteEdit: Campione 07 episode approved shortfalls compensated

Még nem teljesen, de haladnak.
Mariya sure got his sword up and hard.  ;)

Egyébként tetszik ez a running gag, hogy minden részben lenulláznak valami híresebb épületet.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2012-08-19, 03:45:38
SAO 07

Hát, ezt két részbe kellett volna, egy csomó apróság kimaradt, amitől az egyébként is asspull dolgok kétszer annyira asspullnak hatnak, és nem mellesleg Kirito is kétszer annyira gary stu-nak látszik, mint kéne. Amúgy nem volt rossz, a következő rész meg a cím alapján [spoiler]a Kirito vs HeathCliff duel lesz Anonnal egyeztetés után valszeg mégsem. Kifelejtettem egy fontos pontot. :D[/spoiler]

Aszondod, érdemes lenne nekiülni a regénynek?