Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-08-19, 03:45:38
Campione 07

QuoteEdit: Campione 07 episode approved shortfalls compensated

Még nem teljesen, de haladnak.
Mariya sure got his sword up and hard.  ;)

Egyébként tetszik ez a running gag, hogy minden részben lenulláznak valami híresebb épületet.
egy epizódba most ennyi oktatás kielégítő volt :D úgyhogy a többibe több ne legyen [spoiler]de kevesebb se..[/spoiler]
az meg már csak a ráadás :D de kifaszt érdekel h ledőlnek  a nevezetességek...mer eddig nem nagyon panaszkodott senki se :lul:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Hagure 07 Swimsuit Beach Tag... nothing more to say  :szemuveges:

Darkstar

Koichoco 5-6

Fuck you, olymipcs.

Kár, hogy Ooshima nem ért Mii-chan levelének (novellájának?) a végére, és amit elolvasott, abból meg nem vette az adást. Pedig reménykedtem.
De amúgy jó részek voltak, végre poorfag is örülhetett is egy kicsit.
Satsuki viszont lehetne kicsit többet.

Nobuna 07

Különösebb nem történt, de ebben az egy részben több volt a stiching material, mint eddig összesen.  :Kiraly:
Az OST amúgy tetszeni fog, jó a BGM.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

SOA 7. rész.


Hát Kirito a nagy kujon. Felszed mindenhol egy csajt. :DDD

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-08-20, 02:37:28
Koichoco 5-6

Fuck you, olymipcs.

Kár, hogy Ooshima nem ért Mii-chan levelének (novellájának?) a végére, és amit elolvasott, abból meg nem vette az adást. Pedig reménykedtem.
De amúgy jó részek voltak, végre poorfag is örülhetett is egy kicsit.
Satsuki viszont lehetne kicsit többet.

Nobuna 07

Különösebb nem történt, de ebben az egy részben több volt a stiching material, mint eddig összesen.  :Kiraly:
Az OST amúgy tetszeni fog, jó a BGM.
Amilyen egy clumsy bitch nem csodálom, a részek egész jók voltak de főleg azért mert volt 1 kis szünet és már nagyon hiányzott. Satsuki jah lehetne többet de Hazuki-t se bánom.

Mikor Nobuna mondta neki h ne fürgyé le készüljön az estére már gondolkodtam h kit fog odaküldeni h kibasszon vele. :D

Darkstar

Quote from: Megmurdel on 2012-08-20, 10:00:27
Mikor Nobuna mondta neki h ne fürgyé le készüljön az estére már gondolkodtam h kit fog odaküldeni h kibasszon vele. :D
Nem mellesleg  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-08-20, 13:09:31
Nem mellesleg  ;)
(ignorance kicks me in the face) :jee: azt már mondjuk leshetjük de hát ha hasonló eredményeket mutat fel Saru akkor nem lesz probléma

SaiyaGin

Uchuu Kyoudai 21: ez végre egy egész érdekes rész volt, különösen, hogy nem derült ki már az elején, hogy ki is a két szerencsés nyertes. [spoiler]Illetve a végén se. :D[/spoiler]
Egyébként nem csak érdekes rész volt, hanem minőségi is.

kada

#6729
Újra itthon!  :whoah:
(persze szinte csak a netem miatt)
Quote from: SaiyaGin on 2012-08-19, 10:41:29
Quote from: Darkstar on 2012-08-19, 03:45:38
SAO 07

Hát, ezt két részbe kellett volna, egy csomó apróság kimaradt, amitől az egyébként is asspull dolgok kétszer annyira asspullnak hatnak, és nem mellesleg Kirito is kétszer annyira gary stu-nak látszik, mint kéne. Amúgy nem volt rossz, a következő rész meg a cím alapján [spoiler]a Kirito vs HeathCliff duel lesz Anonnal egyeztetés után valszeg mégsem. Kifelejtettem egy fontos pontot. :D[/spoiler]

Aszondod, érdemes lenne nekiülni a regénynek?
Csak abba a hibába ne ess, mint én.
Világvégére vonatútra pakoltam be, lelkesen olvastam ártatlan tekintettel.
Mivel nem ismertek sokan csak úgy megjegyzés: állítólag fapofa vagyok.

Na erre tessék elképzelni a soktucat fokos kánikulában vonaton bőrkabátos (ez van, egy óra alatt elfogyott a kajám, és ha éhes vagyok fázom), szakállas kopasz fazont ülni veled szemben, ahogy a szeme egyre fürgébben mozog, az orrcimpái egyre jobban kitágulnak, esetleg a füle is vörösödik TALÁN, légzése egyre gyorsul és hangosabb... úgy hogy egész csinos hölgy vagy, nincs veled senki, a következő megálló jóóó messze, teremtett lélek sincs a közelben.
...
Ja, és nem az a rész volt, amit DS idézett, azon szemrebbenés nélkül végig tudtam menni.

hanem
edit: meh, még a spoiler keresése alatt elszállt a net   :frown:
[spoiler]"Ah, it's already three. It's late, but let's eat lunch."
"What!?"
I couldn't hide my excitement.
"I-Is it handmade!?"
Asuna smiled wordlessly and quickly manipulated her menu. After getting rid of her glove, she called forth a small basket. So there was definitely one good thing about partying with her—as I thought this rudely, Asuna suddenly glared at me.
"...what bad ideas were you thinking just now?"
"N-Nothing. More than that, let's eat."
Asuna pouted, but nevertheless took two paper packages out of the basket and then handed one over to me. I opened the package and found a sandwich made with lots of vegetables and grilled meat stuffed between two thin slices of round bread. An aroma similar to pepper came from it. Suddenly, I felt really hungry and I took a large bite.
"It's...really good..."
I bit into it twice, thrice in a row, and then uttered my sincere appreciation. The shape seemed somewhat European, like the food that the NPC restaurants offered, but the taste was different. The slightly sour and sweet flavor was definitely similar to the Japanese fast foods that I had eaten until two years ago. I ate the huge sandwich quickly, feeling like I was going to cry from the nostalgic taste.
After finishing the last piece and downing the tea that Asuna gave me, I finally gave a sigh.
"How did you manage this flavor...?"
"It's the result of a year of training and experimentation. I made it after analyzing the data on how alllllllll of the herbs affect the taste reproduction engine. This is glogwa seed, shuble leaf, and calim water."
As Asuna said this, she took out two small bottles from the basket, opened one of them, and stuck her index finger in. The finger came out with some indescribable substance on it that was sticky and purple.
Then she said,
"Open your mouth."[/spoiler]

SaiyaGin

 :lol:

[spoiler]35-40 fokban bőrkabát  :zomg:[/spoiler]

Darkstar

Quote from: kada on 2012-08-23, 01:10:38
Na erre tessék elképzelni...
:Kiraly:

[spoiler]Nem tudom, hol jársz benne, de nálam a házasélet jellemzése, illetve az azt megelőző "félreértés" ütötte ki párszor a biztosítékot. És én is tömegközlekedésen olvastam leginkább azt a részt. :D[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-08-23, 10:48:02[spoiler]35-40 fokban bőrkabát  :zomg:[/spoiler]
Írtam hogy furcsa dolgok történnek velem azon állapotban, meglep?  ::)
Egyébként amikor pár falunyit meg szántóföldet kellett gyalogolnom mert Volánnak a puszta közepei vasutállomáshoz kimenni luxus, na ott már rendes halandó emberként működtem.
Quote from: Darkstar on 2012-08-23, 11:43:19
Quote from: kada on 2012-08-23, 01:10:38
Na erre tessék elképzelni...
:Kiraly:
[spoiler]Nem tudom, hol jársz benne, de nálam a házasélet jellemzése, illetve az azt megelőző "félreértés" ütötte ki párszor a biztosítékot. És én is tömegközlekedésen olvastam leginkább azt a részt. :D[/spoiler]
9 napot voltam net nélkül.
Muvluv extra unlimited és alter(nem sorszámos) *IS* megvolt még mellé.

Quote from: Darkstar on 2012-08-19, 03:45:38
SAO 07
Hát, ezt két részbe kellett volna, egy csomó apróság kimaradt, amitől az egyébként is asspull dolgok kétszer annyira asspullnak hatnak, és nem mellesleg Kirito is kétszer annyira gary stu-nak látszik, mint kéne. Amúgy nem volt rossz, a következő rész meg a cím alapján [spoiler]a Kirito vs HeathCliff duel lesz Anonnal egyeztetés után valszeg mégsem. Kifelejtettem egy fontos pontot. :D[/spoiler]
+1, nagyon elsiették, már az elején az igéretet nagyon hiányoltam, és aztán se lett jobb.
Remélem nem folytatják ezt a veszett tempót.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-08-23, 13:41:49
Vélemény a Muvluv alt-ról?  :D
Másik reagot kapsz helyette most
Quote from: Darkstar on 2012-07-27, 05:47:08habár az extra csak egy hagyományos hárem VN, szóval olyan semmilyen. Bár állítólag az alternative után tele van utalásokkal, szóval majd valamikor végigtolom mégegyszer.
Tényleg rakat utalás van még az Extrában, de...
De ezért újból végigtolni?
Hááát... végülis más az izlésünk, elég alacsony hatékonysággal korruptálsz, úgyhogy nem tudom megtippelni neked mennyire tetszene.

Unlimiteddel mit kezdtél?

Darkstar

Hogy értve mit kezdtem vele? Végigpörgettem viszonylag gyorsan, asszem 2+1 route-ot játszottam meg.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-08-23, 22:00:49
Hogy értve mit kezdtem vele? Végigpörgettem viszonylag gyorsan, asszem 2+1 route-ot játszottam meg.
Na majd a játék topicba, ha már ott ismertetted.
(egyébként nem láttam név szerint említve, ezért kérdeztem hogy megvolt-e az unlock, de gondoltam hogy igen)

Quote from: kada on 2012-08-12, 23:57:25Muv-Luv 7:
So much tsun
Most meg jön a dere?

SaiyaGin

Moyashimon 8: most jön az, hogy
[spoiler]Haruka annyira leissza magát, hogy ezzel elijeszti magától a vőlegényét? :D[/spoiler]

Megmurdel

Koi to... 07
[spoiler]Yuu-kun why u no make a move?
gay bastard why u no die?

and that's what Satsuki should said: Amuse me Outlawjima.[/spoiler]

Darkstar

Quote from: Megmurdel on 2012-08-24, 16:51:40
Yuu-kun why u no make a move?
De most őszintén, kire?
Mii-chan, Satsuki és Aomi közül hogy lehet választani?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-08-24, 17:05:29
Quote from: Megmurdel on 2012-08-24, 16:51:40
Yuu-kun why u no make a move?
De most őszintén, kire?
Mii-chan, Satsuki és Aomi közül hogy lehet választani?
sorsolással.... jobbat nem tok kitalálni :D
de fektethetne bele 1 kis energiát most már...
és milyen jó is lenne ha Hazuki-nak is több esély lenne

Darkstar

#6741
Na, én csak most néztem meg a 7. részt.
MMMMMMMM, dat Satsuki. És a preview alapján kapunk még.  :whoah:

Ed.: delicious stitch
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-08-25, 00:58:12Na, én csak most néztem meg a 7. részt.
Volt aki még nálad is lassabb, a hatos résszel együtt néztem meg most.

Továbbra is kellően sok a hülye humor és kaja emlegetés hogy elhigyem, ezért nézem  ::)
Úgyhogy a 8-as részeknél esedékes második drophullámot is túléli.
Talán.

Hagure Yuusha:
Egyfelöl szépen visszaköszön az egyik eltemetett plotszál, és ennek örülök.
Továbbá az előző részben is volt egy másik, kettővel elöbb vagy mikor egy harmadik tikokzatos utalgatás.
Másfelöl viszont az epizód nagy részét a PLOT tette ki, töltötte be és ki a monitorom 1980-as felbontását.

Megmurdel

Imouto 06
just perfect....
07
:ejj:[spoiler][spoiler=Ikusu]erre sem mozdult még rá pedig tálcán kínálja magát :D[/spoiler]

+ finally a good idea which can solve that stupid problem but when he said mucus membrane he meant inside your mouth not your vagina silly girl  :lul:[/spoiler]

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-08-25, 16:42:13Imouto
Nem néztem mióta Ikuszu "gyakorolni" akart még amikor a két csajszi erős(ebb)en félreértette a helyzetet, és azt mondod azóta se javult? (már a srác, a csaj látom hogy... látom)

:ejj:

Megmurdel

oh lol akkor csak annyiról maradtál le hogy[spoiler]cserélgetik h éppen ki baszakszik vele azzal h tetteti h a kishúga  :D de am ugyan olyan pöcs ^^" de ezt már láthattad az előző postból is[/spoiler]

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-08-25, 20:41:20
cserélgetik [...]
:he:

Hyouka 18:
[spoiler=kép][/spoiler]
The pity in her eyes.
It buuurns.
[spoiler]Oreki kiváncsi lett.
Satoshi és a barátnője frászt kaptak.
Chitandaeruliel meg persze módfelett kiváncsi lett hogy mirefel lett kiváncsi Oreki.[/spoiler]

Furcsa rész volt a lezárással. De nem utálom az ilyet.

kada

Sword Art Online 8



Ki vitatja hogy megérte a két év a srácnak?
És ez még nem minden!

Megmurdel

#6748
Quote from: kada on 2012-08-25, 22:11:15
Quote from: Megmurdel on 2012-08-25, 20:41:20
cserélgetik [...]
:he:
yep ez az egy szó összegzi az egészet :D am most sztem bár ez eléggé egyértelmű szal most....[spoiler]wait for it...[spoiler]Rinka kavargatja a szart :D[/spoiler][/spoiler]

Edit: most must watch SAO 08 ...Done
hát télleg megérte neki :D

Darkstar

In b4 glop.

Végre kezdődik, bár a full dere mode Asuna-t nem tudom, hogy fogja viselni a szívem. :D

[spoiler]Következő ep Kradil gyilok és kiss? My body is not ready. At all.[/spoiler]

Campione 08

Azt hiszem, megvan a következő óraadó.  :__devil:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん