Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: Darkstar on 2012-08-26, 01:55:55
In b4 glop.

Végre kezdődik, bár a full dere mode Asuna-t nem tudom, hogy fogja viselni a szívem. :D

[spoiler]Következő ep Kradil gyilok és kiss? My body is not ready. At all.[/spoiler]
glop: does not compile
deresuna: másnak ilyen finomat "főzött", most már jöhet bármi. Még a BR EXTRA is.
spoiler: lásd előző, bring it on!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

#6752
Quote from: Darkstar on 2012-08-26, 01:55:55
Campione 08

Azt hiszem, megvan a következő óraadó.  :__devil:
Indeed  :szemuveges: still not the one i'm waiting for...well fuck just do it alot next time

Edit: Chiyu [spoiler][/spoiler]

kada


Cobra

SAO-ban hova rohannak ennyire, hogy átugrottak több, mint 1 évet?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

AZ LN is ilyen, bár az egyből egy 2 éves skippel kezd, és utána másik vol dolgozza fel a mellékszálakat (Yui, Liz, etc). Ezt az animében valamelyest sorbarendezték, de így is vannak benne ugrások.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Quote from: kada on 2012-08-26, 02:36:22
Quote from: Darkstar on 2012-08-26, 02:21:15
Quote from: kada on 2012-08-26, 02:15:18
glop: does not compile
Nigga you better be shittin' me
take a guess

Quote from: Darkstar on 2012-07-29, 01:17:22
Ahelyett kapsz inkább kis olvasnivalót. :D

Amit tudni kell róla: eredetileg, amikor webnovell-ként futott a cucc, része volt a storynak, viszont a dengeki-féle, megjelent lightnovelből - érthető okok miatt - kimaradt.
Tehát hogy mennyira canon, mindenki maga dönti el. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-08-26, 19:12:51
Quote from: kada on 2012-08-26, 02:36:22
Quote from: Darkstar on 2012-08-26, 02:21:15
Quote from: kada on 2012-08-26, 02:15:18
glop: does not compile
Nigga you better be shittin' me
take a guess

Quote from: Darkstar on 2012-07-29, 01:17:22
Ahelyett kapsz inkább kis olvasnivalót. :D

Amit tudni kell róla: eredetileg, amikor webnovell-ként futott a cucc, része volt a storynak, viszont a dengeki-féle, megjelent lightnovelből - érthető okok miatt - kimaradt.
Tehát hogy mennyira canon, mindenki maga dönti el. :D
vaaaa...

Cloud

SAO 8.rész.


Az a dög a végén keménynek tűnik. :D

Darkstar

[spoiler]Az is, de Kirito jól fel fogja szecskázni DW-el  :Kiraly:[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#6760
Quote from: kada on 2012-08-26, 20:52:23vaaaa...
...aaazzz!
Quote from: Cloud on 2012-08-26, 21:23:31
SAO 8.rész.
Az a dög a végén keménynek tűnik. :D
Ugyanmár, még csak a 74-es szint, tuti nem olyan vészes mint a következő 26, meg egyébként is még csak most kezdtek a monszták kiszámíthatatlanabbak és ütősebbek lenni.

...oh wait

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada


Cloud

Quote from: Darkstar on 2012-08-26, 21:26:16
[spoiler]Az is, de Kirito jól fel fogja szecskázni DW-el  :Kiraly:[/spoiler]

Gondolom, de előtte biztos megizzad kicsit. :D

kada

Quote from: Cloud on 2012-08-26, 22:59:46
Quote from: Darkstar on 2012-08-26, 21:26:16
[spoiler]Az is, de Kirito jól fel fogja szecskázni DW-el  :Kiraly:[/spoiler]

Gondolom, de előtte biztos megizzad kicsit. :D
Gary Stu? ::)
Először izzad, aztán eldönti hogy megmondja mindenkinek hogy valójában balkezes.

Darkstar

#6765
Nobuna 08

Hm

Dark, hard and white gooey stuff on it


Kononaka 07

The oujo has fallen  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Kokoro 08 már annyira nem vicces ^^" [spoiler]ugyh remélem legalább ebből a trip-ből kihoznak valami pozitívumot[/spoiler]

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-08-27, 10:15:59
Kokoro 08 már annyira nem vicces ^^" [spoiler]ugyh remélem legalább ebből a trip-ből kihoznak valami pozitívumot[/spoiler]
Eddig olyan nagyon vicces volt?

Hagure Yuusha 08
Miyu
Igazán felnőhetne a ruhájához és származásához.  ::)
Meg a képzelőerejéhez  :angyali:

A rész mintha nyomokban plotot is tartalmazott volna.  ::)

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-08-27, 01:40:54
Nobuna 08

Hm

Dark, hard and white gooey stuff on it



:lul:
Quote from: kada on 2012-08-27, 18:47:19
Quote from: Megmurdel on 2012-08-27, 10:15:59
Kokoro 08 már annyira nem vicces ^^" [spoiler]ugyh remélem legalább ebből a trip-ből kihoznak valami pozitívumot[/spoiler]
Eddig olyan nagyon vicces volt?

Jah ep 6 ig még nevettem is kicsit.... de most mindenki a fuck you all, leave me alone-t tolja és ez így még unalmas is

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-08-28, 00:36:36
Quote from: kada on 2012-08-27, 18:47:19
Quote from: Megmurdel on 2012-08-27, 10:15:59
Kokoro 08 már annyira nem vicces ^^" [spoiler]ugyh remélem legalább ebből a trip-ből kihoznak valami pozitívumot[/spoiler]
Eddig olyan nagyon vicces volt?

Jah ep 6 ig még nevettem is kicsit.... de most mindenki a fuck you all, leave me alone-t tolja és ez így még unalmas is
[spoiler]Gyakorlatilag hatos résztől kezdve folyamatosan mindraep megy az én olvasatomban (jobban mint eddig).
Persze-persze, Inaban rámmászna nagyon szomorú lennék  ::), de egyébként az eddigi [arra ébred hogy másik testben van (boooobies)] helyett arra ébred hogy épp valamit csinált amit normál körülmények közt nem tenne meg...

Kedves ismerősödnek elmondani mi mindent tudsz valójában "élete párjáról"? Check
Tanár/főnöknek megmondani hogy az irreális ba...kéréseivel mit csináljon? Check
Az a jó kis csaj, akiről azt az egy darab vékony kis ruhát letépnéd? Double Check!
Tanár/főnök magához tért az előző sokkból, és ki akar dobni a suliból/munkahelyről? DOBD KI AZ ABLAKON!
...
Szóval jah, az előző "hopp, épp a lányöltözőbe volt akivel testet cseréltem" helyett potenciálisan pár nagyságrenddel vészesebb.
Karate Girl már megjárta egyszer a rendőrséget...
[/spoiler]

Kraivan

SaO8
Eddig jó a sorozat. tetszik h a szezonban 2 online kockulós anime is van, bár az Accelworld a kezdeti rendszerépítgetgetgetgetések után akkor assplotba ment át h az már fáj. De elbambulok rá egy tányér kaja mellett.

A SaOban most viszont súlyos hibának tartom, h nem öregedtek látszólag.
Ok... Fogjuk rá, h a szkennelés során csak a bevitt adatokat dolgozza a rendszer, de egy pofascan azért beleférhetne.
Meg kicsit sietősnek érzem. Csalódott vagyok, mert azt hittem jobban kihozzák ezt a pszichoterrort amit a rendszer adhat. (pvp veszélye, kis ármánykodás, stb)
Erre most egy kuknoob-ot kapunk, aki a szokásos "-sama"zó talpnyaló.

Amnúgy várom h a rendszer irl legyen. Simán regelnék. Ergo: magával ragadó a világ, ezzel az anime is.  :jee:

SaiyaGin

http://www.youtube.com/watch?v=E36Qq0PDcUQ   :lul:

Quote from: Kraivan on 2012-08-28, 13:50:13
Amnúgy várom h a rendszer irl legyen. Simán regelnék. Ergo: magával ragadó a világ, ezzel az anime is.  :jee:

:tezsvir:

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2012-08-28, 14:10:34
http://www.youtube.com/watch?v=E36Qq0PDcUQ   :lul:

Quote from: Kraivan on 2012-08-28, 13:50:13
Amnúgy várom h a rendszer irl legyen. Simán regelnék. Ergo: magával ragadó a világ, ezzel az anime is.  :jee:

:tezsvir:
Ez egyértelmű :D

kada

Quote from: Kraivan on 2012-08-28, 13:50:13
SaO8
Eddig jó a sorozat. tetszik h a szezonban 2 online kockulós anime is van, bár az Accelworld a kezdeti rendszerépítgetgetgetgetések után akkor assplotba ment át h az már fáj. De elbambulok rá egy tányér kaja mellett.

A SaOban most viszont súlyos hibának tartom, h nem öregedtek látszólag.
Ok... Fogjuk rá, h a szkennelés során csak a bevitt adatokat dolgozza a rendszer, de egy pofascan azért beleférhetne.
Meg kicsit sietősnek érzem. Csalódott vagyok, mert azt hittem jobban kihozzák ezt a pszichoterrort amit a rendszer adhat. (pvp veszélye, kis ármánykodás, stb)
Erre most egy kuknoob-ot kapunk, aki a szokásos "-sama"zó talpnyaló.

Amnúgy várom h a rendszer irl legyen. Simán regelnék. Ergo: magával ragadó a világ, ezzel az anime is.  :jee:
Accel + tányér kaja  :jee:

SAO:
1) öregedés: szerintem nem baj. Szerinted hogy néznek ki RL két év megsemozdulás után? Persze, majd aSunának ugyanolyan szép kis hidratált telt pofija lesz stb...
2) Terror: persze mehetne folyamatosan az angst, csak akkor Gary Stu kissé Shinjibe menne át.
És még lehet hogy lesz belőle egyébként  ::)

Cloud

Quote from: kada on 2012-08-28, 16:10:29

2) Terror: persze mehetne folyamatosan az angst, csak akkor Gary Stu kissé Shinjibe menne át.
És még lehet hogy lesz belőle egyébként  ::)

Jaj inkább ne. :D

Accel World-öt el akartam kezdeni, de a főszereplő kinézete kicsit nagyon eltántorított.

Kraivan

#6775
Quote from: Cloud on 2012-08-28, 17:56:36
Quote from: kada on 2012-08-28, 16:10:29

2) Terror: persze mehetne folyamatosan az angst, csak akkor Gary Stu kissé Shinjibe menne át.
És még lehet hogy lesz belőle egyébként  ::)

Jaj inkább ne. :D

Accel World-öt el akartam kezdeni, de a főszereplő kinézete kicsit nagyon eltántorított.
Szódával elmegy. Asspullplotwin anime.
azért sajnálom az efféle animeket, mert a alap jó, lefektetnek valami szabályt, amire azt mondom h végre valami újdonság, van benne potenciál... és... /lame

de a Cabal Online-al is sokan játszanak. Szal van akinek ez az igénye.

Darkstar

[spoiler]Hime Asuna és Kirito lánya. No kidding. [/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-08-28, 18:18:55
[spoiler]Hime Asuna és Kirito lánya. No kidding. [/spoiler]
:he: ... awesome

balu01

Quote from: Darkstar on 2012-08-28, 18:18:55
[spoiler]Hime Asuna és Kirito lánya. No kidding. [/spoiler]
Honnan származik ez az infó? Spekuláció szintjén már olvastam erről korábban, de megerősítést még nem láttam sehol.

Darkstar

LN utalásokkal megerősített spekuláció.
De több, mint valószinű, és az author sem tagadta, amikor megkérdezték.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん