Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

Most ezt direkt csinálod? Szerinted hova tűnt a hpja, miután egyedül megbaszott egy raidbosst?
És igen, nem véletlenül unique skill. A másik, amit rövidesen látni fogunk, szinten az.

Cloud: benne lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Werro

Az a hp töltés nekem is hiányzott.. mert addig oké, hogy majd' belepusztul, de azért illenék visszatölteni olyan sebességgel, mint előtte.. nem volt rajta elvileg felező :D

Quote from: Kraivan on 2012-09-03, 22:53:30
Quote from: Darkstar on 2012-09-03, 22:21:37
Quote from: Kraivan on 2012-09-03, 21:54:22
dual wield egy hax skill?!
op burst?
Miért kérdezed, ha utána meg is magyarázod?
Az első rész: egy only melee class mmorpg-ben vagyunk és még a tolvajok is 1 db 1 kezes fegyóval flangálnak?
Szal ahhelyett h a dual wield egy basic skill lenne, erre vmi hidden hax cucc.

És még ha meg is nyitja, akkor meg annyira op burst h lesoloz egy olyan mobot, amihez 20-30 fős raidet számoltak 6 tankkal. Ok h erős a dual wield, de mindne létező mmo-ban +50% dmg szokott lenni.

Amúgy meg hova tűnt a srác hp regje amivel a pvp-sek ellen flexelt?
[spoiler]Tudom... kellett a dráma.[/spoiler]

kada

#6842
Quote from: Kraivan on 2012-09-03, 22:53:30
[spoiler]
Quote from: Darkstar on 2012-09-03, 22:21:37
Quote from: Kraivan on 2012-09-03, 21:54:22
dual wield egy hax skill?!
op burst?
Miért kérdezed, ha utána meg is magyarázod?
[/spoiler]
Az első rész: egy only melee class mmorpg-ben vagyunk és még a tolvajok is 1 db 1 kezes fegyóval flangálnak?
Szal ahhelyett h a dual wield egy basic skill lenne, erre vmi hidden hax cucc.

És még ha meg is nyitja, akkor meg annyira op burst h lesoloz egy olyan mobot, amihez 20-30 fős raidet számoltak 6 tankkal. Ok h erős a dual wield, de mindne létező mmo-ban +50% dmg szokott lenni.
[spoiler]Amúgy meg hova tűnt a srác hp regje amivel a pvp-sek ellen flexelt?
[spoiler]Tudom... kellett a dráma.[/spoiler][/spoiler]
HPnál szerintem nem a durama, hanem a lol miatt  ::)

Melee only, nincs DW, QQ:
[spoiler][spoiler]Nos, hány játékban vagyok elégedett a DW-vel:
WoW: iszonyat nagy to-hit büntetést ad, balkéz csak felet sebez, egyszerre támadsz, némely(legtöbb?) skillel viszont csak egy kézzel
Dio3: csak speed buff, és *felváltva* támadsz
DnD: offhand jön egyszer, mainhand a fő dps, offhand inkább statstick
magus RPG: ezer szúrás fogpiszkálóval, magas szinten levonás nincs csak hogy van amit meg se tudsz karcolni
DAO: alapból kevesebbet sebzel, aztán két tőr a kézbe, méreg rájuk, elemi hatások, fizikailag alig sebzel, az elemi +konstans viszont nagyon gyakran nagyon-nagyon sokat
Warhammer RPG: Offhand parryra való csak
Negima: Twin Negi, +666% intimidate
[/spoiler]
Huh miről is beszéltem?
Ja igen.
Soroltam pár (főleg nem MMO) példát, máshogy oldották meg mindenhol, és mindegyikben okoz balance problémát valamennyire.
QuoteOk h erős a dual wield, de mindne létező mmo-ban +50% dmg szokott lenni.
MMO csak WoW (másik kardossal nem játszottam), ott van to-hit büntetés, offhand sebzés büntetés, spéci skillek, raidbuffok és méreg/pestis a fegyverre, hogy valahogy a végső dps pofás legyen.
Leginkább azzal egyensúlyozzák ki, hogy semmivel, vagy hogy mindenféle skilleken a % vagy fix értékeket állítgatják, hogy jó legyen, olyan 2 kiegen vagy 3 editionön át pofozzák.
SAO-ban viszont nincs 1.1156-os patch, egyszer készen volt, aztán ki tudja mi van a valós világban, hogy hol a készítő, de a kódhoz nem nyúl senki.

Továbbá, bár itt a skilleket lényegében csak megindítod, és aztán megy, de azért valamennyire meg kell szokni, namármost kétkézzel ugyanez sokkal könnyebben okozna pánikrohamot alacsony szinten. Mert eddig nem elég könnyű meghalni.

Egyébként az egykezeskedésnek itt VAN értelme, már a pajzs nem használását tekintve.[/spoiler]

De igazából hülyeség amit beszélek (vagy csak a DW-utálat szól belőlem), DSnek van igaza, majd látsz másik OP skillt, ami mééér nincs meg mindenkinek  ::)
Hárítótőr pl tényleg beleférne, csak ilyen varrótű effekt nem, mert akkor meg a szerintem tök hangulatos egykezes fürgék lennének fölöslegesek.

Hogy hogyan gyakta le egyedül a raidboss-t...
Eddig nem derült ki kellően, hogy ő az online játékosok istene?
Na majd a következő részben kezdődő történettel ki fog.
Nem véletlenül hívjuk Gary Stu-nak.  ::)
Alfheimba is kész félisten lesz két nap alatt, pedig már egy éve megy a játék, mire becsatlakozik, és egy hét alatt ver laposra valakit, akit nagyon nem illene neki?


TL;DR:
Mert ő a főhős, az író pedig vagy meleg és szerelmes bele, vagy saját avatára és magáért van oda  ^^"

avagy Gary Stu

Darkstar

Inkább az, hogy 15 évesen írta s cuccot, és ez pár helyen látszik. Kis ish fulfillment material, de hol ezzel a baj?  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Azért az egyedüli raidboss lecsapás kicsit túlzás volt. Sokkal nem lehetett magasabb szintű, mint a boss, szóval elég vicces volt, amikor Aionban egy sima champion mobra kell legalább 1 tank meg 2 DD.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

#6845
Quote from: Cobra on 2012-09-04, 01:01:35
Azért az egyedüli raidboss lecsapás kicsit túlzás volt. Sokkal nem lehetett magasabb szintű, mint a boss, szóval elég vicces volt, amikor Aionban egy sima champion mobra kell legalább 1 tank meg 2 DD.
Persze.
(igazából asszem 10-15 szinttel van felette, de részletkérdés)
Ha vígasztal, köv boss NEM lesz ilyen sima.
Azaz köv boss a rész végén felvezetett event lesz, szóval az eggyel utánna.  :D
Nagyon nagy spoiler jön ( ::)):
Kirito és a csávó kb hasonló erejűek lesznek, de a 75ös szint bossára ketten és a full raid mögöttük megy...
Remélem azzal már jobban meg lesztek elégedve, novellát olvasva ez nekem is szúrta a szemem rendesen.  ^^"

Ahogy DS is mondja, 15 éves srác felkapott művét filmesítik meg, akik írtak a fióknak fiatalon, nem volt hasonlóan *khm* most már némileg másképp írnátok történetetek?  ::)

Kraivan

Na épp ez a gond.
H nincsenek statok. Az elmúlt 9 részben pár helyen 1-1 szintet bedobtak, illetve a pk-sok ellen közölte h 7en 40 dps-el vannak az ő 14k hp / 60 hps-ével szemben.

Így a számok híján elég plotszagú, pedig mint gamer, egy-két ilyen stattal emészthetőbb lenne kevésbé lennék kötekedő.

Darkstar

Campione 10

MY HEART.
[spoiler]MY DICK[/spoiler]
Remek volt. Megérte várni, kiegyenlítették a tartozást.  :appl:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-09-08, 02:44:35
Campione 10

MY HEART.
[spoiler]MY DICK[/spoiler]
Remek volt. Megérte várni, kiegyenlítették a tartozást.  :appl:
:tezsvir:
ideje volt már rendezni a számlát :D
mostani best line(s) [spoiler]I told you to keep the mistresses to one person. In that case there shouldn't be a problem Liliana is serving me as a knight... ja akarta mondani oktató[/spoiler]

Darkstar

Ja, CSAK oktatás. Pont úgy nézett ki, főleg a vége felé  :Kiraly:
[spoiler=crap quality]

[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Accel World 22:
Már a múlt héten is meggyőződhetett róla mindenki, hogy A Cat Is Fine Too. Főleg ha maid!
Ezen a héten még akkor is, ha robot és vámpír!
Történet végre halad, köv rész Boss Battle (part 1 ::))

Quote from: Darkstar on 2012-09-08, 02:44:35
Campione 10
vagy 5 részt kihagytam, de csak belenézek ha reklámozzátok
QuoteWeren't you going to...
I couldn't just now... Please, do more to me.
Be more at ease, and open your legs.
Vagy valami hasonló, nem a feliratra figyeltem.
Van valami történet is?
[crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women]
Ja, az minek, értem  ::)

Darkstar

#6851
Ezt a részt igázából csak az előző (2?)-vél együtt lehet értékelni, Lili miatt.

Valami történet is lesz, bár még nem tiszta, hogy mi, de athena és az a másik srác valamit nagyon tervez a háttérben.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

#6852
Quote from: Darkstar on 2012-09-08, 03:38:42
Ja, CSAK oktatás. Pont úgy nézett ki, főleg a vége felé  :Kiraly:
[spoiler=crap quality]

[/spoiler]
:jee:
hát igen de ez természetesen így jó :D és már csak a fekete szépség van hátra akire már kurvára várok
Quote from: kada on 2012-09-08, 09:02:16
Accel World 22:
Már a múlt héten is meggyőződhetett róla mindenki, hogy A Cat Is Fine Too. Főleg ha maid!
Ezen a héten még akkor is, ha robot és vámpír!
Történet végre halad, köv rész Boss Battle (part 1 ::))
Robo Cat Vampire Maido gyorsan lerendezte a harcot és a kis gyík csak energia miatt kellett XD
Ideje volt már h Detective Haru megoldja az ügyet. ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) YEAAAAAH

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-09-08, 12:33:39
Robo Cat Vampire Maido[/Biker?]
gyorsan lerendezte a harcot és a kis gyík csak energia miatt kellett XD
Ideje volt már h Detective Haru megoldja az ügyet. ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) YEAAAAAH
Gyík kellett boxzsáknak, hogy nézne ki már hogy a csajt fenekelik el killer move gauge...
...
SM combo pair side story, WTB


Malackád nem elég kerek  ::)
És milyen malaca volt ebben a részben is.
Fehér párnán ébred egyszer, máskor meg... mi is történt ott vajon?
LN-t olvasta Valaki, ott szájbarágósabb mint SAOnál is?

Megmurdel

#6854
Quote from: kada on 2012-09-08, 16:37:03
Malackád nem elég kerek  ::)
És milyen malaca volt ebben a részben is.
Fehér párnán ébred egyszer, máskor meg... mi is történt ott vajon?
még most se? :D
mint mindig glasses-kun meg is jegyezte h megint idősebb csajjal randizott... mit fog ezért kapni az úrnőtől ha hazaér :D

Koi to 09[spoiler]Hazuki that was a smart move, Satsuki you can get your prize soon, Oosawa seems dangerous... i like her :D ... jah azt majdnem elfelejtettem remélem elérték a 88mph-t  :lul:[/spoiler]

Darkstar

#6855
SAO 10


YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES

VÉGRE MÁR.  :Kiraly:

Ed.: BTW ez volt a 16. chapter, úgyhogy aki akarja, képzelje ide a 16.5-öt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Egyébként ez egy jó hét volt  :Kiraly:
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

#6857
Quote from: Darkstar on 2012-09-09, 02:08:34
Egyébként ez egy jó hét volt  :Kiraly:
[spoiler][/spoiler]
:tezsvir: F***** best week

jah meg ch 16.5 indeed :D

Edit: Kokoro-t csak most néztem meg de hát pont ilyesmire számítottam a kirándulást illetően :D

kada

#6858
Na most már tudom miért ébredtem fel, zavart éreztem az Erőben  ::)
[spoiler]avagy ahogy hazaértem zuhantam az ágyba és nem néztem meg miből jött ki friss[/spoiler]

Kokoro és SAO /get

Darkstar

Hm, anon annyiszor leírta, hogy újranézve azt a részt, már én is látom, hogy ott van az utalás a 16.5-re (no bra, dat reaction).
Hm...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-09-09, 12:08:36
Hm, anon annyiszor leírta, hogy újranézve azt a részt, már én is látom, hogy ott van az utalás a 16.5-re (no bra, dat reaction).
Hm...
Elsőre nem tűnt fel?  :he:

Darkstar

Szégyellem is magam, de ez a rész annyira sweet volt, hogy mást már nem is akartam belelátni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#6862
Quote from: Darkstar on 2012-09-09, 12:47:19
Szégyellem is magam, de ez a rész annyira sweet volt, hogy mást már nem is akartam belelátni.
Mit kell ezen még belelátni::)

Röhögős jelenetet jó hamar lerendezték, a bossfight elötte meg méginkább.
Köv részben meglesz a sweet adagom, vagy azon is átrohannak csak?
Gondolom nem, olcsóbban kijön nekik mint egy nagy harci jelenet.  ^^"
Hú, tényleg, a GPS-E meg a fishing extravaganza is most jön.

SaiyaGin

Elég gyorsan halad a történet, nem gondoltam, hogy ennyi mindent bele fognak sűríteni egy részbe.

Cloud

SAO 10. rész.


Legjobb rész IMHO. Legalább eddig nekem. :)

A vetkőzős jelenetnél hangosan röhögtem, de legalább nem tökölne, ebben az animében hogy jaj vajon összejönnek-e. :)  Szóval bejött a rész, még akkor ha tudtam mi fog történni. Csak azt nem gondoltam hogy ilyen hamar. :) Várom jövő hetet. :)


Amúgy ezt az oldalt biztos ismeritek, van rajta infó BD megjelenésekről:

http://www.swordart-online.net

Darkstar

Nobuna 10

Végre egy kis előrelépés saru és Nobuna között. Ideje volt már.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-09-10, 08:54:28
Nobuna 10

Végre egy kis előrelépés saru és Nobuna között. Ideje volt már.
Ennek örültem én is. Ami még nagyon lol volt az Nobukatsu meg Nagamasa fürdős jelenete XD

Darkstar

De a pisszok kis shotának mekkora háreme van már.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Egyébként SAO-ban Kirito ugye most 90+ levelnél van, de nem túl kevés vajon a HP-ja?  :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん