Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Megmurdel

#6990
Én csak szimplán elfelejtettem, hogy nem ezt kéne XD

Edit:
Quote from: fema on 2012-10-05, 02:07:04
A Tonari no Kaibutsu-kun-ról láttam egy képet 9gag-en, tetszett a kép, úgyhogy gondoltam, megnézem mindenféle utánaolvasgatás nélkül az egyetlen részt, ami kinn van. Tetszett. Nagyon is... Utána megnéztem anidb-n, hát látom, hogy shoujo és nézek, hogy mi történt, mióta lettem fiatal lány, hogy nekem ez ennyire bejön, de semmi ötlet.  :confused:
A főhős srác végre nem valami töketlen kis p*cs, ami miatt már jól indul nálam a dolog, meg úgy az egészen végig jókat derültem, hatalmas! :D

Mellesleg valaki meg tudná mondani nekem, hogy ez miért shoujo? Nagyon bosszant a dolog most valamiért... :D
visszanéztem 9gag-en és én is ugyan az tettem mint te, de csak most volt időm megnézni és  :tezsvir: nagyon ott van :D

Cobra

BTOOM 01: első részből sok nem derül ki, talán a 2. után már lehet véleményt mondani róla. Mondjuk a mangából való képek sok jót nem jelentenek.
Bouso Shinki 01: ez tényleg Pokemon keresztezve a Strike Witches-zel, ráadásul a grafika is elég olcsó. Azért ennek is adok még 1-2 rész esélyt, hátha szórakoztató lesz (a la Symphogear)
Zetsuen no Tempest 01: ez akár jó is lehet
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Quote from: Cobra on 2012-10-06, 18:30:33
BTOOM 01: első részből sok nem derül ki, talán a 2. után már lehet véleményt mondani róla. Mondjuk a mangából való képek sok jót nem jelentenek.
Nekem okozott kisebb fejtörést, hogy miért ilyen irrealisztikus a bombák ereje. Mellette robban és alig löki hátra, semmi robbantás utáni átmeneti süketség vagy sérülés. A másik meg, hogy a srác állítólag vérprofi, mégis meddig tartott neki összerakni, hogy "megnyomom a gombot és kivárom, amíg a számláló a megfelelő pontra ér". A játékot meg FPS/TPS módban is meganimálhatták volna, hogy tényleg játéknak tűnjön. Szóval eddig gyengus. De lesz benne nagymellű csaj, előre félek.

Xzone

Tonari no Kaibutsu-kun ep01

Ezt nem akarom nézni, de szerintem fogom. Tudom, hogy ezt nem nekem találták ki, meg köze sincs a valósághoz, de mégis jól szórakoztam rajta. Az első részben annyi esemény volt, mint más hasonló animében egy egész évadban. Ha pesszimistán állunk a dolgokhoz, akkor ez valószínűleg azt jelenti, hogy ez volt az egyetlen jó része a sorozatnak, és innentől nem sok érdekességre számíthatunk.

Darkstar

Oniai

A season token incest show-ja.
Az imouto szimpatikus, mintha a nekem tetsző külső és belső traitek jó részét összegyűrték volna egybe, és még lett is belőle valami.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-10-07, 23:45:59Az imouto szimpatikus, mintha a nekem tetsző külső és belső traitek jó részét összegyűrték volna egybe, és még lett is belőle valami.  :Kiraly:
Tényleg akarna valamit, nem megy vissza a fürdőbe, helyben megoldja.
Ezüst is tud főzni, Arany humora jobb, Vörös meg... összehozná a harem endinget, igaz hogy vele középen, de... problem?  ::)

Kedvenc jelenetem akkor is a főhős, amikor rájön a futonosdinál hogy milyen naív volt.
Csak véletlen emlékeztet Kiritora, amikor felbosszantja Asunát?

Darkstar

QuoteTényleg akarna valamit, nem megy vissza a fürdőbe, helyben megoldja.
Bitch please.
She's a refined lady not a lousy whore.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-10-08, 01:02:01
QuoteTényleg akarna valamit, nem megy vissza a fürdőbe, helyben megoldja.
Bitch please.
She's a refined lady not a lousy whore.
Refined ladies are ok without a futon as well.
And shouting such things.
Seems legit.  ;)

Quote from: fema on 2012-10-05, 02:07:04A Tonari no Kaibutsu-kun-ról láttam egy képet 9gag-en, tetszett a kép, úgyhogy gondoltam, megnézem mindenféle utánaolvasgatás nélkül az egyetlen részt, ami kinn van. Tetszett. Nagyon is... Utána megnéztem anidb-n, hát látom, hogy shoujo és nézek, hogy mi történt, mióta lettem fiatal lány, hogy nekem ez ennyire bejön, de semmi ötlet.  :confused:
A főhős srác végre nem valami töketlen kis p*cs, ami miatt már jól indul nálam a dolog, meg úgy az egészen végig jókat derültem, hatalmas! :D
Mellesleg valaki meg tudná mondani nekem, hogy ez miért shoujo? Nagyon bosszant a dolog most valamiért... :D
Nem töketlen a srác, épp csak nem mer bemenni egyedül a csúf félelmetes nagy iskolaépületbe, kell főhős-chan hogy fogja a pórázát kezét.  ::)

Csajszi félreértett aranyszívű wild-kun megszelidítésére van kárhoztatva, talán ezért shoujo?

Egyébként ha már ennyien bevállalták elöttem: szerintem is a nézhetőbbek közül van.

Megmurdel

#6998
Code:Breaker 01 végre ez is elkezdődött de már szinte el is felejtettem h mi történt a legelején :D

Edit: jah meg így utólag oda böffenek az Oniai szerintem is jól kezdődik :D fürdős part was the best
+ van még a Busou Shinki bár az nem fogott meg még esetleg 1-2 rész aztán meglátom
a Shinsekai yori amolyan elmegy de mééééég kell 1-2 rész ide is

Cobra

Teekyu 01 :  :wtf: 2 perces agymenés katasztrofális grafikával.
Magi 01: ennek is elég szörnyű a grafikája, viszont a történet még jó is lehet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Első látásra: Magi

Quote from: Cobra on 2012-10-08, 22:37:25
Magi 01: ennek is elég szörnyű a grafikája, viszont a történet még jó is lehet.

:tezsvir:
Egyelőre nem fogott meg, de vannak benne érdekes ötletek.

chilip

imádom a mangáját de grafika tényleg ótvar, maximum a blue ray-t nézem majd kijavítva, addig a mangával tökéletesen elvagyok  ^^ amúgy Mor hajszíne túl rikító lett :( lehetett volna kicsit sötétebb vörös

Xzone

CODE:BREAKER ep.01

Hogy lehet valami ennyire szar? Vagy a készítőknek direkt az volt a céljuk, hogy a létező összes idegesítő animés klisét beletegyék egyetlen sorozatba?

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2012-10-09, 14:24:53
CODE:BREAKER ep.01

Hogy lehet valami ennyire szar? Vagy a készítőknek direkt az volt a céljuk, hogy a létező összes idegesítő animés klisét beletegyék egyetlen sorozatba?

Mesélj!  :D

chilip

Girls und Panzer WTF_is_this_bullshit_(picard).jpg, dropped at the speed of light!

idézet a részből:
"Studying Panczerfahren means studying what it means to be a woman"

meg a rózsaszín Lee, stb annyira szánalmas az egész nevetni se tudok rajta

NLZ

Quote from: chilip on 2012-10-09, 12:49:07
imádom a mangáját de grafika tényleg ótvar, maximum a blue ray-t nézem majd kijavítva, addig a mangával tökéletesen elvagyok  ^^ amúgy Mor hajszíne túl rikító lett :( lehetett volna kicsit sötétebb vörös
Hát sajna ez elég gagyi volt úgy összességében.
[reserved]

Cobra

Tonari no Kaibutsu 02: nem egy Toradora, de nézhető. Mondjuk a grafika még a Toradorát is alulmúlja...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

#7007
Uchuu Kyoudai 27: ez most határozottan tetszett. Az új opening egész jó (bár FUEL helyett sikerült FEULt írni benne :hehe:), és végre az ufós szálat is visszahozták a történetbe.
Erről jut eszembe: http://www.animenewsnetwork.com/news/2012-10-08/astronaut-successfully-dubs-space-brothers-anime-from-space

Werro

#7008
Quote from: Member on 2012-10-07, 10:27:26
Quote from: Cobra on 2012-10-06, 18:30:33
BTOOM 01: első részből sok nem derül ki, talán a 2. után már lehet véleményt mondani róla. Mondjuk a mangából való képek sok jót nem jelentenek.
Nekem okozott kisebb fejtörést, hogy miért ilyen irrealisztikus a bombák ereje. Mellette robban és alig löki hátra, semmi robbantás utáni átmeneti süketség vagy sérülés. A másik meg, hogy a srác állítólag vérprofi, mégis meddig tartott neki összerakni, hogy "megnyomom a gombot és kivárom, amíg a számláló a megfelelő pontra ér". A játékot meg FPS/TPS módban is meganimálhatták volna, hogy tényleg játéknak tűnjön. Szóval eddig gyengus. De lesz benne nagymellű csaj, előre félek.

Egyetértek.. sokáig tartott rájönnie, hogy mi a helyzet, ahhoz képest, hogy milyen rövidnek tűnt nekem ez a rész...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

fema

Quote from: Cobra on 2012-10-09, 21:53:03
Tonari no Kaibutsu 02: nem egy Toradora, de nézhető. Mondjuk a grafika még a Toradorát is alulmúlja...

:O

Nekem tetszik. A történet is, meg a grafika is. Utóbbi sztem sokkal jobb, mint a Toradoráé.

Persze, nem belekötni akarok a véleményedbe, ha neked nem tetszik, semmi gond, csak gondoltam, leírom az enyém is.  ;)

chilip

PSYCHO-PASS 01 - a szezon meglepetése  :cool: olyan szárnyas fejvadász beütésem volt egyelőre kiborgok nélkül

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip


kada

Quote from: chilip on 2012-10-12, 01:30:15
K 02 - a cat is fine too  :P

Basszus, pedig már épp le akartam feküdni, de egye fene, megnézem mi ez a hype itt K ügynök animéről.

LuckyDingo

#7015
Elindult a Medaka Box S2 is. :D Openingben kapunk Anshin'in-sant meg Kumagawát is a végére..szal már szinte tuti az S3. XD
A rész is jó volt. Vártam, hogy milyen lesz Unzen nővérének a beszéde. :D

edit:
Psycho Pass - gyóó

K - ezt még nem tudom hova tenni. Üresnek tűnik. De a cicalány pozitív. A főszereplők viszont nem jönnek be :D

Robotics;Notes - ez lehet jó, de kell még minimum 4 rész, hogy kiderüljön.

kada

Quote from: LuckyDingo on 2012-10-12, 12:10:07K - ezt még nem tudom hova tenni. Üresnek tűnik. De a cicalány pozitív. A főszereplők viszont nem jönnek be :D
K 02 (mert 01-et nézni minek ::), főleg ha ez az a cat is fine too)
Hanekawa sokkal jobb minden tekintetből és szögből, mint amit ez a csaj produkált az anime alatt...
...viszont a végén... "There's some rice stuck on you" > OM NOM

Kihagyva Nisemono-Hanekawát nagyon gyenge volt szvsz, főleg a kardos srác.  ^^"
Aki tud főzni... de srác.

chilip

ne szóld le a főzős srácokat :P legtöbb nagy szakács férfi!

kada

Quote from: chilip on 2012-10-12, 15:43:22
ne szóld le a főzős srácokat :P legtöbb nagy szakács férfi!
completely missing the point

chilip