Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: LuckyDingo on 2012-12-21, 21:01:47
Psycho Pass 11.
Spoiler Tag is ineffective!

És még csak most tart a felénél a sorozat?
De nem lesz csak három hét múlva a köv rész.  :ejj:

Megmurdel

#7171
Psycho-Pass Bassza meg pedig tökre azt hittem h végre nem, de mégis.  :ejj:
nos ami Akane-t illeti [spoiler]sztem marad nyomozó még 1 ideig biztos majd ha legközelebb találkozik a csávóval akkor esetleg elborul az agya neki is[/spoiler]
Edit:
Btooom! Az alapötlet nagyon tetszett, de tele volt olyan BS elemekkel, h az nagyon lehúzta az értékét. :D

kikuchiyo

Látom, a t. nézőközönségnek tetszett a Psycho-Pass 11. része. Én sajnos elspoilereztem magam előtte, így nem ütött akkorát.

Egy módon lehetett volna még hatékonyabb az a jelenet:
[spoiler=amelyben szerzőnkből előtör a filmesztéta]ha nem vacakolnak a gyors vágásokkal meg a kreatívnak szánt perspektívákkal, hanem végig nagytotálban, Akane szemszögéből, akár a Dominator célzóképernyőjén keresztül mutatják az egész jelenetet. Hiszen az volt a lényeg: Akane hogy éli meg, hogy tehetetlenül kénytelen végignézni, hogy megölik a barátnőjét. Ezzel a megoldással a néző is pont ugyanazt élte volna át.

Haneke filmje, a Caché jut eszembe: egy jelenetet kivéve erőszakmentes, de az az egy jelenet viszont (főleg a hirtelensége miatt) hatásosabb, mint tíz másik akciófilm.[/spoiler]
Failure is the default option

kada

Robotics;Notes 11
Most akkor ezt a sorozatot komolyan kéne venni?  ^^"

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud


chilip

Inferno Cop 01 - istenem.... jobb is hogy csak 2 perces volt :D ezt az agymenést

Member

Quote from: Megmurdel on 2012-12-21, 21:55:04
Btooom! Az alapötlet nagyon tetszett, de tele volt olyan BS elemekkel, h az nagyon lehúzta az értékét. :D
Az alapötleten túl nem sok pozitívum volt benne, a vége maga a csúcs. Egy megtért, túl érzelgős rosszfiú és egy nagymellű ártatlan lányka szerelmi élete egzotikus, túlélős környezetben, ahol a fizika szabályai naponta változnak.
Folytatása következik, az agyam is folyni fog.

Cobra

Valahogy annyira nem várom a folytatását, mint a SAO-nak :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Quote from: Cobra on 2012-12-25, 19:04:17
Valahogy annyira nem várom a folytatását, mint a SAO-nak :)
Konkrétan erről is azt hallottam eddig, hogy sikerült lelight-osítani az MMO-kat és végül logikai bakik hadába ütközni. :(

Darkstar

A logikai bakik 99%-a az A-1 hibája.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Darkstar on 2012-12-25, 21:30:36
A logikai bakik 99%-a az A-1 hibája.
Öööö, inkább olyasmikre gondolt az informátor, hogy pl. egy MMORPG-ben nincsen buffer és folyamatos varázstárgyazás. ^^

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

K 06: ezek a tokiói járókelők elég nyugodt emberek lehetnek, ha egyáltalán nem keltett zavart köztük az, hogy egy lány macskává változik, majd elfut. (Mondjuk azok után, hogy az első részben a repülő gördeszkás tűzvarázsló se tűnt fel senkinek, nem tudom, miért lepődtem meg ezen. ^^)
[spoiler]Igen, egy kicsit lassan haladok a sorozattal.[/spoiler]

Member

Most már én is megnézem, valaki szerint ennél rosszabb nem volt az évben, mások, akiknek még a véleményére is szoktam adni, az év animéjének nevezik. Szeretem a megosztó cuccokat. :D

Cobra

Én erős közepesnek mondanám a sorozatot. Ki lehetett volna hozni jobbat is a történetből, egy kicsit összecsapott lett a vége szokás szerint, meg sokmindent meg se magyaráznak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

Sakurasou no Pet 12:
Szinte tökéletes utolsó rész, az egyébként nagyon gáz jelenetet a suliban sikerült jól bemutatni, tease, carmageddon, vörös robbanás...
...és még nem is az utolsó rész?!

Darkstar

Az a csend rész... Még nézni is szar volt. És a végén még azt a Rita action is belefért, amit vártam.
És még egyszer ennyi rész hátra van.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-12-28, 00:12:06Az a csend rész... Még nézni is szar volt.
A hangot levettem hogy jobban bírjam.  ^^"
Quote from: Darkstar on 2012-12-28, 00:12:06És még egyszer ennyi rész hátra van.  :hopp:
Not sure if ready.
*flashback*
Nop!
Not at all.  ^^"

De attól még jöhet!

Szezon egyik legjobb csalódása.

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-12-28, 00:52:34
Quote from: Darkstar on 2012-12-28, 00:12:06Az a csend rész... Még nézni is szar volt.
A hangot levettem hogy jobban bírjam.  ^^"
én kemény voltam és végighallgattam  :rotfl:
Quote from: kada on 2012-12-28, 00:52:34
Quote from: Darkstar on 2012-12-28, 00:12:06És még egyszer ennyi rész hátra van.  :hopp:
Not sure if ready.
*flashback*
Nop!
Not at all.  ^^"

De attól még jöhet!

Szezon egyik legjobb csalódása.
oh god .. hmm most megkívántam egy kis tortát :D és már várom a többi részt is természetesen

LuckyDingo

Medaka Box Abnormal - The End
Az utsó epizód tök jó volt 2 okból:
[spoiler]1. Anshin'in -san :D
2. Kumagawa :D
[/spoiler]

SaiyaGin

Robotics Notes 7-11: na végre, kezd beindulni a sorozat.

Darkstar

Nekomonogatari + 4 utolsó Kokoroco rész.
Ez az év is jól kezdődik.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

#7193
Quote from: Darkstar on 2013-01-01, 14:51:50
Nekomonogatari + 4 utolsó Kokoroco rész.
Ez az év is jól kezdődik.  :hopp:
:tezsvir:
Nekomonogatari első 2 része nagyon epic volt
Edit:
Maoyuu Maou Yuusha 01 Egyszerűen remek  :hopp:
ez pedig priceless Jiiiiii

Darkstar

Quote from: Megmurdel on 2013-01-03, 04:38:37
Maoyuu Maou Yuusha 01 Egyszerűen remek  :hopp:
ez pedig priceless Jiiiiii
Idd.
A manga már régóta a backlogban van, de igy egyszerűbb lesz.
PLOT + economics = WIN.
Mondjuk a legnagyobb az volt, amikor letette a szarvát. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#7195
Menet közben írom...
Az öreg az introban nem az igazi, sőt Schoolar és Hero se olyan mint nekem rémlik fekete-fehérből.  :ejj:
Viszont ahogy látom még a legfrissebb rész is benne lesz, sőt annál is tovább fog menni!  :hopp:
Csak aztán nehogy az átkos anime-only elrontás legyen mint oly sokszor.  ^^"

A PLOT. A PLOT az NAGYON IS stimmelt viszont. Még jobban is, mint rémlett. Nem lesz ez sok?  ^^"
Hopp, a nem DFC lolimágus társai már az első részben befigyelnek? Mehetek mangát olvasni...
Hopp2: csak rendben van az öreg és a lovagina  :lul:

Na majd meglássuk, a fanboy nyerésre áll.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2013-01-05, 03:17:08
Quote from: kada on 2013-01-05, 02:58:29[spoiler][/spoiler]
Okay
Nem is emlékszem mikor örültem legutóbb, hogy valamit nem értek.


Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2013-01-05, 02:28:18
Mondjuk a legnagyobb az volt, amikor letette a szarvát. :D
XD
Quote from: kada on 2013-01-05, 02:58:29
Csak aztán nehogy az átkos anime-only elrontás legyen mint oly sokszor.  ^^"
csak azt ne  :morci:
viszont azt még fel kell dolgoznom hogy azt az art-ja az az Asami You féle art-os és nem Ishida Akira fajta  ^^