Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: kikuchiyo on 2013-01-19, 23:17:09
Majd valaki csináljon egy összefoglalót a 2-3. részek után, hogy mi az, amit egyáltalán érdemes megpróbálni.
És hogy pontosan miért.

Eddig nézem azt a masszív három sorozatot, egy Fantasy ezért alapból +1 pont, egy fantasy +"TBS" +nemnevek (+3), a harmadik meg a szezon guilty-pleasure jelöltje.

Majd lehet csinálok egy miért nem listát.  ^^"

Ed: Ja nem, négy, Karen is van, amíg marad.

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2013-01-19, 23:17:09
Majd valaki csináljon egy összefoglalót a 2-3. részek után, hogy mi az, amit egyáltalán érdemes megpróbálni.

Én eddig csak a Kotoura-sanba néztem bele, és egy rész alapján nem valószínű, hogy akarok még többet is belőle... ezek is csak a két végállapotot ismerik a hangulat-potméteren.
Szerintem olyan nem nagyon van a seasonben, ami téged is megfogna.  :redface:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2013-01-20, 01:46:21
Quote from: kikuchiyo on 2013-01-19, 23:17:09
Majd valaki csináljon egy összefoglalót a 2-3. részek után, hogy mi az, amit egyáltalán érdemes megpróbálni.

Én eddig csak a Kotoura-sanba néztem bele, és egy rész alapján nem valószínű, hogy akarok még többet is belőle... ezek is csak a két végállapotot ismerik a hangulat-potméteren.
Szerintem olyan nem nagyon van a seasonben, ami téged is megfogna.  :redface:

Igen, ettől tartottam - figyelem is, hogy mikről írsz, és sorban pipálom ki, hogy oké, akkor ezt sem  :__devil:
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Maou-samaa-ra azt akartam írni, hogy nagyon hasonlít a Spice and Wolf-ra, erre Aoianimén leírták, hogy nemcsak a teljes készítő brigád ugyanaz, de még a seiyuu-k is. Szóval vehetjük S&W helyettesítőnek is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Délelőtt megnéztem én is a Kotoura-san első részét.

Quote from: kikuchiyo on 2013-01-19, 23:17:09
ezek is csak a két végállapotot ismerik a hangulat-potméteren.

:tezsvir:
Talán az zavart leginkább a hangulatváltásban, ahogy a lány bocsánat, hogy élek-üzemmódból percek alatt átment TE PERVERZ IDIÓTA-üzemmódba. Azért a következő részt még meg fogom nézni belőle (ha már egyszer letöltöttem azt is).

Quote from: kikuchiyo on 2013-01-19, 23:17:09
Majd valaki csináljon egy összefoglalót a 2-3. részek után, hogy mi az, amit egyáltalán érdemes megpróbálni.

Csatlakozom.

Quote from: Cobra on 2013-01-20, 09:18:25
Maou-samaa-ra azt akartam írni, hogy nagyon hasonlít a Spice and Wolf-ra, erre Aoianimén leírták, hogy nemcsak a teljes készítő brigád ugyanaz, de még a seiyuu-k is. Szóval vehetjük S&W helyettesítőnek is.

Igen, csak itt a mikro helyett a makrón van a hangsúly. :D

kada

Quote from: SaiyaGin on 2013-01-20, 14:44:26
Quote from: Cobra on 2013-01-20, 09:18:25
Maou-samaa-ra azt akartam írni, hogy nagyon hasonlít a Spice and Wolf-ra, erre Aoianimén leírták, hogy nemcsak a teljes készítő brigád ugyanaz, de még a seiyuu-k is. Szóval vehetjük S&W helyettesítőnek is.
Igen, csak itt a mikro helyett a makrón van a hangsúly. :D
The plot, or The PLOT?

...oh wait.

SaiyaGin

Robotics Notes 13: a rész vége nagyon ütős volt. :zomg:

Cobra

Kíváncsi leszek mit hoznak ki ebből a sorozatból, nagy az össze vissza ugrálás a hangulatban.

Zetsuen no Tempest: itt is már nagyon várom a végét, remélem nem szúrják el, mert lehet belőle egy nagyon jó történet is. Mindenesetre a plottwist/ep számban messze ver eddig minden sorozatot :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2013-01-21, 15:41:31
Zetsuen no Tempest: itt is már nagyon várom a végét, remélem nem szúrják el, mert lehet belőle egy nagyon jó történet is. Mindenesetre a plottwist/ep számban messze ver eddig minden sorozatot :)

Ezek szerint érdemes elkezdeni?

Cobra

Neked lehet hogy tetszeni fog, de messze nem mainstream anime.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

Quote from: Cobra on 2013-01-21, 18:44:03Neked lehet hogy tetszeni fog, de messze nem mainstream anime.
Mainstream = service/moe/shonen?
QuoteLol, this anime reminds of that show that Kuroneko loved.
Pedig szerintem már belenéztem egyszer, de egye fene, legyen mégegy.

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2013-01-21, 17:32:23
Quote from: Cobra on 2013-01-21, 15:41:31
Zetsuen no Tempest: itt is már nagyon várom a végét, remélem nem szúrják el, mert lehet belőle egy nagyon jó történet is. Mindenesetre a plottwist/ep számban messze ver eddig minden sorozatot :)

Ezek szerint érdemes elkezdeni?

Addig érdemes, amíg kiderül, hogy ki ölte meg az egyik főhős hugicáját. Ha az kiderül, sztem nem lesz már érdekes. Egyébként a manga még nagyon fut szal nem hiszem, hogy rendes lezárást kap.

Cobra

Quote from: kada on 2013-01-21, 19:03:55
Quote from: Cobra on 2013-01-21, 18:44:03Neked lehet hogy tetszeni fog, de messze nem mainstream anime.
Mainstream = service/moe/shonen?

Service meg shonen azért van benne, bár nem alsó kameraállásos pantsushot kategória. Nem, itt inkább a sok szövegelés a lényeg, azt meg sokan nem kedvelik, mert oda kell figyelni a történetre, nem csak a melleket/bugyikat kell figyelni :)

Az azért nagyon nem jó hír, hogy a manga még nincs lezárva.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin


Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2013-01-21, 20:06:04
Addig érdemes, amíg kiderül, hogy ki ölte meg az egyik főhős hugicáját. Ha az kiderül, sztem nem lesz már érdekes. Egyébként a manga még nagyon fut szal nem hiszem, hogy rendes lezárást kap.
Mondjuk én hallottam 1-2 dolgot ezzel kapcsolatban már szal engem nem ez az ami leginkább érdekel benne most. :D Jah és 1 max 2 ep és ott fognak tartani ameddig van a mangához angol translate, de én azért reménykedek, hogy jó befejezése lesz.

Darkstar

Quote from: Cobra on 2013-01-11, 15:01:45
Vividred Operation 01: kérem vissza az agysejtjeimet  :comp:  DS, neked biztos tetszeni fog  ;)
És valóban.
Lesbian little girls + service + beamspam + ferret (WHY) = WIN.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Magit nézi valaki? Mennyire érdemes belekezdeni? Aki olvassa a mangat az szerint mennyire követi azt? Ahogy nézem 26 részesre van tervezve. Lezárják mint az Ao no Exorcistot vagy új évad lesz belőle mint a Bakumannál?

Cobra

DS: gondolom nem véletlen a ferret-kun cameo :)

Bishop: nézem, mangát nem ismerem. eleje nekem annyira nem tetszett, de most már egész jó lett a történet. Grafika eléggé megszokást igényel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2013-01-22, 08:53:42
eleje nekem annyira nem tetszett, de most már egész jó lett a történet. Grafika eléggé megszokást igényel.

:tezsvir:

Leara

Magihoz: a mangát az elején nem annyira követi, de csak annyi az egész, hogy összesűrítették a bevezető fejezeteket, ami nem is baj és ha valaki nem olvasta a mangát, akkor fel sem tűnik... és így legalább hamarabb elértek az érdekes részekhez, azóta pedig követi a sztori a manga eseményeit. A manga amúgy nagyon jó, persze megvannak benne a shounenes elemek, de azért kap elég helyet a politika is :). Szerintem érdemes belenézni, bár arról fogalmam sincs, hogy idővel elkanyarodnak-e anime original irányba (de mivel elég jó nézettséget hoz a sorozat, szerintem inkább vagy kap még több részt, vagy majd folytatják egy második évadban).
MAL

Acchan

Quote from: kikuchiyo on 2013-01-20, 01:57:23
Quote from: Darkstar on 2013-01-20, 01:46:21
Quote from: kikuchiyo on 2013-01-19, 23:17:09
Majd valaki csináljon egy összefoglalót a 2-3. részek után, hogy mi az, amit egyáltalán érdemes megpróbálni.

Én eddig csak a Kotoura-sanba néztem bele, és egy rész alapján nem valószínű, hogy akarok még többet is belőle... ezek is csak a két végállapotot ismerik a hangulat-potméteren.
Szerintem olyan nem nagyon van a seasonben, ami téged is megfogna.  :redface:

Igen, ettől tartottam - figyelem is, hogy mikről írsz, és sorban pipálom ki, hogy oké, akkor ezt sem  :__devil:

Same here.  ^^"  :D

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2013-01-22, 03:06:15
Magit nézi valaki? Mennyire érdemes belekezdeni? Aki olvassa a mangat az szerint mennyire követi azt? Ahogy nézem 26 részesre van tervezve. Lezárják mint az Ao no Exorcistot vagy új évad lesz belőle mint a Bakumannál?
Jelenleg az anime valahol a manga történetének a fele előtt jár, szóval nem lehet tudni, mit terveznek vele. Amúgy szerintem jó az anime is meg a manga is. :D

A mangát a kezdeti eltérések után teljesen követi.

White SeeD

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? = Dog Days + Gamble Fish + Code Geass
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Darkstar

Csodálkozom, hogy páratoknak van türelme beírni ezeket a címeket. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

TT-n vajon hogy van fent? Egyébként hogy találnak ki ilyen hosszú címeket?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

Quote from: Cobra on 2013-01-22, 15:42:52TT-n vajon hogy van fent? Egyébként hogy találnak ki ilyen hosszú címeket?
Egy ideje az a gyanum, hogy versenyeznek egymással.
Quote from: Darkstar on 2013-01-22, 14:57:35
Csodálkozom, hogy páratoknak van türelme beírni ezeket a címeket. :D
Copy-paste FTW.
És jobb így, mint amikor fogalmam sincs hogy miről beszélsz, főleg amikor el is gépelted a TLA-t.  ::)

Darkstar

Épp most számoltam össze, hogy mennyi mindent is nézek mostanság. Nem gyenge, ez a season eddig bejövős.

Vividred
Maoyuu
Sasami-san
Tamako
Senran Kagura
Da Crapo III
Oreshura
Ixion Saga (előző seasonból)
Sakurapet (dettó)
GuP (dettó, bár ez most várós)
Kotoura-san
Minami-ke
Bokutomo 2
Love live
Little busters
Aikatsu

És még lehet, hogy van, ami kimaradt.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

GuP-ot tegnap kezdtem el és meg kell h mondjam beszartam a röhögéstől :D nem gondoltam vna h ennyire megtetszik nekem is.

Darkstar

Igen, amikor először olvastam, hogy mi ez, elszörnyedtem. De tényleg baromi jó. Meg az is sokat segít, hogy az összes karakter szerethető.  :kocc:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん