Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2013-01-24, 10:24:45
Igen, amikor először olvastam, hogy mi ez, elszörnyedtem. De tényleg baromi jó. Meg az is sokat segít, hogy az összes karakter szerethető.  :kocc:
Igazából csak poénból akartam megnézni az első rész, mert láttam én is, hogy mit írtak róla, de elkezdtem és mondom oké NEXT .. NOW!  ^^
Az egyik legjobb kari már kinézetre meg ő sztem. XD

ogre

futó sorozatok: psycho-pass, space brothers (almost dropped)

p-p ep14
végre itt is történik valami új, miután kiderült az előző részben, hogy ki darth vader. yay!

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2013-01-20, 23:30:45
Robotics Notes 13: a rész vége nagyon ütős volt. :zomg:
:tezsvir:
A 14. rész is nagyon jó volt. Duhuhu

Cobra

Tudtok valami oldalt, ahol szezononként meg lehet nézni mi jött ki? Anidb erre nem igazán jó, legalábbis reg nélkül.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

Ha nem olyan régi szezon (pl aktuális) érdekel, akkor a tapéták-ra google keresés, ha régi, akkor Wikipédiát nyögném be mint jobb-a-semminél (bár az évenként megy).

Darkstar

Ha már végleges a season és az airtime is megvan, akkor a mahou-n is fentvan. Persze ez mindig csak az aktuális/épp következő season-re vonatkozik. De annál előbbre egyébként sem nagyon tudunk semmit.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Igazából visszafelé kellene, legalább 2000-ig, hogy meg tudjam nézni mi mikor jött ki. És van aminek nem emlékszem a címére, ráadásul a pontos évjáratot se tudom, szóval egy ilyen összesítővel tudnám csak megtalálni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

#7267
Quote from: Megmurdel on 2013-01-25, 23:00:47
A 14. rész is nagyon jó volt. Duhuhu

Jaja, ez se volt rossz.
[spoiler]Bár ami engem illet, a Kai-Aki szálat jobban komálom a Kai-Kona szálnál.[/spoiler]

Quote from: Cobra on 2013-01-27, 10:00:16
Igazából visszafelé kellene, legalább 2000-ig, hogy meg tudjam nézni mi mikor jött ki. És van aminek nem emlékszem a címére, ráadásul a pontos évjáratot se tudom, szóval egy ilyen összesítővel tudnám csak megtalálni.

2000-2003

kada

Quote from: SaiyaGin on 2013-01-27, 10:02:562000-2003
Nabasszus, épp volt egy egész frissen formatált, és ezért sok szabad hellyel bíró vinyóm...

Mondjuk annyira sok "jaj, ezt is meg akartam nézni" nem volt.
Se "jaj de jó hogy ezt láttam". De azért akadtak :)

Darkstar

Sasami 3

Awesome.  :whoah:

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

#7270
Kotoura-san 3: az angst kezdi elérni a Kimi ni Todoke-szintet. ::)
[spoiler]Bár az első rész első felére visszaemlékezve ez tkp. érthető.[/spoiler]
Pedig a poénok nem rosszak.

Cobra

Köszönöm a listát, végre megvan amit kerestem (és elszörnyülködtem, hogy van ami úgy rémlik nemrég ment és erre 2008-as  :zomg: ). Mondjuk pont a 2005-2007 nincs megcsinálva, de így legalább leszűkült az évszám, amit néznem kellett.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Bakumatsu Gijinden Roman 03: ez a rész egész érdekes volt. :smile: A végén még lesz valami a sorozatból?

Quote from: Cobra on 2013-01-27, 15:20:17
elszörnyülködtem, hogy van ami úgy rémlik nemrég ment és erre 2008-as  :zomg:

:D

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2013-01-27, 10:02:56
Jaja, ez se volt rossz.
[spoiler]Bár ami engem illet, a Kai-Aki szálat jobban komálom a Kai-Kona szálnál.[/spoiler]
[spoiler]Az igazat megvallva én meg jobban komálom a Kai-Kona szálat, de a Kai-Aki-val sincs semmilyen különösebb gondom szal ha az lesz a vége nem fogok panaszkodni. :D[/spoiler]

Darkstar

Ezen most mekkorát röhögtem

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud


chilip


Cloud

Köszi, ahogy látom valaki fordítja magyarra is, lehet belenézek, ha lesz időm.

Junchi

Bár nem nézem, de ez volt már?

[spoiler][/spoiler]

Lol...

Megmurdel

Quote from: Junchi on 2013-01-30, 12:39:19
Bár nem nézem, de ez volt már?

[spoiler][/spoiler]

Lol...
Yep rögötön az első részben :D

Junchi


Megmurdel

itt még nem, de azt am is most láttam először  :lul:

kada

Quote from: Junchi on 2013-01-30, 12:39:19Bár nem nézem, de ez volt már?[spoiler][/spoiler]Lol...
Pont erre gondoltam, amikor a részt néztem.

Megmurdel

Boku wa Tomo 04 priceless [spoiler][/spoiler]

LuckyDingo


ogre

psycho-pass 15
már megint jobb volt, mint az előző rész. yay!

SaiyaGin

Quote from: SaiyaGin on 2013-01-27, 16:58:59
Bakumatsu Gijinden Roman 03: ez a rész egész érdekes volt. :smile: A végén még lesz valami a sorozatból?

A negyedik rész viszont olyan gagyi volt, hogy alig bírtam végignézni.  :lame: Mintha egy másik sorozatot néztem volna. :_piszka:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

DaNiku 5

Valmiért ez most nem jött be.

Lolidémonnal vajon mi volt a gond? Nem merték TV-be bevállalni az első jelenetét?
DaNiku BatsuGame... losing is winning.

Megmurdel

1 kérdés ill 2 Cuticle Tantei Inaba-t nézi valaki és ha esetleg igen akkor érdemes egyáltalán belenézni? :D