Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Maoyuu 7: wow, megint jön egy timeskip?

kada

Quote from: fema on 2013-02-17, 15:16:52Sankaku meg legalább akkor kigyűjti a dolgokat. ^^"
Lusta ember tényleg ezért téved oda néha.  ::)

Quote from: fema on 2013-02-17, 15:16:52Kada, szerintem a vividred első 4 része jobb, mint az 5. És 6., mindenképp nézd meg, főleg , hogy abban van, hogy miről is van szó (meg harc :D).
::)

Ám legyen, néha még Darkstarra is hallgatok, akkor másnak hogy a fenébe ne adnék esélyt.


Quote from: SaiyaGin on 2013-02-17, 16:51:46Maoyuu 7: wow, megint jön egy timeskip?
És egész brutál tempóban éri utól a mangát, nem véletlen volt az első rész elején rögtön (eddig) anime-only char?

SaiyaGin

Quote from: kada on 2013-02-17, 17:10:25
nem véletlen volt az első rész elején rögtön (eddig) anime-only char

Kicsoda?
(Nem olvasom a mangát.)

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2013-02-17, 20:18:49
Quote from: kada on 2013-02-17, 17:10:25
nem véletlen volt az első rész elején rögtön (eddig) anime-only char

Kicsoda?
(Nem olvasom a mangát.)
Ha jól gondolom Kada [spoiler]Female Magician segédjeire gondolt.[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: Megmurdel on 2013-02-17, 20:59:25
Ha jól gondolom Kada [spoiler]Female Magician segédjeire gondolt.[/spoiler]

:merci:

Megmurdel

Quote from: Pr3d4k1ng on 2013-02-17, 16:19:09
Végre van uncensored To love-ru Darkness  :hehe:
bakker kösz h említed már majdnem el is felejtettem :D

SaiyaGin

Bakumatsu Gijinden Roman 06: az a baj ezzel a sorozattal, hogy hiába tűnnek érdekesnek a háttértörténet azon részletei/utalásai, amik eddig előjöttek, ha maguk a részek többnyire blődek. ::)

Megmurdel

Boku wa 07 pont h említve lett PoopNun 2.0 meg is jelent és alkotott :lul: de a rész első fele se volt semmi. :D

kada

#7358
Shiroyasha-sensei
Needs more Expert Air Time.

Isekai Kara Kuru Genius Narration

ogre

psychopass 18
a plot jó, a grafika egyre gyatrább a téli szünet óta, és folyamatosan romlik. :(
csak azt nem tudom, hogy jut el a várható végkifejletig 4 rész alatt, vagy lesz valami meglepi is...

SaiyaGin

Magi 19: volt egy-két jó poén a részben, de összességében elég blőd volt ez a konfliktus.

chilip

Hunter X Hunter Hisoka feltűnt megint :D ááá de hiányzott már :Kiraly:

SaiyaGin

RN 18: egyre jobban érdekel, hogy mi a fene is van Misakival.
[spoiler]Arra is kíváncsi vagyok, hogy Kai meddig bírja még ép ésszel azt, amin keresztülmegy.)[/spoiler]

Leara

Quote from: chilip on 2013-02-24, 11:11:20
Hunter X Hunter Hisoka feltűnt megint :D ááá de hiányzott már :Kiraly:
Hát én behalok azon a csávón XD. Bár azért Gon és Killua is jó volt, ahogy a szemükkel követték az "eseményt" XD... na meg Biske reakciója se volt semmi  :lul:.
MAL

Megmurdel

#7364
Quote from: SaiyaGin on 2013-02-24, 11:47:25
RN 18: egyre jobban érdekel, hogy mi a fene is van Misakival.
[spoiler]Arra is kíváncsi vagyok, hogy Kai meddig bírja még ép ésszel azt, amin keresztülmegy.)[/spoiler]
[spoiler]Az igazat megvallva remélem, hogy ő is a katasztrófát akarja elkerülni tehát, hogy beépült az Exoskeleton-hoz (nembiztos h jól írtam a nevet) a belső infó érdekében. Kai meg hát franc tudja :D az mondjuk engem is érdekel.[/spoiler]
Edit:
Boku wa 08 C'est si bon! [spoiler]nah de am jó rész volt Sena is végre szembeszállt Yozorával[/spoiler]

LuckyDingo

Zetsuen no Tempest 20. - Mire kiderült, hogy Hakaze visszamegy, azóta gondoltam, hogy ez lesz a vége.. kemény. :D

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2013-03-01, 19:51:48
Zetsuen no Tempest 20. - Mire kiderült, hogy Hakaze visszamegy, azóta gondoltam, hogy ez lesz a vége.. kemény. :D
Igen nagyon ott van a szeren és imádom. :D

SaiyaGin

UK 46: Mutta megint hozta a formáját.  :lol:

Member

Inaba 09
Hogy lehet egy ennyire ígéretesen induló vígjátékot így elszarni a végére? Kb. csak az intro és az outro juttatja már eszembe, honnan is indult a sorozat.

SaiyaGin

RN 19:
[spoiler]A SERN megint akcióba lépett![/spoiler]
:zomg:

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2013-03-03, 20:11:59
RN 19:
[spoiler]A SERN megint akcióba lépett![/spoiler]
:zomg:
Meg kell, hogy mondjam azért jönnek a kis meglepik így a vége fele :D

SaiyaGin

Magi 21: kezd nagyon elegem lenni az emózásból.

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2013-03-09, 11:54:54
Magi 21: kezd nagyon elegem lenni az emózásból.
olvasd a mangát, jobban jársz :D
[reserved]

Leara

Quote from: SaiyaGin on 2013-03-09, 11:54:54
Magi 21: kezd nagyon elegem lenni az emózásból.
Nem csodálom... az anime valahogy teljesen hazavágja a manga hangulatát (és Alibaba karakterét, akit a mangában bírok, az animében viszont már-már idegesít :S).
MAL

Bishop

Nem is érdemes nézni most hogy eltérnek a mangatól....

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2013-03-09, 12:04:02
Quote from: SaiyaGin on 2013-03-09, 11:54:54
Magi 21: kezd nagyon elegem lenni az emózásból.
olvasd a mangát, jobban jársz :D

Ok, majd próbát teszek vele.

SaiyaGin

Robotics Notes 20
Attól tartok, nem teljesen látom át az Anemonén történteket.
[spoiler]Misaki hogyan jött rá arra, hogy Kimijima mit csinál? Csavarkulccsal a kezében sétálgatott a hajón, egy hirtelen ötlettől fogva belopódzott Kimijima ajtaján és már a küszöbnél állva látta, hogy K. rosszban sántikál úgyhogy meg kell őt állítani?
Vagy már korábban rájött K. tervére és a rész elején mutatott gyilkosságot már előre eltervezte? (Ezt tartom reálisabbnak.) De egyáltalán hogyan bukkant rá Kimijimára és hogyan jött rá arra, hogy a fickó mit is csinál? (Továbbá: hogyan jött rá Kimijima titkára anélkül, hogy K. észrevette volna azt, hogy valaki szaglászik utána?)
Még valami: mi ez az egész "a bűntudatát kihasználva átvettem felette az irányítást"-dolog?[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2013-03-09, 22:47:02
Robotics Notes 20
Még valami: mi ez az egész "a bűntudatát kihasználva átvettem felette az irányítást"-dolog?[/spoiler]

Az egyszerű, addig terrorizálta, amíg beadta a derekát. [spoiler]Misaki nem akarta, hogy kiderüljön, hogy megölte Kimijimát, ez volt a gyengepont, amivel zsarolni lehetett. Ha még időben bevallja, akkor Kimijima nem tudta volna irányítani. Most meg már ugye rajta van a robot hacuka, szóval teljesen Kimijima irányítja szegényt. :D[/spoiler]

Kraivan

#7378
A Boku wa Tomodachi Next valahogy nem adja az érzést. Az első szezon egyszerűen új volt és megragadó, sokat röhögtem. ez a 2. évad kezd átmenni a rétestészta stílusra jellemző klisére. Most veszik elő azokat a tipikus elemeket, ami lehúzza ezt a stílust a szememben.
Ott a sok magaslabda h legyen valami, erre erőszakolják a friendzoneship-et.

Idáig azt gondoltam h Yozora és Sena között vacilál a srác, de annyira egyértelmű h Senaval kéne kezdeni valamit, de szándékosan töketlenkednek már. Így én úgy érzem h háremanimeből átment slife of life romantik noobságba és mintha a poénokat is elsütötték volna, így előkapták a klsiéforgatókönyvet.


Maoyuu Maou Yuusha
Ez a sorozat volt az év reménye és csalódása.
Végre egy sorozat ami
- fantasy
- politika, economy
- komoly és kellően humoros.

Erre minden egyes résznél úgy érzem mintha évadokat hagytam volna ki. Annyira összecsépelt az egész h fáj. Pedig annyira ígéretes sorozat volt... :( Megcsinálhatták volna rendesen. Ez így túúúúl gyors és semmi.

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2013-03-10, 01:26:06
Quote from: SaiyaGin on 2013-03-09, 22:47:02
Robotics Notes 20
Még valami: mi ez az egész "a bűntudatát kihasználva átvettem felette az irányítást"-dolog?[/spoiler]

Az egyszerű, addig terrorizálta, amíg beadta a derekát. [spoiler]Misaki nem akarta, hogy kiderüljön, hogy megölte Kimijimát, ez volt a gyengepont, amivel zsarolni lehetett. Ha még időben bevallja, akkor Kimijima nem tudta volna irányítani. Most meg már ugye rajta van a robot hacuka, szóval teljesen Kimijima irányítja szegényt. :D[/spoiler]
bizony [spoiler]bár elég erős az akaratereje, mert meg-meg tudja törni a kontrollt[/spoiler]

Quote from: Kraivan on 2013-03-10, 14:50:36
A Boku wa Tomodachi Next valahogy nem adja az érzést. Az első szezon egyszerűen új volt és megragadó, sokat röhögtem. ez a 2. évad kezd átmenni a rétestészta stílusra jellemző klisére. Most veszik elő azokat a tipikus elemeket, ami lehúzza ezt a stílust a szememben.
Ott a sok magaslabda h legyen valami, erre erőszakolják a friendzoneship-et.

Idáig azt gondoltam h Yozora és Sena között vacilál a srác, de annyira egyértelmű h Senaval kéne kezdeni valamit, de szándékosan töketlenkednek már. Így én úgy érzem h háremanimeből átment slife of life romantik noobságba és mintha a poénokat is elsütötték volna, így előkapták a klsiéforgatókönyvet.


Maoyuu Maou Yuusha
Ez a sorozat volt az év reménye és csalódása.
Végre egy sorozat ami
- fantasy
- politika, economy
- komoly és kellően humoros.

Erre minden egyes résznél úgy érzem mintha évadokat hagytam volna ki. Annyira összecsépelt az egész h fáj. Pedig annyira ígéretes sorozat volt... :( Megcsinálhatták volna rendesen. Ez így túúúúl gyors és semmi.
Az első évad nekem is sokkal jöbben bejött, de azért be kell hogy valljam a 2. évadba is volt rész amin szarrá röhögtem a fejem. A legnagyon probléma viszont az amit említettél.  :frown: és igen ez a 2. évad nagyon rátett Sena oldalára amit nem nagyon bánok, mert jobban bírom, mint Yozorát.

Maoyuu meg hát megin .. én kifejezetten vártam az animét, mert kíváncsi voltam h mennyire lesz jó a mangához képest és hát azt a szintet nem üti meg ... meg persze nekem is az az érzésem van hogy itt valami történt és nem egyszer visszaléptem az előző részre h azt láttam-e már vagy nem.