Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2013-03-10, 01:26:06
Az egyszerű, addig terrorizálta, amíg beadta a derekát. [spoiler]Misaki nem akarta, hogy kiderüljön, hogy megölte Kimijimát, ez volt a gyengepont, amivel zsarolni lehetett. Ha még időben bevallja, akkor Kimijima nem tudta volna irányítani. Most meg már ugye rajta van a robot hacuka, szóval teljesen Kimijima irányítja szegényt. :D[/spoiler]

Köszi. (Azt hittem, volt még valami csavar, amit nem vettem észre, de ezek szerint tévedtem.)

Quote from: Kraivan on 2013-03-10, 14:50:36
Maoyuu Maou Yuusha
Ez a sorozat volt az év reménye és csalódása.
Végre egy sorozat ami
- fantasy
- politika, economy
- komoly és kellően humoros.

Erre minden egyes résznél úgy érzem mintha évadokat hagytam volna ki. Annyira összecsépelt az egész h fáj. Pedig annyira ígéretes sorozat volt... :( Megcsinálhatták volna rendesen. Ez így túúúúl gyors és semmi.

Sajnos kénytelen vagyok egyetérteni. Az alkotóelemek jók, de az eredmény valahogy mégse lett az igazi.

SaiyaGin

Zetsuen no Tempest 1-3: eddig elég érdekes a sorozat. :smile: Nem sok olyan animét láttam az utóbbi időben, ami el tudta érni, hogy egyszerre több részt is meg akarjak nézni belőle, de ennek sikerült.

Kraivan

Boku wa Tomodachi:

Na várjunk... Mangát nem olvasom. De most komolyan a srác szándékosan friendzoneltat mindenkit h ez az idilli baráti társaság megmaradjon ebben a formában?  :confused:
Ha igen akkor a múltkori kritikám erős pozitívummá erősödik hisz egy klisét fordítanak meg ezzel.

Amúgy Rika alapból kattant most vagy csak játsza a perverz rámenőset ezek szerint?
Mert Kodaka hangos motyogása alapján (mellesleg azok jó poénok voltak) fizikailag Rikát tartja vonzónak. Most a kis zseni azt játsza h játsza a szerepet, vagy valóban idáig csak színlelte amit tett?


SaiyaGin

Robotics Notes 21: most jövök rá, hogy már csak egy rész van hátra a sorozatból. :zomg:

Zetsuen no Tempest 4-12: ez a legjobb anime, amit az utóbbi hetekben-hónapokban láttam. :whoah:

Cobra

Nagyon jó a Tempest, kíváncsi vagyok a végére, lesz-e ott is olyan csűrés-csavarás mint előtte többször.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2013-03-16, 22:15:13
Robotics Notes 21: most jövök rá, hogy már csak egy rész van hátra a sorozatból. :zomg:

Zetsuen no Tempest 4-12: ez a legjobb anime, amit az utóbbi hetekben-hónapokban láttam. :whoah:

RN21. igen, és szerintem marha nagy hülyeség lett a végére. Értem én, hogy a nagy robot elkészülte a bazi nagy barátság és összefogás miatt fontos volt, de kicsit röhejes, hogy egy pár napos tákolmánnyal akarják (és fogják is sztem) legyőzni a profi mechát. :D

A hirtelen vallomás meg wtf volt... [spoiler]nem bírták volna ki anélkül, hogy megtudjuk, hogy kivel jön össze Kai és Aki? :XD Én mindig Frau párti voltam.. XD[/spoiler]

A Zetsuen jó, az elején nem gondoltam volna, hogy ilyen fasza kis cucc lesz.

Cobra

Mondaji Tachi 10: sajnos vége a sorozatnak, remélem hamar jön a következő évad. Persze nem egy első osztályú anime, de jó volt a harc/fanservice/történet arány.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Megmurdel

Quote from: Kraivan on 2013-03-16, 21:31:12
Boku wa Tomodachi:

Na várjunk... Mangát nem olvasom. De most komolyan a srác szándékosan friendzoneltat mindenkit h ez az idilli baráti társaság megmaradjon ebben a formában?  :confused:
Ha igen akkor a múltkori kritikám erős pozitívummá erősödik hisz egy klisét fordítanak meg ezzel.

Amúgy Rika alapból kattant most vagy csak játsza a perverz rámenőset ezek szerint?
Mert Kodaka hangos motyogása alapján (mellesleg azok jó poénok voltak) fizikailag Rikát tartja vonzónak. Most a kis zseni azt játsza h játsza a szerepet, vagy valóban idáig csak színlelte amit tett?
Nem baj, mert a 2. évad már jóval előbbre tart mint a fordítások. Ott csak most találkozhattunk Kate nővérrel ami amúgy se jött be az animébe sem, mármint a konkrét epizód. :D
Igen mindennel nagyon is tisztában van csak mindig jött eza "mit is mondtál?" ... "jah semmi hagyjuk" faszság de jó, hogy Rika végre rámutatott erre és talán lassan túllép a baromságon mindegyik, hogy "nincsenek" barátjaik :D
Nemtom lehet h ez így van de azért is lehet, mert Rika az egyetlen aki próbálkozik. Meg hát nem igen szokta kimondani amit igazából gondol szal... :D

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2013-03-18, 01:41:01
RN21. igen, és szerintem marha nagy hülyeség lett a végére. Értem én, hogy a nagy robot elkészülte a bazi nagy barátság és összefogás miatt fontos volt, de kicsit röhejes, hogy egy pár napos tákolmánnyal akarják (és fogják is sztem) legyőzni a profi mechát. :D

Igen, ez tényleg elég sajátságosan hangzik, majd meglátjuk, mi lesz belőle.
Ami még zavart az utóbbi 2 részben az Subaru apjának a "megtérése" volt. Azzal, hogy ilyen simán csatlakozott a bagázshoz, teljesen feleslegessé tették az egyébként is nevetséges "HÁT NEM MEGÍGÉRTED, HOGY HALÁSZ LESZ BELŐLED?!" szálat.

[spoiler]A vallomással semmi bajom nem volt (sose voltam Frau-párti :P), már az első résznél (nekomimi maides IRUO-app) lehetett éreznie, hogy Kai nem barátként tekint Aki-chanra. :angyali:
A
QuoteDie, normalfags!
-en azért röhögtem.[/spoiler]

Megmurdel

#7389
Quote from: LuckyDingo on 2013-03-18, 01:41:01

RN21. igen, és szerintem marha nagy hülyeség lett a végére. Értem én, hogy a nagy robot elkészülte a bazi nagy barátság és összefogás miatt fontos volt, de kicsit röhejes, hogy egy pár napos tákolmánnyal akarják (és fogják is sztem) legyőzni a profi mechát. :D
Végre megnéztem én is és hát nem mondom volt dafuq momentum nekem is
Quote from: LuckyDingo on 2013-03-18, 01:41:01
A hirtelen vallomás meg wtf volt... [spoiler]nem bírták volna ki anélkül, hogy megtudjuk, hogy kivel jön össze Kai és Aki? :XD Én mindig Frau párti voltam.. XD[/spoiler]
:tezsvir:
Quote from: SaiyaGin on 2013-03-18, 11:15:07

Igen, ez tényleg elég sajátságosan hangzik, majd meglátjuk, mi lesz belőle.
Ami még zavart az utóbbi 2 részben az Subaru apjának a "megtérése" volt. Azzal, hogy ilyen simán csatlakozott a bagázshoz, teljesen feleslegessé tették az egyébként is nevetséges "HÁT NEM MEGÍGÉRTED, HOGY HALÁSZ LESZ BELŐLED?!" szálat.

[spoiler]A vallomással semmi bajom nem volt (sose voltam Frau-párti :P), már az első résznél (nekomimi maides IRUO-app) lehetett éreznie, hogy Kai nem barátként tekint Aki-chanra. :angyali:
A
QuoteDie, normalfags!
-en azért röhögtem.[/spoiler]
Nah az volt am az 1ik nagy dafuq 20 részen kersztül NO ROBOTS most meg meh you can barely walk so do whatever you want.
[spoiler]én Frau-t komáltam jobban de azt is mondtam h nem baj ha Aki-chan lesz a nyerő :D [/spoiler]de a beszólás a végén télleg aratott.  :lul:

Edit:
Girls und Panzer 11 Most már ideje volt ennek a résznek is és persze röhögésből nem volt hiány.  ^^

Darkstar

#7390
Garupan 11

Fuck yeah, panzerlied.  :whoah:

Végre jó hosszú várakozás után. Már hiányzott.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

#7391
Hmm a Psycho Passnak vége lett most? Mert nagyon úgy tűnik, bár az érdekelne, hogy Kogamival mi lett. Kicsit csalódtam a Makishimás ügy lezárásában. :/

BokuTomo next..[spoiler] imádtam Yozora pánikolós fejét, amikor Sena elszólta magát. Kodaka viszont egy puhap**c.. :S[/spoiler]

Robotics vége - hát be kell vallanom hogy nem jött be. Túl felületes volt az egész cucc, pedig lehetett volna jobb is. :S

Leara

Quote from: LuckyDingo on 2013-03-22, 00:42:54
Hmm a Psycho Passnak vége lett most? Mert nagyon úgy tűnik, bár az érdekelne, hogy Kogamival mi lett. Kicsit csalódtam a Makishimás ügy lezárásában. :/
Bizony, vége. Nekem mondjuk hatalmas csalódás volt ez a sorozat. Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a világból és a karakterekből. Makishimán kívül kb. egyik szereplő sem volt túl érdekes, az ő ügyének lezárása pedig elég semmilyen lett :S.
MAL

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2013-03-22, 00:42:54
BokuTomo next..[spoiler] imádtam Yozora pánikolós fejét, amikor Sena elszólta magát. Kodaka viszont egy puhap**c.. :S[/spoiler]
:tezsvir:
[spoiler]Az igazat megvallva most már télleg annyira szánalmas volt h az nem igaz. Itt az ideje h valaki ráncba szedje végre és remélem h a kövi részben erre sor is kerül.[/spoiler]

SaiyaGin

Zetsuen no Tempest 13-23: a sorozat második felének az eleje nem tetszett annyira, eltartott egy darabig, amíg megszoktam az újdonságokat (Kaji Yuuki Hanemura megjelenése, poénkodás), de az utóbbi részek megint tetszettek.
Várom a finálét.:)

LuckyDingo

Shin sekai yori - vége lett, nem mondanám, hogy rossz, volt, de annyira jónak sem. Egyszer nézhető cucc. Türelmetlen embereknek nem ajánlott.. xD

Darkstar

Salami 11

Nálam még mindig a season egyik legjobbja. Keves sorozaton röhögök ennyit, meg a Shaft-féle mindfuck és service is befigyelget néha.  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel


LuckyDingo

Magi 24 - ok előhúzták azt a lapot, amit nem lett volna szabad. Innentől fogva tényleg felejthető ez az anime. Kár érte.

Darkstar

Quote from: Megmurdel on 2013-03-26, 14:05:58
Girls und Panzer 12 The best hiding spot EVAR
Kár, hogy vége mert imádtam :D
Még lesz pár ova. De egy S2-t is nagyon el tudnék viselni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2013-03-27, 00:51:58
Quote from: Megmurdel on 2013-03-26, 14:05:58
Girls und Panzer 12 The best hiding spot EVAR
Kár, hogy vége mert imádtam :D
Még lesz pár ova. De egy S2-t is nagyon el tudnék viselni.
Jah az elsőt már láttam is .. csodás volt xD de S2 felőlem is jöhetne :D

SaiyaGin

Zetsuen no Tempest utolsó rész: ez is jó volt, még a lezárás se lett túl rövid. :smile:
Van egy jelöltem a legjobb anime kategóriában a jövő évi best of szavazásban.  :lazza:

Megmurdel

Zetsuen sztem is nagyon jó volt a befejezés és az egész sorozatot imádtam
Boku wa .. 12 [spoiler]Ez az ez kellett a pofájának :D am ez az uccsó rész hát nem igazán érződött annak szal remélem lesz folytatása és még1 plusz hogy Sena a nyerő  ^^ [/spoiler]

LuckyDingo

#7403
Jaja a Zetsuen no Tempest volt a legértékelhetőbb, nem hülyeségekről szóló sorozat ebben a szezonban szerintem.

Boku wa Next end - Felemás érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, jöhetne még ugyanennyi rész, de kicsit nem odaillőnek tartottam benne a komolykodást.

Darkstar

Vivdred 12


A Garupan után mégegy jó end.  :hopp:
Jó sorozat volt ez is, és tetszett, hogy 1 másodpercig sem próbálta komolyan venni magát.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Leara

Quote from: LuckyDingo on 2013-03-27, 00:48:14
Magi 24 - ok előhúzták azt a lapot, amit nem lett volna szabad. Innentől fogva tényleg felejthető ez az anime. Kár érte.
Ez tényleg a lehető legrosszabb lépés volt. Így Alibaba karaktere már tényleg kb. az ellentéte a mangabeli személyiségének. Valóban kár érte, mert jó sorozat lehetett volna.
MAL

SaiyaGin

#7406
Maoyuu 12: túl sok mindent próbáltak meg beletömni az utolsó részbe. ::)

Szerk.:
Bakumatsu Gijinden Roman 12:

Junchi

Aku no Hana ep1

Mi a faszom? Leforgatták a karakterek mozgását élő szereplőkkel, majd erre rakták rá a rajzolt karaktereket? Jóságosatyaég... >__>

(És pont azzal az animével teszik ezt, amire még kíváncsi is voltam.)

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2013-04-05, 19:10:01
Aku no Hana ep1

Mi a faszom? Leforgatták a karakterek mozgását élő szereplőkkel, majd erre rakták rá a rajzolt karaktereket? Jóságosatyaég... >__>

(És pont azzal az animével teszik ezt, amire még kíváncsi is voltam.)

:he:

Megmurdel

Quote from: Junchi on 2013-04-05, 19:10:01
Aku no Hana ep1

Mi a faszom? Leforgatták a karakterek mozgását élő szereplőkkel, majd erre rakták rá a rajzolt karaktereket? Jóságosatyaég... >__>

(És pont azzal az animével teszik ezt, amire még kíváncsi is voltam.)
Úgy voltam akkor mint te. Én még mondjuk csak belepislantottam, de ez valami ritkaszar.