Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Zelda

Az előttem lévőnek: ez csak a férfiaknak szólt...

Egyébként meg én úgy látom nem lesz ez annyira unalmas, ha most kiderül, hogy a Hideazu életforma földi eredetű, és a tengermélyben ott lakoznak, tulajdonképp lesz mit irtania Ledo-nak xD. A 7. rész nekem várós, annyira többértelműek a pw képsorok...
Vagy második verzió: úgy ahogy Ledo odakerült a Földre a Telemothy Swing után, a Hideazu-t is beszippanthatta a féreglyuk, és ennyi erővel random koordinátákon szétszórhatta őket a Földön. Na de majd meglátjuk. Mindenesetre ha ez lesz, az azt jelentené, hogy a többnapos unaloműző logikázásom nem is volt hiábavaló :P .

kikuchiyo

Nem volt ez olyan rossz rész. Csak két perc volt a közepén az a bizonyos rész (amit a gif mutat). A vége meg kifejezetten hangulatos volt. A következő résztől pedig indulhat a HEALING.
[spoiler]Valószínűbb, hogy földi eredetű a Hideuze, abból kiindulva, hogy milyen természetességgel ették a helyiek a speciális menüt. Árulkodó még az utalás a nanogépekre, vagyis az is lehet, hogy a Hideauze valójában az ember teremtménye.[/spoiler]
Failure is the default option

Cloud

Egyébként én arra számítottam, hogy majd az lesz, hogy Chamberrel lezuhan pár űrvirág is, ami megtámadja majd a kincsvadászokat. Jön Ledo, lezúzza mind, majd a végén a fővirágot a közben megérkező szövetségi sereggel pusztítják el. Közben meg kiderül hogy a főtulipán a Földön van a Mariana árok legmélyén. :) :D

-OJ-

A helyiek csak takot ettek, az egy normál polip, nem?
De én sem lepődnék meg az eredetükön.

kikuchiyo

Hát az a piros izé a tálban jobban hasonlított az eXistenZ-ben lévő "speciális menüre", mint közönséges polipra.

Ja, és Lego egész életében ezek ellen harcolt, csak felismeri őket, nem?

[spoiler]BTW érdekes, hogy azt a csoda-mechát, amin a földi szerszámok karcolást sem tudnak ejteni, az űrbeli H-k simán összezúzzák - ugyanakkor a földiek simán halásszák és megeszik őket. Intergalaktikus kő-papír-olló.[/spoiler]
Failure is the default option

Zelda

Ja, egyelőre kicsit ellentmondásos itt-ott a dolog, úgyhogy nagy érdeklődéssel várom én is most már a folytatást. Rég láttam ennyire original anime-t úgyhogy nagyon izgatja fantáziám! xD (Original allatt azt értem itt, hogy számomra a story egyelőre semmilyen eddig látott műhöz nem hasonlít, csak hogy ne legyen a dolog vita tárgya.)

Am meg oké, hogy bőség meg minden, de 1, Ledo hozzá van szokva a minimál ellátáshoz, továbbá a pilóta konzerváláshoz, és 2, ha egyszerűen eddig nem voltak igényei, mert nem is ismerte ezt a fogalmat a szó szoros értelmében + még a pénz is új neki... Na majd Pinion jól megtanítja, mint ahogy azt láthattuk is. xD

Kraivan

Attack on Titan 6:
Mi rosszabb a cliffhangernél? Az h a köv részben flashback.  :zomg:

De végre egy anime ahol az emotionless droidcsaj nem született élőhalott, hanem nyomós oka is van rá.
Remélem tartják a színvonalat és nem okoznak csalódást.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Ez rohadt jól néz ki. :)
[spoiler][/spoiler]

Fan cucc persze.

Megmurdel

Hentai Ouji 05 Steel King i can't get enough of her :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Majestic Prince 7.rész

Az elején már azt hittem, rossz sorozatot nézek, olyan fantasy körítést kapott az ellenség. Szerencsére az ő vezetőik is idióták, így akár még győzhetnek is a főszereplők. Jiart viszont egy elég vacak ellenfél, nulla jellemmel és az 1000x látott közömbös életvitellel.

Zelda

Valvrave ep 6.
HUH???? Miért kell ezt?  :he: Na, mostantól kezdve ezt sem fogom már komolyan venni... A vége az lesz, hogy Valvrave-ek meg vámpírok hullanak majd az égből...  :falba:

Hataraku Maou-sama! ep 7.
Ez viszont szerintem tartja a színvonalat, lesznek még itt érdekes fordulatok. A vége pedig!!!  :lul: Jóféle!

-OJ-

Photo Kano 7.rész

Mégiscsak Amagami stílusban fognak továbbmenni, mivel Haruka egyszerűen eltűnt a föld színéről, Maeda pedig olyan megszállottan nyomult Saneharára, hogy az epizód végére már össze is jöttek :eek: Persze ennek megfelelően jó gyors tempóban haladt az egész, két jelenet között vagy fél évet ugrottak, a FSZ közben olyan hülyét csinált magából hogy azt rossz volt nézni, de a végén Sanehara csak kiöntötte neki a szívét hogy mi bántja, aztán happy end  :szemuveges:

Így tényleg bele fog férni mind a hat lány, ha mindenki csak egy-egy epizódot kap, aztán reboot.
Jövő héten jön a diáktanács elnök routeja.

Megmurdel

Quote from: -OJ- on 2013-05-17, 14:09:47
Photo Kano 7.rész

Mégiscsak Amagami stílusban fognak továbbmenni, mivel Haruka egyszerűen eltűnt a föld színéről, Maeda pedig olyan megszállottan nyomult Saneharára, hogy az epizód végére már össze is jöttek :eek: Persze ennek megfelelően jó gyors tempóban haladt az egész, két jelenet között vagy fél évet ugrottak, a FSZ közben olyan hülyét csinált magából hogy azt rossz volt nézni, de a végén Sanehara csak kiöntötte neki a szívét hogy mi bántja, aztán happy end  :szemuveges:

Így tényleg bele fog férni mind a hat lány, ha mindenki csak egy-egy epizódot kap, aztán reboot.
Jövő héten jön a diáktanács elnök routeja.
Annyira nem is baj, mert legalább a Haruka arc-ot nem teszik tönkre fölösleges folytatással és nem kell úgy tennem mintha 6 részes lett volna az egész xD

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Nálam a season meglepetése a Date a live. Első résznél majdnem hagytam a fenébe, de azóta kifejezetten élvezem.  :D
Also, next week can't come fast enough
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Majestic Prince 1-2: eddig nem egy nagy szám, de azért mégnézek még majd néhány részt, hátha kikupálódik.

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2013-05-18, 22:19:09
Nálam a season meglepetése a Date a live. Első résznél majdnem hagytam a fenébe, de azóta kifejezetten élvezem.  :D
Also, next week can't come fast enough
Én kifejezetten vártam ezt a sorozatot és nem okozott csalódást :D

Zelda

Ha már itt tartunk, nekem az éllovas Shin Kyo és a Gargantia után az Oregairu jön be a legjobban. xD
A gyorsfolyamú beszélgetések különösen tetszenek benne, a szókimondás mintapéldánya ugyanis mind Hikki, mind Yukinoshita. :rotfl: Plusz eszembe juttatja saját iskolás éveim, mert én is hasonlóan kilógtam a sorból és ugyanúgy nem érdekelt sose, hogy mit gondolnak rólam... (Ennek jórészt az anime mániám + a japán fanatizmusom volt az oka, szóval naná, hogy nem adtam senki véleményére xD)
Engem megnyert, alig várom a következő részeket!

kikuchiyo

Quote from: Zelda on 2013-05-19, 11:39:12
Plusz eszembe juttatja saját iskolás éveim, mert én is hasonlóan kilógtam a sorból és ugyanúgy nem érdekelt sose, hogy mit gondolnak rólam...

Hehe, akkor nézz Aku no Hanát. Az utolsó rész, főleg a vége, nagyot ütött.
Failure is the default option

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2013-05-19, 11:39:12
Ha már itt tartunk, nekem az éllovas Shin Kyo és a Gargantia után az Oregairu jön be a legjobban. xD
:tezsvir: bár nekem a Date a Live van Gargantia helyett :) am hasonlóan gondolkodok jelenleg.
Quote from: kikuchiyo on 2013-05-19, 11:44:34
Hehe, akkor nézz Aku no Hanát. Az utolsó rész, főleg a vége, nagyot ütött.
ha Aku no hana-t megnézni nem is de elolvasni mindenképp elfogom mert kaptam rá ajánlást (már többet is) :D

Hentai Ouji 06 Ez a rész már nem volt manga verzióba és lehet, hogy pont ezért, de rohadtul bejött  :hopp:

Zelda

Áááá Detaa!

Itt a fordulat, tessék, máris érdekesebb lett a Gargantia!!! Rázós út következik, úgy érzem  :whoah:

Cheesy

Shingeki no Kyojin 07.

Kevesebb flashback és fill mint mire számítottam, az utolsó harmada pedig újabb fordulatot hozott :)

[spoiler]Vajon miért van olyan sejtésem, hogy nem hiába ette meg a főhőst az óriás? És nem hiába jelent meg pont Mikasat megvédve egy óriásverő óriás? Hmm.. Valami különleges gyomruk lehet ezeknek az óriásoknak :)[/spoiler]

Zelda

Quote from: Cheesy on 2013-05-19, 20:06:13
Shingeki no Kyojin 07.

Kevesebb flashback és fill mint mire számítottam, az utolsó harmada pedig újabb fordulatot hozott :)

[spoiler]Vajon miért van olyan sejtésem, hogy nem hiába ette meg a főhőst az óriás? És nem hiába jelent meg pont Mikasat megvédve egy óriásverő óriás? Hmm.. Valami különleges gyomruk lehet ezeknek az óriásoknak :)[/spoiler]
Hmm... hmm... Sejtegessél csak tovább, pont ezért vannak ekkora cliffhanger-ek az epizódok végén! xD De tényleg, baromi jól értenek ahhoz, hogyan emeljék a hangulatot az egekig, és hogy a toppon ejtsék pofára az embert.  :rotfl:
De egyébként nem mondok semmit, visszafogom magam, mert nem szeretem mások szórakozását lelőni azzal, hogy spoilerezek.
A mangát viszont imádom!!!
Am. az előzeteseket is olyan jól rakják össze, csodálom, hogy az emberek képesek kivárni az epizódokat, és nem döngetik a falat érte.  :whoah:

Cloud

Legjobb sorozat a szezonban, alig várom a folytatást. Találgathatnék a lényről a végén, de inkább nem...

-OJ-

Gargantia 7.rész

Érdekes fejlemények. [spoiler]Jó nagy patáliát csaptak a népek a Hideazu megölése miatt, de ez érthető is, ha egyszer szent állatként tisztelik (vagyis inkább rettegik). Vártam, hogy esetleg lesz valami egyéb jelentőségük is, amiért fontosak a flotta fennmaradása szempontjából, de úgy látszik egy hajósbabonában ki is merült a szerepük.

Ráadásul amennyire be voltak tojva a közeledtüktől, ezek szerint a Földön élő Hideazuk sem épp barátságos lények, akiket annyira meg kellene óvni. Sőt, provokáció nélkül is állandó fenyegetést jelentenek a flottára.
Lényegében megismételték pontosan ugyanazt a bonyodalmat, amit korábban a kalózokkal is, és a Gargantia válasza még mindig az, hogy 'Ne háborgassuk őket és akkor talán nem ölnek meg minket!' :gyagya:

Red viszont gyorsan visszatért a rendíthetetlen katona gyökereihez, akinek első a küldetés. A mostani részben maximálisan együtt tudtam érezni vele :szemuveges: Pechjére, rajta kívül mindenki más pacifista és környezetvédő :zomg:[/spoiler]



Valvrave 6.rész

Te jó ég, Rukino karakterétől és problémáitól majdnem lefejeltem az asztal. [spoiler]Ostoba tini módjára utálja a (mocskosul gazdag) szüleit, ezért sztár - pontosabban celeb - lett, hogy megszabaduljon tőlük, most meg a Valvravéval és a Harutóhoz való dörgölőzéssel akar világsztár lenni. Neki aztán jó messzire gurult a gyógyszere  :gyagya:
És már azt hittem, Shoko ismeri annyira Harutót, hogy neki nem kell még külön magyarázkodnia, de ehelyett megint jött a féltékenykedés és a tyúkviadal. Lassan ebben a sorozatban is háremet épít a főhős :jee:
A csata ugyan látványos volt, és az is reális hogy a körbezárással Dorssia megszüntette az iskolások további alkudozási lehetőségét. De Harutohoz hasonlóan Rukino mikor kapott ász-pilóta kiképzést, amivel elsőre leverte a harcedzett veterán pilótákat? Aztán még ráér rémüldözni egy sort, mielőtt a szurkolás hatására, megszállott módon ismét harcba szállna. Ez a karakter kész katasztrófa :falba:[/spoiler]

Egyre inkább romlik a sorozat színvonala, lassan olyan nézhetetlen értelmetlenség lesz, mint a Sacred Seven



Quote from: Zelda on 2013-05-19, 20:37:46
Am. az előzeteseket is olyan jól rakják össze, csodálom, hogy az emberek képesek kivárni az epizódokat, és nem döngetik a falat érte.  :whoah:

Én soha nem nézem meg az epizód előzeteseket :rotfl:

Cheesy

Quote from: Zelda on 2013-05-19, 20:37:46
Hmm... hmm... Sejtegessél csak tovább, pont ezért vannak ekkora cliffhanger-ek az epizódok végén! xD De tényleg, baromi jól értenek ahhoz, hogyan emeljék a hangulatot az egekig, és hogy a toppon ejtsék pofára az embert.  :rotfl:
De egyébként nem mondok semmit, visszafogom magam, mert nem szeretem mások szórakozását lelőni azzal, hogy spoilerezek.
A mangát viszont imádom!!!
Am. az előzeteseket is olyan jól rakják össze, csodálom, hogy az emberek képesek kivárni az epizódokat, és nem döngetik a falat érte.  :whoah:
Nem baj az ha nem jön be a sejtésem, sőt! Lepjenek meg :)
Az előzeteseket meg van amikor megnézem, van amikor nem. De most, hogy meg lett említve eszembe jutott, hogy most nem néztem meg, így most pótlom ezt  ::)

Zelda

Quote from: -OJ- on 2013-05-19, 20:56:50
Gargantia 7.rész

Érdekes fejlemények. [spoiler]Jó nagy patáliát csaptak a népek a Hideazu megölése miatt, de ez érthető is, ha egyszer szent állatként tisztelik (vagyis inkább rettegik). Vártam, hogy esetleg lesz valami egyéb jelentőségük is, amiért fontosak a flotta fennmaradása szempontjából, de úgy látszik egy hajósbabonában ki is merült a szerepük.

Ráadásul amennyire be voltak tojva a közeledtüktől, ezek szerint a Földön élő Hideazuk sem épp barátságos lények, akiket annyira meg kellene óvni. Sőt, provokáció nélkül is állandó fenyegetést jelentenek a flottára.
Lényegében megismételték pontosan ugyanazt a bonyodalmat, amit korábban a kalózokkal is, és a Gargantia válasza még mindig az, hogy 'Ne háborgassuk őket és akkor talán nem ölnek meg minket!' :gyagya:

Red viszont gyorsan visszatért a rendíthetetlen katona gyökereihez, akinek első a küldetés. A mostani részben maximálisan együtt tudtam érezni vele :szemuveges: Pechjére, rajta kívül mindenki más pacifista és környezetvédő :zomg:[/spoiler]

Nekem nagyon bejött ez a rész!!!
[spoiler]Nos Ledo egyértelműen fejezte ki magát, mikor kifejtette, hogy csakis azért nem háborgatták a flottát, és úgy általában az embereket eddig a Hideauze-ok, mert mind technológia, mind civilizáció szempontjából fejletlenek... Ennél jobb érvek szerintem nincsenek a világon, hiszen Bellows is láthatta, hogy Chamber jelenlétére hogy beindult a szörnyeteg. S bár Chamber jól kianalizálta a földi nyelvet, felemlegetve az egymás mellett békésen együtt élés fogalmát, ám a jelen helyzetre én ezt nem vetíteném le. Ahhoz egy kicsit túlzottan veszélyes lények ezek, ráadásul azt sem tudni, hogy az intelligencia területén milyen szinten állnak...
A fordulat tetszik, de azért nagyon szeretném, ha a végkifejlet nem egy tengerfenékre süllyedt Gargantia lenne.[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: -OJ- on 2013-05-19, 20:56:50
Valvrave 6.rész
Egyre inkább romlik a sorozat színvonala, lassan olyan nézhetetlen értelmetlenség lesz, mint a Sacred Seven

Lassan bele kellene kezdenem ebbe a sorozatba is.  :D