Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel


Darkstar

Oreimo 7

I
fucking
lost
it
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Oregairu 7.rész

Hikki még mindig király tud lenni, ahogy a maga antiszociális módján, leoltva minden társadalmi normát még büszke is a saját helyzetére, valamint a kudarcok sem tudják meghatni :whoah:

Zelda

Quote from: -OJ- on 2013-05-20, 20:21:47
Oregairu 7.rész

Hikki még mindig király tud lenni, ahogy a maga antiszociális módján, leoltva minden társadalmi normát még büszke is a saját helyzetére, valamint a kudarcok sem tudják meghatni :whoah:

Teljesen egyet tudok érteni vele! xD

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Majestic Prince 8.rész

Ez a Jiart milyen műmájer kihaénnem :uzi:

Zelda

Quote from: -OJ- on 2013-05-23, 18:37:18
Majestic Prince 8.rész

Ez a Jiart milyen műmájer kihaénnem :uzi:

:tezsvir: Enyhén szólva nagy az arca... Kicsit olyan érzésem van, mikor ezt nézem, mintha valami emotionless brigád rakta volna össze a karaktereket... Egyszerűen nem jönnek át az érzelmek, még kicsit sem, és ez idegesítő, vagy csak én vagyok így vele? Az biztos, nem az Epic Fail Five az évad legjobbja... (Bár most talán sikerült valamennyi arcot szerezniük xD)

-OJ-

De még mindig értelmesebb mint a Valvrave ^^"



Oregairu 8.rész

LOL, ahogy Hikigaya nem is próbálja elhessegetni a Saikával kapcsolatos homokos gondolatait. De a mostani cukisága már neki is sok volt :he:

- Egyedül is lehet Jengázni?
- Miért, te nem tudsz? !guffaw
Ha tengerpartot nem is, de azért csak beépítettek egy fürdőruhás jelenetet.
Meddig bonyolítják még ezt a majdnem-gázolási múltat. Most már Yukino is ott volt :O



Photokano 8.rész - Diákelnök Muroto routeja

[spoiler]Új rész, újabb váratlan célpont. Maeda itt is pillanatok alatt elkezdett nyomulni (anélkül hogy maga észrevette volna), míg korábban semmi romantikus vonzalmat nem mutatott Muroto irányába. Az esős fotózásnál meglepett, hogy a lány teljesen átázott ruhában hagyta magát fényképezni. A közös szökésben pedig jó poén volt, ahogy Maeda a bakot tartotta neki - hol szadistán lép fel a zsarolással, hol mazochista az alázatos szolgálatával tongue Muroto sztorija jó példa volt arra, hogy kemény munkával és kitartással fel lehet jutni a csúcsra, de ha egyfolytában csak a tananyagot bújta, nem csodálom hogy végül nem tudta, mihez kezdjen magával. Így Maedára hárult az örök támasz szerepe.
Ismét egy kölcsönös szerelmi vallomás a naplementében, túl tökéletes ahhoz hogy igaz/hihető legyen, főleg amilyen kevés időt töltöttek együtt. Az érettségi kiosztó már kellemesebb volt.

LOL, a darázsfészek. Most először találtam szórakoztatónak a két perverz fényképész srácot :appl:[/spoiler]

Jövő héten Nonokán a sor

chilip

az a baj a valvrave-el hogy tudjuk hogy szar mégis nézzük :P mer azért egy megmagyarázhatatlan dologtól vezérelve valamiért mégis NÉZETI MAGÁT

-OJ-

Nem megmagyarázhatatlan az,

úgy hívják: Eyecandy

Guilty Crown is ugyanez volt. Sz*r sztori, mégsz*rabb karakterek, de legalább szép volt :hopp:

chilip

Guilty Crown-ban a zene god tier volt

Cobra

Itt is jó a zene, bár menet közben eddig csak 1 szám ment a harcoknál. Sunrise meg mindig is arról szólt, hogy Train wreck történet, de mégse tudtad letenni a zene meg a grafika miatt :)
A szemüveges csajt vajon belerakják egy Valvravebe?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Quote from: -OJ- on 2013-05-24, 13:11:58
Nem megmagyarázhatatlan az,

úgy hívják: Eyecandy

Guilty Crown is ugyanez volt. Sz*r sztori, mégsz*rabb karakterek, de legalább szép volt :hopp:

GC mondjuk nekem tetszett legalább.

Darkstar

#7604
Date a live 08

Végre lement a normál stream is. Yum yum
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Leara

#7605
Chihayafuru s2 20: ez most komoly? A 16. rész recap volt, erre most ennek a résznek is jó részét elpazarolták újabb recapra? Ráadásul Taichi is egyre idegesítőbb az Arata-fóbiájával. Arról nem is beszélve, hogy most már igazán lehetne valami Arata&Chihaya beszélgetés is, tekintve, hogy már csak 5 rész van hátra, erre folyton Taichi szenvedését kell nézni  :falba:.
MAL

Megmurdel

Quote from: -OJ- on 2013-05-24, 11:58:29
Oregairu 8.rész

LOL, ahogy Hikigaya nem is próbálja elhessegetni a Saikával kapcsolatos homokos gondolatait. De a mostani cukisága már neki is sok volt :he:

- Egyedül is lehet Jengázni?
- Miért, te nem tudsz? !guffaw
Ha tengerpartot nem is, de azért csak beépítettek egy fürdőruhás jelenetet.
Meddig bonyolítják még ezt a majdnem-gázolási múltat. Most már Yukino is ott volt :O
Minden egyes alkalommal a frászt hozza rám mikor Saika-ról képzeleg. :D
ennek a gázolós ügynek már megvolt a maga szerepe, ugyh sztem nem kellene még tovább csűrni csavarni, de majd meglátom h mi lesz

Quote from: -OJ- on 2013-05-24, 11:58:29
Photokano 8.rész - Diákelnök Muroto routeja

[spoiler]Új rész, újabb váratlan célpont. Maeda itt is pillanatok alatt elkezdett nyomulni (anélkül hogy maga észrevette volna), míg korábban semmi romantikus vonzalmat nem mutatott Muroto irányába. Az esős fotózásnál meglepett, hogy a lány teljesen átázott ruhában hagyta magát fényképezni. A közös szökésben pedig jó poén volt, ahogy Maeda a bakot tartotta neki - hol szadistán lép fel a zsarolással, hol mazochista az alázatos szolgálatával tongue Muroto sztorija jó példa volt arra, hogy kemény munkával és kitartással fel lehet jutni a csúcsra, de ha egyfolytában csak a tananyagot bújta, nem csodálom hogy végül nem tudta, mihez kezdjen magával. Így Maedára hárult az örök támasz szerepe.
Ismét egy kölcsönös szerelmi vallomás a naplementében, túl tökéletes ahhoz hogy igaz/hihető legyen, főleg amilyen kevés időt töltöttek együtt. Az érettségi kiosztó már kellemesebb volt.

LOL, a darázsfészek. Most először találtam szórakoztatónak a két perverz fényképész srácot :appl:[/spoiler]

Jövő héten Nonokán a sor
Nem volt rossz, de tökre tetszik, h mindenki akinek végigvitte e route-ját az kb eltűnik a világból :D Nonoka meg #2 nálam szal remélem jó lesz a kövi rész is.

Zelda

Petit Gargantia: cuteness overload!!!
Nagyon cuki egyperces chibi Gargantia epizódok xD Volt benne pár érdekes információ!

Darkstar

DaL 09

Dat back.
És Kotoriról is kiderül, aminek ki kell derülnie.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zelda


-OJ-


Zelda

Quote from: -OJ- on 2013-05-25, 22:37:08
De így epicebb :hopp:

SNK

[spoiler][/spoiler]

Kininarimasu Kyojin... Fearful indeed  :appl:

-OJ-

És mikor már azt hitték, minden rendben

[spoiler]"Tuturuuu~ Mayushiii desu"[/spoiler]

:lul:

Zelda

Jáá, csodálom, hogy Yuno nem került bele xD De az egész cucc nagyot üt... Hátha még dolgoztak volna kicsit a képminőségen is xD

Megmurdel

#7614
Basszuskulcs ezen szakadtam.
Quote from: -OJ- on 2013-05-25, 22:55:30
És mikor már azt hitték, minden rendben

[spoiler]"Tuturuuu~ Mayushiii desu"[/spoiler]

:lul:
ez meg a legjobb volt xD

Quote from: Zelda on 2013-05-25, 22:58:04
Jáá, csodálom, hogy Yuno nem került bele xD De az egész cucc nagyot üt... Hátha még dolgoztak volna kicsit a képminőségen is xD
1 titán méretű Yuno-hoz 2 Mikasa meg 3 Eren se lenne elég  :rotfl:

Edit:
Quote from: Darkstar on 2013-05-25, 20:04:21
DaL 09

Dat back.
És Kotoriról is kiderül, aminek ki kell derülnie.
erre vártam :D és megérte

Edit2:
Hentai Ouji 07
[spoiler]Elpusztult a "világ" erre Steel King első mondata "Hey! Be more gentle."  :angyali: [/spoiler]

Kraivan

Shingeki no Kyojin 8:
Rég volt h anime így meghatott volna.
Meg azok a szálak:
Most mi van?! Mit vett észre Armin amikor jött a szőke óriás megjelent?
[spoiler]Jól látom h mielőtt megette Thomast inkább barna haja volt kerekebb arccal?[/spoiler]
Következő epizódra lenne azért egy kívánságom:
[spoiler]Mikasa d*gja meg Erent örömében, és ne változzon át piccsogós passzivitássá mint a klisékben és átadom a világ animeje díjat :P[/spoiler]

Zelda

Az biztos, hogy a Shin Kyo utánozhatatlan a maga nemében... Rég láttam ilyen jól összerakott high tension anime-t, és eddig semmi kivetnivalót nem találtam benne. Eddig még az apróbb változtatások is csak dobtak rajta, úgyhogy maradjon csak így és tényleg no. 1. lesz az évben. (Legalábbis az én listámon xD)
Kicsit off:
[spoiler]Azt azért nem bánnám, ha a mangában lassanként jönnének a válaszok, mert action ugyan van, de valamiért úgy érzem, hogy ahelyett, hogy haladnánk valahová, inkább egyre több kérdés vetődik fel... Off vége.[/spoiler]

Darkstar

Én most kezdtem el, Eren [spoiler]megzabálásáig[/spoiler] letudva, de nem értem, mire a nagy hype.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Én sem vagyok elájulva tőle. A világ a megszokott középkori, a hangulat ugyan jó de szerintem egyáltalán nem félelmetes, a humor max átlagos. Tényleg csak az adja el, hogy "OMG, egy véres shounen!" ^^

Zelda

#7619
Kinek mi az ideálja... Nekem tetszik és kész! xD

Gargantia 8.
[spoiler]A vártnál csendesebben zajlott le a hajók leválása a Gargantiáról, s nagyon úgy tűnik, hogy nem lesz Alliance beavatkozás sem... Viszont a pw-ben megint érdekes képsorok voltak.[/spoiler]