Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Megmurdel

#8010
Quote from: Cloud on 2013-10-04, 16:23:52
Log Horizon, IS2 melyik napon is lesz?
IS2 már van másikról viszont nem tok (nincs fenn listámon szal nem is néztem :D) sry Okt. 5. mer mégis fennvan csak elfelejtettem  ^^"

fema


Zelda

Nagi no Asukara 1.:
Első gondolatom az volt, hogy mi a frászkarikát keres az a lebegő hal a gyerek mellett a konyhában... Na de nekem ez a setting speciel nagyon bejött, tuti hogy nézni fogom, továbbá szép az animáció, és a sztori is jónak ígérkezik első ránézésre. Várós a kövi rész.

IS2 1.:
Na ettől a második évadtól a kezdő epizód alapján többet várok, mint amit az első nyújtott, mert az sztori téren nagyon gyenge volt. Ha most kapunk valami épkézláb sztorivezetést, tökéletesen nézhető lesz, több elvárásom nincs is vele szemben. A karaktereket továbbra is szeretem, jó kis egyéniségek mindannyian.

Golden Time 1.:
Na erre nagyon kíváncsi leszek, ez lassabban indult, mint ahogy vártam, de mindenképpen nézős, mert az érdeklődésem felkeltette. Tada háttérsztorijára kivi vagyok, jó kis karakter a gyerek, az a betegesen optimista fajta, ezt szeretem. Am ennek van mangája is, jól tudom?

Összegzés:
A mai napi termés, amit beterveztem megnézni nagyon jól alakult, ha csak ennyi jó anime lesz az évadban, én már boldog vagyok!  :D De szerencsére még jön a Kuroko, a Magi, a Pupa, a Yuusha ni narenakatta, Yowamushi Pedal... Lesz mit nézni, van még a listán.
A Kill la Kill-el mi a helyzet, nézhető???

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2013-10-04, 15:29:24
Ez a Kill la Kill elég beteg, hogy jó legyen. :D
:tezsvir: nem is tudnám megfogalmazni szebben :D nekem eddig tuti bejövős

Golden Time most nézem 24 részes lesz szal sztem végigmennek és már alig várom :D am igen Zelda van manga és LN is amire azt mondják jobb a mangánál! Az első rész pont olyan jó lett mint ahogy vártam, de Chi-chan sztem kicsit hamarabb bukkant fel mint kellett vna(legalább is nekem mangából úgy rémlik).

IS 2 folyamatban, de ha lesz olyan jó mint az első évasd akkor nem lesz gond.


Zelda

Quote from: Megmurdel on 2013-10-04, 19:43:13
IS 2 folyamatban, de ha lesz olyan jó mint az első évad akkor nem lesz gond.
Az elején elég komolyan elgondolkoztatott, és ha csak az a plot lesz, hogy:
[spoiler]I'm going to kill Ichika[/spoiler]
Akkor már elég akciót fogunk látni, a többi meg csak maradjon az első évad szintjén. Az a jó az IS-ban, hogy nem igazán lehet elrontani, erre most jöttem rá.  ::)

fema

A Kill la Kill Érdekes......  ^^" De nagyon király. :D

Az elején, mikor a dagi srác szenvedett, azt hittem, hogy egy nagy baromság lesz... Aztán kiderült, hogy tényleg az!  :Kiraly:

Zelda

#8016
Quote from: fema on 2013-10-04, 20:28:45
A Kill la Kill Érdekes......  ^^" De nagyon király. :D

Az elején, mikor a dagi srác szenvedett, azt hittem, hogy egy nagy baromság lesz... Aztán kiderült, hogy tényleg az!  :Kiraly:
Na akkor még az est folyamán megtekintem azt az első epizódot, ha már ennyien mondjátok... Pedig eredetileg nem szerepelt a listán.  :smile:

Edit:
Ma este/éjjel, de legkésőbb reggel várható a Strike the Blood ep 1 is. Raw már van fenn nyaa-n.

SaiyaGin

Coppelion 01
Az alaphelyzet nem rossz, de a szereplőktől eddig nem ájultam el. Mégis kinek jutott eszébe Aoit a csapatba tenni? + elég nevetséges, hogy iskolai egyenruhában küldték őket felderítésre

kikuchiyo

Nagi no Asakura 1:

A setting egész érdekes lenne tényleg (bár a bennem élő fizikanáci időnként megszólalt, hogy a tengerben párszáz méter alatt már töksötét van, meg hogy kajánál, amit főztek, egyrészt elkeveredne a vízzel a kaja, másrészt a forró víz miatt mindenféle feláramlások keletkeznének és az embereket is jól összeégetnék), de kár, hogy ez is iskolásokról szól, továbbá az első rész alapján szerelmi körmentes gráfokról fog szólni, és mivel Mari Okada rendezte vagy írta (ha jól tudom), garantált az elcseszett végű picsogás-feszt.

Coppelion 1:

Ez is lehetett volna érdekes: általában szoktam szeretni a poszt-apokaliptikus környezetet, az elhagyott, sugárszennyezett Tokió mint helyszín pedig még releváns is lehetne így, Fukushima után.
De nem tudok túllépni azon, hogy mekkora butaság iskolai egyenruhás, miniszoknyás lányokat küldeni a szennyezett terület felderítésére (sporttáskákkal és félcipőben, rendes felszerelés helyett). És így, hogy a gimmick, amire az egész láthatóan ki van hegyezve, emészthetetlen, az amúgy jó animáció és a pusztuló város hangulatos háttere nem sokat ér.
A szinkronhangok idegesítettek.

szerk: esküszöm, nem beszéltünk össze :)
Failure is the default option

Zelda

Yuusha ni narenakatta 1.
Ez mi??? Kinyírják a Demon lordot mielőtt hőssé avatnák őket, így jobb híján beolvadnak a mágikus társadalomba, ahol főhősünk egy lepukkant kispályás "elektronikai" boltban eladóskodik, majd megjelenik a Maou fia... khm lánya és?...
Ez olyan Hataraku Maou-sama wannabe animének tűnik nekem, egyelőre semmilyen sztorival, ám a mostanában már megszokott panty shots and big plots körítéssel.
Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy érdekel-e a folytatás vagy sem... Adok neki még egy pár részt.

SaiyaGin


fema

A Coppelionban az iskolás lányok azért iskolás ruhában mennek, mert immunisak a sugárzásra. Nem is biztos, hogy van más ruhájuk, mert nekem nagyon úgy tűnt, mintha csak valami laborban született emberkék lennének.

Ami engem kicsit zavart, az az, hogy mintha azt mondták volna, hogy azért kell mászkálniuk, mert a helikopterből nem lehet felderíteni a dolgokat. Nekem mégis furcsa, hogy embereket, farkasokat nem látnak meg onnan.  :gyagya:
Most nem is arra gondolok, hogy felesleges mászkálniuk, mert a házakba persze, hogy nem látnak be, de azért lányokat csak úgy beküldeni farkasok közé - radioaktivitás ide vagy oda - kicsit hülyeségnek tűnik. Ezen pedig szerintem nem segítene a ruha.  ^^

Zelda

Quote from: fema on 2013-10-04, 22:21:10
A Coppelionban az iskolás lányok azért iskolás ruhában mennek, mert immunisak a sugárzásra. Nem is biztos, hogy van más ruhájuk, mert nekem nagyon úgy tűnt, mintha csak valami laborban született emberkék lennének.

Ami engem kicsit zavart, az az, hogy mintha azt mondták volna, hogy azért kell mászkálniuk, mert a helikopterből nem lehet felderíteni a dolgokat. Nekem mégis furcsa, hogy embereket, farkasokat nem látnak meg onnan.  :gyagya:
Most nem is arra gondolok, hogy felesleges mászkálniuk, mert a házakba persze, hogy nem látnak be, de azért lányokat csak úgy beküldeni farkasok közé - radioaktivitás ide vagy oda - kicsit hülyeségnek tűnik. Ezen pedig szerintem nem segítene a ruha.  ^^
Egyelőre nem tudok hozzászólni, a setting maga túl szürreális, a csajoknak minimum Canaan szinten kéne lenniük, ha másban nem, hát öltözetileg, továbbá ez az egész szennyeződés, túlélőkeresés hülyén veszi ki magát, hisz ha a környezet szennyezett, akkor mi a jó istent esznek a túlélők??? Szóval fck logic, ha nem történik semmi értelmes benne egy két részen belül, dobni fogom a projectet.

fema

Quote from: Zelda on 2013-10-04, 22:27:47
Quote from: fema on 2013-10-04, 22:21:10
...
Egyelőre nem tudok hozzászólni, a setting maga túl szürreális, a csajoknak minimum Canaan szinten kéne lenniük, ha másban nem, hát öltözetileg, továbbá ez az egész szennyeződés, túlélőkeresés hülyén veszi ki magát, hisz ha a környezet szennyezett, akkor mi a jó istent esznek a túlélők??? Szóval fck logic, ha nem történik semmi értelmes benne egy két részen belül, dobni fogom a projectet.

Én arra gondoltam, hogy továbbfejlődtek, mint ahogy a farkas is. Gondolom, a mutáns emberek megeszik a mutáns almát pl. (Kicsit furi, de azért minden sztorit nem írhat egy phd fizikus... :D)

U.i.: "Canaan"?  :confused:

LuckyDingo

Quote from: Zelda on 2013-10-04, 22:01:06
Yuusha ni narenakatta 1.
Ez mi??? Kinyírják a Demon lordot mielőtt hőssé avatnák őket, így jobb híján beolvadnak a mágikus társadalomba, ahol főhősünk egy lepukkant kispályás "elektronikai" boltban eladóskodik, majd megjelenik a Maou fia... khm lánya és?...
Ez olyan Hataraku Maou-sama wannabe animének tűnik nekem, egyelőre semmilyen sztorival, ám a mostanában már megszokott panty shots and big plots körítéssel.
Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy érdekel-e a folytatás vagy sem... Adok neki még egy pár részt.

Yuusha ni narenakatta ore wa shibushibu shuushoku wo ketsui shimashita - megint egy ilyen tök könnyen emészthető cím. :D Egyébként szerintem az egész story a mellekről fog szólni. Az első rész például a kis lány nagy mellekkel sémára épült. Két részt adok még neki, de nem várok sokat. :D

Zelda

Quote from: LuckyDingo on 2013-10-04, 22:43:54
Quote from: Zelda on 2013-10-04, 22:01:06
Yuusha ni narenakatta 1.
Ez mi??? Kinyírják a Demon lordot mielőtt hőssé avatnák őket, így jobb híján beolvadnak a mágikus társadalomba, ahol főhősünk egy lepukkant kispályás "elektronikai" boltban eladóskodik, majd megjelenik a Maou fia... khm lánya és?...
Ez olyan Hataraku Maou-sama wannabe animének tűnik nekem, egyelőre semmilyen sztorival, ám a mostanában már megszokott panty shots and big plots körítéssel.
Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy érdekel-e a folytatás vagy sem... Adok neki még egy pár részt.

Yuusha ni narenakatta ore wa shibushibu shuushoku wo ketsui shimashita - megint egy ilyen tök könnyen emészthető cím. :D Egyébként szerintem az egész story a mellekről fog szólni. Az első rész például a kis lány nagy mellekkel sémára épült. Két részt adok még neki, de nem várok sokat. :D
I really love your profile picture, it makes my day.  :rotfl:
Yah, ez egy oppai anime lesz, egyébként meg első ránézésre nincs is más anyag benne...

Quote from: fema on 2013-10-04, 22:42:35
U.i.: "Canaan"?  :confused:
Jah, ő, ott középen (fehér haj) Canaan
Úgy értem, ha génmanipulált laborpatkány lányokról van szó, akik még feltehetőleg harcolni is tudnak, inkább ehhez hasonlóan kéne kinézniük. Legalábbis ez lenne az én elvárásom.

SaiyaGin

Kill la Kill 01
Elég rég láttam ekkora őrültséget.  :lol:
(Persze azt nézve, hogy kik hozták össze, nem is annyira meglepő az őrültség. :haha: )

Zelda

Strike the Blood 1.
Ma este az utolsó project... Ez jónak ígérkezik, jó grafika, és egy egész érdekes setting. Ez is listás marad, és talán még egy egész jó sztori is kikerekedhet belőle. Kivi vagyok miféle vámpír ez a gyerek, aki a saját vérét issza.  :rotfl:

kikuchiyo

Quote from: fema on 2013-10-04, 22:21:10
A Coppelionban az iskolás lányok azért iskolás ruhában mennek, mert immunisak a sugárzásra. Nem is biztos, hogy van más ruhájuk, mert nekem nagyon úgy tűnt, mintha csak valami laborban született emberkék lennének.

Azt értem, hogy immunisak a sugárzásra, de attól még semmi értelme megnehezíteni a dolgukat a szoknyával és vacak cipővel - a sok gaz, törmelék meg rozsdás vas miatt minimum egy bakancsot meg egy terepre való nadrágot rájuk adhattak volna, na meg egy használható hátizsákot a felszerelésnek. A farkasok ellen persze ez nem véd, az igaz. (Btw a farkasok nem keletkeznek a kutyákból csak úgy, de mindegy.)

De amúgy tudom, hogy felesleges logikát keresni benne, hagyjuk is, épp elég kiscica lelke szárad már a lelkünkön.
Failure is the default option

Megmurdel

#8029
Quote from: Zelda on 2013-10-05, 00:11:22
Strike the Blood 1.
Ma este az utolsó project... Ez jónak ígérkezik, jó grafika, és egy egész érdekes setting. Ez is listás marad, és talán még egy egész jó sztori is kikerekedhet belőle. Kivi vagyok miféle vámpír ez a gyerek, aki a saját vérét issza.  :rotfl:
Újrahasznosít, úgyhogy rossz nem lehet (de a rész végi OP-ből adódóan ez nem lesz sokáig így). XD Am hasonló véleményen vagyok, az első rész alapján jónak ígérkezik.

Yuushibu ...
szőke kiscsaj "harci felszerelése" hááát  ^^"
Hey, how do you know that? I was trying to keep it a secter but i can't lie on a resume. [spoiler][/spoiler]
jah és abból hogy nem vette má észre h az nem férfigyerek?
nem tom ebből lehet-e bármi más mint oppai

Kraivan

#8030
Kill a Kill 1:
Hát népek, ez az annyira szar hogy már jó kategória.
Ez valami 70 vagy 80asbeli stílusban rajzolt wtfparódia. Az agysejt serceg szépen mint hal az olajban. Nézhető.

Outbreak Company 1:
Plot:
Egy hiperotaku netes állásinterjúra jelentkezik, ahol kifejezetten otakukat keresnek. 200 kérdésből álló tesztet 100%osan tölt ki, majd a személyes interjún a toastcoffee után bealszik, és egy másik világban tér magához, ahol egy függő otaku álma valóra válhat:
Egy fantasy világba cseppen, amivel a Japán kormány háború helyett diplomáciai kapcsolatba lépett, és a srác munkája h "az elmaradott elégtelen középkori kultúrában terjessze az animet és mangát".
H milyen vonalat fog folytatni a dolog, az már más kérdés, mert a srác erőteljes otaku, vannak is kitörései, de ráeszmél tettére és "reálisan" cselekszik.
Eddig jó darab. Várom a folytatást.

Infinite Stratos Season II:
Igazából ugyanaz mint az 1. Ahogy a főploton kívül semmi más nem rémlik az első évadból, ezen rész megnézése után nem tudom h mi történt. Fogták a karaktereket, betették őket egy halom klisészituba és... Most azt se tudom h eljutottam-e az első rész végére, vagy kikapcsoltam.

Zelda

Outbreak Company:
Egész jó, nézhető sztori, grafika, karakterek. Egyelőre listán marad.

Log Horizon:
Végig sem tudtam nézni az első részt, egyszerűen sugárzott a szándéktól, hogy olyannak tűnjön, mint a SAO volt, de mindeközben pont olyan pontokon akar különbözni, aminek semmi értelme. Továbbá szar a grafika, átlagos unalmas és klisé karakterek vannak benne, és egyik poén sem tudott megnevettetni, csak még inkább indikált arra, hogy kapcsoljam ki...
Nem értem, mi volt a készítők célja ezzel a darabbal.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zelda

Kill la Kill 1.
Eh?? Huh?  ^^"  :confused: :wtf:
Na én is túl vagyok rajta.  :lul: Ahogy néztem, nekem egyfolytában a Tengen Toppa jutott róla eszembe, mert a grafikában van hasonlóság, bár ez jó néhány fokozattal őrültebb darab. Egyszerre szar, és mégis jó!!!  :uzi: Zúzzanak csak tovább, ennek még sztori se nagyon kell.   :whoah:

NLZ

Quote from: Zelda on 2013-10-05, 21:41:21
Kill la Kill 1.
Eh?? Huh?  ^^"  :confused: :wtf:
Na én is túl vagyok rajta.  :lul: Ahogy néztem, nekem egyfolytában a Tengen Toppa jutott róla eszembe, mert a grafikában van hasonlóság, bár ez jó néhány fokozattal őrültebb darab. Egyszerre szar, és mégis jó!!!  :uzi: Zúzzanak csak tovább, ennek még sztori se nagyon kell.   :whoah:
Inkább olyan Dead Leaves meg FLCL jutott eszembe, bár már régen láttam őket.
[reserved]

Zelda

Kuroko s2 ep1.
Jéj, és itt van, bár jól belevágtak a közepébe, már az első részben flashbackelnek. Viszont az Opening nagyon bejött, jót nevettem ott, ahol Kuroko a nézőtérrel szemben áll, azok meg sorban állnak fel.  :D A kosárlabda szuper sport, soha nem lehet ráunni!

Cobra

Quote from: Zelda on 2013-10-05, 21:41:21
Kill la Kill 1.
Eh?? Huh?  ^^"  :confused: :wtf:
Na én is túl vagyok rajta.  :lul: Ahogy néztem, nekem egyfolytában a Tengen Toppa jutott róla eszembe, mert a grafikában van hasonlóság, bár ez jó néhány fokozattal őrültebb darab. Egyszerre szar, és mégis jó!!!  :uzi: Zúzzanak csak tovább, ennek még sztori se nagyon kell.   :whoah:

Nekem inkább olyan, mintha fogták volna a Casshern Sinst, a Tengen Toppát és a Star Drivert, és mindegyikből kiemelték volna a legrosszabb részleteket.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zelda

#8037
Quote from: Cobra on 2013-10-05, 22:50:06
Quote from: Zelda on 2013-10-05, 21:41:21
Kill la Kill 1.
Eh?? Huh?  ^^"  :confused: :wtf:
Na én is túl vagyok rajta.  :lul: Ahogy néztem, nekem egyfolytában a Tengen Toppa jutott róla eszembe, mert a grafikában van hasonlóság, bár ez jó néhány fokozattal őrültebb darab. Egyszerre szar, és mégis jó!!!  :uzi: Zúzzanak csak tovább, ennek még sztori se nagyon kell.   :whoah:

Nekem inkább olyan, mintha fogták volna a Casshern Sinst, a Tengen Toppát és a Star Drivert, és mindegyikből kiemelték volna a legrosszabb részleteket.
Mondasz valamit, de pont ezért jó.  :rotfl: És tulajdonképp én nagy fanja voltam a Casshern-nek és a Tengen-nek is úgyhogy engem aztán nem zavar az egyveleg.

Edit:
Diamond no Ace 1:
Gondoltam belenézek, mert bár a baseball engem sosem érdekelt, épp nem volt más dolgom... Nincsen vele baj, átlagos sport anime, nézni fogom amíg le tudja kötni a figyelmem.

Magi s2 e1:
Nos egy darabig olvastam a mangát, így tudom, hogy az első évad sem a canon szerint zárult, erre meg már pláne nem emlékszem, de mind1... Remélhetőleg épkézláb sztori lesz ez is.

Darkstar

#8038
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

#8039
Outbreak Company Az első rész alapján bejövős sorozat lesz ez, a karakterek bejöttek és remélem a story is jó lesz.
Freezing Vibration ha emlékeim nem csalnak nagyot ugrottunk a story-ba és az Alaska arcnál volt jobb is ... hát majd meglátjuk milyen lesz
Log Horizon a SAO klón ... nemtom mi legyen vele, de még marad egy két részig asszem
Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai! 1. rész fanservice + wrestling ... i lol'd

Edit:
Magi s2 spoilers .. spoilers everywhere