Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

Yaya-chan ep 2


Aw yisss.
A horrible release persze cenzúrázott.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

#8071
Quote from: Darkstar on 2013-10-15, 00:29:50
Yaya-chan ep 2


Aw yisss.
A horrible release persze cenzúrázott.
van amelyik nem? :D

edit: megnézetem nemtom max FFF talán de az se biztos

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gerey

Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai!:
Még mindig nem értem, hogy ezt komolyan gondolják. Egy comedy/parody-t még elnéznék ebből, de így, hogy teljesen komolyan veszik magukat, hááát.  :lol: De legalább nem nyert a főhős már a 2. részben, azt ők is érezték, hogy túl klisé lenne :D 

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2013-10-15, 09:01:15
Nézd meg az atx rawot.
ok majd belepislantok :D

Quote from: gerey on 2013-10-15, 12:35:45
Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai!:
Még mindig nem értem, hogy ezt komolyan gondolják. Egy comedy/parody-t még elnéznék ebből, de így, hogy teljesen komolyan veszik magukat, hááát.  :lol: De legalább nem nyert a főhős már a 2. részben, azt ők is érezték, hogy túl klisé lenne :D 

elég szánalmas a sorozat eddig és én is hiányolom a comedy jelzést :D
am a kiscsajnak a "teszt" végrehajtása után nem meccset kellett volna játszania hanem el kellett volna mennie orvoshoz  ^^

gerey

Quote from: Megmurdel on 2013-10-03, 20:47:33
az első gondolatom a Miss monochrome után: uuhm what? megnézek még1et aztán meglátjuk de sztem  :ejj:

A főnök mutatta, de betegre röhögtük magunkat mindkét "rész" után.  :lol: :appl: :hopp:

kikuchiyo

#8076
Quote from: SaiyaGin on 2013-10-14, 22:16:03
Quote from: Cobra on 2013-10-12, 12:37:04
A Galilei Donna eléggé wtf (aranyhal alakú repülőgép), gondolom inkább fanservice lesz, mint értelmes történet.

A rész megnézése után sajnos kénytelen vagyok egyetérteni.

Tényleg eléggé wtf, de az első rész alapján akár még lehet is valami belőle.

szerk:

Nagi no izé 2. - úgy volt, hogy kódolok, amíg ez megy a háttérben, de aztán inkább erre figyeltem - a hangulatában meg a settingben tehát van valami, ami miatt nézeti magát. De továbbra is kár, hogy NTR szerelmi sokszöges szarságra futtatják ki, emiatt még sokszor fogom szidni valószínűleg.

Coppelion - ez viszont szimplán buta és érdektelen már a második rész után, kár, mert sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle.
Failure is the default option

Darkstar

Non non biyori 1-2 - a season healing anime-ja.

Hotarun a cute.
...
And a bit gay.
...
Probably
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Quote from: Werro on 2013-10-12, 17:57:25
Quote from: Cheesy on 2013-09-14, 14:37:11
Quote from: Werro on 2013-09-14, 14:17:37
Attack on titan: Tudja valaki, miért nem néztük meg, mi van abban a bizonyos pincében? ..vagy csak én maradtam le valamiről?  :confused:
Jól láttad, hogy nem láttad, mert a seriesben valahogy mintha el is felejtették volna. Remélem legalább valami hintet kapunk a végére, nagy csalódás lenne, ha nem...

Azóta is ki vagyok ezen a befejezésen akadva... Nekem ez is elég nagy csalódás volt  :wtf:

Szeretettel ajánljuk a mangát.
És "jó" hír hogy a csalódásod original story, nem pedig made up bullshit ami jellemző a japánokra.
Idővel csak lesz folytatás, mert túl befutott lett a sorozat, bár a manga is csigatempóban halad, és ahhelyett h elvarrná a szálakat, inkább újabb szál nyílik meg, ellenben igencsak követelik a maguk figyelmét.
Ha megérjük, akkor lehet pár évszázad múlva az a fajta történetvezetés lesz, ahol ezer szál és rejtély egy ponton találkozik, és minden megvilágosodik, és sajnálatos módon ez pont az a nyamvadt pince lesz.


Zelda

Quote from: Kraivan on 2013-10-16, 12:40:47
Quote from: Werro on 2013-10-12, 17:57:25
Quote from: Cheesy on 2013-09-14, 14:37:11
Quote from: Werro on 2013-09-14, 14:17:37
Attack on titan: Tudja valaki, miért nem néztük meg, mi van abban a bizonyos pincében? ..vagy csak én maradtam le valamiről?  :confused:
Jól láttad, hogy nem láttad, mert a seriesben valahogy mintha el is felejtették volna. Remélem legalább valami hintet kapunk a végére, nagy csalódás lenne, ha nem...

Azóta is ki vagyok ezen a befejezésen akadva... Nekem ez is elég nagy csalódás volt  :wtf:

Szeretettel ajánljuk a mangát.
És "jó" hír hogy a csalódásod original story, nem pedig made up bullshit ami jellemző a japánokra.
Idővel csak lesz folytatás, mert túl befutott lett a sorozat, bár a manga is csigatempóban halad, és ahhelyett h elvarrná a szálakat, inkább újabb szál nyílik meg, ellenben igencsak követelik a maguk figyelmét.
Ha megérjük, akkor lehet pár évszázad múlva az a fajta történetvezetés lesz, ahol ezer szál és rejtély egy ponton találkozik, és minden megvilágosodik, és sajnálatos módon ez pont az a nyamvadt pince lesz.
Mire a pincébe érnek, pont el is fogjuk felejteni, hogy az is létezett...  :rotfl:

gerey

Golden Time 1-2 Szép lassan alakulnak a dolgok, de eddig rendben van. Ez a Tada gyerek gyanúsan túl optimista, biztos ennek is van köze a flashbackekhez, legalábbis eddig ez jött át nekem. Majd meglátjuk, mangát, ln-t nem ismerem...

Megmurdel

Quote from: gerey on 2013-10-16, 19:47:31
Golden Time 1-2 Szép lassan alakulnak a dolgok, de eddig rendben van. Ez a Tada gyerek gyanúsan túl optimista, biztos ennek is van köze a flashbackekhez, legalábbis eddig ez jött át nekem. Majd meglátjuk, mangát, ln-t nem ismerem...
LN igaz részletesebb de a manga se rossz ~17-18 fejezet van kinn ha nagyon érdekel elolvashatod :D sztem megérti és ha a LN-t követi majd az iram akkor úgy is hamar odaérünk ahol most tart.

gerey

Quote from: Megmurdel on 2013-10-16, 20:25:12
Quote from: gerey on 2013-10-16, 19:47:31
Golden Time 1-2 Szép lassan alakulnak a dolgok, de eddig rendben van. Ez a Tada gyerek gyanúsan túl optimista, biztos ennek is van köze a flashbackekhez, legalábbis eddig ez jött át nekem. Majd meglátjuk, mangát, ln-t nem ismerem...
LN igaz részletesebb de a manga se rossz ~17-18 fejezet van kinn ha nagyon érdekel elolvashatod :D sztem megérti és ha a LN-t követi majd az iram akkor úgy is hamar odaérünk ahol most tart.
Sztem kibírom, majd max. ha végzett a sorozat, am főnök te már túl sok mindenből akarsz LN-t olvasni, nem?

danika230

BlazBlue: Alter Memory 1-2.rész: van egy kis gond, nem tom mi akar ez lenni!!!  :confused:

fema

Ide írom, mert majdnem minden most futó animére vonatkozik.

Valaki, aki tud japánul és figyeli a feliratot és a hangot is meg tudná mondani, hogy az FFF vagy a HorribleSubs feliratai a jobb, pontosabb? Első ránézésre az FFF tűnt jobbnak, de majdnem mindenhol azt írják, hogy félrefordítanak, meg ilyesmik. Igazából mindent írnak mindkettőről. :D Nem tudom, mi troll és mi nem, mert még nem tudok japánul.  :frown:

Megmurdel

Quote from: gerey on 2013-10-16, 20:49:51
Quote from: Megmurdel on 2013-10-16, 20:25:12
Quote from: gerey on 2013-10-16, 19:47:31
Golden Time 1-2 Szép lassan alakulnak a dolgok, de eddig rendben van. Ez a Tada gyerek gyanúsan túl optimista, biztos ennek is van köze a flashbackekhez, legalábbis eddig ez jött át nekem. Majd meglátjuk, mangát, ln-t nem ismerem...
LN igaz részletesebb de a manga se rossz ~17-18 fejezet van kinn ha nagyon érdekel elolvashatod :D sztem megérti és ha a LN-t követi majd az iram akkor úgy is hamar odaérünk ahol most tart.
Sztem kibírom, majd max. ha végzett a sorozat, am főnök te már túl sok mindenből akarsz LN-t olvasni, nem?
az meglehet :D

fema nem tok japánul, de sztem egyik se rosszabb a másiknál ... esetleg annyi, hogy 1 hd FFF rész méretben nagyobb mint HS-os :D am ha HS vmit nagyon félre fordítana szoktak nagyon hamar v1, v2 ... stb feltölteni FFF-re ez nem jellemző

Cobra

Én alapból kerülöm ezeket a "subber" csapatokat. inkább várj 1-2 napot és nézz Commie-t, UTW-t, Hatsuyuki-t (gg most eléggé lustul).  Ők se tökéletesek (Commie-nál több fordító is van), de általában jó a fordításuk.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Leara

Én általában ha valamiből van, akkor a HorribleSubs verziót szoktam leszedni. Elvileg ők Crunchy-ról szedik le, szóval annak a felirata valószínűleg a japán szövegkönyv alapján, nem pedig hallás alapján készült :D. Persze hibák így is becsúszhatnak, de még mindig kevesebb rá az esély, mint a fansub csapatoknál.
MAL

fema

Kösz a válaszokat.

Cobra, az a baj, nem mindig van türelmem kivárni... :P


Csak, hogy kicsit on topic is legyek, tegnap megnéztem a Coppelion 3. részét, még mindig hozza azt a szintet, amit eddig. Akinek nem tetszett, továbbra se hiszem, hogy fog, de én még mindig szívesen nézem. :)
A Galilei Donna eléggé érdekes... Nem értem néha... Egyszer olyan érzésem van, hogy egy scifi világban lennénk, utána, mintha a jelenben, aztán meg néha úgy tűnik, mintha 1900-as években... Meg ezek a mechák...  :wtf:
A Kyoukai no Kanata 2. és 3. részét egyben néztem - ennek kifejezetten örülök is, mivel a 2. részben csak kapkodtam a fejem, hogy most mégis mi történik. (Vagy inkább miért.) Kicsit, mintha néha zavaros lenne néha, nem? Vagy csak én vagyok lassú? :D

Ma megnézem a Golden Time-ot, meg a Machine Doll-t, utóbbitól kicsit parázok, hogy ne legyen rossz, mert nagyon vártam.  ^^

Zelda

Quote from: fema on 2013-10-17, 12:27:32
Ma megnézem a Golden Time-ot, meg a Machine Doll-t, utóbbitól kicsit parázok, hogy ne legyen rossz, mert nagyon vártam.  ^^
Nekem a Machine doll nagyon bejön, Yaya rulez, de egyébként is jó a setting, és szerintem nem lesz hiány izgalomban sem. Elég rejtélyesen kezdődött ahhoz, hogy fenntartsa a néző érdeklődését, A Kyoukai no Kanata után nekem most ez a második a sorban.

fema

Quote from: Zelda on 2013-10-17, 13:28:18
Quote from: fema on 2013-10-17, 12:27:32
Ma megnézem a Golden Time-ot, meg a Machine Doll-t, utóbbitól kicsit parázok, hogy ne legyen rossz, mert nagyon vártam.  ^^
Nekem a Machine doll nagyon bejön, Yaya rulez, de egyébként is jó a setting, és szerintem nem lesz hiány izgalomban sem. Elég rejtélyesen kezdődött ahhoz, hogy fenntartsa a néző érdeklődését, A Kyoukai no Kanata után nekem most ez a második a sorban.
Olvasom a mangát, úgyhogy ezeket tudom, pont azért parázok, hogy nehogy csalódjak. Bár, ha megkapja a "Zelda approves" pecsétet, akkor tetszeni fog nekem is.. :D

Megmurdel

Quote from: fema on 2013-10-17, 14:36:29
Quote from: Zelda on 2013-10-17, 13:28:18
Quote from: fema on 2013-10-17, 12:27:32
Ma megnézem a Golden Time-ot, meg a Machine Doll-t, utóbbitól kicsit parázok, hogy ne legyen rossz, mert nagyon vártam.  ^^
Nekem a Machine doll nagyon bejön, Yaya rulez, de egyébként is jó a setting, és szerintem nem lesz hiány izgalomban sem. Elég rejtélyesen kezdődött ahhoz, hogy fenntartsa a néző érdeklődését, A Kyoukai no Kanata után nekem most ez a második a sorban.
Olvasom a mangát, úgyhogy ezeket tudom, pont azért parázok, hogy nehogy csalódjak. Bár, ha megkapja a "Zelda approves" pecsétet, akkor tetszeni fog nekem is.. :D
én is olvason Machine-doll-t és én nem csalódtam benne eddig :D .... remélhetőleg ezek után se fogok

Zelda

Quote from: Megmurdel on 2013-10-17, 17:59:06
Quote from: fema on 2013-10-17, 14:36:29
Quote from: Zelda on 2013-10-17, 13:28:18
Quote from: fema on 2013-10-17, 12:27:32
Ma megnézem a Golden Time-ot, meg a Machine Doll-t, utóbbitól kicsit parázok, hogy ne legyen rossz, mert nagyon vártam.  ^^
Nekem a Machine doll nagyon bejön, Yaya rulez, de egyébként is jó a setting, és szerintem nem lesz hiány izgalomban sem. Elég rejtélyesen kezdődött ahhoz, hogy fenntartsa a néző érdeklődését, A Kyoukai no Kanata után nekem most ez a második a sorban.
Olvasom a mangát, úgyhogy ezeket tudom, pont azért parázok, hogy nehogy csalódjak. Bár, ha megkapja a "Zelda approves" pecsétet, akkor tetszeni fog nekem is.. :D
én is olvason Machine-doll-t és én nem csalódtam benne eddig :D .... remélhetőleg ezek után se fogok
fema én approve-olom, mert egyelőre tényleg nincs benne kivetnivaló.  :D De nekem az évad sport animéi is bejönnek. Kuroko S2, Yowamushi és a Diamond no Ace (pedig a baseball eddig sose érdekelt...) is nagyon jól indultak. De a kedvenc műfajaim még mindig a mistery, action, thriller.

fema

Quote from: Zelda on 2013-10-17, 19:40:24
Quote from: Megmurdel on 2013-10-17, 17:59:06
Quote from: fema on 2013-10-17, 14:36:29
Quote from: Zelda on 2013-10-17, 13:28:18
Quote from: fema on 2013-10-17, 12:27:32
Ma megnézem a Golden Time-ot, meg a Machine Doll-t, utóbbitól kicsit parázok, hogy ne legyen rossz, mert nagyon vártam.  ^^
Nekem a Machine doll nagyon bejön, Yaya rulez, de egyébként is jó a setting, és szerintem nem lesz hiány izgalomban sem. Elég rejtélyesen kezdődött ahhoz, hogy fenntartsa a néző érdeklődését, A Kyoukai no Kanata után nekem most ez a második a sorban.
Olvasom a mangát, úgyhogy ezeket tudom, pont azért parázok, hogy nehogy csalódjak. Bár, ha megkapja a "Zelda approves" pecsétet, akkor tetszeni fog nekem is.. :D
én is olvason Machine-doll-t és én nem csalódtam benne eddig :D .... remélhetőleg ezek után se fogok
fema én approve-olom, mert egyelőre tényleg nincs benne kivetnivaló.  :D De nekem az évad sport animéi is bejönnek. Kuroko S2, Yowamushi és a Diamond no Ace (pedig a baseball eddig sose érdekelt...) is nagyon jól indultak. De a kedvenc műfajaim még mindig a mistery, action, thriller.
Én úgy szűrök, hogy minden, amit ajánlasz, nézem, kivéve, ha sport. Azt valahogy nem tudom elképzelni, hogy érdekes lehetne.. :D

SaiyaGin

#8094
Arpeggio 02: továbbra se győzött meg a sorozat, valami hiányzik belőle... Leginkább talán az, hogy a legénységről a nevükön kívül semmit sem tudunk.

Szerk.:
Coppelion 03: mintha ez most jobb lett volna az előző résznél.

Zelda

Valvrave S2 e2.
Megint rinya sorozat, és állandóan van valami krízis, amit meg kell oldani... Vajon hogy fognak kikeveredni Dorrsia-ból? Remélem nem gyalog...

IS2 e3.
:rotfl: Csak a szokásos, semmi több. A vége alapján reméltem, hogy lesz mán egy kis eksön, de a pw-ből nem úgy tűnt. Egyáltalán mi ez az egész? Az egyik kinyírni akarja Ichikát a másiknak a Byakushiki kell... És szegény gyerek meg menekül a sok jó csak elől. Tiszta loser alkat. ^^"

Werro

Quote from: Zelda on 2013-10-16, 14:17:43
Quote from: Kraivan on 2013-10-16, 12:40:47
Quote from: Werro on 2013-10-12, 17:57:25
Quote from: Cheesy on 2013-09-14, 14:37:11
Quote from: Werro on 2013-09-14, 14:17:37
Attack on titan: Tudja valaki, miért nem néztük meg, mi van abban a bizonyos pincében? ..vagy csak én maradtam le valamiről?  :confused:
Jól láttad, hogy nem láttad, mert a seriesben valahogy mintha el is felejtették volna. Remélem legalább valami hintet kapunk a végére, nagy csalódás lenne, ha nem...

Azóta is ki vagyok ezen a befejezésen akadva... Nekem ez is elég nagy csalódás volt  :wtf:

Szeretettel ajánljuk a mangát.
És "jó" hír hogy a csalódásod original story, nem pedig made up bullshit ami jellemző a japánokra.
Idővel csak lesz folytatás, mert túl befutott lett a sorozat, bár a manga is csigatempóban halad, és ahhelyett h elvarrná a szálakat, inkább újabb szál nyílik meg, ellenben igencsak követelik a maguk figyelmét.
Ha megérjük, akkor lehet pár évszázad múlva az a fajta történetvezetés lesz, ahol ezer szál és rejtély egy ponton találkozik, és minden megvilágosodik, és sajnálatos módon ez pont az a nyamvadt pince lesz.
Mire a pincébe érnek, pont el is fogjuk felejteni, hogy az is létezett...  :rotfl:

Ettől félek én is  :hopp:

Leara

Samurai Flamenco 01-02: azt hiszem, megvan a kedvenc őszi szezonos sorozatom  :lul:. Nem egészen erre számítottam, de eddig nagyon bejön  :jee:.
MAL

Cloud

Valvrave s2

Első rész. Tetszett, főleg hogy Shoko-ból keveset kaptunk. :D

Zelda

Strike the blood ep 3.
Ez MORBID volt!!!  :he: Bazki mi lesz ebből?!  :hopp: