Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

gerey

#8160
GT ep. 5:
"You're supposed to be my friend, but you can dance! You're so mean! Traitor!"  :lul: :lul:
Alapból jól kezdett a GT, de részről részre még mindig jobb, meg ez a mondat is annyira tipikus, mindenki által hallott visszavágás, imádon. :appl:

Coppelion ep. 5:
Azt hittem reklám jön, de az ending volt. Azért egy olyan fegyver nekem kéne, mindent tud lőni, különösebb (át)tárazás nélkül.  :lol:  Hogy a mező minek a vaultba azt nem vágom :D. Remélhetőleg a combat unit, nem valami totál kliséhalmaz Rambo lesz... :uzi: A színvonal maradt az átlagos, nézhető cucc...

Kill la Kill ep. 5:
Már vártam mikor lesznek igaz barátok :appl:

Strike the Blood ep. 5:
Szerencsétlen hacker csajnak azért egyszer már tényleg összejöhetne valami.

danika230

Golden Time ep5: ez is jó rész volt, nem tudom milyen amnéziásnak lenni, de én simán rákérdeztem volna a képre, hogy "most mivan?"  :confused:
Ez az arc!!  :rotfl: [spoiler][/spoiler]
Quote from: Megmurdel on 2013-11-02, 09:22:25
ep 05 egyre jobban teccik annak ellenére hogy kihagynak nagy poénokat pl ezt is nekem ez a Golden
ezta C3PO-s poént én is láttam, most legalább megtudtam honnan van :D

IS ep5: oké megvolt szülinap, akko most jöhet az ACTION
[spoiler][/spoiler]

gerey

Quote from: danika230 on 2013-11-02, 14:31:52
Golden Time ep5:
Ez az arc!!  :rotfl: [spoiler][/spoiler]
Tud alkotni a csaj az biztos.  :D

Darkstar

Aztaq...
A Shaft túltett magán ezzel a résszel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Coppelion: dobtam.
Arpeggio Hogyishívják: ezt is.

Valvrave 16: az utóbbi két rész fejleményeit (Marie, monarchisták) annyira... randomnak éreztem.

danika230

Outbreak Company ep5: a kötelező poén adagot hozta a rész, ahogy azt vártam.  :jee:
Galilei Donna ep4: egy 13 éves kislány zuhan 5 emeletet egy kupac autóroncsra - NO PROBLEM - kis pihi és minden oké! heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?!  :wtf: ettől függetlenül jó kis rész volt.
Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai! ep5: a főhősnőnk még nem nyert meccset (65 vereség khmm), de már kell a Special Move. hmm oké!   :falba:

gerey

Quote from: danika230 on 2013-11-03, 22:15:38
Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai! ep5: a főhősnőnk még nem nyert meccset (65 vereség khmm), de már kell a Special Move. hmm oké!   :falba:
Nah meddig bírod még?! :D  :lol:

Megmurdel

Quote from: danika230 on 2013-11-03, 22:15:38
Galilei Donna ep4: egy 13 éves kislány zuhan 5 emeletet egy kupac autóroncsra - NO PROBLEM - kis pihi és minden oké! heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?!  :wtf: ettől függetlenül jó kis rész volt.
jah háát hiszen ott volt a csodás MicroDoctor XDDDDD

danika230

Quote from: gerey on 2013-11-03, 23:05:59
Quote from: danika230 on 2013-11-03, 22:15:38
Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai! ep5: a főhősnőnk még nem nyert meccset (65 vereség khmm), de már kell a Special Move. hmm oké!   :falba:
Nah meddig bírod még?! :D  :lol:
Simán, most lesz a "visszavágó"!  :P

Megmurdel

Quote from: danika230 on 2013-11-04, 14:14:48
Quote from: gerey on 2013-11-03, 23:05:59
Quote from: danika230 on 2013-11-03, 22:15:38
Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai! ep5: a főhősnőnk még nem nyert meccset (65 vereség khmm), de már kell a Special Move. hmm oké!   :falba:
Nah meddig bírod még?! :D  :lol:
Simán, most lesz a "visszavágó"!  :P
húúhaa akkor meg kell tekintenem nekem is  :lul:

SaiyaGin

Kill la Kill 05: ez már sokkal jobb volt az előző résznél!  :jee:

Quote from: danika230 on 2013-11-03, 22:15:38
Galilei Donna ep4: egy 13 éves kislány zuhan 5 emeletet egy kupac autóroncsra - NO PROBLEM - kis pihi és minden oké! heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?!  :wtf: ettől függetlenül jó kis rész volt.

Igen, ez elég furcsa volt.
Egyébként jól láttam, hogy Anna a hajában tartja a telefonját?  :D

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2013-11-05, 08:01:34
Egyébként jól láttam, hogy Anna a hajában tartja a telefonját?  :D
a fodrászat csodái  :lol: mondjuk engem ez meg se lepett annyira .. maga a tény inkább hogy rejteget ott 1 telefont ami elvileg "lebuktatja" őket és ki kellene dobni az összeset, meg az is hogy ő azon kapcsolatba lépett valakivel(kkel)

danika230

#8172
Kyoukai no Kanata ep6: Végig szakadtam ez egész részen, eddigi legjobb rész volt. :lul:
[spoiler]A kis táncikálás ennyit ért, valahogy lehetett rá számítani. :D[/spoiler]
Coppelion ep6: Kedvenc kislányunk (Aoi) megint alkotott, hogy nem hajították le valamelyik ház tetejéről, én már az arcomat kapartam.   :falba:

gerey

Tokyo Ravens ep.5:
Lassan összejön az egész banda, bár az érdekes, hogy senki nem jön rá, hogy Natsume éppenséggel lány, jó-jó titkolja, de valljuk be nem valami jól.  :ejnye:

Quote from: danika230 on 2013-11-06, 21:20:50
Coppelion ep6: Kedvenc kislányunk (Aoi) megint alkotott, hogy nem hajították le valamelyik ház tetejéről, én már az arcomat kapartam.   :falba:
Coppelion ep.6:
Jó hát legnagyobb lol azért a sárkány radar volt... De kezd a sorozat részről részre ereszteni... :comp:

danika230

#8174
IS ep6:  :wtf:
Golden Time ep6: végre lépett a főhősünk.  :jee:
Kill la Kill ep6:  kicsit megijedtem. hogy csak ennyi ér az Elite Four tagja, de azért a végére megnyugodtam  :D

Zelda

IS2 6. A szokásos.

Golden Time 6. Királyság!!!  :Kiraly:

Megmurdel

#8176
Quote from: gerey on 2013-11-07, 16:46:45
Tokyo Ravens ep.5:
Lassan összejön az egész banda, bár az érdekes, hogy senki nem jön rá, hogy Natsume éppenséggel lány, jó-jó titkolja, de valljuk be nem valami jól.  :ejnye:
Igen jó kis csapat lesz ez bár lesznek majd komplikációk is dögivel. Az a titok még sztem sorozat feléig nem derül ki bár nemtom mit hoznak majd a számomra is ismeretlen részek (am sztem mesterien titkolja  :lul:) Amit mondjuk nagyon szeretek azok a "nem fognak változni az érzéseim" kijelentések és erre már most láthattunk is ellenpéldát 1 kis flashback formájában.

edit:
IS2 yet another glorious japanese falling technique :D

Galilei Donna kicsit gyorsan feladta a csávó az egészet a fenébe de hogy miért  :confused:

gerey

#8177
Golden Time ep.6: Nah Tada-kun összeszedi magát, erre két csaj is igent mond neki  :cool:. Igaz csak az egyik a jelenben :D Bírom a gyereket, nagy spíler  :hopp: Plusz mindenki kedvence a "tea" klub is befigyel  :rotfl:

Kill la Kill ep.6: Azért az az infószerzés  :ejnye: Még mindig annyira állatian beteg a sorozat  :lol:  :lul:

Megmurdel

Golden Time Ez kész, egyszerűen annyira imádom ezt a sorozatot, hogy az hihetetlen. Itt már volt nekem is újdonság és teccett, de nagyon.  :Kiraly:

gerey

Quote from: Megmurdel on 2013-11-09, 01:25:03
Golden Time Ez kész, egyszerűen annyira imádom ezt a sorozatot, hogy az hihetetlen. Itt már volt nekem is újdonság és teccett, de nagyon.  :Kiraly:
Tegnapi rész után nekem is előlépett az őszi szezon legjobbja helyre.  :hopp:

Zelda

Quote from: gerey on 2013-11-09, 11:02:57
Quote from: Megmurdel on 2013-11-09, 01:25:03
Golden Time Ez kész, egyszerűen annyira imádom ezt a sorozatot, hogy az hihetetlen. Itt már volt nekem is újdonság és teccett, de nagyon.  :Kiraly:
Tegnapi rész után nekem is előlépett az őszi szezon legjobbja helyre.  :hopp:
Hát minimum  :rotfl: De a Strike the blood is egész érdekesen alakul.  :P

gerey

#8181
Quote from: Zelda on 2013-11-09, 12:42:20
Quote from: gerey on 2013-11-09, 11:02:57
Quote from: Megmurdel on 2013-11-09, 01:25:03
Golden Time Ez kész, egyszerűen annyira imádom ezt a sorozatot, hogy az hihetetlen. Itt már volt nekem is újdonság és teccett, de nagyon.  :Kiraly:
Tegnapi rész után nekem is előlépett az őszi szezon legjobbja helyre.  :hopp:
Hát minimum  :rotfl: De a Strike the blood is egész érdekesen alakul.  :P
Strike the Blood ep.6: Valóban kezd érdekesen alakulni a történet, és plusznak a szerelmi sokszög is egyre csak nő.  :rotfl: Asagi is egész sokat volt képernyőn, és valamit alkotott is mindig  :appl:

danika230

Quote from: gerey on 2013-11-09, 11:02:57
Quote from: Megmurdel on 2013-11-09, 01:25:03
Golden Time Ez kész, egyszerűen annyira imádom ezt a sorozatot, hogy az hihetetlen. Itt már volt nekem is újdonság és teccett, de nagyon.  :Kiraly:
Tegnapi rész után nekem is előlépett az őszi szezon legjobbja helyre.  :hopp:
Már az első rész után tudtam, hogy ez jó anyag lesz :D
Csatlakozik mellé a Kuroko, meg a Stike the Blood. Legjobbak!!!  :whoah:

SaiyaGin

Kill la Kill 6: ez is egy érdekes rész volt, jó volt, hogy kicsit nagyobb szerepet kapott a másik oldal.

Zelda

A Kuroko minősége most szemmel láthatóan romlott, valami nem stimmel vele. Túl sok az állókép, különösen a mostani részben a végén pl, mikor Kagami és Midorima ugranak a labdáért. A másik a zene... nem tudom mi történt, de annyira melankólikus, néhol teljesen nem odaillő zene megy a képsorok alatt, ami még jobban elrontja az összhatást. Lehet, hogy csak nekem van bajom vele, de számomra irritáló az egész.

danika230

Quote from: Zelda on 2013-11-10, 11:21:47
A Kuroko minősége most szemmel láthatóan romlott, valami nem stimmel vele. Túl sok az állókép, különösen a mostani részben a végén pl, mikor Kagami és Midorima ugranak a labdáért. A másik a zene... nem tudom mi történt, de annyira melankólikus, néhol teljesen nem odaillő zene megy a képsorok alatt, ami még jobban elrontja az összhatást. Lehet, hogy csak nekem van bajom vele, de számomra irritáló az egész.
Vannak pontok ahol fogom a fejem én is, de ez megvolt az első évadba is, a zenét nem igen figyeltem (csak az OP-t és az nagyon jó sztem), lesz ez még jobb is sztem amint haladunk a Winter Cup felé. Én minden héten nagyon várom az új részt. (nálam nem sok ilyen van)

Strike the Blood ep6: röviden tömören:  :cool:
Yuushibu ep6: plot plot everywhere  :D

Megmurdel

Coppelion 06 Hmm több dolog is érdekelne .. pl: mért volt a tűz rózsaszín távolról? ... mért nem tudnak célozni? mért nem volt jó az elfogott Coppelion csaj? mért nem szakadt cafatokra a csaj a robbás után? :D de nem folytatom viszont a rész legfontosabb mondata:
QuoteHey, wait Haruto. If you shoot them, they'll die.
NO SHIT

SaiyaGin

Galilei Donna 5: ott ülnek a templomban az imapadon és nem tűnik fel nekik, hogy egy templomban vannak?  :falba:

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2013-11-10, 22:26:48
Igen, az erősen wtf volt.

A rész végén történt esemény alapján azt gondolhatná az ember, hogy a sorozat egész érdekes, komolyabb irányba halad, de amíg rendszeresen bedobnak valami "erősen wtf" jelenetet, ami eléri, hogy ne lehessen komolyan venni az aktuális epizódot, addig megette az egészet a fene.  ::)
[spoiler]Azt sejtettem, hogy a két gyerek története nem fog happy endben végződni, de az meglepett, hogy mindketten meghaltak (meg a csapat főnökének az árulása is meglepett, bár erős a gyanúm, hogy ezt a csavart a forgatókönyvíró hasraütéssel találta ki).[/spoiler]