Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Quote from: SaiyaGin on 2013-11-10, 22:38:29
Quote from: Cobra on 2013-11-10, 22:26:48
Igen, az erősen wtf volt.

A rész végén történt esemény alapján azt gondolhatná az ember, hogy a sorozat egész érdekes, komolyabb irányba halad, de amíg rendszeresen bedobnak valami "erősen wtf" jelenetet, ami eléri, hogy ne lehessen komolyan venni az aktuális epizódot, addig megette az egészet a fene.  ::)
[spoiler]Azt sejtettem, hogy a két gyerek története nem fog happy endben végződni, de az meglepett, hogy mindketten meghaltak (meg a csapat főnökének az árulása is meglepett, bár erős a gyanúm, hogy ezt a csavart a forgatókönyvíró hasraütéssel találta ki).[/spoiler]

Nem, azt a csavart az "1000 elcsépelt drámai fordulat" c. könyvből vette.

Én is így vagyok továbbra is a sorozattal meg a wtf elemekkel: mint amikor rántottaevés közben csikorog a fogam között a homok.
Failure is the default option

gerey

Magi S2E6:
Nah végre valaki van annyira tökös, hogy kinyírja az éppen aktuálus gonoszt.  :jee:
Amúgy ezt a Hakuryuu gyereket sokkal komolyabban tudom venni, mint pl. Alibaba-t. De úgy tűnik sajna most el tűnik egy időre, kár, mert ő legalább nem akar mindent a szeretettel megoldani.   :ejnye:

Megmurdel

wannabethestrongest 06 megszületett az első győzelem  :lul:

danika230

Quote from: Megmurdel on 2013-11-12, 19:49:42
wannabethestrongest 06 megszületett az első győzelem  :lul:
és a "kaland" folytatódik.  :D

gerey

Quote from: Megmurdel on 2013-11-12, 19:49:42
wannabethestrongest 06 megszületett az első győzelem  :lul:

Hoho, még nézed?  :lol: :ejnye: :lul: :rotfl:

Megmurdel

Quote from: gerey on 2013-11-12, 19:59:26
Quote from: Megmurdel on 2013-11-12, 19:49:42
wannabethestrongest 06 megszületett az első győzelem  :lul:

Hoho, még nézed?  :lol: :ejnye: :lul: :rotfl:
hogynee  :rotfl: sokat röhögök a szánalmasságán de még nézem

danika230

Quote from: Megmurdel on 2013-11-12, 20:53:20
Quote from: gerey on 2013-11-12, 19:59:26
Quote from: Megmurdel on 2013-11-12, 19:49:42
wannabethestrongest 06 megszületett az első győzelem  :lul:

Hoho, még nézed?  :lol: :ejnye: :lul: :rotfl:
hogynee  :rotfl: sokat röhögök a szánalmasságán de még nézem
ezaz, van még1 elvetemült ember rajtam kívül is.  :tezsvir:

SaiyaGin

#8197
Magi 6: Alibaba már megint kezdi? ::)

danika230

Outbreak Company ep6: így lesz egy 90perces focimeccsből egy egésznapos rendezvény - a folyamatos pályakarbantartás sok időt elvisz. :D Beteg egy rész volt!
Tokyo Ravens ep6:  :lul: :lul:

Megmurdel

Quote from: danika230 on 2013-11-13, 16:27:09
Tokyo Ravens ep6:  :lul: :lul:
Nah, azér kellett 6 rész, hogy elérjünk ehhez a poénhoz is.  :D

danika230

Kill la Kill ep7: eddig legjobb rész volt szerintem, még1 lapáttal rátett a sorozatra, nagyon állat.  :whoah:

Megmurdel

GT avagy az idióta duó kalandjai 07 Most is sokat ökörködtek, de nem bántam. Remek rész volt ez is.  :Kiraly:

danika230

Quote from: Megmurdel on 2013-11-15, 01:08:51
GT avagy az idióta duó kalandjai 07 Most is sokat ökörködtek, de nem bántam. Remek rész volt ez is.  :Kiraly:
az biztos :tezsvir:  és végre megvolt a kibékülés is.
Mitsuo-n picit meglepődtem, ez a haj.  :lul:

gerey

Quote from: danika230 on 2013-11-13, 16:27:09
Outbreak Company ep6: így lesz egy 90perces focimeccsből egy egésznapos rendezvény - a folyamatos pályakarbantartás sok időt elvisz. :D Beteg egy rész volt!
Tokyo Ravens ep6:  :lul: :lul:
OC ep.6: Nem vártam semmi jót a fantasy népek fociznak résztől, de annál nagyobbat csalódtam pozitívan, valami elmebeteg rész volt. :D  :rotfl: :rotfl: Jah és persze a rizs arcról való eltávolításának szokása is sikeresen meghonosodott.  :ejnye:

Tokyo Ravens ep.6:
Remek rész volt, de a főhős még mindig nem sejt semmit.  :muhahah:  :lul:

Coppelion ep.7:
Az évfolyamonkénti vérkompatibilitásnál nekem ledobta az agyam az ékszíjat. :lol: Azért bevetés előtt csinálhattak volna egy pszichológiai alkalmassági tesztet, pár coppeliont elnézve lehet hasznos lett volna.  ;)
Mondjuk már csak azért is megéri nézni, hogy lássam mivel tudják még részenként fokozni a baromságokat.  :whoah:
Eleinte ilyen Wasteland/Fallout utánérzést vártam, de ez inkább már comedy  :appl:

SaiyaGin

Valvrave 18: biztos, hogy 25 részes lesz ez a sorozat? Egy kicsit sok mindent akarnak beletömni a történetbe.

Egyébként pedig van egy jelöltünk az "Év apucija" szavazásra.

gerey

Golden Time ep.7:
Ez a kettő tényleg kiegészíti egymást :Kiraly:, és úgy tűnik Linda se zavar be túlságosan. De aztán majd elválik mi lesz. Jó kis rész volt ez is.  :D

Kill la Kill ep.7:
Mekkora lol volt ez a Fight club, szinte vártam, hogy lesznek szabályok is: The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club.  :ejnye:

Strike the Blood ep.7:
Nah kicsit pörgősebbek lettek az események az előző pár rész lassabb tempójához  képest. Lassan mindenki tudja mindenkiről, hogy kicsoda. Kíváncsi vagyok, hogy alakulnak a dolgok, ha majd mindenki tud mindent.

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2013-11-15, 20:45:32
Valvrave 18: biztos, hogy 25 részes lesz ez a sorozat? Egy kicsit sok mindent akarnak beletömni a történetbe.

Egyébként pedig van egy jelöltünk az "Év apucija" szavazásra.
eredetileg azt volt a terv de jah kicsit télleg zsúfolt a 2. évad/2. fele

gerey

Yuushibu ep.7:
Nem tudom mi volt "durvább", a cenzúra vödörből és polcból, vagy az elromlott légkondis cliffhanger?  :lol:

Megmurdel

Quote from: gerey on 2013-11-16, 09:00:57
Yuushibu ep.7:
Nem tudom mi volt "durvább", a cenzúra vödörből és polcból, vagy az elromlott légkondis cliffhanger?  :lol:
Hasonló kérdés jutott eszembe, de nekem akkor mikor el akartak menni és mikor kiderült mennyi lenne az újrakábelezés.  Én se tudtam dönteni melyik volt "durvább".  :D
Kérdésedre a válasz egyértelműen a cliffhanger.  :lul:

Az viszont tetszett, mikor befejezte a kapcsolási rajzot majd zárta az áramkört  :lol:

gerey

#8209
Quote from: Megmurdel on 2013-11-16, 11:54:55
Quote from: gerey on 2013-11-16, 09:00:57
Yuushibu ep.7:
Nem tudom mi volt "durvább", a cenzúra vödörből és polcból, vagy az elromlott légkondis cliffhanger?  :lol:
Hasonló kérdés jutott eszembe, de nekem akkor mikor el akartak menni és mikor kiderült mennyi lenne az újrakábelezés.  Én se tudtam dönteni melyik volt "durvább".  :D
Kérdésedre a válasz egyértelműen a cliffhanger.  :lul:

Az viszont tetszett, mikor befejezte a kapcsolási rajzot majd zárta az áramkört  :lol:

Jah az jó volt, a perverz zselé már elnyelte mindegyiket: Várjál, vannak még...  :appl: Szerencsétlen Fino-t meg mindig beteríti, az az érdekes állagú, fehér cucc.  :ejnye:

danika230

Quote from: gerey on 2013-11-16, 09:00:57
Yuushibu ep.7:
Nem tudom mi volt "durvább", a cenzúra vödörből és polcból, vagy az elromlott légkondis cliffhanger?  :lol:
ezek a cenzúrák egyre jobbak lesznek, mindig tudnak újat mutatni  :lul:
és még mindig le vagyok hidalva ettől a "komoly" történettől :D

SaiyaGin

Galilei Donna 07: az egész rész egy nagy :facepalm: volt. (Meg MINŐSÉGI grafika.)

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2013-11-16, 23:40:12
Galilei Donna 06: az egész rész egy nagy :facepalm: volt. (Meg MINŐSÉGI grafika.)
fix'd  :hehe: de am  :tezsvir:

SaiyaGin


Megmurdel

először én is azt akartam leírni mondom biztos jósolsz :D de maradtam a javításnál ... mindenesetre nem hiszem h nagyon tévedtél volna a jövő héttel kapcsolatban  :rotfl:

gerey

Quote from: Megmurdel on 2013-11-17, 01:14:56
Quote from: SaiyaGin on 2013-11-16, 23:40:12
Galilei Donna 06: az egész rész egy nagy :facepalm: volt. (Meg MINŐSÉGI grafika.)
fix'd  :hehe: de am  :tezsvir:

Épp terveztem megnézni a napokban azt az 5-6 részt ami van, akkor mire számíthatok? :D

danika230

Quote from: gerey on 2013-11-17, 14:55:39
Quote from: Megmurdel on 2013-11-17, 01:14:56
Quote from: SaiyaGin on 2013-11-16, 23:40:12
Galilei Donna 06: az egész rész egy nagy :facepalm: volt. (Meg MINŐSÉGI grafika.)
fix'd  :hehe: de am  :tezsvir:

Épp terveztem megnézni a napokban azt az 5-6 részt ami van, akkor mire számíthatok? :D
:falba: :falba: :falba:

danika230

Kuroko no Basket ep7: döntetlen really? A bajnokság próbálja rövidre fogni a meccseket, mi ez?!!!  :comp:  :falba:

gerey

#8218
Tokyo Ravens ep.7:
Csak új jönnek sorban az új karakterek, és Touji sem divatból hord 40 fokban is kendőt. :D
Még mindig tartja a színvonalat a sorozat, ennek örülök.

Coppelion ep.8:
Oh, és feltűnik Railgu... akarom mondani, a nagyon eredeti ötlet alapján született iker pár, sosem látott erőkkel.  :lol:
Már csak a pénzérme hiányzott  :appl: Ja és mintha az izmosabb testvér szemei furcsán helyezkednének el a fején. :D  :_piszka:

Megmurdel

Quote from: gerey on 2013-11-21, 00:26:33
Coppelion ep.8:
Oh, és feltűnik Railgu... akarom mondani, a nagyon eredeti ötlet alapján született iker pár, sosem látott erőkkel.  :lol:
Már csak a pénzérme hiányzott  :appl: Ja és mintha az izmosabb testvér szemei furcsán helyezkednének el a fején. :D  :_piszka:
jah meg egy Fukou da nem? XD Am a hirtelen kiderült igazság az ikrek eredetéről vagy csak a homlokbajonoké volt nem is tudom, h ki is volt az alapanyag ..... szerintem ezeket kalapból húzták ki, mert 1 kicsit feltűnően beteg feje volt és azt észre kellett volna venni.