Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

gerey

Quote from: Megmurdel on 2013-11-21, 22:45:21
Quote from: gerey on 2013-11-21, 00:26:33
Coppelion ep.8:
Oh, és feltűnik Railgu... akarom mondani, a nagyon eredeti ötlet alapján született iker pár, sosem látott erőkkel.  :lol:
Már csak a pénzérme hiányzott  :appl: Ja és mintha az izmosabb testvér szemei furcsán helyezkednének el a fején. :D  :_piszka:
jah meg egy Fukou da nem? XD Am a hirtelen kiderült igazság az ikrek eredetéről vagy csak a homlokbajonoké volt nem is tudom, h ki is volt az alapanyag ..... szerintem ezeket kalapból húzták ki, mert 1 kicsit feltűnően beteg feje volt és azt észre kellett volna venni.
Drága volt, nem pazarlunk!  :ejnye:

Megmurdel

Quote from: gerey on 2013-11-21, 22:51:09
Drága volt, nem pazarlunk!  :ejnye:
jah tom itt nem "csak 1 gombnyomás" xD

danika230

Golden Time ep8: hatalmas rész volt megint, Banri és Mitsuo - Hi, my boyfriendu!   :lul:

Cobra

Coppellion 8: ezaz, klónozzunk (ráadásul duplán) egy sorozatgyilkost és keverjünk még hozzá offenzív különleges képességet, biztos segíteni fognak az embereknek.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Valvrave 19: kíváncsi vagyok, mi lett végül [spoiler]Sakival.[/spoiler]

Quote from: Cobra on 2013-11-22, 22:10:21
Coppellion 8: ezaz, klónozzunk (ráadásul duplán) egy sorozatgyilkost és keverjünk még hozzá offenzív különleges képességet, biztos segíteni fognak az embereknek.

:Kiraly:

gerey

#8225
Quote from: danika230 on 2013-11-22, 20:51:41
Golden Time ep8: hatalmas rész volt megint, Banri és Mitsuo - Hi, my boyfriendu!   :lul:
Ja az nagy jelenet volt. :D
Am, az csak velem van úgy, hogy amikor Banri meg Linda beszélgetnek, mindig várom mikor jelenik meg valamelyik háta mögött Kouko?

Quote from: Cobra on 2013-11-22, 22:10:21
Coppellion 8: ezaz, klónozzunk (ráadásul duplán) egy sorozatgyilkost és keverjünk még hozzá offenzív különleges képességet, biztos segíteni fognak az embereknek.
Erre is volt magyarázat, csak klónozás után jöttek rá, arra ami ránézésre is látszódott a nőn.  :lol:
Azt nem értem, miért nem klónoztak akkor inkább egy tucat John Rambo-t?  :uzi: :uzi:

Darkstar

Na, én is elkezdtem a GT-ot, és kezdésből be is dobtam 4 részt. Időben le akartam feküdni, de ez tök jó.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gerey

Quote from: Darkstar on 2013-11-23, 03:53:59
Na, én is elkezdtem a GT-ot, és kezdésből be is dobtam 4 részt. Időben le akartam feküdni, de ez tök jó.  :Kiraly:
:tezsvir: :jee:
Nekem eddig a kedvencem a szezonból.

SaiyaGin

Galilei Donna 7: azt hiszem, itt az ideje, hogy búcsút vegyek a sorozattól. Ha esetleg a végén úgy gondolnátok, hogy mégis érdemes végignézni, szóljatok.

Megmurdel

Quote from: gerey on 2013-11-23, 08:25:06
Quote from: Darkstar on 2013-11-23, 03:53:59
Na, én is elkezdtem a GT-ot, és kezdésből be is dobtam 4 részt. Időben le akartam feküdni, de ez tök jó.  :Kiraly:
:tezsvir: :jee:
Nekem eddig a kedvencem a szezonból.
nem csak neked :D apropó a 8. ep is jó volt nagyon  :lol:

Quote from: SaiyaGin on 2013-11-23, 11:05:41
Galilei Donna 7: azt hiszem, itt az ideje, hogy búcsút vegyek a sorozattól. Ha esetleg a végén úgy gondolnátok, hogy mégis érdemes végignézni, szóljatok.
gyanítom, hogy bejött amit jósoltál :D ha jönne valami "megváltó" szólni fogok xD

Zelda

#8230
GT: továbbra is  :cool: !!!

Strike the Blood: Kojou a  :Kiraly: xD És a szöszi hacker-ünk is lépett végre. Mekkora hárem lesz ebből...  ::)

(Szépen lassan hozom be a lemaradásom  :P )
Magi 8.
:lul: Valamiért az első évad után nem nagyon tudom komolyan venni, de így is jó.

Kyoukai no Kanata:  :eek: Lassan de biztosan úgy látszik közeledünk a végéhez??? Izgi lesz a kövi rész.

IS2: Kicsit komolyabb hangvételre váltottak, amit végülis nem bánok.

danika230

Strike the Blood ep8: ez a rész is toppon volt  :whoah:
Quote from: Zelda on 2013-11-24, 00:09:49
Strike the Blood: Kojou a  :Kiraly: xD És a szöszi hacker-ünk is lépett végre. Mekkora hárem lesz ebből...  ::)
igen-igen alakul a hárem, Kojou minden női karakterből iszik majd egy kortyot. :D

Yuushibu ep8: fürdőruhás rész, pipa   :szemuveges:

Megmurdel

végre elkezdtem pótolni én is :D

Galilei Donna 07  :comp:

IS2 07-08 nem volt rossz de több Tatenashi-t akarok

Strike the Blood 08 hmm dat last few mins  :Kiraly: és majdnem kihagytam :D

Kyoukai no Kanata 08  :cool:

SaiyaGin

Mi az úri közönség véleménye a Gingitsune, a Gundam Build Fighters, a Kyoukai no Kanata és a Samurai Flamenco című japán animációs sorozatokról? Érdemes elkezdeni őket?

chilip


SaiyaGin

Uchuu Kyoudai 83: a búvár néha csendben maradhatna. ::)

Quote from: chilip on 2013-11-25, 22:46:27
Quote from: SaiyaGin on 2013-11-25, 22:44:41
Kyoukai no Kanata

sztem igen

többit meg még nem is láttam

:merci:

Cobra

A Samurai Flamenconál még mindig nem tudom mi lesz a sorozatból. főleg az utolsó rész vége után, ami nagyon remélem csak az egyik szereplő rémálma és nem a valóság.
A Kyokai no Kanata jó, bár a grafika elég alsó kategóriás.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

#8237
A másik kettőt nézi valaki?

Quote from: Cobra on 2013-11-26, 01:03:52
a grafika elég alsó kategóriás.

Szerintem az Uchuu Kyoudai után ki fogom bírni. :D

Leara

A Gingitsune jó, ha szereted az olyan slice of life sorozatokat, amikben van egy kis természetfeletti is :). Nem mondom, hogy kiemelkedő cucc, de kellemes kikapcsolódás.

A Samurai Flamenco nekem eddig tetszik, bár a legutóbbi rész végét egyelőre nem tudom hova tenni, majd a következő részben eldől, hogy akkor ez most mi :D.
MAL

Zelda

Akkor már csak a Gundam build-ről nem nyilatkozott itten senki xD
3 részt néztem meg eddig csak én is de az alapján inkább gyerekeknek való. Egy nagy Gunpla reklám az egész, a Sunrise egyszerűen nagyon el akarja adni a plasztik gundam figuráit...
Ha valami érdekes lesz benne, akkor az annyi, hogy a vörös hajú gyerek miként is közlekedik a dimenziók között, azt a magyarázatot félretéve, hogy már az unalomig lerágott x generációs newtype... Szóval ha bele is nézel, túl sokat véleményem szerint nem adhat, ellentétben a KnK-val, ami viszont az évad toplistásai közé tartozik. (És igenis szép a grafika  :P )

SaiyaGin


LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2013-11-25, 22:44:41
Mi az úri közönség véleménye a Gingitsune, a Gundam Build Fighters, a Kyoukai no Kanata és a Samurai Flamenco című japán animációs sorozatokról? Érdemes elkezdeni őket?
A Gingitsune kicsit hasonlít a Natsume yuujinchou-ra szerintem hangulatban. Csak itt nincs a szellemeket látó kiscsajnak semmi komolyabb feladata. Nem eseménydús cucc, de jó hangulata van. :)

Zelda

KnK 9.
Akkey NO!!! ... Our glass loving pervert has...
Most ne már, megint egy hetet kell várni rá!

gerey

Quote from: SaiyaGin on 2013-11-25, 22:44:41
Mi az úri közönség véleménye a Gingitsune, a Gundam Build Fighters, a Kyoukai no Kanata és a Samurai Flamenco című japán animációs sorozatokról? Érdemes elkezdeni őket?
Kyoukai no Kanata első pár részét láttam csak, de eddig érdekes volt, és a kinézete is rendben van, ami sajna nem mindenről mondható el a szezonban.

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2013-11-27, 12:49:19
Natsume yuujinchou

Ezzel már évek óta úgy vagyok, hogy "egyszer csak meg kéne már nézni". ^^"

Zelda

Quote from: SaiyaGin on 2013-11-27, 22:59:22
Quote from: LuckyDingo on 2013-11-27, 12:49:19
Natsume yuujinchou

Ezzel már évek óta úgy vagyok, hogy "egyszer csak meg kéne már nézni". ^^"
Én imádtam  :D De hozzá képest a Gingitsune elég gyenge...

Megmurdel

NouKome 08 Végre történt valami és erre ezt is visszacsinálják és már csak 2 rész ... most vagy nagyon gyors és/vagy szar vége lesz vagy majd jön egy 2. évad :D

LuckyDingo

Quote from: Zelda on 2013-11-27, 23:07:53
Quote from: SaiyaGin on 2013-11-27, 22:59:22
Quote from: LuckyDingo on 2013-11-27, 12:49:19
Natsume yuujinchou

Ezzel már évek óta úgy vagyok, hogy "egyszer csak meg kéne már nézni". ^^"
Én imádtam  :D De hozzá képest a Gingitsune elég gyenge...
Gyenge, mert nincsen semmi cél a történetben. Ahogy Leara írta, inkább slice of life.  De mégis van benne valami, amiért én minden héten képes vagyok rászánni 20 percet.. xD

danika230

Kyoukai no Kanata ep9: végéhez közeledve, egyre jobb lesz a sorozat. oh yeah  :cool:

SaiyaGin

Valvrave 20: ez ügyes húzás volt, Dorssia...