Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Leara

Samurai Flamenco 08: ööö... most akkor az előző rész végén levő dolog komoly volt? Nem nagyon örülök ennek, mert eddig pont az tetszett a sorozatban, hogy a realitás talaján mozgott. Bár ki tudja, még ebből is sülhet ki valami jó... és egyébként is kíváncsi vagyok, hogy ki lehet Goto barátnője :D.

Nagi no Asukara 09: az előző pár rész kicsit unalmas volt, de úgy tűnik, hogy végre történik valami :D.
MAL

Zelda

Golden Time 9:  :eek: !!!!!!
Uh, ez egyre keményebb xD

Darkstar

Remélem, hogy nem megy át valami hülye drámába. Amúgy ez hány részes lesz? Mert ezt most érdekes lenne 3-4 részben lezárni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

danika230

Quote from: Darkstar on 2013-11-29, 20:08:54
Remélem, hogy nem megy át valami hülye drámába. Amúgy ez hány részes lesz? Mert ezt most érdekes lenne 3-4 részben lezárni.
Ha a Golden Time-ra gondolsz akkor az 24 rész lesz elvileg.

SaiyaGin

Gingitsune 1-2: ez valóban nem olyan sorozatnak tűnik, amiből az ember fanatikus rajongással falná a részeket, de azért nem rossz.

Kyoukai no Kanata: ebből viszont az első rész alapján még lehet valami.

Megmurdel

#8255
Quote from: Zelda on 2013-11-29, 17:39:42
Golden Time 9:  :eek: !!!!!!
Uh, ez egyre keményebb xD
Nembaj nekem jöhet :D am kezdek én is kíváncsi lenni hogy mi lesz a második 12 rész alatt, mert ahogy DS is mondta télleg le lehetne zárni még 3-4 résszel.

edit:
Galilei Donna 08 azt sose fogom megérteni, hogy miért bíznak meg még mindig Anna-ba  :ejj:
edit2:
Quote from: SaiyaGin on 2013-11-28, 22:57:29
Valvrave 20: ez ügyes húzás volt, Dorssia...
:tezsvir: briliánsan fordítottak a kockán (mondjuk tök nyugodtan elhagyták a bolygót és még csak eszükbe se jutott hogy otthagyták Saki-t, úgyhogy megérdemlik :D)

SaiyaGin

#8256
Kyoukai no Kanata 3-4: egyre jobban tetszik a sorozat.

Szerk.:
Uchuu Kyoudai 84: Fuuka egy olyan hőst tisztel, aki megcsinálja a lehetetlent, és fegyverként használja egy bolygó gyűrűit? Már ilyen fiatalon Gurren-Lagann-rajongó lenne? :Kiraly:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Galilei Donna 9: igazából az a trükkje ennek a sorozatnak, hogy nem kell komolyan venni. Így egészen vicces, bár nem annak szánták.
[spoiler]Időutazás bazzeg, igen, még ez kellett bele. Már csak egy Futurama-féle timeloop hiányzik belőle a teljes boldogsághoz (vagyis hogy a kiscsaj a saját ük-ük-ük-nagyanyja lesz, ez magyarázná a zseniális képességeit).[/spoiler]
Failure is the default option

SaiyaGin

Quote from: kikuchiyo on 2013-12-05, 22:46:57
Galilei Donna 9: igazából az a trükkje ennek a sorozatnak, hogy nem kell komolyan venni. Így egészen vicces, bár nem annak szánták.
[spoiler]Időutazás bazzeg, igen, még ez kellett bele. Már csak egy Futurama-féle timeloop hiányzik belőle a teljes boldogsághoz (vagyis hogy a kiscsaj a saját ük-ük-ük-nagyanyja lesz, ez magyarázná a zseniális képességeit).[/spoiler]

:D



Ha már egyszer a nem komolyan veendő sorozatokról van szó:
Valvrave 21:
...és az idei Ougi Kaname-díj nyertese:
[spoiler][/spoiler]

Darkstar

GT 10
Egyre inkább úgy érzem, hogy itt még behoznak valami kurva felesleges drámázást. Ne legyen igazam, mert ez így jó, ahogy van.

OBC 09
Ez állat volt. Főleg a gerúszia.  :lul:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Kyoukai no Kanata 7-10: Wow! Nem is emlékszem, hogy utoljára mikor néztem meg egyszerre négy részt bármiből is.
(Viszont bármennyire is érdekes a sorozat, azt sajnos nem állíthatom, hogy mindenben meg vagyok vele elégedve.)

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2013-12-08, 11:13:06
Kyoukai no Kanata 7-10: Wow! Nem is emlékszem, hogy utoljára mikor néztem meg egyszerre négy részt bármiből is.
(Viszont bármennyire is érdekes a sorozat, azt sajnos nem állíthatom, hogy mindenben meg vagyok vele elégedve.)

anime original ending :P [spoiler]4chan-on azt állítják jópáran hogy megváltoztatták a "gonosz"-t mer a novellben nem az a nő kavarta a szart, meg minden "just as planned" lett[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2013-12-08, 12:13:47
anime original ending :P [spoiler]4chan-on azt állítják jópáran hogy megváltoztatták a "gonosz"-t mer a novellben nem az a nő kavarta a szart, meg minden "just as planned" lett[/spoiler]

Ohó, ez érdekes! ( ::))
Azt lehet tudni, hogy az eddigi részek alatt mennyire tért el az anime a regénytől a spoilerben leírtakon kívül?

chilip

passz, sajna baka-tsukin nem találtam fordítást :(

danika230


Megmurdel

Quote from: danika230 on 2013-12-09, 18:26:52
wannabethestrongest ep10:  :falba: :falba: :falba:
és én azt hittem, hogy ez a sorozat nem lehet ennél rosszabb, de rátett egy lapáttal  :lul:

danika230

Quote from: Megmurdel on 2013-12-09, 20:41:04
Quote from: danika230 on 2013-12-09, 18:26:52
wannabethestrongest ep10:  :falba: :falba: :falba:
és én azt hittem, hogy ez a sorozat nem lehet ennél rosszabb, de rátett egy lapáttal  :lul:
valami elképesztő nagy szánalom volt ez a rész. meg ez a vége.  :comp:

IS ep10: poén volt meg minden, de kb 2perc ami fontos volt számomra a részbe.
Kill la Kill ep10: kicsit felpörögtak az események, de ez most egy picit sok(k) volt nekem.
Yuushibu ep10: a végén még lesz valami. :D
Strike the Blood ep10:  :cool:

gerey


Megmurdel

Quote from: danika230 on 2013-12-09, 21:35:08
Quote from: Megmurdel on 2013-12-09, 20:41:04
Quote from: danika230 on 2013-12-09, 18:26:52
wannabethestrongest ep10:  :falba: :falba: :falba:
és én azt hittem, hogy ez a sorozat nem lehet ennél rosszabb, de rátett egy lapáttal  :lul:
valami elképesztő nagy szánalom volt ez a rész. meg ez a vége.  :comp:
jaj most mér mondod ezt ez volt a "várva várt PLOT TWIST"  :lul:

Valvrave Ahhoz aztán nagy tudás kellett, hogy lemészároljanak pár száz fegyvertelen tinédzsert.

motifator

Quote from: Darkstar on 2013-12-08, 02:42:50
GT 10
Egyre inkább úgy érzem, hogy itt még behoznak valami kurva felesleges drámázást. Ne legyen igazam, mert ez így jó, ahogy van.
Ezt én is most maratonoztam le az elejétől. Szerintem garantált a dráma. Az egésznek egyre inkább VN adaptáció szaga van (pedig nem az, most néztem utána), mondjuk azért School Days endingre nem számítok :)
Amúgy nem rossz sorozat, de az eddigi 10 rész alatt a szereplőktől nem vagyok elájulva. Bíztam benne, hogy valami Lovely Complex, vagy mondjuk Toradora szintű jó kis romantikus történetet kapunk szerethető karakterekkel, de eddig nekem egy kicsit VN-es klisé az egész.
De nem panaszkodom, összességében tetszik a sorozat, és remélem a vége se lesz nagyon elbarmolva. Egyébként 13 vagy 26 rész lesz? Lehet már tudni?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

danika230

#8271
Quote from: motifator on 2013-12-10, 18:42:34
De nem panaszkodom, összességében tetszik a sorozat, és remélem a vége se lesz nagyon elbarmolva. Egyébként 13 vagy 26 rész lesz? Lehet már tudni?
Több oldal is 24 részesnek írja.

SaiyaGin

Samurai Flamenco 1-2: eddig nem rossz.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Kiakadok ha nem lesz Valvrave 3. évad.

Megmurdel

Quote from: Cloud on 2013-12-11, 08:34:50
Kiakadok ha nem lesz Valvrave 3. évad.
:tezsvir: Ezt egyszerűen nem lehet a maradék pár rész alatt befejezni.

SaiyaGin

#8276
Quote from: Megmurdel on 2013-12-11, 17:38:28
Quote from: Cloud on 2013-12-11, 08:34:50
Kiakadok ha nem lesz Valvrave 3. évad.
:tezsvir: Ezt egyszerűen nem lehet a maradék pár rész alatt befejezni.

:ejnye:
De igen: ha az utolsó részben mindenki meghal.
(A 200 évvel később játszódó jelentekből meg simán csinálhatnak egy olyan trollkodást, mint ami a Gurren-Lagann első jelenete volt. :D)

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2013-12-11, 19:50:11
Quote from: Megmurdel on 2013-12-11, 17:38:28
Quote from: Cloud on 2013-12-11, 08:34:50
Kiakadok ha nem lesz Valvrave 3. évad.
:tezsvir: Ezt egyszerűen nem lehet a maradék pár rész alatt befejezni.

:ejnye:
De igen: ha az utolsó részben mindenki meghal.
(A 200 évvel később játszódó jelentekből meg simán csinálhatnak egy olyan trollkodást, mint ami a Gurren-Lagann első jelenete volt. :D)
Csak nem ba%#nak ki velünk ennyire :D

danika230

Noukome ep10 END: mit ne mondjak érdekes lezárás volt, bár az egész anime furcsa volt.  :confused:
Kyoukai no Kanata ep11: közeledünk a végjátékhoz, most jön a lényeg :jee:

Megmurdel

Quote from: danika230 on 2013-12-12, 00:24:45
Noukome ep10 END: mit ne mondjak érdekes lezárás volt, bár az egész anime furcsa volt.  :confused:
egy ideig nem is tudtam eldönteni, hogy akkor most akarnak 2nd season-t vagy nem :D