Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

ST 03

Nem értem haza a streamre, de már ez az egy gif meggyőzött, hogy megérte megrendelni a BDket.

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gerey

#8401
Quote from: Megmurdel on 2013-12-22, 13:27:23
GT 11-12 Linda pont azt kapta amit megérdemelt ... aki hazudik az ezt kapja. :D (volt már pár lehetősége pedig, hogy elmondja az igazat)
:tezsvir:

edit:
GT 15 A full egyenes úton miért kell ekkorákat korrigálni, mintha szlalomozna :D

Zelda

Quote from: gerey on 2014-01-24, 22:50:43
Quote from: Megmurdel on 2013-12-22, 13:27:23
GT 11-12 Linda pont azt kapta amit megérdemelt ... aki hazudik az ezt kapja. :D (volt már pár lehetősége pedig, hogy elmondja az igazat)
:tezsvir:

edit:
GT 15 A full egyenes úton miért kell ekkorákat korrigálni, mintha szlalomozna :D
Hatásvadászat  :D Am meg Banri nem is tud vezetni, ha jól tudom...

gerey

Quote from: Zelda on 2014-01-25, 15:24:04
Quote from: gerey on 2014-01-24, 22:50:43
GT 15 A full egyenes úton miért kell ekkorákat korrigálni, mintha szlalomozna :D
Hatásvadászat  :D Am meg Banri nem is tud vezetni, ha jól tudom...

Azért szerencse, hogy a fékre taposott és nem a gázra.  :lol:

kikuchiyo

Mai termés: a Wizard Barristers tovább süllyed az érdektelenség felé, ellenben a Space Dandy 4. része váratlanul jó lett. Amellett, hogy a zombi-apokalipszis amúgy csontig rágott témáját meglepő elevenséggel tudták megragadni, ezúttal még a humor is működött. Ha az eddigi Sas-kabaré és gimnazista csöcspoénok helyett ezt a szárazabb, visszafogottabb stílust vinnék tovább, a sorozatból akár lehetne is valami a végére.
Failure is the default option

chilip

akkor ezek szerint meg se nézem a 3. részét a barristernek, csuklóból dropped ebben a szent pillanatban :P

Megmurdel

Én se hiszem, hogy többet ki lehetne bírni ebből. :D

blackronin

#8407
Quote from: kikuchiyo on 2014-01-26, 22:57:02
ellenben a Space Dandy 4. része váratlanul jó lett. Amellett, hogy a zombi-apokalipszis amúgy csontig rágott témáját meglepő elevenséggel tudták megragadni, ezúttal még a humor is működött. Ha az eddigi Sas-kabaré és gimnazista csöcspoénok helyett ezt a szárazabb, visszafogottabb stílust vinnék tovább, a sorozatból akár lehetne is valami a végére.
80 %-ban  :tezsvir:

Nekem az eddigiek is bejöttek (az említett csöcspoénok fárasztóak voltak az igaz, de azért ki lehetett bírni azokat is), a mostani rész alatt pedig végig mosolyogtam az elborult ötleten és megvalósításán.  :D
A karakterek nekem már a szívemhez nőttek, alig várom a következő beteg kalandját Space Dandy-nak...  :smile:

gerey

Quote from: blackronin on 2014-01-27, 13:45:18
Nekem az eddigiek is bejöttek (az említett csöcspoénok fárasztóak voltak az igaz, de azért ki lehetett bírni azokat is), a mostani rész alatt pedig végig mosolyogtam az elborult ötleten és megvalósításán.  :D
A karakterek nekem már a szívemhez nőttek, alig várom a következő beteg kalandját Space Dandy-nak...  :smile:

:tezsvir:
Igazi felüdülés az iskoláslányos/superpower/stb. anime-k mellett. Ezekkel sincs baj, de néha kell valami más. A csöcspoénokat én eddig úgy vettem le, hogy azok nélkül nem is lenne annyira kerek Dandy és Meow karaktere, kb. mint Al Bundy didibár nélkül  :rotfl:

Más

Nobunagun 1-3:
Alapötlet egész jó, történelmi karakterek UFO-kat gyílkolnak. :jee: Az opening is bejön, igaz javarészt a zene adja el. De most már jöhetne egy "röhögve-és-vérben-fürödve-gyilkolós" jelenet/rész, mert a training/lelkifröccs az egész sablon volt. 

blackronin

Quote from: gerey on 2014-01-27, 17:33:34
A csöcspoénokat én eddig úgy vettem le, hogy azok nélkül nem is lenne annyira kerek Dandy és Meow karaktere, kb. mint Al Bundy didibár nélkül  :rotfl:
Köszönöm, hogy ezt leírtad, mert én erről elfeledkeztem.

Szóval csak így tovább Space Dandy és Watanabe!  :jee:

Zelda

Golden Time 16:
:lul:
17 preview: Mi az isten!!!  :muhahah: Banri, most komoly?

Megmurdel

Mikor megláttam a postot meg kellett néznem és hát télleg nagyon  :lol: volt. Akin viszont még jobban meglepődtem az a fater volt  :rotfl:

Darkstar

ST 04

DEEN steppin' the animu saving up.  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-01-31, 01:57:39
Akin viszont még jobban meglepődtem az a fater volt  :rotfl:
Well, I wasn't expecting this.  :lol:

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-01-31, 10:14:53
Quote from: Megmurdel on 2014-01-31, 01:57:39
Akin viszont még jobban meglepődtem az a fater volt  :rotfl:
Well, I wasn't expecting this.  :lol:
Legalább most már tudjuk, hogy kire ütött. :D

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-01-31, 11:41:45
Quote from: gerey on 2014-01-31, 10:14:53
Quote from: Megmurdel on 2014-01-31, 01:57:39
Akin viszont még jobban meglepődtem az a fater volt  :rotfl:
Well, I wasn't expecting this.  :lol:
Legalább most már tudjuk, hogy kire ütött. :D
Hát jah, ez ugrott be nekem is egyből, amilyen az apja olyan a lánya.  :lol:
De még az anyát nem láttuk.  :ejnye:

Meg az a preview szöveg Banri-tól, azt nem is vágom, hogy mi lesz, mert tudtam rá figyelni :D

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-01-31, 12:08:44
Quote from: Megmurdel on 2014-01-31, 11:41:45
Quote from: gerey on 2014-01-31, 10:14:53
Quote from: Megmurdel on 2014-01-31, 01:57:39
Akin viszont még jobban meglepődtem az a fater volt  :rotfl:
Well, I wasn't expecting this.  :lol:
Legalább most már tudjuk, hogy kire ütött. :D
Hát jah, ez ugrott be nekem is egyből, amilyen az apja olyan a lánya.  :lol:
De még az anyát nem láttuk.  :ejnye:

Meg az a preview szöveg Banri-tól, azt nem is vágom, hogy mi lesz, mert tudtam rá figyelni :D
Végül is 2 lehetőség van, vagy egy az egyben ugyan olyan vagy ő tartja a nadrágszíjat a családban. :D
a preview meg jah elég kész volt

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-01-31, 12:58:33
Végül is 2 lehetőség van, vagy egy az egyben ugyan olyan vagy ő tartja a nadrágszíjat a családban. :D
a preview meg jah elég kész volt
Jah, az autónál még tök normál, nem sejtettem semmit, erre ez a macskás/ramen-es cucc gád :wtf:  :lol:

Tokyo Ravens 16
Azért ez a sámánrendőrfőnök csávó is tudja mi dörgés  :szemuveges: , szerencsétlen redhead meg azt hitte, hogy van esélye.

Magi 16-17
Egyre jobban bírom Mogamett-t, nagy arc az öreg :jee: , remélem nem nyírják ki.

Cloud


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

GT: Én ezen már egy ideje nem tudok nevetni. A fater is amúgy tök jó példája annak, hogy mennyire nincs normális személyisége a szereplőknek a sorozatban. Az egyik pillanatban még szigorú fejjel pofozkodik, aztán meg ő a comic relief karakter. De ugyanilyen az összes többi szereplő is. Ez nem poén, ez szar írás/rendezés.

Viszont, Kill la Kill ep. 16: Anyuka micsinál!!!!!
Ebbe a sorozatba egyre inkább szerelmes vagyok. Az előző rész EPIC fight-ja, meg a levágott OP után sejteni lehetett, hogy jön az új OP/ED, akár még időugrás is lehetett volna, á la TTGL. Na időugrás nem lett, de ebben a részben megtudtuk a Life Fiber eredetét, kicsit túl sokat is megtudtunk Kiryuin Satsuki és az anyja kapcsolatáról, és a Nudist Beach-ről is kiderült ez-az.
Az új OP király, az új Mankanshoku ED eszement :) A következő részben meg hátha végre kiderül, hogy
[spoiler=spekuláció]Kiryuin Satsuki valójában a jó oldalon áll, és a gonosz (és perverz) anyja birodalmát csak belülről próbálja bomlasztani.[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

gerey

#8421
Quote from: motifator on 2014-02-03, 18:34:47
Kill la Kill ep. 16: Anyuka micsinál!!!!!
Ebbe a sorozatba egyre inkább szerelmes vagyok. Az előző rész EPIC fight-ja, meg a levágott OP után sejteni lehetett, hogy jön az új OP/ED, akár még időugrás is lehetett volna, á la TTGL. Na időugrás nem lett, de ebben a részben megtudtuk a Life Fiber eredetét, kicsit túl sokat is megtudtunk Kiryuin Satsuki és az anyja kapcsolatáról, és a Nudist Beach-ről is kiderült ez-az.
Az új OP király, az új Mankanshoku ED eszement :)  A következő részben meg hátha végre kiderül, hogy
[spoiler=spekuláció]Kiryuin Satsuki valójában a jó oldalon áll, és a gonosz (és perverz) anyja birodalmát csak belülről próbálja bomlasztani.[/spoiler]

:tezsvir:

chilip

núúúdisztóóó bííícsűűű  :Kiraly:

SaiyaGin

GBF 17: az ír versenyző: Patrick Mannequin  :Kiraly:

SaiyaGin

Megnéztem a Kuroko összes eddig kijött részét (továbbra is tetszik a sorozat), úgyhogy nekiálltam bepótolni a lemaradásomat a többi aktuálisan futó sorozatból, először a Samurai Flamenco került sorra.
12-14: ezek a csaták elég gagyik voltak. Én emlékszem rosszul, vagy a korábbi részek összecsapásai valóban jobbak voltak?
15: khm, Tiger&Bunny, khm...

gerey

Kill la Kill 17:
Ej de vártam már erre :D
motifator is elég jól beletippelt a dolgokba, én nem pont így gondoltam, de sebaj most jön majd csak a java. Hajrá KlK.

LuckyDingo

Quote from: gerey on 2014-02-07, 14:57:50
Kill la Kill 17:
Ej de vártam már erre :D
motifator is elég jól beletippelt a dolgokba, én nem pont így gondoltam, de sebaj most jön majd csak a java. Hajrá KlK.

Tegyük hozzá, hogy az új openingből elég világosan lejött, hogy valami ilyen lesz a felállás. De jah, jó rész volt. :)

gerey

Quote from: LuckyDingo on 2014-02-07, 21:33:31
Tegyük hozzá, hogy az új openingből elég világosan lejött, hogy valami ilyen lesz a felállás. De jah, jó rész volt. :)

Akkor a hiba az készülékemben van, mert nem igazán szoktam openinget nézni, főleg ha spoiler gyanús.  :D

Megmurdel

KlK 16 Az egészben a legdurvább az volt számomra, hogy amint megszólalt anyuci én majdnem Hitsugaya-t láttam ... it was so disturbing xD

SaiyaGin

Quote from: Megmurdel on 2014-02-09, 23:40:16
KlK 16 Az egészben a legdurvább az volt számomra, hogy amint megszólalt anyuci én majdnem Hitsugaya-t láttam ... it was so disturbing xD

:D