Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-02-09, 23:40:16
KlK 16 Az egészben a legdurvább az volt számomra, hogy amint megszólalt anyuci én majdnem Hitsugaya-t láttam ... it was so disturbing xD
Egész más megvilágításba került így a jelenet.   :lol:

Megmurdel

Annyira utálom azt a karaktert, hogy bármikor felismerem a hangját :D

Zelda

Nálam Hitsu hangja sajnos egyenlő Edward Elric hangjával, szóval vegyes érzéseim voltak erre vonatkozóan mindig is...

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2014-02-10, 17:38:12
Nálam Hitsu hangja sajnos egyenlő Edward Elric hangjával, szóval vegyes érzéseim voltak erre vonatkozóan mindig is...
Az FMA egyike azon sorozatoknak amit magyar szinkronnal néztem, de most, hogy így említed télleg. :D

Zelda

Quote from: Megmurdel on 2014-02-10, 19:16:53
Quote from: Zelda on 2014-02-10, 17:38:12
Nálam Hitsu hangja sajnos egyenlő Edward Elric hangjával, szóval vegyes érzéseim voltak erre vonatkozóan mindig is...
Az FMA egyike azon sorozatoknak amit magyar szinkronnal néztem, de most, hogy így említed télleg. :D
Én az eredeti hangok híve vagyok, filmeket is csakis eredeti nyelven nézek, mert iszonyatosan tud irritálni az elrontott szinkron... [spoiler]Még a R.A.One-t is hindiül néztem.  :rotfl: [/spoiler]
Szóval ebből kifolyólag szigorúan ragaszkodom a csupán feliratos változatokhoz minden anime-nél.

SaiyaGin

Gundam Build Fighters 18: hiába a Kill la Kill minden igyekezete, mostanra egyértelműen ez vált a kedvencemmé az őszi szezonból. :smile:


Ha már a szezonoknál tartunk: az eddigiek alapján mit érdemes nézni az aktuális szezonból?

blackronin

Kill la Kill:
Végre én is beértem a sorozatot az utolsó kijött részig.
Nem akarok sokat pofázni az eddigi élményeimről, így röviden:
Ez egy EPIC sorozat, KIRÁLY hangulattal.

Egész egyszerűen olyan remekül van összerakva, hogy nem tudok belekötni.
Simán csak ÉLVEZEM nézni.
Nekem több nem is kell!

Így gondolom egyértelmű, hogy minden héten várni fogom a folytatást és remélem, hogy még sokáig követhetem Ryuko és Satsuki történtét.  :smile:

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2014-02-11, 22:39:51
Ha már a szezonoknál tartunk: az eddigiek alapján mit érdemes nézni az aktuális szezonból?
Nisekoi-t feltétlenül szerintem :D a Toaru Hikuushi e no Koiuta-ba belenézhetsz meg esetleg a Witch Craft Works-be, de ha az elborult sorozatok sem állnak távol akkor D-Frag, Nobunaga the Fool és Nobunagun se rossz. Amik meg az előző szezonból maradtak említenem se kell talán. :D

blackronin

Kill la Kill-hez:
Satsuki anyjának hangja TÖKÉLETES, pont Rumi Pako-t képzeltem neki, de nekem egyáltalán nem ugrott be Hitsugaya képe...
Hála az égnek!  :D

És az valóban igaz, hogy a sorozat 25 részes lesz csak?
Ezt több külföldi fórumon olvastam.
Mert ha igaz, akkor eléggé le vagyok törve...
Ilyen remek sorozat és 8 rész múlva véget ér.  :frown:

NLZ

Inkább hagyják abba a csúcson, mint hogy ez legyen a következő Naruto. :)
[reserved]

Megmurdel

Quote from: NLZ on 2014-02-12, 10:22:24
Inkább hagyják abba a csúcson, mint hogy ez legyen a következő Naruto. :)
:tezsvir: azt egy anime-nek se kívánom

gerey

#8441
Quote from: blackronin on 2014-02-12, 10:19:49
Kill la Kill-hez:

És az valóban igaz, hogy a sorozat 25 részes lesz csak?
Ezt több külföldi fórumon olvastam.
Mert ha igaz, akkor eléggé le vagyok törve...
Ilyen remek sorozat és 8 rész múlva véget ér.  :frown:
A MAL 24 részesnek írja, szóval igen akörül vége lesz. De így valószínűbb egy epikus Gurren Lagann szintű befejezés (talán azért az űrbe nem jutunk el, de kitudja ;) ). És jobb így lezárni valamit, mintsem átmenjen valami önismétlődő,  saját magát degradáló valamibe.

Quote from: SaiyaGin on 2014-02-11, 22:39:51
Ha már a szezonoknál tartunk: az eddigiek alapján mit érdemes nézni az aktuális szezonból?
A fent már említettek mellet én még tudom ajánlani a Space Dandy-t, és még esetleg a Noragami-t is.

SaiyaGin

Quote from: Megmurdel on 2014-02-12, 06:26:17
Nisekoi-t feltétlenül szerintem :D a Toaru Hikuushi e no Koiuta-ba belenézhetsz meg esetleg a Witch Craft Works-be, de ha az elborult sorozatok sem állnak távol akkor D-Frag, Nobunaga the Fool és Nobunagun se rossz. Amik meg az előző szezonból maradtak említenem se kell talán. :D

Quote from: gerey on 2014-02-12, 13:08:35
A fent már említettek mellet én még tudom ajánlani a Space Dandy-t, és még esetleg a Noragami-t is.

:merci:

blackronin

#8443
Kill la Kill:
Pár képecske és gif, amit érdemesnek tartok megosztani...  (az utolsón nagyot röhögtem, amikor először láttam a sorozatban  :D)

[spoiler]
Fordított felállás


Satsuki tánc.  :P


Mohawk


Szegény...  :D

[/spoiler]

Egyébként az AP-n azt írták, hogy 26 részes lesz.
Valamint bármennyire is szeretem a sorozatot, de a következővel feltétlenül egyetértek
Quote from: NLZ on 2014-02-12, 10:22:24
Inkább hagyják abba a csúcson, mint hogy ez legyen a következő Naruto. :)

Space Dandy 6. rész:
Jó rész volt, de egyértelműen a rész utolsó pár perce vitte a prímet!  :whoah:
Erről beszélek (sajnos csak audio, de a látvánnyal együtt az igazi)
http://www.youtube.com/watch?v=HSw1zOoNkWo

Igazi Watanabe feeling.  :jee:

ogre

Quote from: blackronin on 2014-02-13, 10:17:01

Space Dandy 6. rész:
Jó rész volt, de egyértelműen a rész utolsó pár perce vitte a prímet!  :whoah:

az azért meglepő volt, hogy tényleg tud szörfözni... (hogy képes valójában bármire) :)

SaiyaGin


LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2014-02-14, 08:34:34
Kil la Kill 18:  :he:

[spoiler=de télleg]Na szóval Ryuuko és Satsuki tesók? :D Vicckes..[/spoiler] :D

danika230

Kill la Kill ep18: nem hittem volna, hogy felül lehet múlni az elöző rész befejezését, erre jönnek ezzel - még mindig keresem az államat.  :he:

gerey

Quote from: LuckyDingo on 2014-02-14, 12:05:57
Quote from: SaiyaGin on 2014-02-14, 08:34:34
Kil la Kill 18:  :he:

[spoiler=de télleg]Na szóval Ryuuko és Satsuki tesók? :D Vicckes..[/spoiler] :D
yohohoho  :cool:
[spoiler]Komolyan erre előbb gondoltam, mint az előző rész fordulatára, de mondom áhh ugyse.[/spoiler]
Azért Imaishi tudja mitől döglik a légy.  :jee:

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-02-14, 17:05:40
Azért Imaishi tudja mitől döglik a légy.  :jee:
:tezsvir:
goddammit i can't resist spoilers xD [spoiler]de nembaj ez mondjuk nekem is eszembe jutott egyszer[/spoiler]

gerey


SaiyaGin

Samurai Flamenco 17: ez olyan volt, mintha egy kicsit kevésbé elborult Kill la Kill rész akart volna lenni.

Cobra

A Hunter X Hunter meg átment DBZ-be...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Quote from: Cobra on 2014-02-15, 00:35:34
A Hunter X Hunter meg átment DBZ-be...
Mióta bejött a nen-es rendszer már olyan :D Majd Gon SSJ3-jához kíváncsi vagyok mit szólsz.. xD

Darkstar

A bad case of they want to fuck
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

KlK 18 That voice is still disturbing :D és a rész ütött rendesen. (már előre várom azt a pillanatot mikor legyőzik Histuanyut, mert hallani akarom szenvedni XD)

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2014-02-15, 00:48:48
Quote from: Cobra on 2014-02-15, 00:35:34
A Hunter X Hunter meg átment DBZ-be...
Mióta bejött a nen-es rendszer már olyan :D Majd Gon SSJ3-jához kíváncsi vagyok mit szólsz.. xD
10 rész és el is érjük, remélem nem húzzák annyira feleslegesen, mint a mangában. :)
[reserved]

blackronin

KILL la KILL 18. rész:
OPIC.

Komolyan mondom...
Mi lesz itt még!?  :zomg:

Cobra

Quote from: LuckyDingo on 2014-02-15, 00:48:48
Quote from: Cobra on 2014-02-15, 00:35:34
A Hunter X Hunter meg átment DBZ-be...
Mióta bejött a nen-es rendszer már olyan :D Majd Gon SSJ3-jához kíváncsi vagyok mit szólsz.. xD
Nem ez a gondom, hanem hogy az elmúlt 3 részben haladt kb 5 percet a történet. Eddig ilyen húzás nem volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: NLZ on 2014-02-15, 10:01:13
Quote from: LuckyDingo on 2014-02-15, 00:48:48
Quote from: Cobra on 2014-02-15, 00:35:34
A Hunter X Hunter meg átment DBZ-be...
Mióta bejött a nen-es rendszer már olyan :D Majd Gon SSJ3-jához kíváncsi vagyok mit szólsz.. xD
10 rész és el is érjük, remélem nem húzzák annyira feleslegesen, mint a mangában. :)

jaja :D alig várom gon-san -t  :Kiraly: