Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Cobra on 2014-02-15, 11:48:14
Quote from: LuckyDingo on 2014-02-15, 00:48:48
Quote from: Cobra on 2014-02-15, 00:35:34
A Hunter X Hunter meg átment DBZ-be...
Mióta bejött a nen-es rendszer már olyan :D Majd Gon SSJ3-jához kíváncsi vagyok mit szólsz.. xD
Nem ez a gondom, hanem hogy az elmúlt 3 részben haladt kb 5 percet a történet. Eddig ilyen húzás nem volt.
A manga gusztustalanul el volt húzva, ahhoz képest sokat javítottak, bár még mindig lehetne rajta javítani.
manga: 238 -> anime: 101
manga: 275 -> anime: 116
[reserved]

Leara

Quote from: NLZ on 2014-02-15, 11:57:10
A manga gusztustalanul el volt húzva, ahhoz képest sokat javítottak, bár még mindig lehetne rajta javítani.
manga: 238 -> anime: 101
manga: 275 -> anime: 116
Hm, szerintem csak a sok szünet miatt tűnt úgy... én pl. egyben olvastam a chimera ant arcot (kivéve kb. az utolsó 5-6 fejezetet) és úgy azért elég pörgős volt :D. A 116-os résznek meg szerintem pont jót tett, hogy csak ennyi került bele (azért Gont még nem láttuk ilyennek). Mondjuk ja, az anime most eléggé belassult az előzőekhez képest, de még mindig messze ez a legélvezetesebb shounen a számomra (főleg az utóbbi évek felhozatalából).
MAL

NLZ

Direkt azért írtam számokat, hogy érzékeltessem a különbséget, pedig megvolt a kisértés, hogy dátumot is írjak. :)
[reserved]

Cloud

ANnyira isteníti mindenki, hát belekezdek Kill La Kill-be én is. :)

Megmurdel


gerey

Quote from: Cloud on 2014-02-15, 15:51:17
ANnyira isteníti mindenki, hát belekezdek Kill La Kill-be én is. :)
Hajrá  :jee:

Cloud

Első rész után:

Háttő a képi világot még szoknom kell, de eddig tetszik. :D

SaiyaGin

Kuroko aktuális rész
Végre!
[spoiler]Kuroko megtanul kosárra dobni.[/spoiler]
Már elég rég vártam arra, hogy szó essen erről a témáról.

kikuchiyo

Space Dandy

Meg kell követnem ezt a sorozatot. Az első egy-két rész után majdnem otthagytam abban a biztosnak látszó tudatban, hogy ebből jó nem sülhet ki, de most azt mondom, hogy tulajdonképpen nem is rossz. Bár a főszereplő karakterével mostanáig sem tudtam kiegyezni, és a humor sem mindig ül, de azt legalább el kell ismernem, hogy a sorozat a egyhangúnak nem nevezhető. Az előző rész leginkább a Kiberiádára emlékeztetett, a mostani meg a Wacky Racesre. És az animáció továbbra is kiemelkedő.
Failure is the default option

blackronin

#8469
Quote from: kikuchiyo on 2014-02-16, 22:41:44
Space Dandy

Meg kell követnem ezt a sorozatot. Az első egy-két rész után majdnem otthagytam abban a biztosnak látszó tudatban, hogy ebből jó nem sülhet ki, de most azt mondom, hogy tulajdonképpen nem is rossz. Bár a főszereplő karakterével mostanáig sem tudtam kiegyezni, és a humor sem mindig ül, de azt legalább el kell ismernem, hogy a sorozat a egyhangúnak nem nevezhető. Az előző rész leginkább a Kiberiádára emlékeztetett, a mostani meg a Wacky Racesre. És az animáció továbbra is kiemelkedő.
Na, mint mondtam?  :P
Korábbi hozzászólásom
Quote from: blackronin on 2014-01-13, 10:13:54

Meg ki tudja, hogy mi lesz az egészből...
Lehet, hogy az első pár rész után beindul számodra is, már ha nem mondtál le róla teljesen.  ^^"

-OJ-

SYD2 7.rész

Suzu reggeli kutyasétáltatása alatt szakadtam a nevetéstől :rotfl:

blackronin

#8471
Space Dandy 7. rész
Kellemes rész volt és ahogy kikuchiyo is említette hogy a rész eléggé emlékeztetett a Wacky Races-re.
Mondjuk lehetett volna akár két részre is szétszedni, mert így egy kicsit zsúfolt volt.

Ja és a nap videója számomra:
Jonny Bravo feat Space Dandy!  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=knMdh3TFxlo

Junchi

Quote from: blackronin on 2014-02-20, 10:44:41
Ja és a nap videója számomra:
Jonny Bravo feat Space Dandy!  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=knMdh3TFxlo

Az elejétől fogva üvölt a párhuzam, szal vártam, mikor lépi meg valaki. Az eredmény egészen remek. :D

blackronin

#8473
Kill la Kill 19. rész
Természetesen nem tudta überelni a múltkori a részt, az túl OPIC volt ugye, de mindent összevetve ez is remek volt.
Haladtunk a dolgokkal és jó volt látni, hogy még bőven tartogat izgalmakat a sorozat!  :jee:

Egy konkrét észrevétel a résszel kapcsolatosan
[spoiler]
A végén kiderült, hogy Ryuko megint elvesztette bizalmát Senketsu-ban.
Gondolom, hogy ez lesz az utolsó kihívás, amit le kell küzdenie, vagyis elfogadni azt a tényt, hogy ő is egy "szörnyeteg", ami Life-fiber-ekből áll...
Érdekes húzás, megint lesz egy kis kellemes drámai vívódás, mielőtt elkeni Ragyo Asszonyság képét.  :D
Felőlem jöhet, így legalább ütősebb lesz!
[/spoiler]

gerey

#8474
KlK 19
Jó húzás volt ez az egy hónap időugrás. És nem hiába elég kemények a lányok, az apjuk is elég BA volt. :D

GT 19
Na úgy tűnik Oka a soros, hogy átmenjen depis-gyilkológép üzemmódba. :D Féltékeny arra, aki jóban van azzal, akibe az szerelmes, akit ő lekoptatott.  :lol:

SaiyaGin

Gin no Saji S2 - 04: ez a hülyénröhögős lány még az átlagos hülyénröhögős lányoknál is irritálóbb. ::)

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-02-21, 09:16:40
GT 19
Na úgy tűnik Oka a soros, hogy átmenjen depis-gyilkológép üzemmódba. :D Féltékeny arra, aki jóban van azzal, akibe az szerelmes, akit ő lekoptatott.  :lol:
kíváncsi vagyok hogy tenni fog-e bármit az ügyben :D

SaiyaGin

Gin no Saji 1-6: eddig hozza az első szezon színvonalát. :smile:

Toaru Hikuushi e no Koiuta/The Pilot's Love Song 1-4: úgy érzem, lesznek itt még érdekességek. :angyali:

Gundam Big Friends 20: ez a rész se okozott csalódást. :Kiraly:

LuckyDingo

KlK 20 - hát erre nem gondoltam, de érdekes lesz a következő rész az tuti.. XD

SaiyaGin

Buddy Complex 1-4: vannak benne érdekes dolgok, de mégis... mintha valami hiányozna belőle.

gerey

Quote from: SaiyaGin on 2014-02-28, 08:09:54
Buddy Complex 1-4: vannak benne érdekes dolgok, de mégis... mintha valami hiányozna belőle.
+1
Nem rossz, és még rosszul sem néz ki, de sajna eddig (ep. 7) semmi plusz nem volt. A szintet tartja, de eddig semmi komolyat nem mutatott fel.

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-02-28, 09:22:43
Quote from: SaiyaGin on 2014-02-28, 08:09:54
Buddy Complex 1-4: vannak benne érdekes dolgok, de mégis... mintha valami hiányozna belőle.
+1
Nem rossz, és még rosszul sem néz ki, de sajna eddig (ep. 7) semmi plusz nem volt. A szintet tartja, de eddig semmi komolyat nem mutatott fel.
csodálkozom is rajta hogy a sorozat csak 12-13 részes mert mire itt beindulna valami arra vége is az egésznek  ^^"

Megmurdel

#8482
Quote from: LuckyDingo on 2014-02-28, 02:37:19
KlK 20 - hát erre nem gondoltam, de érdekes lesz a következő rész az tuti.. XD
:tezsvir:

Edit:
TR 20 Attól az "apró" hibától eltekintve, hogy a kráter amit Hokuto csinált már ott volt a becsapódása előtt nem volt rossz ez a rész.

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-02-28, 10:57:43
Quote from: gerey on 2014-02-28, 09:22:43
Quote from: SaiyaGin on 2014-02-28, 08:09:54
Buddy Complex 1-4: vannak benne érdekes dolgok, de mégis... mintha valami hiányozna belőle.
+1
Nem rossz, és még rosszul sem néz ki, de sajna eddig (ep. 7) semmi plusz nem volt. A szintet tartja, de eddig semmi komolyat nem mutatott fel.
csodálkozom is rajta hogy a sorozat csak 12-13 részes mert mire itt beindulna valami arra vége is az egésznek  ^^"
Hát az eheti részt nem láttam, mert még nincs kész a felirat, de valszeg egy résznél tovább nem lesznek a vihar/barlang fogjai, közben ott megmenti áttéríti. Aztán rájönnek, hogyan utaztak időt 1-2 résszel később és jöhet a cliffhanger-es évadzáró. Valahogy így képzelem el...

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-02-28, 12:18:02
Quote from: LuckyDingo on 2014-02-28, 02:37:19
KlK 20 - hát erre nem gondoltam, de érdekes lesz a következő rész az tuti.. XD
:tezsvir:
Nem mondom, hogy meglepődtem, de akkor is fuck yeah! :uzi: :whoah:


Quote from: Megmurdel on 2014-02-28, 12:18:02
TR 20 Attól az "apró" hibától eltekintve, hogy a kráter amit Hokuto csinált már ott volt a becsapódása előtt nem volt rossz ez a rész.
Nem tudom, mennyire követi a mangát, de részről részre csalódok benne...

Cloud

Kill La Kill.

12 rész után. WTF??? Wow. :he:

gerey

Quote from: Cloud on 2014-02-28, 17:06:02
Kill La Kill.

12 rész után. WTF??? Wow. :he:
:cool: Akkor kösd be magad mert most jön a java. :D

blackronin

#8487
Kill la Kill 20. rész:
És én még azt hittem, hogy már mindenre fel vagyok készülve...  :eek:
Szó szerint valósággá vált az, amit korábban belinkeltem ide:

Quote
[spoiler]Fordított felállás alakult ki (a fegyverek maradtak ugyan, de viszont a ruhájuk kicserélődött)

[/spoiler]

Az hogy várom a következő részt, az enyhe kifejezés!  :hopp:  :hopp:


Ja és a sorozatnak egy HATALMAS hibája van, amit feltétlenül meg kell említenem:
Hogy 4 rész múlva véget ér...  :bruhuhu:

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-02-28, 13:24:05

Quote from: Megmurdel on 2014-02-28, 12:18:02
TR 20 Attól az "apró" hibától eltekintve, hogy a kráter amit Hokuto csinált már ott volt a becsapódása előtt nem volt rossz ez a rész.
Nem tudom, mennyire követi a mangát, de részről részre csalódok benne...
LN alapján készült asszem, de én amúgy úgy érzem több meglepetést nem tartogat (kívánom hogy ne legyen igazam)

Quote from: blackronin on 2014-02-28, 20:06:03
Ja és a sorozatnak egy HATALMAS hibája van, amit feltétlenül meg kell említenem:
Hogy 4 rész múlva véget ér...  :bruhuhu:
Igen, kár érte, mert ez akkora királyság, hogy az nemigaz  :Kiraly: és nagyon Top anime esélyes lett nálam :D

gerey

Quote from: blackronin on 2014-02-28, 20:06:03
Ja és a sorozatnak egy HATALMAS hibája van, amit feltétlenül meg kell említenem:
Hogy 4 rész múlva véget ér...  :bruhuhu:

:tezsvir: Hát igen, és az a zene is remek, mondjuk az TTGL-nél is az volt már. :D
Quoterow row fight the powah!
:lol: