Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

blackronin

Spacy Dandy 13. rész (1. szezon vége)
Jópofa rész volt, de legjobban a végén örültem a hírnek hogy júliusban jön a folytatás.
Én biztosan követni fogom.  :smile:

-OJ-

GBF 25.rész

So Much Awesomeness :whoah:
Kinek kell KlK? Ebből csináljanak inkább mihamarább egy folytatást!

Junchi

Quote from: blackronin on 2014-03-30, 22:33:15
Spacy Dandy 13. rész (1. szezon vége)

Nem volt rossz sorozat, csak nagyon ambivalens, a humora pedig erősen hit-or-miss. Azért a maga módján szórakoztató volt, S2-re jómagam is vevő leszek.

6/10

SaiyaGin

Quote from: -OJ- on 2014-03-31, 16:59:42
GBF 25.rész

So Much Awesomeness :whoah:

:hail:

Quote from: -OJ- on 2014-03-31, 16:59:42

Kinek kell KlK? Ebből csináljanak inkább mihamarább egy folytatást!

:tezsvir:

Csak az a kérdés, hogy tudnák-e tartani ezt a színvonalat.

-OJ-

Miért ne? Átruccannak Airanba, ahol addigra a hogyishívják pasas kiépít egy újabb üzletláncot, és ott népszerűsítik a GunPla kultúrát :szemuveges:

SaiyaGin

Obligát kérdés: a most véget ért sorozatok közül miket érdemes megnézni (és miért)?
[spoiler=ezeket már láttam]Buddy Complex
Gin no Saji S2
Gundam Build Fighters
Kill la Kill
Kuroko S2
Magi S2
Samurai Flamenco
Toaru Hikuushi e no Koiuta
Uchuu Kyoudai
[/spoiler]
[spoiler=ezeket már tervbe vettem]
Log Horizon
Witch Craft Works[/spoiler]

Quote from: -OJ- on 2014-03-31, 19:06:47
Miért ne? Átruccannak Airanba, ahol addigra a hogyishívják pasas kiépít egy újabb üzletláncot, és ott népszerűsítik a GunPla kultúrát :szemuveges:

Nem tiltakoznék ellene. :D

Cobra

Log Horizont mindenképp nézd meg, WCW-vel tehetsz egy próbát, de nem garantálom, hogy tetszeni fog.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

A WCW's mennyire ecchi és censored? Érdemes várni a BD-re?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2014-03-31, 23:14:35
Obligát kérdés: a most véget ért sorozatok közül miket érdemes megnézni (és miért)?
[spoiler=ezeket már láttam]Buddy Complex
Gin no Saji S2
Gundam Build Fighters
Kill la Kill
Kuroko S2
Magi S2
Samurai Flamenco
Toaru Hikuushi e no Koiuta
Uchuu Kyoudai
[/spoiler]
[spoiler=ezeket már tervbe vettem]
Log Horizon
Witch Craft Works[/spoiler]

Quote from: -OJ- on 2014-03-31, 19:06:47
Miért ne? Átruccannak Airanba, ahol addigra a hogyishívják pasas kiépít egy újabb üzletláncot, és ott népszerűsítik a GunPla kultúrát :szemuveges:

Nem tiltakoznék ellene. :D

Ha a Gin no Saiji bejött, talán a Nourint nézd meg (kevésbé komoly, de a téma hasonló), ha vevő vagy istenes, szerelmes, cuccokra, akkor az Inari, konkon, koi iroha is tetszhet. Nekem még a Hozuki no reitetsu tetszett piszkosul.

A Log Horizon teljesen ajánlott, a WCW nekem annyira nem volt maradandó élmény. Volt benne pár jó poén, de a balfék férfi főszereplő meg a tökéletes és zéró személyiségű női főszereplő nem jöttek be. A gyenge enemy boszik és az ending viszont jó volt, kár, hogy nem róluk szólt a sorozat... xD

Cobra

Quote from: Dreamcleaver on 2014-04-01, 00:33:53
A WCW's mennyire ecchi és censored? Érdemes várni a BD-re?
Semmi ecchi (és cenzúra) nincs benne.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

-OJ-

Quote from: SaiyaGin on 2014-03-31, 23:14:35
Obligát kérdés: a most véget ért sorozatok közül miket érdemes megnézni (és miért)?

Mivel a sorozatok többsége az egyszer nézhető, de semmi maradandó élményt nem nyújtó kategóriába tartozott, én azt írom amit megnézni sem volt érdemes:

Wizard Barristers
Pupa
Mahou Sensou

Ezeket leszámítva bármelyikkel érdemes próbálkozni, ha tetszik a téma, de sokat egyiktől se várj.

Megmurdel

Hamatora-t kihagytad ... az megint egy gigantikus BS sorozat volt.  :ejj:

chilip

Quote from: -OJ- on 2014-04-01, 11:17:00

Wizard Barristers


pedig az első része még jó is volt és sokat ígért ;_;

-OJ-

#8623
Quote from: Megmurdel on 2014-04-01, 13:40:21
Hamatora-t kihagytad ... az megint egy gigantikus BS sorozat volt.  :ejj:

Jah, igen.
De én azt egy rész után kaszáltam, mert nem tartottam többre egy igénytelen bishi-fangirl csalinál,
úgyhogy nem nyilatkozom róla ::)

Megmurdel

Én azt "végig néztem", de csak az első részt láttam teljesen végig a többit már csak belepörgetve. :D Kíváncsi voltam a végére, miféle szart hoznak össze és ügyesek voltak, mert a végeredmény tökéletesen  :wtf: lett.

Zelda

Quote from: Megmurdel on 2014-04-01, 15:18:20
Én azt "végig néztem", de csak az első részt láttam teljesen végig a többit már csak belepörgetve. :D Kíváncsi voltam a végére, miféle szart hoznak össze és ügyesek voltak, mert a végeredmény tökéletesen  :wtf: lett.
Én végignéztem, kb az első 2-3 részt találtam okénak, de én nem szoktam belepörgetni... A befejezésnél csak az tartott vissza, hogy le ne borítsam a laptopot az asztalról, hogy túlságosan drága volt... (Pedig a garancia szerint még akkor is cserélik, ha szándékosan vízbe dobom.  :rotfl: )

Megmurdel

#8626
Quote from: Zelda on 2014-04-01, 17:07:00
Én végignéztem, kb az első 2-3 részt találtam okénak, de én nem szoktam belepörgetni... A befejezésnél csak az tartott vissza, hogy le ne borítsam a laptopot az asztalról, hogy túlságosan drága volt... (Pedig a garancia szerint még akkor is cserélik, ha szándékosan vízbe dobom.  :rotfl: )
Ha ilyen unalmas szarról van szó akkor én szoktam, de kb minden 100-ból 1 ilyen pl: Natúró is

:lul:

Zelda

@Megmurdel: Jah.  :tezsvir: Ami meg annyira rossz, azt eleve nem nézem...

GBF 25:
Ez nagyon király volt!

LuckyDingo

A The Pilot's love song ennyi volt? Mert elég hülyén lett vége, ha igen, pedig nem volt rossz sorozat (annyira jó sem, de azért nézhető volt).

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2014-04-01, 18:23:41
A The Pilot's love song ennyi volt? Mert elég hülyén lett vége, ha igen, pedig nem volt rossz sorozat (annyira jó sem, de azért nézhető volt).
Nem igazán jók a visszajelzések, úgyhogy ma megint egy nagy csalódásban lesz részem.  :ejj:

SaiyaGin



-OJ-

Akuma no Riddle

Pszichopata, vicsorgó bérgyilkos kislányok vadásznak a mit sem sejtő genki lányra, miközben az egyikük védelmezi.
Vajon a yuri mennyire lesz erős benne?  :appl:

LuckyDingo

Quote from: Zelda on 2014-04-02, 17:31:41
Majin Bone 1:
:wtf:

Hát kinézetre nem győzött meg, a story is átlagos.. és kicsit Toriyamás a karakterdizájnja, de ha jól olvastam nincs köze hozzá. Kap még 2 részt, de nem hiszem, hogy végig követem :D

SaiyaGin

Összefoglalnám a Buddy Complex utolsó epizódját:
-Hina!
-Hina!
-Hina!
-Aoba!
-WATASE AOBA!!!
-HINAAAAAAA!!!

(Azért nem volt olyan rossz rész.)

-OJ-

Quote from: SaiyaGin on 2014-04-02, 21:35:41
Összefoglalnám a Buddy Complex utolsó epizódját:

Az utolsó három rész csak arról szólt, hogy "Hina az enyim" :uzi:

Megmurdel

Quote from: -OJ- on 2014-04-03, 00:12:00
Quote from: SaiyaGin on 2014-04-02, 21:35:41
Összefoglalnám a Buddy Complex utolsó epizódját:

Az utolsó három rész csak arról szólt, hogy "Hina az enyim" :uzi:
Az egész háború a két frakció között se szól sokkal többről  :rotfl:

danika230

WIXOSS ep1: eddig semmi extra, csak egy újabb kártyás valami. A következő pár részben eldől mi lesz a sorsa.

LuckyDingo

Quote from: danika230 on 2014-04-04, 01:18:57
WIXOSS ep1: eddig semmi extra, csak egy újabb kártyás valami. A következő pár részben eldől mi lesz a sorsa.

Ep1 dropped.. :D

chilip

blade&soul dropped, újabb gonzo minőség :P ha legalább a harcok jók lennének, jó koreográfia/animáció... de ha ez a legjobb?