Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Cloud

Mahouka Koukou no Rettousei - 2.rész

Végül is nem volt rossz rész, kíváncsi vagyok srácnak milyen képességei vannak.

chilip

#8701
Quote from: Cloud on 2014-04-14, 16:12:52
Mahouka Koukou no Rettousei - 2.rész

Végül is nem volt rossz rész, kíváncsi vagyok srácnak milyen képességei vannak.

[spoiler=spoilaaahhh]megölhetetlen - képes az információs dimenzióból a testét visszaállítani korábbi állapotba és ez automatizált folyamat
atomokat bont fel - el tud párologtatni bármit/bárkit és ha akarja tiszta energiává bont le bármit (képes atombomba erejű robbanás előidézésére radioaktivítás nélkül), ennek a cuccnak a hatótávját kilométerekben mérik :D
gram demolition - képes puszta mágikus részecskékkel bombázni bárkit így az illető összes folyamatban levő varázslata megszűnik, hugicát is ezzel tartja kordában mikor irányíthatatlan lesz  :__devil:

martial arts master + magical engineer prodigy

komplex varázslatokhoz gagyin/alig ért valamit de a fentebb említettek nem komplexek, csak annyira érzékeny a srác hogy a varázslás alap-alkotóit tudja manipulálni - komplexebb cuccok nehezen mennek neki, lényegében az információs dimenzióból töröl vagy visszaállít benne, módosítani nem nagyon[/spoiler]

fema

Quote from: chilip on 2014-04-14, 16:53:12
Quote from: Cloud on 2014-04-14, 16:12:52
Mahouka Koukou no Rettousei - 2.rész

Végül is nem volt rossz rész, kíváncsi vagyok srácnak milyen képességei vannak.

[spoiler=spoilaaahhh]megölhetetlen - képes az információs dimenzióból a testét visszaállítani korábbi állapotba és ez automatizált folyamat
atomokat bont fel - el tud párologtatni bármit/bárkit és ha akarja tiszta energiává bont le bármit (képes atombomba erejű robbanás előidézésére radioaktivítás nélkül), ennek a cuccnak a hatótávját kilométerekben mérik :D
gram demolition - képes puszta mágikus részecskékkel bombázni bárkit így az illető összes folyamatban levő varázslata megszűnik, hugicát is ezzel tartja kordában mikor irányíthatatlan lesz  :__devil:

martial arts master + magical engineer prodigy

komplex varázslatokhoz gagyin/alig ért valamit de a fentebb említettek nem komplexek, csak annyira érzékeny a srác hogy a varázslás alap-alkotóit tudja manipulálni - komplexebb cuccok nehezen mennek neki, lényegében az információs dimenzióból töröl vagy visszaállít benne, módosítani nem nagyon[/spoiler]

Szegény Cloud, ha ezt elolvassa... :-D

Cloud

chilip

Most szivatsz? :D

Honnan infó? Manga?

chilip

#8704
Visual Novel, és mind igaz :P már várom az újat hogy elkezdjék fordítani  :__devil: need... my... dose... of... guilty pleasure...

ed.: ha érdekelne opening alapján 4 volume kerül majd feldolgozásra, 13. résztől nine school arts competition :3

Megmurdel

Mangában asszem az még el sem kezdődött, de én már várom nagyon. :D

Cloud

Hát köszi akkor. :D Érdekes lesz.  A nagy robbanást vajon beleteszik animébe? A reakciókra kiváncsi lennék.

chilip

vicces volt látni hogy az animét egy olyan jelenettel kezdték ami a volume 8ban volt benne lel

Cloud

Quote from: Megmurdel on 2014-04-15, 10:03:29
Mangában asszem az még el sem kezdődött, de én már várom nagyon. :D

AA-n találtam mangát pedig:

http://animeaddicts.hu/download.php?filelist.23.9877

Cloud


Seikoku no Dragonar 2. rész

Még mindig tetszik ez a loli sárkányos téma. :D

Cobra

Bokura wa Minna Kawaisou ep2: meglepően jó a sorozat. Ha tartja a színvonalat, akkor az utóbbi évek legjobb vígjátéka lehet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Megmurdel

Quote from: Cloud on 2014-04-15, 11:31:39
Quote from: Megmurdel on 2014-04-15, 10:03:29
Mangában asszem az még el sem kezdődött, de én már várom nagyon. :D

AA-n találtam mangát pedig:

http://animeaddicts.hu/download.php?filelist.23.9877
igen de az az első arc csak szerintem

http://www.batoto.net/comic/_/comics/mahouka-koukou-no-rettousei-kyuukousenhen-r10197 ebbe van a nine school arts competition illetve lesz majd ha jön a további fordítás

fema

Quote from: Cloud on 2014-04-15, 15:20:51

Seikoku no Dragonar 2. rész

Még mindig tetszik ez a loli sárkányos téma. :D

A legjobb, hogy azért ebből a részből se hagyták ki a szopást  :lul:

Cloud

#8713
Szerintem inkább csak harapdálta. :D

szerk:


Sidonia no Kishi


1. rész.
Mivel mecha cucc, végignézem, mert bár nem tűnik rossznak, a CGI arcok nem a legjobbak. Ettől függetlenül tetszik a grafika, de ahogy látom egyedül vagyok ilyen téren. Legtöbben a gagyi cgi-t szidják.

Zelda

Majin Bone:
Uhh, egyre laposabb az egész, kliséhegyek közt milliószor elsütött poénok, idióta karakterek és gagyi harcjelenetek... Ez felejtős lesz úgy érzem.

Break Blade TV:
2 rész után egyelőre nem látom értelmét az egész project-nek, rosszabb a grafika, a tartalom eddig ugyanaz, és még az op-ed is gagyibb mint az OVA-é volt. Azt hittem, hogy ez valami alternatív feldolgozás lesz, de nagyon nem úgy tűnik, akkor viszont mi vele a cél?

fema

Quote from: Cloud on 2014-04-16, 11:26:50

Sidonia no Kishi


1. rész.
Mivel mecha cucc, végignézem, mert bár nem tűnik rossznak, a CGI arcok nem a legjobbak. Ettől függetlenül tetszik a grafika, de ahogy látom egyedül vagyok ilyen téren. Legtöbben a gagyi cgi-t szidják.

CGI arcok vagy harcok?
Mellesleg nekem a CGIvel semmi gondom nem volt, inkább azzal, hogy egy kicsit mintha túl vontatott lett volna. Meg ez, hogy nemtelenkedik a srác csaj valami... Érdekes...   :_piszka:
Viszont a hangulat, a látvány tetszik. Szerintem a rózsaszín hajú lányokat leszámítva eléggé eltalálták.

chilip

no game no life = anime of the season

LuckyDingo


danika230

Quote from: chilip on 2014-04-17, 01:35:44
no game no life = anime of the season
Fergeteges volt ez a második rész. Mindenképp a szezon egyik legjobb kezdése.  :cool:

Megmurdel

Ilyenkor pedig jön az, hogy ami jó az hamar véget ér, ugyanis ez is csak 12 részt kap.  :frown: pedig én ezt is elnézném 2 szezonon keresztül is bár gondolom nem vagyok egyedül.

Cobra

Mondjuk engem zavar ez a színvilág, bár lehet ki kéne próbálni kék-piros 3D szemüveggel :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

-OJ-

Quote from: chilip on 2014-04-17, 01:35:44
no game no life = anime of the season

+1 :kocc:

+ Steph = Best Anime Girl of the season :whoah:

Zelda

Quote from: -OJ- on 2014-04-17, 11:49:26
Quote from: chilip on 2014-04-17, 01:35:44
no game no life = anime of the season

+1 :kocc:
Uwahh +1  :muhahah:
Király! (És olyan igazságok vannak benne, hogy leesik az ember álla.)

Megmurdel

Kenzen Robo Daimidaler 1-2 Ebbe annyi hülyeség van, hogy néznem kell. xD


LuckyDingo

Quote from: Zelda on 2014-04-17, 22:24:06
Nanana 2.
:lol: :haha:
Ebbe is beletuszkoltak egy csajként kinéző, öltözködő és viselkedő fiút.. ha jól értettem.. -_-

-OJ-

Quote from: LuckyDingo on 2014-04-17, 23:23:56
Quote from: Zelda on 2014-04-17, 22:24:06
Nanana 2.
:lol: :haha:
Ebbe is beletuszkoltak egy csajként kinéző, öltözködő és viselkedő fiút.. ha jól értettem.. -_-

Sajnos jól :uzi:
Vajon egyszer haladni fog valamerre ez a sorozat? eddig csak random baromságokat dobáltak egymásra.

Megmurdel

Quote from: -OJ- on 2014-04-18, 00:01:42
Quote from: LuckyDingo on 2014-04-17, 23:23:56
Quote from: Zelda on 2014-04-17, 22:24:06
Nanana 2.
:lol: :haha:
Ebbe is beletuszkoltak egy csajként kinéző, öltözködő és viselkedő fiút.. ha jól értettem.. -_-

Sajnos jól :uzi:
Vajon egyszer haladni fog valamerre ez a sorozat? eddig csak random baromságokat dobáltak egymásra.
Az nem túl jó pedig én kifejezetten vártam ezt a sorozatot.

Zelda

Sidonia 2.
El kell ismernem, egyre érdekesebb. A CGI még mindig eyecancer, viszont a sztori, ha így marad overkill, szóval ez végül mégis listán marad.
[spoiler]Az a gauna elég furi cucc, kivi vagyok mi mást tudnak még... A harc az űrben meglepően realisztikusra sikerült, a mc revive pedig  :whoah: volt.[/spoiler]
Most tulajdonképpen várós a 3. rész.

-OJ-

DAL 2x02

Az ikrek imádnivalóak, de a rajzolás továbbra is borzasztóan igénytelen.