Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

-OJ-

#8880
Ghoul: remélem azért minimalizálja a rinyálást, már most kezdett fárasztóvá válni. Szerencsére emberi szereplők alig szerepelnek majd benne.
Csak aztán nehogy akkor bukta legyen, mint a Zetman. állítólag ebből is kivágtak sokmindent, az epizód vége ezért lett olyan mozgalmas.

LuckyDingo

Igen ez a Ghoul cucc nem lenne rossz, ha nem lenne teli fekete cenzúrával. Amúgy van egy olyan érzésem, hogy nem mostanában lesz a főhősünk tökös legény. De a csajszi jó arcnak tűnik.. az etetős jelenet a végén szimpatikus volt.

Más: Locodol, Glasslip,Ardevollen dropped.. türelmetlen vagyok már, elég lesz nekem a buzi rock anime ebben az évadban agyzsibbasztásnak. A Slice of life love comedy meg alap mecha bullshitből már láttam eleget szerintem :D

gerey

Rail wars! megy már? Látta innen valaki?

fema

Quote from: Cloud on 2014-07-03, 11:25:04
Na hétvégén Sword Art Online 2. Tudom kb egyedül vagyok vele, hogy várom, de akkor is. :D Ideje volt már.

Én csak a SAO2-t, meg az Akame Ga Killt várom igazán.
Ezen kívül érdekes lehet még a ghoulos, meg a psycho pass vagy mi.
Remélem, a Sidonia után lesz valami scifi féle a helyére.. ^^

LuckyDingo

Quote from: gerey on 2014-07-04, 14:30:19
Rail wars! megy már? Látta innen valaki?
Most néztem meg, szerintem egész jó, bár fura :D

-OJ-

Quote from: gerey on 2014-07-04, 14:30:19
Rail wars! megy már? Látta innen valaki?

Láttam. Bugyuta, de igazán pörgős rész volt, sok 'zötykölődéssel'
[spoiler][/spoiler]

gerey

#8886
Shirogane no Ishi: Argevollen ep. 1

Unalomig ismert háborús mecha anime kezdés. Nyersanyag háború, ahol a vesztésre álló fél van a középpontban. Eddig minden klisé is megvolt: arrogáns, de gyáva felső vezetés; egy kisebb osztag aminek parancsnoka vérkemény, mert alig beszél; zöldfülű teljesen béna mecha sofőr főhös akit a loli közlegénylányok is hülyítenek; rózsaszínre festett ellenség, hogy véletlenül se keverjük össze a mieinkkel akik szürkék.  :D

A kezdés teljesen banális: menekülő civileket megtámadnak a rózsaszínek, a szürkék alparancsnoknője viszont nem akar foglalkozni velük. Mr. főhős beront, de egyből legyepálják, jönnek is a társai megmenteni, de ő közben megtalálja a szupermechát és a gyári tartozék tudós csajt a menekülő civil kamionon. Természetesen a végén ő ment meg mindenkit. A parancsok egy szavas mondattal jelzi, hogy megvan döbbenve, és ez a gyerek lesz az ország megmentője.  :muhahah:

Kap még pár rész esélyt, hogy valamit felmutasson, de eddig dropped gyanús.

Rail Wars! ep 1

Quote from: LuckyDingo on 2014-07-04, 18:12:55
Most néztem meg, szerintem egész jó, bár fura :D
Quote from: -OJ- on 2014-07-04, 21:57:19
Láttam. Bugyuta, de igazán pörgős rész volt, sok 'zötykölődéssel'
[spoiler][/spoiler]

+1  :tezsvir:
Nagyjából egy kaller in trainig volt az első rész, tetszett úgyhogy nézem tovább. :D
Négy főbb szerplővel, nagy mellű okos kislány, fegyver maniac csaj, egy izomagy, és végül egy vonatimádó.
Jah és vonatbuziknak (a szó nemes értelmében) meg kötelező.   :szemuveges:

edit:

Tokyo Ghoul ep 1
Érdekes nyár esti vérengzés. Talán most, hogy evett az MC a rinya is kevesebb lesz, még nem volt zavaró, de a határán van. :D
Amit én néztem abban nem volt cenzúra, legalábbis nem tűnt fel, és megvágva sem volt szerintem.

Zelda

Rail Wars 1.
Nekem is tetszik, nem vagyok nagy vonatrajongó, de azért sokat játszottam régen a Railroad tycoon-nal illetve a trainz-el xD (Öcsémről ne is beszéljünk.) Vártam is ezt a darabot, egyelőre bejövős.

T Ghoul-ból ki subbol uncensored verziót???

Cloud

Van egyáltalán uncensored belőle?

NLZ

#8889
Egyáltalán készített eddig más subot HorribleSubs-on kívül? Tippre majd csak DVD lesz uncen.
Ám manga alapján szerintem nem érdemes nézni. Mondjuk sok olyat dobtam, ami nektek bejön, szal lehet van benne potenciál.
Engem baromira zavart, hogy főhősünk sír, hány, sírva hány, hányva sír, aztán mikor azt gondolnád, hogy vége, akkor megint rákezd. De persze ő a kiválasztott, látja a mátrixot és hajlítja a kanalat, a gonoszok pedig egymás után jelennek meg szép sorban, növekvő szintben, miközben egyszerű trope mindegyik.
[reserved]

-OJ-

Quote from: Cloud on 2014-07-05, 00:26:19
Van egyáltalán uncensored belőle?

Elvileg Hétfőn adja az AT-X, de az sem biztos hogy cenzúrázatlan lesz.

Egyébként nem zavaró, a sötétben amúgy is alig látnánk valamit a cafatokból.

Megmurdel

Quote from: NLZ on 2014-07-05, 00:40:39
Egyáltalán készített eddig más subot HorribleSubs-on kívül? Tippre majd csak DVD lesz uncen.
Ám manga alapján szerintem nem érdemes nézni. Mondjuk sok olyat dobtam, ami nektek bejön, szal lehet van benne potenciál.
Engem baromira zavart, hogy főhősünk sír, hány, sírva hány, hányva sír, aztán mikor azt gondolnád, hogy vége, akkor megint rákezd. De persze ő a kiválasztott, látja a mátrixot és hajlítja a kanalat, a gonoszok pedig egymás után jelennek meg szép sorban, növekvő szintben, miközben egyszerű trope mindegyik.
Azt hiszem akkor ezt én még nem kezdem el. :D

más

Quote from: -OJ- on 2014-07-03, 20:22:48
Glasslip 1.rész

Nem egy erős kezdés.

Ok, szóval volt kb fél perc üvegfújás az epizódban, de azontúl egy árva szó sem esett az egészről.
Ugyanakkor a szerelmi három- és sokszögeket 5perc alatt felállították, így máris teljes gázzal folyhat a tini szerelmi angst és melodráma ^^"
Jót nevettem, ahogy az új srác máris ilyen deeeeep dumával kezdett szegény együgyű hősnőnőknél, aminek egy nagy csirke-örökbefogadási mozgalom lett a vége, nehogy a srác megegye őket. LOOOL :ejnye:

Yukinari pedig jól megszívta, de sajnálni nem tudom. A balfék annyit várt a szerelmi vallomással Toukonál, hogy közben megérkezett a lány 'eleve elrendeltje' így neki már esélye sem lesz :hehe:

P.A.Works sorozat lévén a rajzolással biztosan nem lesznek gondok, a sztorit pedig majd meglátjuk. Opening a zene terén máris kellemes.


+1
Első résznek elment, úgyhogy még nézni fogom egy ideig.

danika230

Rail Wars, Glasslip ep1:

A kevés nyári szezonos anime közül amit kinéztem magamnak, ez a kettő érdekelt a legjobban, mer ezekről semmit nem tudtam.
Így az első rész után mind2 tetszik, nagy valószínűséggel ezeket végigfogom nézni.

gerey

Quote from: NLZ on 2014-07-05, 00:40:39
Egyáltalán készített eddig más subot HorribleSubs-on kívül? Tippre majd csak DVD lesz uncen.
Ám manga alapján szerintem nem érdemes nézni. Mondjuk sok olyat dobtam, ami nektek bejön, szal lehet van benne potenciál.
Engem baromira zavart, hogy főhősünk sír, hány, sírva hány, hányva sír, aztán mikor azt gondolnád, hogy vége, akkor megint rákezd. De persze ő a kiválasztott, látja a mátrixot és hajlítja a kanalat, a gonoszok pedig egymás után jelennek meg szép sorban, növekvő szintben, miközben egyszerű trope mindegyik.
Mangát nem ismerem, de van ebben potenciál, ha innen a jó irányba mennek tovább, de ez csak a köv. részben derül ki. Én egy ghoul scarface szerű dolgot képzelnék el. Ahol a csaj egyfajta mentor szerepet töltene be, amíg a főhős átveszi a ghoul alvilág irányítását, hiszen most ő lett a JANI az új szerveinek köszönhetően.
De az is lehet, hogy heti angst feszt lesz, részvégi etetéssel.

NLZ

Quote from: gerey on 2014-07-05, 08:17:05
Quote from: NLZ on 2014-07-05, 00:40:39
Egyáltalán készített eddig más subot HorribleSubs-on kívül? Tippre majd csak DVD lesz uncen.
Ám manga alapján szerintem nem érdemes nézni. Mondjuk sok olyat dobtam, ami nektek bejön, szal lehet van benne potenciál.
Engem baromira zavart, hogy főhősünk sír, hány, sírva hány, hányva sír, aztán mikor azt gondolnád, hogy vége, akkor megint rákezd. De persze ő a kiválasztott, látja a mátrixot és hajlítja a kanalat, a gonoszok pedig egymás után jelennek meg szép sorban, növekvő szintben, miközben egyszerű trope mindegyik.
Mangát nem ismerem, de van ebben potenciál, ha innen a jó irányba mennek tovább, de ez csak a köv. részben derül ki. Én egy ghoul scarface szerű dolgot képzelnék el. Ahol a csaj egyfajta mentor szerepet töltene be, amíg a főhős átveszi a ghoul alvilág irányítását, hiszen most ő lett a JANI az új szerveinek köszönhetően.
De az is lehet, hogy heti angst feszt lesz, részvégi etetéssel.

Jah, a kettő közül az egyik, de a megoldást rád bízom. :D
[reserved]

gerey

Quote from: NLZ on 2014-07-05, 13:22:31
Quote from: gerey on 2014-07-05, 08:17:05
Quote from: NLZ on 2014-07-05, 00:40:39
Egyáltalán készített eddig más subot HorribleSubs-on kívül? Tippre majd csak DVD lesz uncen.
Ám manga alapján szerintem nem érdemes nézni. Mondjuk sok olyat dobtam, ami nektek bejön, szal lehet van benne potenciál.
Engem baromira zavart, hogy főhősünk sír, hány, sírva hány, hányva sír, aztán mikor azt gondolnád, hogy vége, akkor megint rákezd. De persze ő a kiválasztott, látja a mátrixot és hajlítja a kanalat, a gonoszok pedig egymás után jelennek meg szép sorban, növekvő szintben, miközben egyszerű trope mindegyik.
Mangát nem ismerem, de van ebben potenciál, ha innen a jó irányba mennek tovább, de ez csak a köv. részben derül ki. Én egy ghoul scarface szerű dolgot képzelnék el. Ahol a csaj egyfajta mentor szerepet töltene be, amíg a főhős átveszi a ghoul alvilág irányítását, hiszen most ő lett a JANI az új szerveinek köszönhetően.
De az is lehet, hogy heti angst feszt lesz, részvégi etetéssel.

Jah, a kettő közül az egyik, de a megoldást rád bízom. :D
oh vajon melyik?  :ejnye:

-OJ-

Sailor Moon Crystal 1.rész

Azt leszámítva, hogy Usagi az abszolút szők...egyszeri nő, akinek a naivitása egyenlő az idiótasággal, a maga butácska módján egész poén volt az első rész. Különösen a lépcsőn való leseggelés vagy a vasúti átjárólámpák Usagi hajában :rotfl:
Az állandó sírását mondjuk nem tudom, hogy bírom majd elviselni :falba:

És ahhoz képest, hogy csak kéthetente lesz új epizód, sem a rajzolás sem az animáció nem volt valami nagy szám, ahogy a ronda CG átváltozás sem kellett volna bele.

-OJ-

#8897
Aldnoah.Zero 1.rész

Kicsit lassú volt, de azt nagyon tudom díjazni, hogy nem csak belecsöppenünk a háború közepébe, hanem a kirobbanásával indítunk, azt megelőzően pedig szépen felvázolták a történelmet és a jelenlegi helyzetet.
A végén a 'csillaghullás' és NewOrleans pusztulása bitang jól festett, BUMMMM :uzi: Urobuchitól nem is várhatunk mást, csak epikus méretű pusztulást, de emellett a világot is nagyszerűen felépítették az első részben :D

A többi a szokásos mecha felállás, két srác akik valószínűleg ellentétes oldalon fognak harcolni, és egy hercegnő aki majd közvetít - mert feltételezem, csak egy dublőrt robbantottak fel az elején, nem az igazit.



Barakamon 1.rész

Nájsz Opening :redface:
Úgy érzem, kimaradt pár poén, de még így is roppant hangulatosra sikerült az első rész.
Naru a maga módján egy tünemény, de könnyen tekinthető istenátkának is ^^"

fema

#8898
Megnéztem a Sword Art Online 2 első részét és eléggé vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Egyrészt már nagyon vártam a folytatást és örülök, hogy megint van új rész. MMORPG fanként kihagyhatatlan szvsz.  ;)
Másrészt viszont eléggé lapos és gyenge volt ahhoz képest, hogy évad nyitó epizód volt.
Kíváncsi leszek, hogy képes ingame lövés szívrohamot okozni.  Remélem, nem valami nagyon idióta magyarázatot találnak ki.

Az nagyon nem tetszett és még inkább nem értem az okát, hogy Asuna és Kirito miért ilyen ritkán látják egymást. Látszólag elég közel laknak egymáshoz, egy sima vonat út (vagy villamos?) dereng az első évadból nekem. Meg olyan szemérmesek, hogy kedvem lenne leverni egy maflást a srácnak, hogy szedje össze magát. Pedig már eléggé belemelegedtek a papás mamásba anno.  :ejnye:

A csaj Kirito meg nekem egyelőre bizarr.  :frown: (Már maga a tény is az alapján, amit az EDben láttunk.)

Edit: jó helyre postoltam? Most látom, hogy van SAO féle topic, de az furi.  :P

LuckyDingo

#8899
Quote from: -OJ- on 2014-07-05, 22:51:58
Aldnoah.Zero 1.rész

Kicsit lassú volt, de azt nagyon tudom díjazni, hogy nem csak belecsöppenünk a háború közepébe, hanem a kirobbanásával indítunk, azt megelőzően pedig szépen felvázolták a történelmet és a jelenlegi helyzetet.
A végén a 'csillaghullás' és NewOrleans pusztulása bitang jól festett, BUMMMM :uzi: Urobuchitól nem is várhatunk mást, csak epikus méretű pusztulást, de emellett a világot is nagyszerűen felépítették az első részben :D

A többi a szokásos mecha felállás, két srác akik valószínűleg ellentétes oldalon fognak harcolni, és egy hercegnő aki majd közvetít - mert feltételezem, csak egy dublőrt robbantottak fel az elején, nem az igazit.

Szerintem kellett ennyi felvezetés. Lehet még jó cucc. Külön várom az OST-ot. Sawano Hiroyuki = Awesome OST.

Sword Art Online 2 - Első rész elég unalmas volt. Az OP meg wtf.. most komolyan [spoiler]buzi jedi Kirito lesz a GGO avatarja? :XD[/spoiler]

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2014-07-06, 03:15:12
Sword Art Online 2 - Első rész elég unalmas volt. Az OP meg wtf.. most komolyan [spoiler]buzi jedi Kirito lesz a GGO avatarja? :XD[/spoiler]
:tezsvir:

Zelda

SAO II
Most nem azért, de GGO nem shooter game? Mit fog ott Kirito csinálni a fénykarddal? Ridiculous... Én annyira nem vártam a SAO-t de ez eddig tényleg nagyon gyenge.

Aldnoah.Zero
Ez viszont meglehetősen jó kezdés lett, nagyon meglepődtem rajta, Argevollen után nem nagyon reménykedtem semmiben. Grafika király, Ost godlike... Egyelőre nincs ok azt hinni, hogy ez nem fog jól alakulni.

fema

Quote from: Zelda on 2014-07-06, 10:51:28
SAO II
Most nem azért, de GGO nem shooter game? Mit fog ott Kirito csinálni a fénykarddal? Ridiculous... Én annyira nem vártam a SAO-t de ez eddig tényleg nagyon gyenge.
Gondolom, kardozni fog, mert ezzel kompenzálja a lemaradását, aztán őt fedezi a sniper csaj és így lesznek az übermegaszuper páros.  ^^"

Cloud

Nope, tudtommal végig lövöldözni fognak. ( vagy esetleg bejön egy ilyen Devil May Cry-os harc? :D )

Amúgy meg nem csaj, csak úgy néz ki.  :muhahah:

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-07-06, 08:59:08
Quote from: LuckyDingo on 2014-07-06, 03:15:12
Sword Art Online 2 - Első rész elég unalmas volt. Az OP meg wtf.. most komolyan [spoiler]buzi jedi Kirito lesz a GGO avatarja? :XD[/spoiler]
:tezsvir:
Most nézem az első évadot, de akkor nem sietek. :D
Lehet, hogy a könyvekkel jobban járnék?!

Cloud

#8905
Sword Art Online 2

Vártam nagyon, egyelőre egy bemelegítő részen vagyunk túl. Jó volt látni újra Asuna-t meg Kiritot, de kiváncsi vagyok az évadon átívelő szálra.

Tokyo Ghoul


Érdekesnek tűnik, pár részre még maradok biztosan.

Zelda

Akame ga Kill!
Pff! Hát ez nagyon állat!  :lul:

LuckyDingo

Quote from: Zelda on 2014-07-06, 20:05:27
Akame ga Kill!
Pff! Hát ez nagyon állat!  :lul:
+1 Tényleg jó. tetszik a története. Ez a korrupt rendszer elleni bérgyilkos guild bejövős. Leone instant kedvenc karkater, a többi is érdekesnek tűnik.. és nincs szanaszét cenzúrázva. Szóval ezt nézem tutira.:)

-OJ-

Gekkan Shoujo Nozaki-kun 1.rész

Az első rész zseniális volt :lul:
Chiyo még a hülyeségei ellenére is egy végtelenül aranyos és szórakoztató hősnő, valamilyen szinten még sajnálom is amiért Nozaki-kunnak semmi nem jut el az agyáig, pedig szerencsétlen lány kb végig pirulta a társaságában töltött epizódot ^^"
De a poénokon így is sírva nevettem, különösen a közös biciklizésen, meg a végén az ismételt autogramon :rotfl:

fema

Quote from: LuckyDingo on 2014-07-06, 20:37:59
Quote from: Zelda on 2014-07-06, 20:05:27
Akame ga Kill!
Pff! Hát ez nagyon állat!  :lul:
+1 Tényleg jó. tetszik a története. Ez a korrupt rendszer elleni bérgyilkos guild bejövős. Leone instant kedvenc karkater, a többi is érdekesnek tűnik.. és nincs szanaszét cenzúrázva. Szóval ezt nézem tutira.:)

Ha követik a manga történetét, nem csak az lesz az egyik kedvencem..  ;)