Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

GBFT 05: bírnám, ha az úszócsapat egyszer egy sivatagi pályát kapna. :D
Ebben a részben sajnos elég sok volt a MINŐSÉGI arckifejezés. :frown:

Isley

Shingeki no Bahamut: Genesis 5. rész

Király rész volt, ahogy már megszokhattuk. A maga módján vicces volt, ahogy Cerberus kis kutyái nem voltak megelégedve azzal, ahogy Pazuzu kínozta Amirát, és egymásra licitálva mondták el, hogy ők hogy csinálnák. Azért az jó lenne, ha Kaisar meg tudná már az igazságot Favaro-ról és összeállnának, úgy talán többre mennének. Látványos volt az is, ahogy Jeanne d'Arc serege megtámadta a démonok erőterét, bár az azért furcsa volt, hogy az energiamezőt íjakkal akarták átlőni. : D Annak örülök, hogy Azazel is többet szerepel már, kíváncsi vagyok, hogy mire gondolt a végén Amirával kapcsolatban. Talán tudja, hogy ki az anyja...

Cobra

Hitsuga no Chaika ep5: lett egy Lada Nivájuk is  :rotfl:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Az Amaburi legutóbbi része szerintem simán pályázhat a season legjobb ep-je címre. Mámint az összes futó sorozat közül.  :appl:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2014-11-08, 21:15:10
Hitsuga no Chaika ep5: lett egy Lada Nivájuk is  :rotfl:

:lol:
Már meg sem lepődöm.Vajon lesz Wartburg és Dacia is? :D

Zelda

Quote from: SaiyaGin on 2014-11-08, 22:18:20
Quote from: Cobra on 2014-11-08, 21:15:10
Hitsuga no Chaika ep5: lett egy Lada Nivájuk is  :rotfl:

:lol:
Már meg sem lepődöm.Vajon lesz Wartburg és Dacia is? :D
Király, ez volt a nap vicce!!!  :lul:
De egyébként jó rész volt, az a fogócska a labirintusban nagyon tetszett.  :D

Isley

#9276
Akame ga Kill! 19. rész

Nem mondanám, hogy meg vagyok elégedve ezzel a résszel. A Mine és Seryuu szálat kivéve mindent összevágtak. Horimaka pl. akkor szerepelt először, amikor megölték, de Borick halála egy cseppet nagyobb harc eredménye volt, nem szólván arról, hogy a mangában nem Lubbock végzett vele. A 20. rész előzeteséből pedig az jön le, hogy a következő részekben már arra számíthatunk, hogy csomó részt ki fognak hagyni, gondolom, hogy valahogy le tudják zárni a sorozatot, ahelyett, hogy majd később lenne egy második évad.

Akit érdekel a teljes történet, a 18. rész után kezdje el olvasni a mangát.

Yuuki

#9277
Akame ga Kill

Üdvözlök mindenkit! Nemrégiben kezdtem el nézni az Akame ga Killt. Nagyon érdekes történet, érdekes karakterekkel. Igazán lehengerlő, olyannyira magába szippantott, hogy az első 18 részt, két nap alatt néztem végig. Tetszik a sztori, nagyon erősek a akarakterek. Nagy erőssége a történetnek, hogy a "jó oldal" mellett a "gonoszak" is alaposan ki vannak dolgozva, tulajdonképpen két csapatról van szó, akik egymás ellenségei. Mindenkinek megvan a maga múltja és az ellenfél sorai is be vannak mutatva, ők is megkapják a saját részeiket. Nálam ez mindig sokat számít.

Az aktuális résszel kapcsolatban
, nekem nagyon tetszett, [spoiler]hogy Mine végre bosszút állhhatott Seryun. Egy hihetetlenül izgalmas harc volt, tele fordulatokkal. Méltó ellenfelei voltak egymásnak, de ennek már meg kellett történnie. Seryu felbukkanásakor nem is hittem volna, hogy ilyen hosszú ideig fog szerepelni. Végül azonban egy egészen jó kis ellenéllé nőtte ki magát. Örültem azonban Mine bosszújának, valamint Tasumi felbukkanása a csata végén, nagyon hatásos volt. Úgy látom, hogy ezt a Tatsumi Mine szálat kezdik erősíteni, aminek én nem annyira örülök, mert jobban bízom az Esdeath Tatsumi viszonyban. Ez azonban még a jövő zenéje.[/spoiler]

Hamarosan elkezdem a mangát is, kíváncsi vagyok mennyiben térnek el a történetétől vagy éppen követik hűen. Szórakoztató és izgalmas olvasmánynak ígérkezik.


,,People bring the small flames of their wishes together... since they don't want to extinguish the small flame... they'll bring that small flame to a bigger fire. A big flame named Griffith. But you know... I didn't bring a flame with me. I think I just stopped by to warm myself by the bonfire."/Guts/

fema

Quote from: Isley on 2014-11-09, 20:41:45
Akit érdekel a teljes történet, a 18. rész után kezdje el olvasni a mangát.

Én a 3. rész után hagytam abba, mert már ott úgy döntöttem, hogy nem akarom és maradok a mangánál. Szerintem az idézett mondat úgy hangzik helyesen, hogy: "akit érdekel a történet, kezdje el olvasni a mangát" és punktum. :P

Isley

Quote from: Yuuki on 2014-11-09, 21:13:22
Akame ga Kill

Üdvözlök mindenkit! Nemrégiben kezdtem el nézni az Akame ga Killt. Nagyon érdekes történet, érdekes karakterekkel. Igazán lehengerlő, olyannyira magába szippantott, hogy az első 18 részt, két nap alatt néztem végig. Tetszik a sztori, nagyon erősek a akarakterek. Nagy erőssége a történetnek, hogy a "jó oldal" mellett a "gonoszak" is alaposan ki vannak dolgozva, tulajdonképpen két csapatról van szó, akik egymás ellenségei. Mindenkinek megvan a maga múltja és az ellenfél sorai is be vannak mutatva, ők is megkapják a saját részeiket. Nálam ez mindig sokat számít.

Az aktuális résszel kapcsolatban
, nekem nagyon tetszett, [spoiler]hogy Mine végre bosszút állhhatott Seryun. Egy hihetetlenül izgalmas harc volt, tele fordulatokkal. Méltó ellenfelei voltak egymásnak, de ennek már meg kellett történnie. Seryu felbukkanásakor nem is hittem volna, hogy ilyen hosszú ideig fog szerepelni. Végül azonban egy egészen jó kis ellenéllé nőtte ki magát. Örültem azonban Mine bosszújának, valamint Tasumi felbukkanása a csata végén, nagyon hatásos volt. Úgy látom, hogy ezt a Tatsumi Mine szálat kezdik erősíteni, aminek én nem annyira örülök, mert jobban bízom az Esdeath Tatsumi viszonyban. Ez azonban még a jövő zenéje.[/spoiler]

Hamarosan elkezdem a mangát is, kíváncsi vagyok mennyiben térnek el a történetétől vagy éppen követik hűen. Szórakoztató és izgalmas olvasmánynak ígérkezik.

Örülök, hogy ennyire bejön a sorozat. Akkor majd várunk a manga topicban. ;) Ja és Tatsumi szerelmi élete addigra megoldódik. Kinek tetszik, kinek nem, és még többnek nem. : D

Quote from: fema on 2014-11-10, 01:55:00
Quote from: Isley on 2014-11-09, 20:41:45
Akit érdekel a teljes történet, a 18. rész után kezdje el olvasni a mangát.

Én a 3. rész után hagytam abba, mert már ott úgy döntöttem, hogy nem akarom és maradok a mangánál. Szerintem az idézett mondat úgy hangzik helyesen, hogy: "akit érdekel a történet, kezdje el olvasni a mangát" és punktum. :P

Na, még egy manga-olvasó? Még a végén kiderül, hogy vagyunk itt sokan.  :szemuveges: Nos, nekem eddig a pontig kifejezetten tetszett az anime, de a manga a lényeg valóban.

Zelda

Egyet mondjon meg nekem valaki... Miért nem subbolja senki a Nanatsu no taizai-t? Nem is értem.

LuckyDingo

Quote from: Zelda on 2014-11-11, 18:02:24
Egyet mondjon meg nekem valaki... Miért nem subbolja senki a Nanatsu no taizai-t? Nem is értem.
Ott a Chyuu féle, más nincs, sajna azt kell szeretni.. de ők meg csütörtök körül szokták kiadni. FBI-t kerülni messziről XD

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2014-11-11, 18:27:39
Quote from: Zelda on 2014-11-11, 18:02:24
Egyet mondjon meg nekem valaki... Miért nem subbolja senki a Nanatsu no taizai-t? Nem is értem.
Ott a Chyuu féle, más nincs, sajna azt kell szeretni.. de ők meg csütörtök körül szokták kiadni. FBI-t kerülni messziről XD
Ilyenkor örülök, hogy olvastam a mangát. :D

Zelda

Quote from: Megmurdel on 2014-11-11, 19:10:23
Quote from: LuckyDingo on 2014-11-11, 18:27:39
Quote from: Zelda on 2014-11-11, 18:02:24
Egyet mondjon meg nekem valaki... Miért nem subbolja senki a Nanatsu no taizai-t? Nem is értem.
Ott a Chyuu féle, más nincs, sajna azt kell szeretni.. de ők meg csütörtök körül szokták kiadni. FBI-t kerülni messziről XD
Ilyenkor örülök, hogy olvastam a mangát. :D
Én is olvasom, nem is azon van a hangsúly... Csak szeretem az öcsémmel együtt nézni, és neki viszont kell a felirat.

blackronin

Quote from: Zelda on 2014-11-11, 20:02:04
Quote from: Megmurdel on 2014-11-11, 19:10:23
Quote from: LuckyDingo on 2014-11-11, 18:27:39
Quote from: Zelda on 2014-11-11, 18:02:24
Egyet mondjon meg nekem valaki... Miért nem subbolja senki a Nanatsu no taizai-t? Nem is értem.
Ott a Chyuu féle, más nincs, sajna azt kell szeretni.. de ők meg csütörtök körül szokták kiadni. FBI-t kerülni messziről XD
Ilyenkor örülök, hogy olvastam a mangát. :D
Én is olvasom, nem is azon van a hangsúly... Csak szeretem az öcsémmel együtt nézni, és neki viszont kell a felirat.
A Deadfish minőségi feliratot csinál, rájuk szerdáig kell várni.
Az eddigi részek mind rendben voltak.

Isley

Shingeki no Bahamut: Genesis 6. rész

Lehengerlő rész megint. Jeanne d'Arc nagy kedvenc lett. Olyan ereje van, hogy a titán nagyságú ghoulokat úgy intézi el, mintha azok csak valami csúszómászók lennének. Favaroval való beszélgetése meg kicsit emberibbé tette őt is. Kíváncsi vagyok, hogy valóban ő-e a megjövendölt lovag. Nem-e Kaisar. Következő részben meg jön Azazel és a démonsereg. Az a rejtélyes alak, aki felbukkant az amulettel, és Azazel közeledése, plusz az istenek mozgolódása, egyre inkább azt sejteti, hogy Bahamut hamarosan visszatér. Jeanne d'Arc megkapja a nagy ellenfelét, arra viszont kíváncsi vagyok, hogy Favaro, Amira, Kaisar és Rita miképp vesz részt abban a gigászi csatában.

El tudnám nézni ezt a sorozatot még sokáig, bár AA-n azt írják csak 12 részes lesz sajnos.

Megmurdel

Quote from: blackronin on 2014-11-11, 20:54:26
Quote from: Zelda on 2014-11-11, 20:02:04
Quote from: Megmurdel on 2014-11-11, 19:10:23
Quote from: LuckyDingo on 2014-11-11, 18:27:39
Quote from: Zelda on 2014-11-11, 18:02:24
Egyet mondjon meg nekem valaki... Miért nem subbolja senki a Nanatsu no taizai-t? Nem is értem.
Ott a Chyuu féle, más nincs, sajna azt kell szeretni.. de ők meg csütörtök körül szokták kiadni. FBI-t kerülni messziről XD
Ilyenkor örülök, hogy olvastam a mangát. :D
Én is olvasom, nem is azon van a hangsúly... Csak szeretem az öcsémmel együtt nézni, és neki viszont kell a felirat.
A Deadfish minőségi feliratot csinál, rájuk szerdáig kell várni.
Az eddigi részek mind rendben voltak.
Ha jól emlékszem akkor a Deadfish is a Chyuu féle feliratot használja.

SaiyaGin

#9287
Amagi 5-6.: szóval [spoiler]állatos[/spoiler]
AV-filmekben szereplő nőt is felvesznek a gyerekek szórakoztatását célul kitűző vidámparkba?  :D

Darkstar

Meg hogy rámozdultak a stage name / debut title-re. :D
[spoiler]Engem is érdekelne :D[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

blackronin

The Seven Sins 6. rész:
Király rész volt, de ahogy írtátok a sub-ot valóban a Chyuu-tól szedik.
Így akkor elég azt a verziót megnézni (bár az valamivel nagyobb méretű).

Ja és egyébként a Sins manga topic-jába nyugodtan lehet írni, elvégre ti akartátok, hogy létrehozzam...  ^^"
Én még nem értem be a mangát, de ez nem jelent semmit.

Isley

Akame ga Kill! 20. rész

Itt már a 19. részhez képest is még inkább elrugaszkodott a manga történetétől az anime, hasonlóképp mint régen a Claymore-nál, itt is egyedi lezárást készítenek az animések, aminek már semmi köze sem lesz az eredeti történethez. A 21. részben már hasonló dolgok történnek, mint a legutolsó manga fejezetben, tehát az utolsó három résznél már kapaszkodónak sem lesz ott a manga.

Megnézem, hogy mit hoznak ki belőle, de jobb szerettem volna, ha pár év múlva csináltak volna egy második szezont.

LuckyDingo

Quote from: Isley on 2014-11-16, 21:12:18
Akame ga Kill! 20. rész

Itt már a 19. részhez képest is még inkább elrugaszkodott a manga történetétől az anime, hasonlóképp mint régen a Claymore-nál, itt is egyedi lezárást készítenek az animések, aminek már semmi köze sem lesz az eredeti történethez. A 21. részben már hasonló dolgok történnek, mint a legutolsó manga fejezetben, tehát az utolsó három résznél már kapaszkodónak sem lesz ott a manga.

Megnézem, hogy mit hoznak ki belőle, de jobb szerettem volna, ha pár év múlva csináltak volna egy második szezont.
Asszem itt kell abbahagynom az animét. [spoiler]Lubba[/spoiler] halála csalódás volt a mangához képest. Shura új bandája egy az egyben kuka. Maga a karakter sem volt húde agyon szerepeltetve (mondjuk ez nem baj, utálom xD) Mindegy itt sikerült elrontani a cuccot.

danika230

Hát akkor itt az ideje elolvasni a mangát.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bicskei

Quote from: Darkstar on 2014-11-17, 01:54:07
Yummy

Amagi Brilliant Park??

szezon kellemes egyik kellemes csalódása a komolyzenés mellett
Ultras liberi

Megmurdel


SaiyaGin

A félszemű kalózjány már smafu?  :D

danika230

Hétről, hétre egyre jobb!  :jee:
Quote from: SaiyaGin on 2014-11-17, 15:22:32
A félszemű kalózjány már smafu?  :D
hát igen, az sem egy elhanyagolható dolog  :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

#9299
F/sn 06: Such Archer! Much GAR! Wow!
Ha az emlékeim nem csalnak, akkor ennek a résznek a cselekménye már különbözik a 2006-os sorozat és a film történetétől.
Amit nagyon érdekesnek találtam az epizódban, az az azzal kapcsolatos szöveg volt, hogy a Servantok csak eszközök, és nem rendelkeznek saját akarattal, pedig ebben és az előző háborúban is volt jócskán példa nem éppen szolgai Szolgára.




Quote from: Darkstar on 2014-11-17, 22:48:51
Quote from: SaiyaGin on 2014-11-17, 15:22:32
A félszemű kalózjány már smafu?  :D
[spoiler][/spoiler]

:Kiraly: