Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

-OJ-

Quote from: SaiyaGin on 2014-11-17, 23:54:03
F/sn 06: Such Archer! Much GAR! Wow!
Ha az emlékeim nem csalnak, akkor ennek a résznek a cselekménye már különbözik a 2006-os sorozat és a film történetétől.


Nem,
az UBW filmben is ugyanígy volt, csak persze kevésbé részletesen.

SaiyaGin

Quote from: -OJ- on 2014-11-18, 01:31:35
Nem,
az UBW filmben is ugyanígy volt, csak persze kevésbé részletesen.

^^"
2010 is elég rég volt már. :haha:
A rész végén történtekre,
[spoiler]Shrou elrablására és Archer közbelépésére már egyáltalán nem emlékeztem.[/spoiler]

fema

Amikor azt hittem, hogy a Parayste, a Terra Formars, a Trinity Seven, Chaika S2, Bahamut és persze a Nanatsu no Taizai miatt ez az évad jobb nem is lehetne, megtaláltam a Shigatsu wa Kimi no Uso-t. Kegyetlen jó. Remélem, nem valami depis vége lesz, mert akkor belepusztulok, de különben kedvenc lesz, az biztos. :)

LuckyDingo

Quote from: fema on 2014-11-19, 03:37:39
Amikor azt hittem, hogy a Parayste, a Terra Formars, a Trinity Seven, Chaika S2, Bahamut és persze a Nanatsu no Taizai miatt ez az évad jobb nem is lehetne, megtaláltam a Shigatsu wa Kimi no Uso-t. Kegyetlen jó. Remélem, nem valami depis vége lesz, mert akkor belepusztulok, de különben kedvenc lesz, az biztos. :)
Mi mást lehetne várni egy szerelmi négyszögtől. Tuti lesz nem kevés dráma. Amúgy való igaz jó kis cucc, én szimplán csak azért kezdtem nézni mert zene a téma, meg szép. :D

fema

Quote from: LuckyDingo on 2014-11-19, 04:00:21
Quote from: fema on 2014-11-19, 03:37:39
Amikor azt hittem, hogy a Parayste, a Terra Formars, a Trinity Seven, Chaika S2, Bahamut és persze a Nanatsu no Taizai miatt ez az évad jobb nem is lehetne, megtaláltam a Shigatsu wa Kimi no Uso-t. Kegyetlen jó. Remélem, nem valami depis vége lesz, mert akkor belepusztulok, de különben kedvenc lesz, az biztos. :)
Mi mást lehetne várni egy szerelmi négyszögtől. Tuti lesz nem kevés dráma. Amúgy való igaz jó kis cucc, én szimplán csak azért kezdtem nézni mert zene a téma, meg szép. :D

A szerelmi dráma oké, de ha meghalna Kaori, mert beteg, az borzasztó lenne pl. Kicsit félek is nézni az ilyeneket...  :redface:

danika230

Quote from: fema on 2014-11-19, 04:14:00
Quote from: LuckyDingo on 2014-11-19, 04:00:21
Quote from: fema on 2014-11-19, 03:37:39
Amikor azt hittem, hogy a Parayste, a Terra Formars, a Trinity Seven, Chaika S2, Bahamut és persze a Nanatsu no Taizai miatt ez az évad jobb nem is lehetne, megtaláltam a Shigatsu wa Kimi no Uso-t. Kegyetlen jó. Remélem, nem valami depis vége lesz, mert akkor belepusztulok, de különben kedvenc lesz, az biztos. :)
Mi mást lehetne várni egy szerelmi négyszögtől. Tuti lesz nem kevés dráma. Amúgy való igaz jó kis cucc, én szimplán csak azért kezdtem nézni mert zene a téma, meg szép. :D

A szerelmi dráma oké, de ha meghalna Kaori, mert beteg, az borzasztó lenne pl. Kicsit félek is nézni az ilyeneket...  :redface:
Ez a lehetőség az én fejembe is megfordult, de bízok a happy end-be.

blackronin

#9306
The Seven Sins 7. rész:
Folytatódik a sorozat a megszokott minőségben.
Az új szereplők hangjait jól eltalálták, szóval ezekre se lehet panasz.

Szerencsére látom, hogy a gaiden dolgokat is bemutatják az anime-ben.
Na, irány vissza a mangát is olvasni!  :smile:

-OJ-

Parasyte 7.rész

Ebben az epizódban rendesen felpörögtek az események, [spoiler]és villámgyorsan pontot tettek az ügy végére. Az meglepett, hogy Shinichi ilyen gyorsan talált magának egy hozzá hasonló barátot, ahogy az is, hogy sem Uda sem Maki-chan nem harapott fűbe, csak az ellenséges parazita lett likvidálva. Gondolom végleg, mert sok értelmét nem látnám visszahozni.
Shinichi apja is egy rejtély. Ezek szerint mégiscsak tisztában van vele, hogy amit látott az az igazság, csak hangosan nem meri beismerni. Migi szétoszlott sejtjeiből is lesz még probléma, úgy érzem.[/spoiler]
A végén pedig a megemberesedett Shinichi is királyul festett, a két lány már távolról is megérezte az alfahím szagot :whoah:

Leara

Quote from: fema on 2014-11-19, 03:37:39
megtaláltam a Shigatsu wa Kimi no Uso-t. Kegyetlen jó. Remélem, nem valami depis vége lesz, mert akkor belepusztulok, de különben kedvenc lesz, az biztos. :)
:tezsvir:
Nem vártam semmit attól a sorozattól, de már az első része elvarázsolt (már csak a zene miatt is :D). Bár néha azért zavar, ahogy szegény Arimával bánnak XD.
MAL

SaiyaGin

GBFT 07: jó rész volt, a Free-ből importált csapat jó poén volt, a Destiny vs. Build Burning pedig az egyik legjobb eddigi harc volt. :lazza:

-OJ-

#9310
UBW 7.rész

"I am the bone of my sword!" :whoah:




Terra Formars 9.rész

Adolf is The Man, de volt pofájuk kivágni a csótányok niggás bekocsikázását :morci:

[spoiler][/spoiler]

fema

#9311
A Bahamut 7. része komolyan recap volt? 6 rész után máris? Mi a franc? Van, aki elfelejtette? oO

Terra Formars Adolf nagyon király, eléggé megsajnáltam a nője miatt. Btw [spoiler]meghalt a rész végén?[/spoiler]
Amúgy 13 rész alatt nem fogják befejezni, ugye?

SaiyaGin

Quote from: -OJ- on 2014-11-22, 23:25:08
UBW 7.rész

"I am the bone of my sword!" :whoah:

:tezsvir:

Elég lassan indult be a sorozat, de mostanra már egyre jobb. :cool:

-OJ-

Quote from: fema on 2014-11-23, 01:15:26
A Bahamut 7. része komolyan recap volt? 6 rész után máris? Mi a franc? Van, aki elfelejtette? oO


Mint a Shirobako-ból kiderült (ezért is érdemes nézni), recap epizódot akkor dobnak be, ha a stúdió nem készült el a következő résszel, illetve ha eleve csak 12részesre van tervezve a sorozat és a recap azért kell, hogy kitöltsék a 13hetes műsoridőt.


Quote from: fema on 2014-11-23, 01:15:26
Terra Formars Adolf nagyon király, eléggé megsajnáltam a nője miatt. Btw [spoiler]meghalt a rész végén?[/spoiler]
Amúgy 13 rész alatt nem fogják befejezni, ugye?

Nem halt meg, jövő héten ugyaninnen folytatódik ez a csata.

fema

Quote from: -OJ- on 2014-11-23, 17:52:29
Mint a Shirobako-ból kiderült (ezért is érdemes nézni), recap epizódot akkor dobnak be, ha a stúdió nem készült el a következő résszel, illetve ha eleve csak 12részesre van tervezve a sorozat és a recap azért kell, hogy kitöltsék a 13hetes műsoridőt.
Kösz az ajánlást. Annyi nézni való anime van... :smile:

Zelda

Na én is bedaráltam a Shigatsu wa kimi no uso eddig kint lévő 7 részét... Tetszik, szeressem nagyon. De a dramaturgiával egy icipicit visszavehetnének, mert átlag kétpercenként megfagy tőle a vérem, mondom na most meg miféle katasztrófa fog történni?
Ettől függetlenül király, igényes munka nagyon.

Isley

Akame ga Kill! 21. rész

Annyira ésszerűtlen az animések logikája, hogy az már kész vicc. Ez a rész kb. abból állt, hogy átvették a mangából a Bodrick-os arc-ból azokat a részeket, amelyek anno kimaradtak az animéből. Ennyi erővel alapból ki sem kellett volna hagyni.

Az viszont nem kicsit meglepett, hogy...

[spoiler]Mine meghalt. Nem zavarna, ha a mangaka is megszívlelné ezt. Nem is a személyisége, inkább a képessége miatt, ami nevetségesen erőssé teszi a kis óvodást.[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Isley on 2014-11-23, 21:31:49
Akame ga Kill! 21. rész

Annyira ésszerűtlen az animések logikája, hogy az már kész vicc. Ez a rész kb. abból állt, hogy átvették a mangából a Bodrick-os arc-ból azokat a részeket, amelyek anno kimaradtak az animéből. Ennyi erővel alapból ki sem kellett volna hagyni.

Az viszont nem kicsit meglepett, hogy...

[spoiler]Mine meghalt. Nem zavarna, ha a mangaka is megszívlelné ezt. Nem is a személyisége, inkább a képessége miatt, ami nevetségesen erőssé teszi a kis óvodást.[/spoiler]
Most már semmi sem áll a csodás [spoiler]Tatsumi/Esdeath[/spoiler] ending elé xD

Isley

Quote from: LuckyDingo on 2014-11-23, 22:38:35
Most már semmi sem áll a csodás [spoiler]Tatsumi/Esdeath[/spoiler] ending elé xD

Na, mégsem hagytad akkor abba? Még az is lehet a vége, bár én inkább arra tippelnék, hogy idő szűkében ide is behozzák a legnagyobb titkos erőt, amit csak shounen főhős birtokolhat és Tatsumi a friendship erejével megy majd Esdeath ellen.

Cloud

Csak nekem jön be egyre jobban a Log Horizon? ^^" :whoah:

Megmurdel

Quote from: Cloud on 2014-11-24, 14:58:22
Csak nekem jön be egyre jobban a Log Horizon? ^^" :whoah:
Nem, nekem is jobban tetszik már most mint az első évad. :)

Isley

Shingeki no Bahamut: Genesis 7. rész

Látványos csata Azazel démonseregével. Lassan Bahamut is visszatér, szóval várható volt, hogy most itt néhány ellenfélnek annyi lesz. Azt sajnáltam volna, ha Favaro vagy Kaisar a jelenlegi szintjén és fegyvereivel legyőzhette volna Azazelt, de így, hogy Jeanne d'Arc volt az ítélethozó, rendben volt. Ütemesen haladunk, kíváncsi vagyok rá, hogy hány rész marad majd a Bahamut elleni csatára.

danika230

Amagi ep9: ez sorozat hétről hétre egyre jobb lesz. :jee:

SaiyaGin

Quote from: danika230 on 2014-11-28, 12:19:21
Amagi ep9: ez sorozat hétről hétre egyre jobb lesz. :jee:

Ez a sorozat a jó értelemben vett "random hülyéskedés", mostanra már teljesen kiszámíthatatlanná vált, hogy vajon mi fog történni az aktuális részben. :D

SaiyaGin

F/sn 08: szóval Shinji a muglik előtt is előadja a debilen röhögős magánszámát?  :lol:

Isley

Akame ga Kill! 22. rész

Kicsit mintha túl egyszerűen ment volna le ez az egész Akame és Kurome között. Nem is maga a harc, hanem, hogy Wave olyan könnyen beleegyezett abba, hogy nem szól bele a harcukba. Egyébként ez most egy jó rész volt. Volt elég dráma, a harc sem volt rossz, és volt olyan pillanat, ahol azt gondoltam, hogy a harc elkerülhető. Wave-nek szerintem igaza volt.

blackronin

Tud valaki esetleg arról, hogy miért nem jött még ki a múlt heti Chuu vagy Deadfish féle Seven Sins rész?
Láttam, hogy két másik csapat (NR, Shameless Encodes) már kiadta a sajátját, de nem akarok gagyi felirattal megnézi a részt...  ^^"
Vagy talán ezek is jó fordítók?

Megmurdel

Quote from: blackronin on 2014-12-01, 10:35:30
Tud valaki esetleg arról, hogy miért nem jött még ki a múlt heti Chuu vagy Deadfish féle Seven Sins rész?
Láttam, hogy két másik csapat (NR, Shameless Encodes) már kiadta a sajátját, de nem akarok gagyi felirattal megnézi a részt...  ^^"
Vagy talán ezek is jó fordítók?
Fogalmam sincs. Én is vártam a feliratokra, de szombaton meguntam és leszedtem a FedSubs változatát. :) Nekem egyenlőre az is teljesen megfelelt. Majd mindenképp megnézem a Chuu-s verziót is összehasonlításképp.

Isley

Shingeki no Bahamut: Genesis 8. rész

Ez a rész is mozgalmas volt. Jeanne d'Arc az új karddal még lehengerlőbb lesz. Favaro belekavarodott valamibe, amibe nem akart. Beelzebub és Lucifer is feltűnt már. Fény derült néhány dologra Amira szüleivel kapcsolatban is. Jó rész volt ez is.

Cloud

SAO 2

21.

valaki elmondhatná hogy valójában kicsoda Yuuki. Mert Suna tesóját tudtommal máshogy hívják.